#7 Odddamm vs. Kapitan Tsubasa [NFZ] & emperorek [NeMeZisS] & Leonidas [NFZ] & MajZeL [NeMeZisS] ~ 59987.34% - NOWA TAKTYKA ?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • #7 Odddamm vs. Kapitan Tsubasa [NFZ] & emperorek [NeMeZisS] & Leonidas [NFZ] & MajZeL [NeMeZisS] ~ 59987.34% - NOWA TAKTYKA ?

    Pozdrawiam wszystkich znajomych z uni Galatea jak i oczywiście z Janice :piwko:

    Nie wiem czy uda mi się wszystko opisać tak jak bym tego chciał, generalnie jestem z tego słaby ale do dzieła :komp:

    Miałem już puszczać FS, siedzę spokojnie piszemy na Discord jak to kiedyś na ogame.pl bywało - dobre towarzystwo to podstawa.
    Klikam w podgląd leci na mnie flota..hmmm myślę no AFERA na bank mamy wojnę. Patrzę jeszcze raz a tu zdziwienie...

    Jeszcze jedno -> wojna została wypowiedziana bo za dużo ataków było wysłanych na niszcz ? Ktoś źle policzył ?

    [ciach]

    Po kilku przemyśleniach i wymianie zdań na Discord stwierdziłem, że coś jest nie tak i poszło zgłoszenie do suportu. Tego nie będę tutaj wklejał ale mam nadzieję, że wierzycie na słowo :thumbsup:

    Atakujący skasował wszystkie planety i pozostała mu tylko jedna planeta z której poszedł atak na niszcz :popcorn:

    Sam jako grający ekonom i sprawdzający klasę: zbieracz nie dałem rady się obronić więc poprosiłem znajomych o pomoc. Nie odmówili więc efekt jest taki a nie inny.

    Dzięki za wspólne spędzenie czasu i czekanie do północy na rozwiązanie całej akcji : data-verified= ">

    Obserwowaliśmy cały czas czy czasem atakujący nie zawróci ale tak się nie stało i wyszło z tego "fajne" ST :top1: " :dno: "(co tu się o....la ?)


    Dnia 31-05-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:

    Agresor Odddamm
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 203.440
    Ciężki myśliwiec 26.129
    Krążownik 14.283
    Okręt wojenny 43.014
    Pancernik 5.544
    Bombowiec 1.867
    Niszczyciel 2.844
    Gwiazda Śmierci 50
    Reaper 843
    Pathfinder 5.515
    Mały transporter 33.491
    Duży transporter 25.014
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 8.570
    Sonda szpiegowska 120.187

    _________________________________________

    Obrońca Kapitan Tsubasa [NFZ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 100.000
    Duży transporter 31.000
    Lekki myśliwiec 320.000
    Ciężki myśliwiec 6.000
    Krążownik 8.000
    Okręt wojenny 7.000
    Statek kolonizacyjny 20
    Sonda szpiegowska 244.770
    Bombowiec 20
    Niszczyciel 540
    Gwiazda Śmierci 41
    Pancernik 24.000
    Reaper 2.000
    Pathfinder 1.000
    Wyrzutnia rakiet 4.000
    Lekkie działo laserowe 2.000
    Ciężkie działo laserowe 101
    Działo Gaussa 101
    Wyrzutnia plazmy 30
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________

    Obrońca emperorek [NeMeZisS]
    ________________________________________________

    Pancernik 20.577
    _________________________________________

    Obrońca Leonidas [NFZ]
    ________________________________________________

    Pancernik 60.000
    _________________________________________

    Obrońca MajZeL [NeMeZisS]
    ________________________________________________

    Pancernik 40.000
    _________________________________________

    Po bitwie...

    Agresor Odddamm
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Kapitan Tsubasa [NFZ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 59.122 ( -40.878 )
    Duży transporter 21.868 ( -9.132 )
    Lekki myśliwiec 188.855 ( -131.145 )
    Ciężki myśliwiec 4.110 ( -1.890 )
    Krążownik 6.750 ( -1.250 )
    Okręt wojenny 6.816 ( -184 )
    Statek kolonizacyjny 17 ( -3 )
    Sonda szpiegowska 98.797 ( -145.973 )
    Bombowiec 20 ( -0 )
    Niszczyciel 532 ( -8 )
    Gwiazda Śmierci 41 ( -0 )
    Pancernik 23.379 ( -621 )
    Reaper 1.955 ( -45 )
    Pathfinder 836 ( -164 )
    Wyrzutnia rakiet 2.163 ( -1.837 )
    Lekkie działo laserowe 1.113 ( -887 )
    Ciężkie działo laserowe 70 ( -31 )
    Działo Gaussa 93 ( -8 )
    Wyrzutnia plazmy 27 ( -3 )
    Mała powłoka ochronna 1 ( -0 )
    Duża powłoka ochronna 1 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca emperorek [NeMeZisS]
    ________________________________________________

