showtime [Scream] vs. Director Wasat [TEREFERE] ~ 30 019%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • showtime [Scream] vs. Director Wasat [TEREFERE] ~ 30 019%


    Przyznam, ze dawno na nikogo sie tak nie uwzialem.... tydzien bity na nim siedzialem poszlo troche przepalow roznych rzeczy probowalem z reszta nie tylko ja, a caly nasz sojusz mial na niego ochote. Ostatecznie postanowilem go kliknac i doszla do tego kasacja moona dla bezpieczenstwa. Aktywnosc jaka prezentowal byla szokujaca dla mnie ale jestem pewien, ze zadnego bocika tam nie bylo jak poczatkowo myslalem.
    Koledze zycze odbudowy chociaz chyba jej nie planuje, wiec jeszcze raz radosci z pogody jaka mamy.

    Male co nieco by glucho nie bylo



    Dnia 20-05-2020 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor showtime [Scream]
    ________________________________________________

    Statek kolonizacyjny 1
    Lekki myśliwiec 653.955
    Ciężki myśliwiec 66.209
    Niszczyciel 31
    Reaper 9.967
    Mały transporter 47.018
    Krążownik 179.731
    Okręt wojenny 30.606
    Pancernik 48.492
    Pathfinder 12.645

    _________________________________________

    Obrońca Director Wasat [TEREFERE]
    ________________________________________________

    Duży transporter 10.767
    Lekki myśliwiec 89.722
    Ciężki myśliwiec 15.576
    Krążownik 45.243
    Okręt wojenny 20.814
    Recykler 29.417
    Sonda szpiegowska 81.800
    Bombowiec 1.124
    Niszczyciel 461
    Gwiazda Śmierci 4
    Pancernik 16.843
    Reaper 179
    Pathfinder 8.324

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor showtime [Scream]
    ________________________________________________

    Statek kolonizacyjny 1 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 503.626 ( -150.329 )
    Ciężki myśliwiec 57.577 ( -8.632 )
    Niszczyciel 31 ( -0 )
    Reaper 9.952 ( -15 )
    Mały transporter 36.058 ( -10.960 )
    Krążownik 177.687 ( -2.044 )
    Okręt wojenny 30.553 ( -53 )
    Pancernik 48.406 ( -86 )
    Pathfinder 12.326 ( -319 )

    _________________________________________

    Obrońca Director Wasat [TEREFERE]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    261.107 Metalu, 6.873.926 Kryształu i 9.018.302 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 813.531.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 5.733.169.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.914.106.000 metalu i 1.105.173.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 16.153.335 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Olbrzymie ilości metalu i kryształu łączą się.
    Księżyc o powierzchni 8.426 km został uformowany.

    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.339.740.001
    Kryształ: 881.189.033
    Deuter: 788.302
    agresor zyskał łącznie 2.221.717.336 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -3.254.102.107
    Kryształ: -1.986.289.926
    Deuter: -508.930.302
    obrońca stracił łącznie 5.749.322.335 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
    showtime:)
    u42 Farms
    u53 United

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez showtime ().

  • BIEDRONEK77 napisał(a):

    showek ban :) ale i tak graty za st masakra solo prawie bez strat go zrobił strach się bać

    No ten ban był wiadomy przez ten moonkilling :P Spokojniejsze 24 godziny bez skanów będą :D
    Ale czy 813k pkt straconych na starciu (nie liczę tego co zbuduje po farmingu i zbiórce złomu) to jest wlot "prawie bez strat" to bym polemizowała :P
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • @zona_rolnika bana mam na 3dni za wejscie z tora podczas lagow serwera jak wykonywalem atak na palimysquna, poniewaz inaczej nie mozna bylo wtedy zalogowac. Doloza mi za bash i nie ma mnie do poniedzialku, wiec bawcie sie dobrze. ;)

    Co do strat to jest 800k ale liczac moj dok z generala i 50% debris mojej floty to 200k z hakiem hihi no i pare gesi :)
    i fakt jak wroce przetopie 200k kraza buziole
    showtime:)
    u42 Farms
    u53 United
  • showtime napisał(a):

    @BIEDRONEK77 utopiles mozg w sadzawce hipokryto ? Do biednego luffiego sie przywalasz jak chlopak robi to co Ty przeciez. Bo moze nie przytuliles aliszji i artiego doku rynkiem ? zbieraj ochlapy po mnie :*

    @dziadek barezi XD
    Jak cie nakryja na kradziezy, to jako pierwsze wskazesz innego zlodzieja, zeby nie byc tym zlym, tak?

