Dario [GRUPA] vs. Xaos ~ 5847.65%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dario [GRUPA] vs. Xaos ~ 5847.65%


    Dnia 30-06-2020 następujące floty spotkały się w walce:


    Pozdro Grupa !



    Agresor Dario [GRUPA]
    ________________________________________________

    Ciężki myśliwiec 1.099
    Recykler 1
    Lekki myśliwiec 39.055
    Krążownik 9.545
    Okręt wojenny 2.141
    Pancernik 4.000
    Pathfinder 2.103
    Mały transporter 9.371
    Duży transporter 7.646
    _________________________________________

    Obrońca Xaos
    ________________________________________________

    Mały transporter 11.863
    Duży transporter 7.695
    Lekki myśliwiec 56.771
    Ciężki myśliwiec 1.649
    Krążownik 2.097
    Okręt wojenny 1.218
    Recykler 6.555
    Sonda szpiegowska 6.201
    Bombowiec 104
    Satelita słoneczny 70
    Niszczyciel 330
    Pancernik 25
    Reaper 104
    Pathfinder 1.429
    Wyrzutnia rakiet 3.029
    Lekkie działo laserowe 200
    Ciężkie działo laserowe 56
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Dario [GRUPA]
    ________________________________________________

    Ciężki myśliwiec 875 ( -224 )
    Recykler 1 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 21.884 ( -17.171 )
    Krążownik 9.092 ( -453 )
    Okręt wojenny 2.132 ( -9 )
    Pancernik 4.000 ( -0 )
    Pathfinder 1.970 ( -133 )
    Mały transporter 5.204 ( -4.167 )
    Duży transporter 6.366 ( -1.280 )
    _________________________________________

    Obrońca Xaos
    ________________________________________________

    Mały transporter 0 ( -11.863 )
    Duży transporter 0 ( -7.695 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -56.771 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -1.649 )
    Krążownik 0 ( -2.097 )
    Okręt wojenny 0 ( -1.218 )
    Recykler 0 ( -6.555 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -6.201 )
    Bombowiec 0 ( -104 )
    Satelita słoneczny 0 ( -70 )
    Niszczyciel 3 ( -327 )
    Pancernik 0 ( -25 )
    Reaper 4 ( -100 )
    Pathfinder 0 ( -1.429 )
    Wyrzutnia rakiet 0 ( -3.029 )
    Lekkie działo laserowe 0 ( -200 )
    Ciężkie działo laserowe 0 ( -56 )
    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 120.752.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 761.190.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 376.078.772 metalu i 208.685.729 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 22%.
    Olbrzymie ilości metalu i kryształu łączą się.
    Księżyc o powierzchni 8.774 km został uformowany.

    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 296.678.772
    Kryształ: 169.303.729
    Deuter: -1.970.000
    agresor zyskał łącznie 464.012.501 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -464.599.000
    Kryształ: -258.980.000
    Deuter: -37.611.000
    obrońca stracił łącznie 761.190.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • super akcja jak cała grupa. moon tepek za anty i kasowanie moona. uni już nadaje sie dzieki wam do opuszczenia. kasa kasa kasa kasa

    Xaos SZO chyba że sprzedałeś dariowi konto
    [ciach]

    Edit. chodzi mi o 24h/7 *. włączajcie chociaż sleep mode bo nie da sie was ubic

    Moderator Ingolf:
    Usunąłem nieodpowiednie treści.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kosti90 ().

  • Dokładnie wszystkie te jego starcia są podejrzane ale nie mnie oceniać bo juz w to nie gram, wystarczy 15 lat gry w której dzieje się tylko gorzej i ludzie wykombinowali jak nieuczciwie spompować swoje konta bez obawy o bana.Gra fajna ale ludzie ją popsuli sam znam 20 osób co grają po prywatnych serwerach bo na ogame grają sami oszuści i nie warto tracić xx godzin dziennie i dobrego snu dla tych pajaców

    Obrońcy szo i tak nie bedzie albo znowu pod push
  • kiki3 napisał(a):

