Grock [TEREFERE] vs. BojowyWombat [aCLZ] ~ 3414.88%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Grock [TEREFERE] vs. BojowyWombat [aCLZ] ~ 3414.88%

    Pozdrowienia dla sojuszu :cmok: :cmok: :cmok:

    Pozdrowienia dla znajomych z buddy :piwko:

    Obrońcy życzę SzO bo chyba przysnął :xgszo:

    A wszystkim pusherom, multikonciarzom i innym którzy powstali przez pomyłkę natury życzę trochę więcej ambicji i mniej kierowania się chorym ego. Żeby oszukiwać w takiej grze... :stop: Mamusia musi być dumna...


    Dnia 15-05-2020 04:56:08 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Grock [TEREFERE]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 171.728
    Ciężki myśliwiec 10.991
    Krążownik 12.894
    Okręt wojenny 8.574
    Pancernik 3.821
    Bombowiec 3.665
    Niszczyciel 1.693
    Reaper 1.300
    Pathfinder 9.354
    Duży transporter 1.200
    _________________________________________

    Obrońca BojowyWombat [aCLZ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 5.401
    Duży transporter 6.646
    Ciężki myśliwiec 1.780
    Krążownik 1.824
    Okręt wojenny 2.469
    Recykler 1.599
    Sonda szpiegowska 52.164
    Bombowiec 871
    Niszczyciel 283
    Pancernik 976
    Reaper 319
    Pathfinder 1.889
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Grock [TEREFERE]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 156.019 ( -15.709 )
    Ciężki myśliwiec 10.413 ( -578 )
    Krążownik 12.790 ( -104 )
    Okręt wojenny 8.556 ( -18 )
    Pancernik 3.820 ( -1 )
    Bombowiec 3.665 ( -0 )
    Niszczyciel 1.693 ( -0 )
    Reaper 1.300 ( -0 )
    Pathfinder 9.166 ( -188 )
    Duży transporter 1.158 ( -42 )
    _________________________________________

    Obrońca BojowyWombat [aCLZ]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    22.595.114 Metalu, 76.108.967 Kryształu i 21.934.681 Deuteru
    11.297.557 Metalu, 38.054.483 Kryształu i 10.967.340 Deuteru
    5.648.778 Metalu, 19.027.242 Kryształu i 5.483.670 Deuteru
    2.824.389 Metalu, 9.513.621 Kryształu i 2.741.835 Deuteru
    1.412.195 Metalu, 4.756.810 Kryształu i 1.370.918 Deuteru
    706.097 Metalu, 2.378.405 Kryształu i 685.459 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 79.129.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 707.462.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 194.286.528 metalu i 147.201.473 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 237.507.561 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 183.499.658
    Kryształ: 274.910.001
    Deuter: 41.456.903
    agresor zyskał łącznie 499.866.562 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -401.454.130
    Kryształ: -440.043.528
    Deuter: -103.471.903
    obrońca stracił łącznie 944.969.561 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
    :thumbup: Każdy z nas prędzej czy później wyląduje w reckach :popcorn:

    O_O "Ludzie chociaż nie dożywają nawet stu lat, to stwarzają sobie problemy na całe tysiąclecia" O_O

    ;> "Milczeniem nigdy sobie kobieta żadnej sprawy nie popsuła" :D

  • Gratulacje, fakt ładny zysk patrząc na procent :D Hmm, zgodzę się z powyższą opinią, żeby oszukiwać w ogame, toż to tylko cyfry, a niektórzy kładą siano, kupują konta złomują je, co to za frajda i co z tego top ... Jednak trzeba stawiać czoła takim przeciwnościom losu jak gruby portfel i pusta głowa ^^ Przetopu życzę.

    Obrońcy SzO !
    "Dopóki walczysz, nie jesteś przegranym."


    " Nie ma takich upadków, po których nie można się podnieść "

    ">

  • PogromcaLosiow napisał(a):

    Hmm, zgodzę się z powyższą opinią, żeby oszukiwać w ogame, toż to tylko cyfry, a niektórzy kładą siano, kupują konta złomują je, co to za frajda i co z tego top ...