    Pancernik 20.100 ( -477 )
    _________________________________________

    Obrońca Leonidas [NFZ]
    ________________________________________________

    Pancernik 58.520 ( -1.480 )
    _________________________________________

    Obrońca MajZeL [NeMeZisS]
    ________________________________________________

    Pancernik 38.967 ( -1.033 )
    _________________________________________

    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 6.579.331.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.336.560.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 3.799.608.891 metalu i 2.199.124.910 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    3.799.608.891 Metalu i 2.199.124.910 Kryształu

    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor

    Metal: -4.087.245.000
    Kryształ: -2.181.565.000
    Deuter: -310.521.000
    agresor stracił łącznie 6.579.331.000 jednostek.

    Podsumowanie obrońca

    Metal: 3.105.528.391
    Kryształ: 1.615.778.410
    Deuter: -59.133.000
    obrońca zyskał łącznie 4.662.173.801 jednostek.

    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1


    Po jakimś czasie otrzymałem wiadomości typu gratuluję kupienia konta itd. Podejrzewałem, że to sprawka jednego sojuszu ale z szacunku nie będę tutaj wstawiał "nickname" .



    Brak mi słów jak bardzo ta gra się zmienia.


    Czy wymuszenie bana u gracza to jest strategia ?

    Mam nadzieję, że suport zajmie się tą sprawą :super:

    Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich znajomych !!!

    Moderator Neferet:
    Screen z wulgaryzmem
    #1 Eridanus 242 ST Majs Ty wariacie [OFF]
    #2 Galatea - [OFF]
    #3 Janice - [OFF]
    #4 Quasar [ON] - 24 ST

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Frank_Black ().

  • Kolega Się czai zamazuje nik Atomica z Afery dziwnym trafem zaraz po obronie wiedział o co chodzi mimo że wszystko było tak dograne że nawet pz nie można bylo zobaczyć, sam się tym postem sprzedał, Nie wiedzą jak nas zwyciężyć to się do takich rzeczy posuwają, i do tego się obnoszą że czysto grają, żałosna hipokryzja..
  • No i pięknie, Emocje były bo jak wiadomo każdy myślał, że to podpucha, tym bardziej, że GO jest jakie jest, ale to już inna kwestia której nie będę tutaj poruszać bo zaraz banana dostane...

    Martwi tylko zachowanie co niektórych graczy i oskarżanie o pushowanie- jednym słowem oskarżają właśnie ci co nie grają czysto, nic kiedyś 8 lat temu było to nie do pomyślenia, a teraz odpowiedzcie sobie sami...

    Samo starcie kurcze jak za dawnych lat emocje emocje i jeszcze raz emocje, no bo i ludzie normalni (tak ludzie nie boty). Tylko żona tego nie potrafi jeszcze zrozumieć- Wracaj do łóżka "stary cepie", jak wracać skoro ma się taką ekipę...

    Pozdro for all i oby więcej takich akcji, obrońcy ktokolwiek to jest SZO aby można go znowu pocisnąć :P
  • Leeonidas napisał(a):

    Kolega Się czai zamazuje nik Atomica z Afery dziwnym trafem zaraz po obronie wiedział o co chodzi mimo że wszystko było tak dograne że nawet pz nie można bylo zobaczyć, sam się tym postem sprzedał, Nie wiedzą jak nas zwyciężyć to się do takich rzeczy posuwają, i do tego się obnoszą że czysto grają, żałosna hipokryzja..
    a Ty grasz czysto ? Serio ? No chyba nie.. z tymi oskarżeniami o hipokryzję to bym się nie rozpędzał :)

    Druga sprawa - "nie wiedzą jak nas zwyciężyć", to odpowiedz mi na pytanie jak to jest, że jak Ci palą moony to uciekasz na U ? a i jeszcze jedno... pamiętam takie ST, gdzie jednak wiedzieli :D

    Tak czy tak, gratuluje fajnego % - mimo kuriozalnych okoliczności w które wierzę :)
    Himalia - Asmax (LOG)

    JANICE - Asmax [LOG] - exodus

    Uni 19 - Asmax [TERRA] - exodus


    --------------------------
    Maszeruj Albo Giń !
  • Nie wiem czego tu gratulować, zasłony dymenej na kolejny push leonidasa na wichrze, czy fantazji w ściemnianiu. No nic pogratuluję fantazji, wciagniecia postronnych graczy do zakupionej zabawy, żeby było ok.