    Deszcz banow i co, juz nie ma bajki o bashu, turcji czy innej popierdolce, tylko odwrocenie kota ogonem. Znamienne XD
    Nie mam pojecia co sie odwala, nie wnikam, ale twoja reakcja mowi wiecej niz tysiac slow ;)


    Mnie tez nazwiesz hipokryta? Czy krysztalem z pzta? A moze to ze tu nie gram ci podpasuje? Ewentualnie to, ze mniej umiem?

    Cos wymyslisz.



    Gratulacje bitwy, zysk robi wrazenie jak na tak mlode uni.
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • @abecaduo wy akurat pokazaliscie na kalyke co potraficie z gikerem na czele i czym to sie skonczylo? :*
    przypomne Ci gdyby jednak pamiec szwamkowala:
    - push zlomowy kontami powiazanymi sojuszem
    - zlomowanie konta, przeznaczonego na bana w trakcie jego trwania - majstersztyk gratulacje
    - handel flota przez rynek na ogromna skale
    - bugowanie surowcow na rynku i psucie uni
    -ostatecznie ban permanentny z kasacja na konto gikera za uzywanie nielegalnego oprogramowania - bocik
    a to tylko nieliczne wasze osiagniecia, no i oczywiscie na 3 dniowym urlopie w turcji tez byliscie. Wiec tak jestes hipokryta nazywajac mnie bajkopisarzem.
    Masz w stopce napisane "to już nie jest ta sama gra" ale to wlasnie przez takich gagatkow jak Ty i Twoja banda ta gra wyglada jak wyglada. Wiem, ze jestes z tego dumny :)

    co do bana czas jego trwania jest adekwatny do winy i to samo sie broni nie musze pisac bajek, taki wyga jak ty zna tabele kar prawda?

    To pytanie retoryczne- gdybys jednak nie zrozumial, wyczerpany temat dla mnie.
    showtime:)
    u42 Farms
    u53 United

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez showtime ().

  • dobra show co do Ciebie cofam złośliwości bo widzę, że potwierdzone i masz swój powrót :) a Ajiszi i żadnego innego przez sklep nie kupowałem :) każdy statek mam wykuty z exp i innych małych st z rynku kupiłem na początku gry parę rozporków ......... zresztą moja flota mieści się w ogólnych przyrostach na ogame ....miejsce również... zwracam honor ....i znowu zostajesz rycerzem ogame :) miecz i zbroje ci oddali :) tak że złomuj dalej.


    only clean fight :)
  • nasz top 1 Ty i twoje konto urosło tak samo jak wszystkie inne na tym uni więc i dzięki tobie ta gra straciła sens tak jak piszesz o tym abecaduo :) Wszyscy jedne wielkie oszusty i tyle...
    Cała topka rośnie na wałach na każdym uni bez wyjątku i niech nikt nie próbuje wmówić, że jest na tym samym poziomie punktowym co oszuści i gra czysto :)
    poper próbował wybielić Ciebie na pw i oczywiście pisał, że gra czysto a teraz na banie ? Śmieszni jesteście wszyscy !

    Graty STeka, mam nadzieje, że chociaż ten czysty ;)
  • @showtime, ale wiesz ze ja na kalyke nie gralem dluze niz moze 2-3tyg? Zrobiles dokladnie to, co wysmialem post wyzej. Zabawne. Podsumuj jeszcze jakichs innych graczy, co wisieli gdzies za cos, to sprawi, ze wypadniesz lepiej.

    I nawet mnie nie rozsmieszaj, bo ja w tej smiesznej grze nie zrobilem nigdy wala. A to co opisales, to niestety nie ja. .Wszystko, co mi odpowiadasz, dotyczy kalyke gdzie gralem przez moment. Niestety, ja sie nie bawilem w to wszystko, ani nawet w anty, takze na kalyke tez nie wisialem.