    Co to za frajda jeździć wypasioną furą za 500k jak można starym golfem ? :E
    Po to się coś kupuje by zaspokoić własne potrzeby , albo po to by być gościem i mieć frajde wlaśnie.
    Nie piszę , że to akceptuję , ale nie lubię głupich komentarzy i pytań ...
    Gość , który kupuje , chce być najlepszym i chce byście mu mogli guzik zrobić :) Oto taki ma cel.
    A swój cel spełnia , Wam/Nam pozostaje płakać w grze i na forum , olać to , albo skończyć z ogame.
    Pierwsza możliwość jest najgorsza.

    Zaoferuje Ci swoje konto top 1 na nowym uni całkowicie za darmo. Weźmiesz ? 99 % tak. Wtedy też powiesz , co to za frajda być top 1 ? Ono niczym się nie będzie rożnić od tego co tu wypisujesz...
    Fajnie by było popykać i być lepszym od wszystkich. Tylko co to za frajda jak ja go nie budowałem ... ani razu byś o tym nie pomyślał. I on też nie myśli , jak kupuję ... tyle.

    Co do ST to gratuluję. Ładne. Wszystko psuję tylko właśnie głupi komentarz ...
    Jakbym był uszczypliwy to też mógłbym napisać , że push , że kto tyle krychy i paliwa trzyma ? Ale po co ?
    Miłęgo przetopu...
  • GramBoLubie napisał(a):




    Co do ST to gratuluję. Ładne. Wszystko psuję tylko właśnie głupi komentarz ...
    Jakbym był uszczypliwy to też mógłbym napisać , że push , że kto tyle krychy i paliwa trzyma ? Ale po co ?
    Miłęgo przetopu...

    Jest różnica pomiędzy celowym robieniem pushu a być dziwnie uszczypliwym i na siłę przy czystym złomowaniu szukania pushu. Bo to jest głupi komentarz i przykład. Ja nikogo bez dowodów na siłę o oszustwo nie oskarżam.


    GramBoLubie napisał(a):

    Co to za frajda jeździć wypasioną furą za 500k jak można starym golfem ? :E
    Po to się coś kupuje by zaspokoić własne potrzeby , albo po to by być gościem i mieć frajde wlaśnie.
    Nie piszę , że to akceptuję , ale nie lubię głupich komentarzy i pytań ...
    Gość , który kupuje , chce być najlepszym i chce byście mu mogli guzik zrobić :) Oto taki ma cel.
    A swój cel spełnia , Wam/Nam pozostaje płakać w grze i na forum , olać to , albo skończyć z ogame.
    Pierwsza możliwość jest najgorsza.

    Całkowicie mylisz pojęcia. Jak możesz porównać grę ogame do kupna samochodu. Kupienie samochodu za zarobione pieniądze chyba rożni się od wystawiania ST zdobytego z oszustwa lub bycia dumnym z pozycji w statach zdobytej przez oszustwo. Tutaj musiałbyś porównać kradzież samochodu i udawanie że sie na niego zapracowało a został zdobyty przez oszustwo. Tak samo podszedłbym do tego typka jak do tego w grze. Obie osoby nie mają być z czego dumne.

    Ambicje w obu przypadkach są niskie a o tym jest mój komentarz. Mój komentarz odnosi sie do ambicji i kierowania sie w życiu chorym ego.

    "Gość który kupuje chce być najlepszy" on przeciez nie jest najlepszy. Bo jest nikim. Każda osoba która niezależnie od pozycji w statach osiągnęła swoją pozycje bez łamania reguł jest lepsza od gamonia który nic nie potrafi sam osiągnąć własnymi siłami tylko łamie regulamin żeby zaspokoić swoje chore ego.

    Nie wypada nazywać kogoś komentarza "głupim" tylko dlatego ze się go nie rozumie...


    GramBoLubie napisał(a):

    A swój cel spełnia , Wam/Nam pozostaje płakać w grze i na forum , olać to , albo skończyć z ogame.
    Pierwsza możliwość jest najgorsza.

    Rozumiem że Twoim sposobem na życie jest godzenie się ze wszystkim i nawet nie komentowanie tego? Jest to na pewno jeden ze sposobów na życie i właśnie to jest ten najgorszy w każdej dziedzinie życia. A komentowanie i mówienie o tym co sie nie podoba nie jest "płakaniem na forum" tylko wyrażaniem swojego zdania na dany temat. A jest to potrzebne zwłaszcza wtedy kiedy łamane są zasady, prawo czy reguły na które wszyscy sie zgodzili przystępując chociażby do tej gry.