    Dokładnie wszystkie te jego starcia są podejrzane ale nie mnie oceniać bo juz w to nie gram, wystarczy 15 lat gry w której dzieje się tylko gorzej i ludzie wykombinowali jak nieuczciwie spompować swoje konta bez obawy o bana.Gra fajna ale ludzie ją popsuli sam znam 20 osób co grają po prywatnych serwerach bo na ogame grają sami oszuści i nie warto tracić xx godzin dziennie i dobrego snu dla tych pajaców

    Obrońcy szo i tak nie bedzie albo znowu pod push
    O czym Ty mowisz, jaki push? Za co ma bana dostac, bo zrobil lotke w ukladzie i przeklikal teleport?
    Ludzie, po 1 nie kazdy w grupie gra z anty a po 2 nawet jesli to co Wam do tego, nie podoba sie - nie grajcie.

    Gratulacje starcia, piekny zysk.
  • Taki hejt za lotke i przeklikany tp? Widzę, że na tym uni jak wszędzie mocny ból [tyłka] o to, że ktoś jest w topce.
    Pomijając, że taka akcja wymaga wyczucia/obserwacji żeby wbić się między odświeżenia, to widzę samo marudzenie jakichś typków, którzy albo nie robią żadnych ST albo walą co najwyżej bfsy - i wy mówicie o braku skilla?

    Graty, ciśnijcie tam uni, niech płaczą jak małe bezradne dziewczynki ;)

    Moderator Ingolf:
    Zamieniono słowo na bardziej odpowiednie.
  • Pershing1954 napisał(a):

    Taki hejt za lotke i przeklikany tp? Widzę, że na tym uni jak wszędzie mocny ból [tyłka] o to, że ktoś jest w topce.
    Pomijając, że taka akcja wymaga wyczucia/obserwacji żeby wbić się między odświeżenia, to widzę samo marudzenie jakichś typków, którzy albo nie robią żadnych ST albo walą co najwyżej bfsy - i wy mówicie o braku skilla?

    Graty, ciśnijcie tam uni, niech płaczą jak małe bezradne dziewczynki ;)
    dobra dobra, swój swojego będzie bronił nawet jakby go złapali za rękę

    marcinysa napisał(a):

    O czym Ty mowisz, jaki push? Za co ma bana dostac, bo zrobil lotke w ukladzie i przeklikal teleport?Ludzie, po 1 nie kazdy w grupie gra z anty a po 2 nawet jesli to co Wam do tego, nie podoba sie - nie grajcie.

    Gratulacje starcia, piekny zysk.
    no tak po co im anty jak mogą być w topce pushowaniem sie i waleniem swoich multikont

    Moderator Ingolf:
    Poprawiłem cytat.
  • Kosti90 napisał(a):

    Ja tu pisze o tym ze siedzicie online 24/7 i nie da sie was ubic nawet przez to. Ciekawe ile kasy trzeba wladowac w gre zeby mozna bylo bezkarnie grac na bocie i nawet nie wlaczac s mode ;)
    Zamiast rzucać oskarżenia bez pokrycia, udowodnij albo nie pluj bezpodstawnie

    @kiki3 @tereth i ten amator lotnictwa @GulashPL @
    Co do reszty to mi się nawet komentować nie chce, nie macie za grosz pojęcia o tej grze o pierwsi się wypowiadacie.
    Nie przeszkadza mi hejt, przyzwyczaiłem się ;)

    Tak się będę na tym Uni pushował że wam kukle będą swędziały, Multi konta , antymateria. Konta przez rynek będę wciągał do Siebie po minimalu !
    Grupa taka zła, pushery same zbanowac!
  • wiesz co? Tez bym sie tak bronił jakbym miał bota ;) a prawda jest taka ze masz na 100% mam mega pojecie o tej grze i za nic nie da sie robic 24h aktywek. Udowodnij mi ze masz minutki bo musisz kiedys spac przeciez. A koledzy Ci nie robia co 15min skanow przez kilka godzin :D ale sie zdziwicie jak jeden z Was na dniach poleci
  • Illidan napisał(a):

