Niepoprawne wyświetlanie ilości statków po użyciu detroidów

  • 7.3.5
  • Zgłoszone
  • Niepoprawne wyświetlanie ilości statków po użyciu detroidów

    Witam. W nowej wersji można kliknąć przycisk "aktywuj" dany przedmiot w ekwipunku kilka razy z rzędu, zanim strona się przeładuje. Efekt jest taki, że gra źle wyświetla ilość statków po zakończeniu budowy za pomocą detroidów.

    Zamieniłem surkę u handlarza na 300k pancków.
    Wrzuciłem 3x po 99999 pancków do stoczni, plus jakieś tam śmieci końcówki jako czwarta rzecz w kolejce.
    Kliknąłem kilkukrotnie na przycisk "aktywuj" w Detroidzie Platyna.
    Mam na planecie 259k pancków...

    Ale kiedy kliknąłem żeby wybrać wszystkie:





    Świetna jest ta gra ostatnio, naprawdę....

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ojczyznoslaw ().

  • Wyloguj i zaloguj jeszcze raz.
    Ja mam identyczny problem z rakietami. Wchodzę w silos rakietowy - zniszcz rakiety. Niszczę przeciwrakiety. Pojawia się komunikat "zniszczono x rakiet" wchodzę w obronę patrzę rakiety nadal się wyświetlają i nie mam możliwości budować międzyplanetarnych. Wylogowuje się, loguje z powrotem, wchodzę w obronę i widzę 0 rakiet :E
  • @Ojczyznoslaw

    To działa w obie strony. Masz na planecie 590k lmów, wysyłasz po 150k na expy (jak widać - ostatnia 140k).

    Jak robisz to w miarę szybko to po trzeciej fali będzie widoczne 290k lmów, na podglądzie - 3 expy lecące. Jak klikniesz w owe 290k lmów - to się "wstawi" 140k (czyli prawidłowa wartość) - a więc masz efekt pokazywania wyższej wartości niż w rzeczywistości pozostało.
    Na moje - w ramach poprawy wydajności nie odświeżają widoku live (tylko np przy odświeżeniu całej zakładki). Natomiast w bebechach - wygląda na to, że przekazują prawidłowe wartości. Więc jak chcesz mieć pewność, że widzisz prawidłową wartość - to wyślij coś na pza :D (albo - zgodnie ze starą sprawdzoną zasadą prosto od kasia321 - USUŃ CIASTECZKA).

    W każdym razie - problem dopiero od nowej wersji.