BlackLatteCoffee [SKY] & Marsic [SKY] vs. Brain Dancer (dziki nastolatek) [IRA] ~ 4792.45%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • BlackLatteCoffee [SKY] & Marsic [SKY] vs. Brain Dancer (dziki nastolatek) [IRA] ~ 4792.45%


    Dnia 06-07-2020 01:06:30 następujące floty spotkały się w walce:

    Wyjaśniam
    Dziki wkleił raport na forum o godzinie 00:22
    Fart chciał że zminimalizowałem Lola i poodświeżałem karty w przeglądarce
    raport zawierał dokładny czas dolotu, szybkie zerknięcie w galę i widzę że mam do niego na tych kordach jeden układ ,patrzę na godzinę i myślę ,że jeszcze mu to wraca
    ale gierka w tle chodzi ,już mnie wołają na chacie więc wysłałem atak w ciemno bez liczenia

    Lot pancami 1us to 0:37:34

    recki to 0:48:27

    Podziękowania dla Marsica za szybką reakcję :)

    wiadomość do marsica poszła o 00 31 (pisane jedną ręką ,grając w lola stąd literówki i pozjadane litery) [ciach]

    szansy na zebranie złomu oczywiście nie było ,bo Pance leciały już na 100%

    A co do oskarżeń dzikiego TUTAJ
    można zobaczyć jak to wyglądało
    dziki miał 7 s na ucieczkę
    Sondy wlatywały na 6s przed wlotem
    więc fizycznie miał 6s na ucieczkę ,ale zabrakło skila


    ArtemisEntreri napisał(a):

    hahahahahaha

    tyle dac sekund na kontre xDDDDD



    to tylko sky potrafi








    Agresor BlackLatteCoffee [SKY]
    ________________________________________________


    Pancernik 100.000
    _________________________________________


    Agresor Marsic [SKY]
    ________________________________________________


    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________


    Obrońca Brain Dancer [IRA]
    ________________________________________________


    Mały transporter 10.510
    Lekki myśliwiec 116.517
    Krążownik 22.232
    Okręt wojenny 3.974
    Pancernik 3.560
    Wyrzutnia rakiet 3.160

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor BlackLatteCoffee [SKY]
    ________________________________________________


    Pancernik 99.979 ( -21 )
    _________________________________________


    Agresor Marsic [SKY]
    ________________________________________________


    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________


    Obrońca Brain Dancer [IRA]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:
    10.039.327 Metalu, 33.272.796 Kryształu i 11.248.071 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 1.786.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.700.196.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 330.441.300 metalu i 148.803.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 54.560.194 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 9.409.327
    Kryształ: 32.431.796
    Deuter: 10.933.071
    agresor zyskał łącznie 52.774.194 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -786.759.027
    Kryształ: -379.640.196
    Deuter: -109.112.071
    obrońca stracił łącznie 1.275.511.294 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

    Moderator Neferet:
    Screen z wulgaryzmami w linku
  • ArtemisEntreri napisał(a):

    Skoro jestescie tacy perfekcyjni i doskonali to po co byly te kany,skoro i tak bym nie uciekl?
    Ktos logiczny to rozumie?
    Bo grałem w LoLa, i dopiero na 2 min przed wlotem zadzwoniłem , powiedzieć o której dokładnie wlatuję i że wysłałem już sobie skan
    Tyle w temacie
    POKAŻ SCREEN Z WIADOMOŚĆI O KTÓREJ BYŁY JAKIE WLOTY
    bez tego nie spamuj mi w moim poście
  • Wszystko masz opisane wyżej
    Płaczesz jak dziecko ,było sie nie odzywać lepiej bo zachowujesz sie jak mała dziewczynka

    Jakim trzeba być [ciach] żeby wklejać raport na forum zanim jeszcze zebrałeś złom ?? i to z datą i godziną

    @Neferet z góry dziękuję
    [ciach] :)

    Moderator Neferet:
    obraza. W linku nadal widoczne są wulgaryzmy

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez BlackLatteCoffee ().

  • od poczatku ogame zawsze bylo modne haslo: ko to oddane konto zezlomowane. No ale mysle ze tym razem to wyjatek;)
    Dziki sie odbuduje i nas wszystkich zjedzie. Tak wiec nie znane sa dni ani godziny ale "to" nadchodzi. Konto o ile sie nie myle bylo top 3. Juz dwa oczka mniej...narazie.. Czekamy na dalszy rozwoj sytuacji bo kazdy wie ze bez niego to uni by bylo martwe a tak to przynajmniej raz wklei steka aby chwile potem byc po drugiej stronie. Waleczna bestia oby sie nie podal. Latte teraz spokoj bo czas na steka dzikiego
  • Czekam tylko na odpowiedz GO w tej sprawie
    jezeli to nie dojdzie do skutku zglosze gdzie indziej

    Jak widac [ciach] tylko oszukiwac potrafia
    Ja tak czy tak bede robil swoje.
    Secik czekam az zejdziesz z urlopu :)

    Spamowanie podgladu by tylko zrobic 3,4k %
    do tego dac na kontre 7sekund
    przeciez to sie w pale nie miesci, jakie [ciach] tu atakuja, do tego cala reszta im przyklaskuje xDDDD[ciach]
    hahahaha[ciach]

    do tego miec w planie opozniac kontre :) to jest wlasnie poziom graczy ktorzy nabyli flote poprzez oszustwo i zlodzijstwo, czyli kanciarze,
    [ciach]

    hahahahaha to jest wlanie Wasz poziom
    ja bym sie nawet nie gasil wstawiac takie rw, juz nie mowiac o komentowaniu,ale to widac komu sloma z butow wychodzi

    Moderator Neferet:
    Ciachnięta obraza, flood oraz upominam za flame

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Guen ().