    Wystarczy wejść w statystyki żeby zobaczyć, że ktoś spada. Najpierw widać bylo jak auger spadł przez kasacę planet. Wystrczy kliknąć w nick w statach - reszte pokaze dozwolona wtyczka - to naprawde nie boli leonisrasz. Dalej to już zniszczone punkty militarne, ktore wsskazały przede wszystkim autora postu a w drugiej koleijnosci - ze wzgledu na poprzednie pusze - leonidasa.

    Są tez dodatkowe mozliwosci weryfikacji w pelni dostepne dla przecietnego kowalskiego. Najwidoczniej do niego jeszcze ci brakuje leon.
  • Asmax napisał(a):

    a Ty grasz czysto ? Serio ? No chyba nie.. z tymi oskarżeniami o hipokryzję to bym się nie rozpędzał
    Do szkoły było pod górkę? hipokryta to taka osoba która oskarża kogoś o rzeczy które sam robi, To wy się wybielacie, nie ja


    Asmax napisał(a):

    Druga sprawa - "nie wiedzą jak nas zwyciężyć", to odpowiedz mi na pytanie jak to jest, że jak Ci palą moony to uciekasz na U ? a i jeszcze jedno... pamiętam takie ST, gdzie jednak wiedzieli
    To Ci odpowiem, prawie cały sojusz zaangażowany żeby mi wszystkie mony pościągać, padło 9 z 12 i floty nikt nie znalazł więc gdzie tu zwycięstwo? zawalona nocka kilku ludzi nie wspomnę ile gąsek padło. Trudno nie pójść na urlop jak mi pozłości mony 6kk porobili i trza było je kasować, podobnie było drugim razem, Trzonek tak wierzył że fsa na pz lub kolonizuj w dzień zrobiłem że na żywca poleciał na bash mimo że mu pisałem że flota zawrócona, i skończył na banie, więc nie dziwie się że posuwają się do takich rzeczy żeby kupować lub tuczyć konto i puścić na kogoś żeby wymusić push. A to że silniejsze konto pomaga słabszemu nie jest zabronione więc nie rozumiem waszych aluzji'

    atomic napisał(a):

    Wystarczy wejść w statystyki żeby zobaczyć, że ktoś spada. Najpierw widać bylo jak auger spadł przez kasacę planet. Wystrczy kliknąć w nick w statach - reszte pokaze dozwolona wtyczka - to naprawde nie boli leonisrasz. Dalej to już zniszczone punkty militarne, ktore wsskazały przede wszystkim autora postu a w drugiej koleijnosci - ze wzgledu na poprzednie pusze - leonidasa.

    Są tez dodatkowe mozliwosci weryfikacji w pelni dostepne dla przecietnego kowalskiego. Najwidoczniej do niego jeszcze ci brakuje leon.
    To złomować nie wolno? dobrze wiem gdzie jakie punkty widać, dla was i tak każdy złom to push wiec....

    Moderator Neferet:
    Połączyłam posty
  • Leeonidas napisał(a):

    Asmax napisał(a):

    a Ty grasz czysto ? Serio ? No chyba nie.. z tymi oskarżeniami o hipokryzję to bym się nie rozpędzał
    Do szkoły było pod górkę? hipokryta to taka osoba która oskarża kogoś o rzeczy które sam robi, To wy się wybielacie, nie ja

    Asmax napisał(a):