    Zamiast rzucać oskarżenia bez pokrycia, udowodnij albo nie pluj bezpodstawnie
    @kiki3 @tereth i ten amator lotnictwa @GulashPL @
    Co do reszty to mi się nawet komentować nie chce, nie macie za grosz pojęcia o tej grze o pierwsi się wypowiadacie.
    Nie przeszkadza mi hejt, przyzwyczaiłem się ;)

    Tak się będę na tym Uni pushował że wam kukle będą swędziały, Multi konta , antymateria. Konta przez rynek będę wciągał do Siebie po minimalu !
    Grupa taka zła, pushery same zbanowac!
    jakbym pokazał screeny z gry co w tej chwili jest mozliwe to uwierz mi ze gracze z tego uni przejrzeli by na oczy i albo połowa przestała by grać albo zaczeli by robić tak samo
  • kiki3 napisał(a):

    Illidan napisał(a):

    Zamiast rzucać oskarżenia bez pokrycia, udowodnij albo nie pluj bezpodstawnie
    @kiki3 @tereth i ten amator lotnictwa @GulashPL @
    Co do reszty to mi się nawet komentować nie chce, nie macie za grosz pojęcia o tej grze o pierwsi się wypowiadacie.
    Nie przeszkadza mi hejt, przyzwyczaiłem się ;)

    Tak się będę na tym Uni pushował że wam kukle będą swędziały, Multi konta , antymateria. Konta przez rynek będę wciągał do Siebie po minimalu !
    Grupa taka zła, pushery same zbanowac!
    jakbym pokazał screeny z gry co w tej chwili jest mozliwe to uwierz mi ze gracze z tego uni przejrzeli by na oczy i albo połowa przestała by grać albo zaczeli by robić tak samo
    Pokaż więc
  • Pershing1954 napisał(a):

    Taki hejt za lotke i przeklikany tp? Widzę, że na tym uni jak wszędzie mocny ból [tyłka] o to, że ktoś jest w topce.
    Pomijając, że taka akcja wymaga wyczucia/obserwacji żeby wbić się między odświeżenia, to widzę samo marudzenie jakichś typków, którzy albo nie robią żadnych ST albo walą co najwyżej bfsy - i wy mówicie o braku skilla?

    Graty, ciśnijcie tam uni, niech płaczą jak małe bezradne dziewczynki ;)

    Z ciekawości, za co banik poleciał na Pasiphae?

    Niestety ta gra teraz to tylko boty i kasa, nic więcej - skill jak wspominany wyżej to jedynie kasa i bot raz jeszcze.

    Tęskno za starym oGame, gdzie klikało się kogoś po 3 w nocy z PZ :)
  • rash3r napisał(a):

    Pershing1954 napisał(a):

    Taki hejt za lotke i przeklikany tp? Widzę, że na tym uni jak wszędzie mocny ból [tyłka] o to, że ktoś jest w topce.
    Pomijając, że taka akcja wymaga wyczucia/obserwacji żeby wbić się między odświeżenia, to widzę samo marudzenie jakichś typków, którzy albo nie robią żadnych ST albo walą co najwyżej bfsy - i wy mówicie o braku skilla?

    Graty, ciśnijcie tam uni, niech płaczą jak małe bezradne dziewczynki ;)
    Z ciekawości, za co banik poleciał na Pasiphae?

    Niestety ta gra teraz to tylko boty i kasa, nic więcej - skill jak wspominany wyżej to jedynie kasa i bot raz jeszcze.

    Tęskno za starym oGame, gdzie klikało się kogoś po 3 w nocy z PZ :)
    no jak za co to jest wiadome GRUPA .. PUSH MULTI ITP ITD . CZY TEŻ TURECKI KEBAB BOTY

    Grupa hipokrytów tutaj na szczęście wasze nie ma rynku .. ale podejrzewam że multi kont do zlomow z zerowymi techami jest mnostwo zrobionych :) nie to żeby historia w śród tych pro graczy lubiała się powtarzać XD

    Pozdro jeszcze raz graty ANTY finezji