Eol [2020] vs. Mifune [EMERYCI] & SidiouS [EMERYCI] & redDragon [EMERYCI] & Raszer [EMERYCI] ~ 31508.33%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Eol [2020] vs. Mifune [EMERYCI] & SidiouS [EMERYCI] & redDragon [EMERYCI] & Raszer [EMERYCI] ~ 31508.33%



    Szczegółów akcji podawać nie będę. Pewnie pół Uni wie co i jak się stało.
    Zebraliśmy tylko część złomu. Kto zebrał resztę ? nie mamy pojęcia, szybko się rozpłynęła.

    Podziękowania dla EMERYTÓW którzy byli gotowi poświęcić się dla obrony sojusznika, choć wiele rzeczy nie zagrało, a wręcz zadziały się jakieś cuda, bo 3 floty nie wzięły udziału w walce.
    Ponieśliśmy spore straty ale się odbudujemy.

    Dnia 08-06-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Eol [2020]
    ________________________________________________

    Recykler 1
    Lekki myśliwiec 553.821
    Ciężki myśliwiec 4.587
    Okręt wojenny 3.338
    Mały transporter 17.515
    Krążownik 3.310
    Bombowiec 137
    Niszczyciel 466
    Reaper 348
    Gwiazda Śmierci 17
    Pancernik 883
    Pathfinder 3.416
    Sonda szpiegowska 38.484
    _________________________________________

    Obrońca Mifune [EMERYCI]
    ________________________________________________

    Mały transporter 397
    Duży transporter 3.814
    Lekki myśliwiec 3.843
    Ciężki myśliwiec 39
    Krążownik 27
    Okręt wojenny 21
    Sonda szpiegowska 2.581
    Bombowiec 88
    Niszczyciel 38
    Pancernik 14
    Reaper 50
    Pathfinder 404
    Wyrzutnia rakiet 19.388
    Lekkie działo laserowe 1.547
    Ciężkie działo laserowe 226
    Działo Gaussa 86
    Działo jonowe 320
    Wyrzutnia plazmy 199
    _________________________________________

    Obrońca SidiouS [EMERYCI]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 82.388
    Ciężki myśliwiec 6.013
    Krążownik 16.504
    Okręt wojenny 10.313
    Pancernik 2.673
    _________________________________________

    Obrońca redDragon [EMERYCI]
    ________________________________________________

    Krążownik 11.431
    Okręt wojenny 6.780
    Pancernik 4.062
    Lekki myśliwiec 68.283
    Ciężki myśliwiec 4.475
    Bombowiec 476
    Niszczyciel 458
    Reaper 494
    _________________________________________

    Obrońca Raszer [EMERYCI]
    ________________________________________________

    Krążownik 11.190
    Okręt wojenny 7.509
    Pancernik 2.348
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Eol [2020]
    ________________________________________________

    Recykler 0 ( -1 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -553.821 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -4.587 )
    Okręt wojenny 0 ( -3.338 )
    Mały transporter 0 ( -17.515 )
    Krążownik 0 ( -3.310 )
    Bombowiec 1 ( -136 )
    Niszczyciel 14 ( -452 )
    Reaper 26 ( -322 )
    Gwiazda Śmierci 17 ( -0 )
    Pancernik 0 ( -883 )
    Pathfinder 0 ( -3.416 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -38.484 )
    _________________________________________

    Obrońca Mifune [EMERYCI]
    ________________________________________________

    Mały transporter 19 ( -378 )
    Duży transporter 1.799 ( -2.015 )
    Lekki myśliwiec 215 ( -3.628 )
    Ciężki myśliwiec 17 ( -22 )
    Krążownik 22 ( -5 )
    Okręt wojenny 20 ( -1 )
    Sonda szpiegowska 1 ( -2.580 )
    Bombowiec 81 ( -7 )
    Niszczyciel 37 ( -1 )
    Pancernik 14 ( -0 )
    Reaper 49 ( -1 )
    Pathfinder 324 ( -80 )
    Wyrzutnia rakiet 294 ( -19.094 )
    Lekkie działo laserowe 36 ( -1.511 )
    Ciężkie działo laserowe 122 ( -104 )
    Działo Gaussa 74 ( -12 )
    Działo jonowe 252 ( -68 )
    Wyrzutnia plazmy 189 ( -10 )
    _________________________________________