    Teraz niech ktos opisze Twoich ziomali z innych uni i ich bany i wrocimy do punktu wyjscia. Ale przeciez o to ci chodzi - jestes oszustem (przy czym nie twierdze jak wiekszosc tu ze wszystko zawdzieczasz walkom - to bzdura) i robiles mnostwo walkow, tylko ciezko teraz to otwarcie stwierdzic. Lepiej ubrudzic jeszcze pare innych osob, albo wskazac ubrudzonych, to mniej sie przyczepia, czy cos.

    Jak mowilem, zabawna logika.

    ps. gdybys przeczytal post na spokojnie bez emocji, wiedzialbys, ze nie czepiam sie twojego bana, tylko nabijam, sie z oczywistej reakcji, po ktorej w zasadzie wszystko jest jasne, tym bardziej po tym drugim poscie XD

    A ty nadal "xxx tez sie pchalo a yyy wisial na banie".

    No spoko, a ja nie ;) I w sygnie mam, co mam, milo ze doczytales. To jednostki Twojego pokroju niszcza te gre, a nie wszyscy, jak probojesz wmowic.

    Nie odpowiadam za innych graczy showtime, przykro mi. To, ze gram z kims, kto dostal bana na kalyke nie swiadczy o mnie tak, jak o tobie to, ze grasz na wiekszosci uni i konczysz banem/zahaczasz takiegoz.A bajkopisarzem Cie nie nazwalem, zasygnalizowalem znamiennosc Twojej reakcji - tyle.

    Potwierdzilesz wszystko, co tam bylo zawrarte w 3 zdaniach >D
    Odniosles sie jedynie do kalyke i mojej sygnatury XD szacun XD

    graj sobie oraj uni, walkuj, rob co chcesz, widac ze niejedna noc zjadles na statkach i umiesz w to grac, tylko jak Cie nazwa po imieniu to wez to na klate

    ps2. i ja nigdzie nie pisze ze jestem dobry czy lepszy od kogos, tylko ze gram w to czysto, nawet nie poroboje porownywac osiganiec, troche czsau w og spedzilem i wiem ze znikad sie nie wziales showek, takze jeszcze raz - nie odnosze sie w zaden sposob do umiejetnosci w grze, ktorych chociazby ze wzgledu na doswiadzcenie masz z automatu duzo wieksze ;)
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.

    Post był edytowany 8 razy, ostatnio przez abecaduo ().

  • @abecaduo
    Wlasnie, ze odpowiadasz za to z kim grales bo sam pociagasz mnie do takiej samej odpowiedzialnosci, analogicznie ja na fenrirze wystawialem cele Largo bo mialem z tego korzysci w postaci surowcow i odpowiadam za to, ze z nim latalem oraz smrod ciagnie sie za mna do teraz ale ja potrafie z tym zyc. Zarzucisz mi walki ja Ci powiem, ze jestem sprytniejszy od Ciebie, dla was strata floty w obronie nie wazne gdzie sie ona odbywa to walek dla mnie po prostu nie potraficie latac... czy mam wygorowane ego ? tak i co zabronisz mi ?


    Powiedz mi skad bierzesz te niestworzone historie o moich walkach skoro nigdy nic nie zostalo mi udowodnione, skad wiesz z kim gram co robie i ile siedze na grze skoro nigdy nie dziele sie z nikim takimi informacjami, a te 3dniowe bany za vpn/tor otrzymalem 2 razy w zyciu. Prosze bardzo sytuacja z kalyke pierwszy ban za vpn - turasa, polaczony z rzekomym pushem


    Masz tu uniewinnienie za bana, ktorego niby powinienem dostac za rozbicie na sobie Najaranego floty, z ktorego zrobiliscie taki raban na forum jak zwykle. Znajdz mi wogole jakis zywy dowod, kogos kto otrzymal pozytywna odpowiedz od teamu na odwolanie od blokady konta za nieslusznego bana. Ciezko Ci bedzie, a jednak masz te przyjemnosc widziec mnie w akcji. Dodam ze GO, ktory wtedy wlepil tego bana polecial, niedlugi czas pozniej z teamu. Wiec cos bylo na rzeczy, a ja otrzymalem uniewinnienie. W tym samym czasie na jego uni padla wasza sojuszowa flota w niesamowity sposob bedac na banie.

