Dzień dobry, chcę zapytać o dalsze aktywa doinwestowanych kont w tej trudnej ekonomicznie sytuacji. PYTANIE TYLKO DO SYMPATYKÓW ANTYMATERII

  • Dzień dobry, chcę zapytać o dalsze aktywa doinwestowanych kont w tej trudnej ekonomicznie sytuacji. PYTANIE TYLKO DO SYMPATYKÓW ANTYMATERII

    W listopadzie nastąpi gruby krach ekonomiczny. Nie pytajta mnie skąd ja takie prognozy biere, bo nie jestem wyedukowany - ale ufam na chłopski rozum temu co widzę. Kochał to pies, że na tle minionych lat (dwudziestolecie międzywojenne w USA, skutkujące przejęciem banków przez - rotschildowo-rockefellerowskich, - czy chociażby powiązany z największą upadłością XXI. wieku akcją banku Goldman Sachs w Grecji) wiele się działo.

    Mam takie pytanie - czy OGame przetrwa tą wiosnę ludów nie ślizgając się na walutach, czy możemy se spokojnie grać?

    Wiecie, nie robię se jaj. Utopiłem sporo kasy w konto i coś tam dalej sobie pociułam. Nie żal mi tego jeśli stracę, bo pretensje będę miał tylko do siebie. Ale...

    Pytam graczy, którzy uczą się grania eko z anty. Czy według Was opłaca się inwestować miliony szwarcmaterii, czy obawiacie się tąpnięcia?

    Pytam też bezpośrednio @Art GF - choć z całym szacunkiem, nie spodziewam się stanowiska w tej sprawie. Osobiście pogodzę się jeśli nagle strony (gra i forum) pewnego dnia nagle znikną, bo nie ma obowiązku prawnego z wywiązywania się z czegokolwiek na tle czasu minionego (tak jest zbudowana EULA). Wszystko co posiadam na koncie, jest moją doraźną własnością.

    No ale tak ogólnie - bez pierdu-pierdu - pytam Was bo jest ten śmiercionośny wirus, który zabija tryliony ludzi na planecie i nie wiem czy się dalej bawić z anty, czy bez, czy jak, i w ogóle.