    Obrońca SidiouS [EMERYCI]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 3.992 ( -78.396 )
    Ciężki myśliwiec 2.172 ( -3.841 )
    Krążownik 12.999 ( -3.505 )
    Okręt wojenny 9.675 ( -638 )
    Pancernik 2.571 ( -102 )
    _________________________________________

    Obrońca redDragon [EMERYCI]
    ________________________________________________

    Krążownik 8.883 ( -2.548 )
    Okręt wojenny 6.353 ( -427 )
    Pancernik 3.874 ( -188 )
    Lekki myśliwiec 3.103 ( -65.180 )
    Ciężki myśliwiec 1.633 ( -2.842 )
    Bombowiec 466 ( -10 )
    Niszczyciel 443 ( -15 )
    Reaper 481 ( -13 )
    _________________________________________

    Obrońca Raszer [EMERYCI]
    ________________________________________________

    Krążownik 8.838 ( -2.352 )
    Okręt wojenny 7.023 ( -486 )
    Pancernik 2.263 ( -85 )
    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 2.967.197.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.105.603.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 2.241.711.032 metalu i 909.122.072 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    470.634 Metalu i 190.865 Kryształu
    57.321.000 Metalu i 0 Kryształu
    63.531.000 Metalu i 0 Kryształu
    120.852.000 Metalu i 0 Kryształu
    120.852.000 Metalu i 0 Kryształu
    120.852.000 Metalu i 0 Kryształu
    120.852.000 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    604.730.634 Metalu i 190.865 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -2.055.543.000
    Kryształ: -849.199.000
    Deuter: -62.455.000
    agresor stracił łącznie 2.967.197.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -185.045.866
    Kryształ: -291.451.635
    Deuter: -24.184.000
    obrońca stracił łącznie 500.681.501 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

    Pozdrawiam
    Sid.
    "Your Feeble Skills Are No Match For The Power Of The Dark Side."
  • Dziwne rzeczy się podziały podczas tego ataku. Nie będę już się nad tym rozwodził. Po prostu trzeba się szybko pozbierać. Wnioski także wyciągniemy po tej akcji. Dobrze, że to tak się skończyło, bo mogło być znacznie gorzej.

    Pozdrawiam,
    Mifune
  • Rzadko się wpisuję ale tu akurat jest stosowność aby zwrócić uwagę na bezsens tej gry w obecnych czasach. GF kosi niemiłosierną kasę z tej gry ale graczy ostatecznie ma w Dużym poważaniu. Interfejs zawodzi co jednoznacznie pokazuje powyższe starcie ale mimo to są tacy i to wielu którzy chętnie zapłacą za dodatkowe płatne opcje. Ktoś z ambicjami oraz znajomością gry nie ma racji bytu na tym interfejsie a co za tym idzie ja też oschle żegnam tą grę.

    Aby nie było OFF to miłego przetopu ale patrząc na bilans to nie wiem czy było warto... Kogoś bronić ;)

    P.s. Grałem swego czasu w emerytach. W tym starciu nie ma nawet krzty kunsztu jaki mieli poszczególni gracze tego sojuszu gdy ta gra miała jakiś sens.

    Pozdrawiam.
  • staruch napisał(a):

    no rozpłynęła się, a nawet przetopiła . A bilans jest zgoła inny jak uwzględnisz tę rozpłynieta cześć.. 300 mln dalej dla Was
    Tak to widać z mojej strony:
    ogotcha.universeview.be/en/rep…fe-58b8-ae4f-987d54895615
    Niestety nie wiedziałem kto zebrał tę część złomu. Bo było wielu chętnych zapewne.
    Dziękuje że uzupełniłeś brakujący element.
    Wszystkim mogę tylko życzyć SZO.

    TACO napisał(a):

    Dwa razy Eol nie poleci sam. Moim zdaniem to gratulacje to się Eol Tobie należą, bo masz jaja i lecisz do końca. Gdybym mógł swoją flote dołożyc, to nawet nie mielibyście czego bronić.
    TACO, nie ma co gdybać, tylko zaakceptować wynik. Szukanie pretekstu do bardziej czy mniej agresywnej dyskusji chyba nie ma sensu.