    Wiec nie masz argumentow sugerujac, ze nie odpowiadasz za to co robili inni bo nie znajdziesz na mnie innych banow.
    Czy gram z vpn by doladowac anty ? tak jak wiekszosc z was. Czy to walek? Moze dla Ciebie jezeli tak to znaczy, ze troche frajerzysz.

    Podsumowujac, pod swoim nickiem grales w nun aw Tr czy gdzie tam jeszcze razem z Gikerem, ten natomiast to sciek tej gry i jest to potwierdzone kasacja jego konta. Jezeli obrazasz mnie i sugerujesz, ze sie pushuje, a nic nigdy poza vpn mi nie udowodniono to automatycznie sam sie pograzasz tymi slowami. Bo ja z pushem nie mialem w zyciu nigdy nic wspolnego poza jakas akcja z largusem, dawno i bez mojej wiedzy. Wiec sam sie zastanow nad swoimi slowami.
    Twierdzisz, ze nie wiadomo co z moimi kontami sie stalo, otoz albo skonczyly w reckach jak w przypadku galatea i fenrir albo na wiecznym urlopie jak chociazby na urielu europie czy kalyke. Nigdy nawet nie udalo mi sie opchnac konta bo nie mam do tego cierpliwosci, a co dopiero kupic ;) Wydajesz sie byc elokwentny. Sugerujesz tez, ze masz z wszystkiego beke i myslisz, ze ja sie bulwersuje ? Nie kolego, ja mam znieczulice na te gre i to spoleczenstwo ;) Gralem w to zawsze w kilkuosobowym gronie i nie potrzebuje poklasku dziamdziakow. Czy jestem arogancki ? Tak i musisz z tym zyc. Po co wrzucam starcia chociaz Twoj klub wszedzie pisze te durnoty? Bo nie mam sobie nic do zarzucenia i lubie nabijac se posty.

    Nie twierdze czy jestes uczciwy czy jestes dobry/ slaby mam Cie gdzies, jestes dla mnie opozycja ktora trzeba zezlomowac inaczej mowiac surowcami do rozwoju mojego konta, nigdy nie zostaniemy znajomymi wiec po co napinasz mi sie w wiekszosci takich sytuacji bo tego nie rozumiem. To Ty starasz sie cos udowodnic, ja nie latam za wami po forum, a jak widzisz miałbym z czym.

    Za dlugie to podsumowanie, moglbym tak do rana ale starczy.
    showtime:)
    u42 Farms
    u53 United

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez showtime ().

  • showtime napisał(a):

    (...)
    Bo nie mam sobie nic do zarzucenia i lubie nabijac se posty.
    (...)

    showtime napisał(a):

    (...) Bo ja z pushem nie mialem w zyciu nigdy nic wspolnego. (...)

    I to nas laczy w 100%.


    Po pierwsze - pisze w swoim imieniu, nie grupy, prosze zrozum to :)

    Nie nazwalem Cie puszerem, tylko napisalem ze robisz walki. Jesli ich nie robisz i bany ograniczaja sie do vpna czy innych bzdur po anty to przepraszam za pomowienie i zwyczajnie zwracam honor.

    Wez jednak pod uwage, ze tak jak Ty (nieslusznie) oceniasz mnie przez pryzmat konta kogos innego na kalyke, tak inni oceniaja Cie przez pryzmat kompanow z tego czy innego uni. Wydaje mi sie, ze grasz w to na tyle dlugo, ze nie masz potrzeby oklamywania sam siebie, wiec zwyczajnie Ci w tej kwestii wierze.

    Nic Ci nie probowalem tez udowodnic, takze luzna guma :E Jeszcze raz Ci zazncze, chodzilo o Twoja reakcje, nie historie.