    Druga sprawa - "nie wiedzą jak nas zwyciężyć", to odpowiedz mi na pytanie jak to jest, że jak Ci palą moony to uciekasz na U ? a i jeszcze jedno... pamiętam takie ST, gdzie jednak wiedzieli
    To Ci odpowiem, prawie cały sojusz zaangażowany żeby mi wszystkie mony pościągać, padło 9 z 12 i floty nikt nie znalazł więc gdzie tu zwycięstwo? zawalona nocka kilku ludzi nie wspomnę ile gąsek padło. Trudno nie pójść na urlop jak mi pozłości mony 6kk porobili i trza było je kasować, podobnie było drugim razem, Trzonek tak wierzył że fsa na pz lub kolonizuj w dzień zrobiłem że na żywca poleciał na bash mimo że mu pisałem że flota zawrócona, i skończył na banie, więc nie dziwie się że posuwają się do takich rzeczy żeby kupować lub tuczyć konto i puścić na kogoś żeby wymusić push. A to że silniejsze konto pomaga słabszemu nie jest zabronione więc nie rozumiem waszych aluzji'
    Ad 1. Do szkoły nie było mi pod górkę akurat ;), chodź moja opinia na temat systemu edukacji w tym kraju nie jest najlepsza. Doskonale znam znaczenie słowa "hipokryta". Zatem może to dobry moment, żebyś zdementował info/plotkę/pogłoskę, że to Ty kupiłeś konto od Mikołaja i sobie je zezłomowałeś ? I w kontrze zapytam Cię, w którym momencie mojego wpisu ja się wybielam ? - czytanie ze zrozumieniem -. Poza tym ja akurat nie mam sobie absolutnie nic do zarzucenia - no może poza tym, że parę racy kupiłem sobie anty na przeniesienie planet i zmianę klasy :)

    Ad. 2. Oczywiście sprawa oczywista, że jak nie masz odpowiedniego wsparcia ze strony sojuszników, a cały jeden (i to nie mały) sojusz się na Ciebie rzuca i wali Ci moony to można nie wytrzymać - nie trafili floty ? no cóż tak to bywa - kwestia szczęścia czy też obserwacji. Moja opinia jest taka - AFERA umie się zorganizować i są konsekwentni - nie, że bronie tego sojuszu bo przez jednego Pana (Czarnego Pana o ile się nie mylę) nie za bardzo mi z nimi po drodze - nic człowiek nie może zostawić na planecie... To, że pomagasz słabszym to oczywiście jest ok, między innymi na tym ta gra polega. Mi bardziej chodziło o starcie gdzie zdjęto Ci moona i flota była złapana na fali - no nie chce mi się szukać i wklejać. Myślę, że wszyscy wiemy o jakie starcie chodzi.

    Żałuje, że GO są obojętni dla pewnych naciągnięć, które się odbywają - i żeby nie było - piszę to ogólnie... Pamiętam czasy pręgierza i jak za minimalne naciągnięcie zasad dostawało się bana i trafiało na forum :), ale cóż... światem rządzi pieniądz : )


    Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich :) Zdrowia :)
    Himalia - Asmax (LOG)

    JANICE - Asmax [LOG] - exodus

    Uni 19 - Asmax [TERRA] - exodus


    --------------------------
    Maszeruj Albo Giń !
  • Leonidas przeginasz z tymi klamstwami, dlatego padniesz na tym uni prędzej czy pozniej. Yara dobrze cie nauczyl puszu - najpierw rozebrales konto wuja, gdzie twoja flota nie dorastala mu do piet, teraz rozebrales kolejne konto. I do tego posądzasz innych. I nie chwal sie ze cos dobrze wiesz tylko dziekuj ze ci powiedziano. A na szkole nigdy za pozno.
  • Nie wiem co macie w głowach...
    Starcia gratulować czy nie? nie wiem, bo mam za mały mózg żeby to ogranąć...
    Mordeczki z NFZ my nie chcemy Was na bana , my chcemy Was w recki, to dość logiczne... jak ktoś łowi ryby, to chyba nie chciał by złowiłc martwej ?:D

    Tak czy siak nie wiem, czy szo? czy graty? czy juz sami nie wiecie co wymyśleć by puszche urkyć... Ściągnij jeszcze urlop z Rambo, wtedy kiedy Ty jesteś na urlopie, niech pracuje :)
  • Mamed napisał(a):

    Nie wiem co macie w głowach...
    Starcia gratulować czy nie? nie wiem, bo mam za mały mózg żeby to ogranąć...
    Mordeczki z NFZ my nie chcemy Was na bana , my chcemy Was w recki, to dość logiczne... jak ktoś łowi ryby, to chyba nie chciał by złowiłc martwej ?:D
    Jak chcecie w reckach to to łapcie, a nie tikety piszecie, problem taki że dobrą rybę trza umieć złapać ;)