rynek

  • 7.3.2
  • Duplikat

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • A ja mam takie pytanko
    zauważył ktoś, że gra nas okrada :>

    Wystawiam zapytanie o deuter po średnim przeliczniku i z tolerancją 20%, by łapało się od minimalnego do maksymalnego. Zabiera surowców wtedy tyle ile powinno, czyli +20%. ALE.. W momencie, gdy ktoś sprzeda mi deuter po minimalnym/średnim przeliczniku moja nadwyżka surowców, która została zabrana podczas wystawiania zapytania, znika w przestworzach.....
    @Art @smoki
    może tak byście coś zrobili i te surowce nam zwrócili?? Bo sorry, ale to jawne okradanie.... Za te surowce śmiało mogłabym kupić więcej deuteru, a tak ani deuteru, ani surowców...


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • To nie jest angielski support, że będą ci rekompensować straty. Wczoraj przeczytałem o tym jak gość testował buga z RW, odpisał mu ktoś z teamu żeby napisał ticket to mu zwrócą cała flotę która stracił w testach a była to śmieszna ilość sond szpiegowskich :E :E :E u nas jest to nie do pomyślenia no chyba że zawsze ładnie wyrażasz się o polskim teamie to istnieje duża szansa że coś tam ci zwrócą ALE jeżeli krytykujesz ich pracę to żadnej rekompensaty nie dostaniesz :E a ten bug już jest od dawna, tutaj został zgłoszony kolejny raz board.pl.ogame.gameforge.com/i…otu-zapytania-z-rynku-cd/ ale nasz team jest tak zajęty, że nie ma czasu na przeglądanie naszych wypocin. Napisz może o tym na angielskim forum tam zawsze jakiś GO/SGO/GA pomoże (jeżeli tego nikt tam nie zgłosił).
  • ano ja to zauważyłam dopiero na wersji 7.3.2, wczesniej raczej dzialalo jak powinno, jak ktoś coś sprzedał mi taniej, to nadwyżkę mi zwracało, a wczoraj, a może i juz też przedwczoraj, i wiadomo dzisiaj, takie cyrki....

    Ps. po co mam pisać na angiel;skim forum, skoro oni mi tym bardziej nic nie zwrócą?
    nie mniej jednak taki trochę żal...


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • Zgłaszałem to już na początku kwietnia i nie wiem czemu zgłoszenie zostało odrzucone :/
    board.pl.ogame.gameforge.com/i…zwrotu-zapytania-z-rynku/

    Ostatnio ponowiłem zgłoszenie i coś brak odpowiedzi :thumbdown:
    board.pl.ogame.gameforge.com/i…otu-zapytania-z-rynku-cd/

    I już nawet nie próbuje policzyć na ile surki już mnie rynek okantował :( A próby moonowej nie oddam to z miejsca ban za pusz :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ecc0 ().