    Zycze wielu sukcesow w ogame i nie oceniania ludzi poprzez pryzmat grupy. Nie ma tez sensu prezyc muskulow, ja ise nigdy za zlomiarza nie uwazalem.

    Zreszta largo na protoeuropie mnie na bfsie kasowal nie raz :E
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez abecaduo ().

  • Dlatego uzylem analogi by Ci udowodnic, ze to co mowi sie o mnie dotyczyloby by rywniez Ciebie. Jest to zalozenie, ze skoro ja to Ty tez.
    Jedno jest jednak faktem smrod pozostaje i trzeba z nim zyc/ grac dalej stad znieczulica i naprezane miesnie jak to ujmujesz.

    Nie mam nic do dodania.
    showtime:)
    u42 Farms
    u53 United
  • cofam cofanie tych postów :) hahhahahha już sam nie wiem co o was myśleć ...... rycerze ogame :) ban za banem za niewinność ...nie .....pewnie będzie, że się na was GO uwzięło .....a co tam z tym GO jest nie tak ??? jeden podważa drugiego .....???? no już byś dał sobie teraz spokój z tym jakie wy kryształy jesteście ...powinniście nazwę zmienić a co mi teraz wymyślisz nowego ??????? kim się pushowałem ...może to ty biedaku za mnie te bany dostajesz ....jesteś jak Jezus cierpisz za innych. Widzę, że kolejnego niewinnego przyjęliście pod swoje skrzydełka ..... u nas ze 2 tygodnie po banach siedział ( chłopiec do bicia ) teraz widze konto kolegi YOUWISHA ( obecnie DREScos tam bez fe ) kupił swoim to napompował i będzie świrował pawiana :) banda pusherów ...o możecie mi walić lotki w układ i sie srać kordy znacie nazwę też THE END jakby któryś z was nie wiedział.



    DLA MNIE JESTEŚCIE ZERAMI OGAME ZWYKŁA BANDA CWANIAKÓW I PUSHERÓW.
  • ^ lucyfer^ napisał(a):

    Wymieniaja tylko konta na pręgiezu...
    Jedni schodzą drugich wieszaja
    I tak w kółeczko....
    Ja słyszałem, że w krainie banów jest skarb i pusherki go pilnuja :) jedni wracaja z bana idzie szołtajm i tak na zmianę :)
    Banda pusherów i tyle, jeden broni na pw drugiego po czym sam idzie pilnować skarbów do krainy banów :D Powinni permy dostać !!
    Swoja droga to szacun dla GO który się nie boi banować tych co kase pompuja w GF, teraz jeszcze blokada na 40 lat i święto :)
    Banda pusherów :)
    Aaa no i graty Starcia zrobionego na kupionych kontach :) Mój były sojusznik do tej pory śmieje się z Ciebie i przelewu :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez szturman: Graty ().

  • BIEDRONEK77 napisał(a):

    cofam cofanie tych postów :) hahhahahha już sam nie wiem co o was myśleć ...... rycerze ogame :) ban za banem za niewinność ...nie .....pewnie będzie, że się na was GO uwzięło .....a co tam z tym GO jest nie tak ??? jeden podważa drugiego .....???? no już byś dał sobie teraz spokój z tym jakie wy kryształy jesteście ...powinniście nazwę zmienić a co mi teraz wymyślisz nowego ??????? kim się pushowałem ...może to ty biedaku za mnie te bany dostajesz ....jesteś jak Jezus cierpisz za innych. Widzę, że kolejnego niewinnego przyjęliście pod swoje skrzydełka ..... u nas ze 2 tygodnie po banach siedział ( chłopiec do bicia ) teraz widze konto kolegi YOUWISHA ( obecnie DREScos tam bez fe ) kupił swoim to napompował i będzie świrował pawiana :) banda pusherów ...o możecie mi walić lotki w układ i sie srać kordy znacie nazwę też THE END jakby któryś z was nie wiedział.