  • A ile czasu chciałbys panie Dziki dostać? może godzinę i jeszcze telefon przed wysłaniem kontry z zapytaniem czy można lecieć, podanie złożyć.
    I jeszcze na skargę do GO poleciałeś, bo niedobrzy ludzie kontre wysłali i zezlomowali

    Guen napisał(a):




    do tego miec w planie opozniac kontre :) to jest wlasnie poziom graczy ktorzy nabyli flote poprzez oszustwo i zlodzijstwo, czyli kanciarze,
    Wytłumacz proszę co w tym dziwnego, że opóźnia się atak. Czy to jakiś niedozwolone zagranie? Regulamin zabrania takiego ruchu?
  • Prosze poziom przeciwnika jest zerowy.
    Na kontre daje sie 1 sekunde ucieczki, w ewentualnie ta sama skunde tylko w koncowej fazie ,czyli ostatniej czastce sekundy by byc pewnym ze przeciwnik nie zwieje,
    Wy zrobiliscie to karkolomnie, czyli tak 7sekund na ucieczke, i do tego spam podgladu bym nie mogl nic zrobic.
    Malo tego ktos kto ma 38 minut chce opozniac kontre? po co ?
    czyzby nie byl czegos pewien, nie rozumie nic z tego,
    ktos kto chce opozniac kontre , nie ma pojecia co pisze
    Czekamy na decyzje SGO
  • Guen napisał(a):

    Czekam tylko na odpowiedz GO w tej sprawie
    jezeli to nie dojdzie do skutku zglosze gdzie indzie
    O ile to prawda, to takie spamowanie sondami by wywołać bug/lag u przeciwnika jest karany banem. Aczkolwiek mogę się mylić. Dobrze byłoby go znów na banie widzieć.

    Guen napisał(a):

    Jak widac [ciach] tylko oszukiwac potrafia

    Ja tak czy tak bede robil swoje.
    Secik czekam az zejdziesz z urlopu :)
    I bardzo dobrze! Rób swoje. Twoja motywacja motywuje innych graczy do aktywniejszej gry. :)

    Guen napisał(a):

    przeciez to sie w pale nie miesci, jakie [ciach] tu atakuja, do tego cala reszta im przyklaskuje xDDDD[ciach]
    hahahaha[ciach]

    do tego miec w planie opozniac kontre :) to jest wlasnie poziom graczy ktorzy nabyli flote poprzez oszustwo i zlodzijstwo, czyli kanciarze
    Nikt im nie "przyklaskuje", może tylko kilka pajaców na Uni im "przyklaskuje". Cała reszta - wierz na słowo, śmieje się właśnie z tych graczy.

    Guen napisał(a):

    hahahahaha to jest wlanie Wasz poziom

    ja bym sie nawet nie gasil wstawiac takie rw, juz nie mowiac o komentowaniu,ale to widac komu sloma z butow wychodzi
    Ich poziom ? Nazywasz to jakimś poziomem? To co od dobre pół roku reprezentują sobą to gra bez jakiegokolwiek honoru, takich mamy "pff"lociarzy na uni. Zazwyczaj słoma wystaje z butów ciężko pracującym rolnikom - więc cofnij te swoja. Nie ma nawet co ich porównywać.... do czego chcesz przyrównać gówno? Tego się nie rusza bo tylko będzie bardziej śmierdzieć.


    PS. Neferet - weź tam mi to popraw, niechciało mi się sprawdzać czy kulturalnie. Chociaż... (wróć!) Ty nawet do tego się nie nadajesz, kto Cię zrobił moderatorem? XD
    "Znak interpunkcyjny wielokropek [...] zawsze miał wielorakie interpretacje. Może służyć jako pauza, ale też implikować niepotrzebne rzeczy.
    Postawienie kropki jest jak dla mnie zbyt obcesowe. Wielokropek to coś jakby niedopowiedzenie, stawianie go w zdaniu może faktycznie stworzyć problem.
    Cecha ludzi po 40-roku życia, którzy niosą ze sobą pewien ciężar komunikacyjny w internecie"

    Brytyjski lingwista David Crystal
  • Guen napisał(a):

    Prosze poziom przeciwnika jest zerowy.
    Na kontre daje sie 1 sekunde ucieczki, w ewentualnie ta sama skunde tylko w koncowej fazie ,czyli ostatniej czastce sekundy by byc pewnym ze przeciwnik nie zwieje,
    Wy zrobiliscie to karkolomnie, czyli tak 7sekund na ucieczke, i do tego spam podgladu bym nie mogl nic zrobic.
    Malo tego ktos kto ma 38 minut chce opozniac kontre? po co ?
    czyzby nie byl czegos pewien, nie rozumie nic z tego,
    ktos kto chce opozniac kontre , nie ma pojecia co pisze
    Czekamy na decyzje SGO

    Masz swoją decyzje :D XD hahahhaha. Miałeś 6 sec na ucieczke i musiałeś używać botów do ucieczki xD hahahahahahahaha

    iv.pl/image/GtEJrJF
    Top 10 uni 10 OFF
    Top 30 Kallisto OFF
    Top 1 uni Taurus ON
    Top 1 uni 56 OFF

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marsic ().