Megan [T O] & Finito_GJ_GF [T O] & Nowy nick [T O] vs. Bezgraniczna dal (Lieutenant Alpha [TWIERDZA]) ~ 55667.65% Top 4 ACS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Megan [T O] & Finito_GJ_GF [T O] & Nowy nick [T O] vs. Bezgraniczna dal (Lieutenant Alpha [TWIERDZA]) ~ 55667.65% Top 4 ACS

    Lieutenant Alpha chyba postanowił zakończyć grę - nie miał szans na ucieczkę, ale zdążył skasować planetę po powrocie floty...

    Pozdrowienia od Marzeny dla czarnego, ode mnie dla Durendala, a od Piwka dla Maratończyk :P


    Dnia 02-06-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Megan [T O]
    ________________________________________________


    Statek kolonizacyjny 1
    Krążownik 190.000
    Okręt wojenny 50.000
    Pancernik 55.000
    Lekki myśliwiec 1.600.000
    _________________________________________


    Agresor Finito_GJ_GF [T O]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 2.222.222
    Okręt wojenny 92.833
    Pancernik 4.346
    Krążownik 222.222
    _________________________________________


    Agresor Nowy nick [T O]
    ________________________________________________


    Krążownik 600.000
    Okręt wojenny 110.000
    Pancernik 370.000
    _________________________________________


    Obrońca Lieutenant Alpha [Twierdza]
    ________________________________________________


    Mały transporter 1.100
    Duży transporter 610
    Krążownik 43.296
    Okręt wojenny 5.818
    Recykler 3.000
    Sonda szpiegowska 319
    Bombowiec 3.375
    Niszczyciel 36.652
    Pancernik 22.728
    Reaper 2.032
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Megan [T O]
    ________________________________________________


    Statek kolonizacyjny 1 ( -0 )
    Krążownik 189.970 ( -30 )
    Okręt wojenny 50.000 ( -0 )
    Pancernik 55.000 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 1.572.509 ( -27.491 )
    _________________________________________


    Agresor Finito_GJ_GF [T O]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 2.197.221 ( -25.001 )
    Okręt wojenny 92.833 ( -0 )
    Pancernik 4.346 ( -0 )
    Krążownik 222.194 ( -28 )
    _________________________________________


    Agresor Nowy nick [T O]
    ________________________________________________


    Krążownik 599.904 ( -96 )
    Okręt wojenny 110.000 ( -0 )
    Pancernik 370.000 ( -0 )
    _________________________________________


    Obrońca Lieutenant Alpha [Twierdza]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:
    4.259 Metalu, 2.130 Kryształu i 14.925.713 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 214.434.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 8.812.953.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 3.182.603.200 metalu i 2.384.162.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 14.932.102 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 22%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    2.988.563.200 Metalu i 2.190.122.200 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 2.828.011.459
    Kryształ: 2.136.554.330
    Deuter: 14.617.713
    agresor zyskał łącznie 4.979.183.502 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -4.386.024.259
    Kryształ: -3.352.378.130
    Deuter: -1.089.482.713
    obrońca stracił łącznie 8.827.885.102 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Dla mnie, to bardzo śmierdzące RW. Alpha padł w piątej gali, gdzie Wasze TO nie ma nikogo w pobliżu, ale są za to inni gracze z Twierdzy. Alpha dzielił zawsze flo, ale dla was nagle postanowił większość zebrać w kupę. I nie ufam graczom, którzy nie grają pod swoim własnym nickiem, tylko jakimś nadanym z gry, bo nie wiadomo, kto na tym koncie siedzi, a była to prawdopodobnie pushówka.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Usagi ().

  • Alpha miał już chyba dosyć gry, skoro popełnił prosty błąd i dał się wyliczyć. Powodzenia w realu.
    Agresorom gratulacje walki. To tylko gra, a wygrywa ten, kto ma zaparcie w poszukiwaniach celu. "Ich Troje" koncertuje. Tyle, że w takim tempie za niedługo nie będziecie mieć publiczności, bo wszystkich przetopicie.
  • Walgamer napisał(a):

    (...) niedługo nie będziecie mieć publiczności (...).

    a Ich Twoje ma publiczność? :)

    @Usagi, trochę więcej wiary. Niewątpliwie ktoś sobie dobrze zarobił na tym, ale niekoniecznie byliśmy to tylko my.


