Wylogowanie z gry

  • 7.3.0-pl7
  • Odrzucone
  • Wylogowanie z gry

    Po odpowiedniej ilości takich samych akcji przez określoną ilość czasu (jak mniemam dla każdego uniwersum jest inna) wyrzuca z gry do lobby. Po każdorazowym zalogowaniu w przeciągu 20-40 minut liczba akcji, która musi się powtarzać maleje do momentu w którym ma się ochotę bliżej podyskutować z matrycą monitora bo wylogowuje co 5 układów wysłanych sond. :E
  • Kasia321 napisał(a):

    Proszę o więcej szczegółów. Najlepiej krok po kroku, aby powtórzyć błąd.
    Nie wiem jak w przypadku @Guderian es numero uno, ale mnie wyrzuca w różnych momentach i ciężko będzie odtworzyć błąd wystarczy pograć dłużej na UNI i się zaobserwuje.
    Co do najczęstszych przypadków:
    a) skanowanie, przeglądając galaktykę, przerzucam układy i skanuje Idlaków, w pewnym momencie wrzuca mnie do lobby
    b) robię zwózkę, włączam planetę, wybieram statki OK, wybieram surowce, klikam OK i pojawia się ikonka ładowania, po kilku sekundach już wiem, że coś jest nie tak więc odświeżam zakładkę lub przeskakuje przyciskiem Podgląd i cyk znów jestem w lobby.
    b
    Czy moderatorom płacą za każdy usunięty post??
  • Niestety mnie też nagminnie wylogowuje z gry. Czasem zdarzy się tak, że świeżo po zalogowaniu klikam np. w zakładkę 'surowce' lub 'flota' i nagle następuje 'wieczne ładowanie strony' i po kolejnym kliknięciu w zakładkę jest przeskoczenie do strony logowania. Dzieje się to na prawdę losowo. Nie ma określonego zachowania. Raz się zdarzy, że przez 15 minut nic a drugi raz zaraz po zalogowaniu potrafi wywalić. Mam to dosłownie CODZIENNIE.Nie mam pojęcia od czego to zależy.
  • Również nie jestem w stanie stwierdzić od czego to jest zależne, zważywszy, że u znacznej części graczy występują tylko pojedyncze logowania, więc problem jest jednostkowy. W takiej sytuacji zgłaszanie błędu mija się z celem.

    Jedna z najbliższych poprawek ma poprawić wydajność funkcjonowania gry, więc może tutaj coś się zmieni na lepsze.
  • a Ty wiesz w ogóle jaką grę adminujesz? na privie napisałem Ci co działa nie tak i dlaczego, olałaś temat i kazałaś mi spadać na szczaw. Skoro nie widzisz problemu w opisaniu szerzej problemu tutaj, to spoko.

    Wasz "antybotowy" system się sypie przez co "randomowo" wylogowuje ludzi. Podczas zwózek jeśli określona liczba akcji przekroczy "próg", który został z góry narzucony przez programistów to zwyczajnie wywala Cie do lobby, tak jest ze wszystkim jeśli robimy coś odpowiednio szybko. W momencie wylogowania boty mają to do siebie, że odczekują 2-3 minuty bo nie wiedzą dlaczego zostały wylogowane i dopiero po 2-3 minutach powracają do czynności, które wykonywały. Jest to o tyle skuteczne, iż człowiek w 80% przypadków relognie z miejsca i będzie kontynuował to, co robił przed logoutem.
    Przypadkowe wylogowania są więc spowodowane przez błędnie działający mechanizm, który należałoby poprawić. Tak więc zgłaszam to do błędów i pozdrawiam serdecznym palcem, buzi.