"Śmierć z głębin" - W TRAKCIE PISANIA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • "Śmierć z głębin" - W TRAKCIE PISANIA

      Zakładam osobny wątek z moją drugą książką, którą pisze równolegle z nakładaniem poprawek na "Piekło kosmosu" Prawdopodobnie prace nad nią zbiegną się wraz z wydaniem "Piekła..." jako E-book. Tutaj mam dwie opcje:
      * wydać książki na platformie ebookpoint
      * założyć własną stronę sprzedającą tylko moje e-booki
      Z pierwszą opcją jest mniej roboty, ale druga powoli coraz mocniej do mnie przemawia. Tak czy inaczej to określi przyszły rok, bo ten i tak jest porąbany.

      Czym jest "Śmierć z głębin"? to w zasadzie połączenie fikcji politycznej i klasycznego monster story, gdzie wielkie kłap kłap wciągają ludzi. Jednak w całej opowieści kładę spory nacisk na postacie z Zimnej Wojny, nawiązując tym samym do autentycznych badań i ich korzeni sięgających III Rzeszy. Zważywszy, że staram się wszystko w miarę sensownie połączyć, pisanie tego idzie dość wolno. Póki co publikuję na Wattpad mniej więcej 2-3 fragmenty miesięcznie, przy czym nie są one tknięte przez redakcję. Jedynie nanoszę moje własne poprawki. Wedle mojej żony, "Śmierć z głębin" czyta się znacznie lepiej od czegokolwiek co wcześniej napisałem. Jest bowiem poprowadzona bardziej literackim językiem.

      Tak czy inaczej zainteresowanych zapraszam do lektury pod poniższy link:
      wattpad.com/story/224578558-%C…%C4%87-z-g%C5%82%C4%99bin
      Będę dawać tutaj info z końcem miesiąca o postępach prac.

      A jeśli ktoś chce, to może mnie przez jakiś czas podratować piątakiem na Patronite :) Zawsze to pomoże mi w pisaniu
      patronite.pl/Wpaj%C4%99czejsieci

      Udanej lektury i do usłyszenia za miesiąc :)
      Uniwersum Andromeda -> Vermin
      Znany też jako Pająk Vermin Drake
      vermin.bloog.pl/ - tu są moje recenzje filmów/gier/książek i nie tylko :) Zapraszam do czytania i komentowania.