    OldRiddick napisał(a):

    Aby nie było OFF to miłego przetopu ale patrząc na bilans to nie wiem czy było warto... Kogoś bronić ;)

    P.s. Grałem swego czasu w emerytach. W tym starciu nie ma nawet krzty kunsztu jaki mieli poszczególni gracze tego sojuszu gdy ta gra miała jakiś sens.

    Pozdrawiam.
    Czy warto bronić sojusznika, to kwestia każdego sojuszu z osobna. My podjęliśmy taką a nie inna decyzje akceptując ryzyko z tym związane.
    Ja nie grałem w EMERYTACH, wcześniej, dołączyłem do tego sojuszu, a historia tak się napisała że zarządzam tą ekipą. Nie mniej jednak każdy sojusz, każda grupa ludzi na nowym uni rzadko nawiązuje do Sojuszy które grały kiedyś. Czasy się zmieniają, a do tej pory nikt nie zwrócił uwagi na to że jest to zastrzeżony znak handlowy. My piszemy własną historie.

    Pozdrawiam
    Sid.
    "Your Feeble Skills Are No Match For The Power Of The Dark Side."
  • BARDZO PRZEPRASZAM GRACZA MIFUNE ZA OSKARŻENIA O UŻYWANIE BOTA. POMYLIŁEM GO Z GRACZEM MERO (MOŻNA SPRAWDZIĆ NAWET TERAZ JAK WYGLĄDA JEGO AKTA NA URLOPIE). MIFUNE TYLKO PODEJRZEWAŁEM O UŻYWANIE BOTA CO MIELI KOLEDZY Z SOJA WERYFIKOWAĆ ZE WZGLĘDU NA JEGO NIEZWYKŁĄ AKTYWNOŚĆ NON STOP CO JEDNAK NIEKONIECZNIE Z BOTEM JEST ZWIĄZANE.
    Kare za posądzenia już chyba poniosłem bo gdybym wiedział, że może jest uczciwy to był się tak zawzięcie nie rozbijał...

    oops
    Wybacz

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez staruch ().

  • Witajcie,

    Skoro zostalem tutaj przywolany do tablicy to wypowiem sie. Po pierwsze zawsze dzialajac wedlug zasad lolajlnosci bede bronil sojusznika. To gra zespolowa, od zawsze nia byla, wiec tez tego sie trzymam. Co do tematu poruszenia grania przez obronce na bocie, szczerze powiem: nie wiem. Napisalem to EOLowi, ze nie widze, aby gral na bocie, zapytany rowniez zaprzeczyl, wiec coz wiecej moge zrobic? Slowo za slowo. Dlatego od tego sa GO, ktorzy powinni takie rzeczy weryfikowac, nie jestem nigdy za graniem na botach, nie wiem czy nawet takie istnieja.

    To jest gra, ma byc zabawa dla kazdego z nas tak naprawde, dla mnie jest i czerpie (jeszcze) przyjemnosc z tej gry.

    Trzymacjei sie wszyscy, to tylko gra tak naprawde, a prawda zawsze wychodzi na jaw, wiec zobaczymy czy ktos gral na bocie czy OGame nie ma czego udowadniac - bo o ile wiem to konta na bocie sa banowe (kilka przykladow z top 10 np).

    Milego dnia!
  • staruch napisał(a):

    No to zapiszcie sobie w historii Waszej obronę kolegi o którym wiedzieliście, że używa bota. Mówiłem o tym wcześniej Raszerowi, którego miałem w buddy. Podobno mieliście coś z tym zrobić takie padały deklaracje, podobno będziecie go obserwować. Skończyło się na tym, że buddy z Raszerem się skończyło w trakcie ataku (i nawet moje sarkastyczne "to go teraz broń" przyjęte zostało jak widać z entuzjazmem). To też fajna historia:) Wasze obserwacje, że koleś podczas urlopu ma non-stop włączoną akte tak jak miał 24 na dobę włączoną wcześniej podczas gry nie skłoniły do żadnych wniosków. Do GO mnnie odsyłacie kiedy ja wole zarobić na bociarzu. Co mi da zgłoszenie do GO? Faktycznie odkąd kolega zdjął urlop wygląda już normalnie między innymi dlatego można było spokojnie zdjąć księżyc.

