showtime [Scream] vs. Director Wasat [TEREFERE] ~ 30 019%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Bezpodstawnie nigdy nikogo nie oskarżam
    Już wspomniałem ponad 10 lat temu były inne czasy
    Wtedy honor na to nie pozwalał
    Nie chce tu na próżno pisać o honorze bo o tym słowie powinno się pisać tylko i wyłącznie z dumą
    Tu co się tu wyprawia teraz w tych czasach przy tych ludziach to woła o pomstę do nieba
    Sam wiem że jesteś zwykłym chamem i bunkrownikiem ni koszty w tobie flociarza nie znajdę Panie GramBoLubie bo przerabialiśmy ten temat na Mizarku więc się nie udzielaj
    Graj eko i git miło że spokorniales to tylko w tobie doceniam
    A poza tym twierdzę że honor to nie jest rzecz i to wyuczona z tym trzeba się urodzić i pielęgnować
    I żeby było jasne nie mam już zamiaru uczestniczyć w tym cyrku nie mam zamiaru się tu udzielać
    I odpowiadać na teksty idiotow
    Swoje powiedziałem nie cofne tego bo nie chce. zrobiłem to przemyśliwszy swój tekst
  • I widzisz jaki ten świat ogame jest piękny , że aż zabawny :D
    Ja na mizarze ? ja bunkrownikiem ? ja eko ? :D
    Wiem , że każda taktyka na ogame ponoć jest dobra , ale nie sądziłem , że każdy się na każdą łapię.
    Sorki , mimo , że Cie jakoś nie dazyłem sympatią , to jakoś starałem się szanować.
    W 2 postach lata pracy przepadły :D Po prostu dalej nie wierze w to co napisałeś :E
    Nie masz pojęcia kim jestem :)