    <@sexi^violka> pamietaj LordJ - przed Piwkiem nic nie chroni
    <@Przemysław> - to że co wieczór obiegniesz de_dust2 nie znaczy że jesteś sportowcem piwek ;d
    <@Revoutz> ja uwielbiam twoje skille ogejmowe latanie obserwacja zasadzki farmy tajna wiedza 10/10, ale sure wydajesz jak debil
    <@zjemtwojdeser> baba ma dwie pory roku... złomowa i niezłomowa
  • Gratulacje wlotu i zysku na byłym sojuszniku. Dziwna sprawa bo gość latał z planety na planetę na stacjonuj taką flotą. Trochę to nie poważne było. Wcześniej już sygnalizował, że to jego ostatnie podrygi w tej grze, tylko szkoda że w inny sposób tego "nie załatwił".
  • neo24 napisał(a):

    Zawsze jest opcja że zostało oddane : )
    Oddane czy sprzedane Kruszyny sprawa. Jakby nie było, ja się cieszę.

    Im większe floty macie, tym większy z Was zysk :evil: :thumbsup:

    Pozdrawiam,
    Piwek


    <@sexi^violka> pamietaj LordJ - przed Piwkiem nic nie chroni
    <@Przemysław> - to że co wieczór obiegniesz de_dust2 nie znaczy że jesteś sportowcem piwek ;d
    <@Revoutz> ja uwielbiam twoje skille ogejmowe latanie obserwacja zasadzki farmy tajna wiedza 10/10, ale sure wydajesz jak debil
    <@zjemtwojdeser> baba ma dwie pory roku... złomowa i niezłomowa
  • kruchy lepiej trza bylo na WOSP oddac albo rydzykowi , krystaliczny kruchy bo gra na U 68 ( tak jak kilku tutaj jeszcze ktorym sie wydaje , że U 68 to wyznacznik ogame ) mistrz gry bez anty itp , itd TOP 1 byl skonczyl sie dex z rynku i juz brak ochoty na gre bo jak tu dalej to ciągnąc samemu ?

    Do mistrza powyżej też nie rób się taki figo fago sam konto kupiles a robisz z siebie to samo co kruchy zreszta na jednej unii gracie to jednym capem cuchnie .
  • @KrecikMax podeślij trochę tego tematu co palisz bo na trzeźwo nie daje rady tego czytać...
    nic się nie zmieniło ... jak zawsze pisałeś jakieś bzdury tak teraz piszesz jeszcze gorszę...
    nie będę polemizował z [ciach]. wszystko jasno opisałem w pożegnaniu dlaczego kończę...
    skończył się pewien okres czasu w którym miałem bardzo dużo wolnego czasu ... ledwo na jednym uni daję radę.
    zawsze grałem czysto , nie korzystałem z błędów gry i nie mam sobie nic do zarzucenia a ty mi wyjeżdżasz z jakimiś farmazonami...
    nie wiem po co ci to pisze bo ewidentnie widać , że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem jak i trzeźwym myśleniem...

    a co do ,,sprzedaży'' konta... musiałbym być rekinem biznesu jak krecik , żeby czekać prawie 2 miesiące aż konto spadnie na top4 i dopiero wtedy je sprzedać :fshocked: . ja słów na wiatr nie rzucam i zawsze dotrzymuję słowa... zresztą co ja będę z Wami dyskutował.

    pozdrawiam wszystkich normalnych graczy z Kalyke :)

    ps krecik schowaj się już do norki i nie pisz już nic.... tym bardziej jakieś bzdety o mnie

    Administrator Forum Toadie:
    Obraza
  • o jaka rodzinna atmosfera jakbys bulcorz chcial sprzedac konto daj znac bo szkoda by bylo zeby poszlo jak Alpha :)))) ( za 350 euro to ja cale sojusze kupuje za Twierdze dam 500 ( zeta ) zebys nie gadał że skąpy jestem ) Kruchy nie rozsmieszaj mnie sam nie wierzysz w to co piszesz a myslisz ze inni uwierza .

    ps. do norki to schowaj sie na U 68