    Nie wiem jak te mechanizmy gry działały z Waszej strony, ale nam sprawiło obserwowanie flot dołączanych kilka sekund po planowanym ataku sporo radości.

    Doleciałem bez względu na własny zysk ze względu na to na kogo leciałem i kogo bronicie.
    Fajna historia
    Uważam za sojusz, który toleruje oszusta w swoich szeregach za szmatławy i nic nie wart.
    Pozdrawiam

    P.S. Ciesze się, że nie macie nic wspólnego ze starym sojuszem o nazwie Emeryci. Zawsze miałem do nich szacunek i świetnie się z nimi grało.
    Witam,

    Żyjemy w Państwie, gdzie aby na kimś "wieszać psy" trzeba mu udowodnić winę. Pisanie takich bzdur bez dowodów mija się z celem a powoduje tylko niepotrzebną spine. Nigdy nie używałem i nie będę używał programów, aby zyskać w ten sposób przewagę nad innymi. Nie płacę nawet za grę bo uważam, że powinny się liczyć umiejętności a nie ilość pieniędzy w portfelu. Niestety są rożni ludzi, różnie reagują na dane sytuacja a w tym przypadku widać, że troszeczkę się Pan "podpalił"

    Niemniej jednak życzę wszystkim, bez wyjątku o rozsądek i SZO.

    Pozdrawiam,
    Mifune
  • staruch napisał(a):

    BARDZO PRZEPRASZAM GRACZA MIFUNE ZA OSKARŻENIA O UŻYWANIE BOTA. POMYLIŁEM GO Z GRACZEM MERO (MOŻNA SPRAWDZIĆ NAWET TERAZ JAK WYGLĄDA JEGO AKTA NA URLOPIE). MIFUNE TYLKO PODEJRZEWAŁEM O UŻYWANIE BOTA CO MIELI KOLEDZY Z SOJA WERYFIKOWAĆ ZE WZGLĘDU NA JEGO NIEZWYKŁĄ AKTYWNOŚĆ NON STOP CO JEDNAK NIEKONIECZNIE Z BOTEM JEST ZWIĄZANE.
    Kare za posądzenia już chyba poniosłem bo gdybym wiedział, że może jest uczciwy to był się tak zawzięcie nie rozbijał...

    oops
    Wybacz
    Mylić się jest rzeczą ludzką, a nie myli się jedynie ten który nic nie robi.
    Natomiast przyznać do błędu i przeprosić nie każdy potrafi, co bardzo szanuje.

    Pamiętajmy jednak że to tylko gra, a cyferki nie powinny wywoływać tak skrajnych emocji skutkujących mieszaniem z błotem grona ludzi.
    Myślę, że w tym miejscu warto postawić kropkę w tej dyskusji.

    Wszystkim poszkodowanym życzę raz jeszcze SZO.
    /Sid.
    "Your Feeble Skills Are No Match For The Power Of The Dark Side."
  • Atakier dostał w trąbę i czytam ,że graty dla niego.
    Za bezmyślne rozbicie floty bez opóźnienia i na palę - gratulacje faktycznie jaja pokazał :ocb:

    Sojusz ,który organizuje obronę - i tak lamarski,bo nie taki jak z innej uni :ziew:

    Gratulacje,bo starcie przepyszne,nie na stojaka czy pewniaka.
    Podoba mi się starcie.
    Na Sombrero miłości nie ma...
    ...znów mocno zaciskam pięści :E
  • Panie Matematyk nie szalej bo sobie słabe świadectwo wystawiasz. Po pierwsze nie na pałę bo wszystko miałem na falandze. Po drugie nie mogłem opóźnić bo recki były tak zgrane, że złom z 55k recków miałem pewny. Bezmyślne rozbicie może się i zgadza, ale było zrobione z premedytacją i z symulacją. To była moja flota i bawie się tak jak mam ochote.. ślubu z nią nie brałem. Zresztą już w innym ST Tinky mnie od niej uwolnił już nieplanowanie.