    DLA MNIE JESTEŚCIE ZERAMI OGAME ZWYKŁA BANDA CWANIAKÓW I PUSHERÓW.
    Kto jak kto ale ty zasługujesz na miano idioty roku nigdy cię nie lubiłem i teraz mam odpowiedź dlaczego
    Po prostu jesteś głupi
    Co do szontajm i reszty tych pro elit z wybitnym skillem
    Umiejętności wam nie będę odbierał bo je macie to jest bezdyskusyjne
    Natomiast macie takie przykre parcie na grę że dla tego top 1do5 to zrobicie wszystko jakby z laktoka albo telefonu czy tabletu wychodziło dorodne prącie to też byście zrealizowali to doładowanie bez wachania mam wrażenie że jesteście zrobić wszystko żeby się tu jakoś dowartościować
    Gratulacje! Jesteście kimś! Ale kim sami wiecie i widzicie
    Co do waszych banów gość typu szontajm to recydywista nie powinien mieć prawa gry w tą grę to przykre że muszę z nim grać na jednej uni wstyd mi za tych co na to pozwalają
    Ale niech się dowartościowuje do woli widać w życiu ma w czymś problem
    Lata temu takich graczy wywalało się z sojuszu obskakiwalo moony kasowało wszystko i to była prawdziwa frajda
    Na uni 10 nie cackali się z takim zapleczem społecznym bo ludzie brali sprawy w swoje ręce zeby chociażby zmyc plamę na honorze sojuszu w którym był
    Mija pewnie ponad 10 lat od tego uni popatrzcie na siebie po co czekacie na bany
    Zróbmy samo sąd
    Edit.
    Żeby nie było nie poprawiam nic. wiem że się kupy nie trzyma. idiota i tak nie doczyta przekazu nie dbam o to chciałem się tylko podpisać żeby nie wyjść na tchórza
    Dedmen
    PS. W dupie mam że mnie zezlomujecie pseudo pro larwy
    Pozdrawiam tylko uczciwych graczy

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MareckiGWA ().

  • Dedmen pamiętaj tylko , że czasami w kilka sekund łatwo kogoś z błotem zrównać , a przez lata nie będzie dało się tego naprawić.
    Nie przyszedłem tu ani bronić , ani oskarżać... ale pamiętaj.
    Biedron czy jak Ci tam ... przeczytałem , ze siedziałem 2 tygodnie na banie i już wiem , że Twój post jest gówno warty.
    Jako , że miałem tą nieprzyjemność ( teraz moge smiało stwierdzić ) z Tobą grac w sojuszu , powinieneś wiedzieć , że jestem ostatnim , który będzie pawiana świrować ;) Jednak żal dupy ściska , że odmówiłem dojścia z powrotem... nie pozdrawiam.

    Ps, W dupie mam lotke , uganianie się i złomowanie kogoś takiego :E zero przyjemności. Sam się rozwalisz bądź sprzedaż ;)
    Juz wiemy na ile "siebie" wyceniłeś :D Zagadaj do luffiego , nie przegapi takiej okazji

    Ktokolwiek złamie regulamin może zostać nazwany "cymbałem" - pozdro Biedron i Dedmen.
    Pierwsi do sprzedaży swoich kont zawsze bo co ? bo przecież sprzedaje swój czas haha.
    60 dni swojego czasu za 500-600 zł. Kur...wynajmę Wasz czas do kilku spraw.
    Nie...bo sprzedaż jest fajna , nie jest zakazana i nikogo nie krzywdzę , należy mi się :E
    Hipokryci ... Nie mozna łamać zasad mniej lub bardziej. Albo je łamiesz , albo masz je gdzieś.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez GramBoLubie ().

  • ty chyba jesteś niepoważny, cały sojusz płacze za Tobą i towimi multi na pielgrzymkę się chyba wypierzemy . A że polazły konta i z dwóch zrobiło sie jedno tłuste a że do scream to było pewne bo tam sami uczciwi :) cały sojusz się śmieje jak kręciliście po tych banach i odejściu i takie tam a zabierz swoje multi bo chyba jeszcze coś zostawiłeś ..... wiesz gdzie. Te twoje zapewnienia słodkie pitolki, jacy to oni czyści ...no kryształy nilu ....a na innych uni juz dawno pobanowani. Uwaga nie nie równać z błotem rycerzy ze scream :) ja już konczę te konwenanse ...zreszta i tak te posty znikną.