    Także używanie botów, pushowanie i posiadanie multi kont jest nie zgodne z sadami ogame i niestosowanie sie do tego jest świadomym oszustwem więc cokolwiek zdobyte w tej grze (złom, surka, flota, pozycja w statach itd) poprzez oszustwo jest nic nie warte tak jak ambicje i chore ego osoby która to robi :)
    :thumbup: Każdy z nas prędzej czy później wyląduje w reckach :popcorn:

    O_O "Ludzie chociaż nie dożywają nawet stu lat, to stwarzają sobie problemy na całe tysiąclecia" O_O

    ;> "Milczeniem nigdy sobie kobieta żadnej sprawy nie popsuła" :D

  • 1. Nikogo na siłę nie oskarżasz , ale piszesz ironicznie na publicznym forum odnosząc się do nie wiadomo kogo.
    2. Mogę porównać grę na ogame do wszystkiego innego. Do kupna samochodu , do pójścia do lekarza , do żony , do pogody.
    Kupienie samochodu za zarobione pieniądze niczym się nie różni od kupienia czyjejś pracy za również zarobione pieniądze.
    Nie porównam do kradzieży samochodu bo nikt kont nie kradnie. Jest oferta , jest klient , jest transakcja.
    Każdy w życiu kieruje się własnymi , które sobie przyjął , zasadami.
    Jest najlepszy dla siebie. Dla Ciebie wcale nie musi być.
    Moim sposobem na życie nie jest godzenie się na wszystko. Właśnie z Tobą się nie zgodziłem.
    Ty natomiast godzisz się z oszustami , skoro nadal tutaj grasz , ale jednak się nie godzisz.
    A ja właśnie wyrażam własne zdanie na forum na dany temat.
    W życiu wszystko coś jest warte. Niekoniecznie dla wszystkich , ale wszystko.

    I możemy tak sobie pisać do niedzieli. Ty masz rację , ja mam rację. Punkt widzenia zależy ...
    Ja po prostu staram się szukać wszystkiego co najlepsze , a nie zamartwiać się tym co najgorsze. Nie patrze na innych , patrzę na siebie. To mi wystarcza. Jeśli bym o wszystkim myslał i do wszystkiego przywiązywał wagę to bym zwariował.
    Nie muszę tego akceptować , ale mogę się z tym pogodzić. Od wieków ta sama gadka , że pusher , ze oszust , ze krętacz.
    Wychodzi nowe uni , a i tak tam idziemy. Po co? Skoro zawsze się znajdzie 1 czy dwóch oszustów. Może jednak idziesz z nadzieją na zdrową rywalizację? Bądźmy realistami...W kazdej innej dziedzinie życia , wyeliminowanie takich ludzi na pewno będzie cięższe niż na ogame. Usiądź spokojnie , przemyśl plan i po prostu zniszcz oszusta. Nawet najwięksi , nie poradzą sobie z grupą zgranych i zaangażowanych w swój cel ludzi . Ogame to tylko cyferki.Działaj kolego , a nie siedź z założonymi rękami i się przyglądaj...zbędna rozmowa jaką prowadzimy w dziale , w którym prowadzić nie powinniśmy , wspominanie przy ładnym ST o kimś , o kim nie powinniśmy , niczego nie zmieni., że tylu , ilu nas tu będzie , może być innych zdań. Nie wmawiaj komuś swojej racji tylko , dlatego , że masz odmiennie myślenie. Zycze Ci miłego i spokojnego weekendu. Nie zważaj na innych , patrz i ciesz się grą dla samego siebie , dla własnej satysfakcji.
    Oszuści byli , są i będą zawsze. Pozdrawiam
  • W sumie na cały Twój komentarz mógłbym odpisać tylko komentarzem, że jak ktoś próbuje rozmawiać na jakimkolwiek forum to dobrze jest czytać ze zrozumieniem bo inaczej wychodzi dziwna dyskusje. A w tym przypadku jest ewidentny problem z czytaniem ze zrozumieniem. Ale jako że nie spodziewam się pożądanych rezultatów to może odniosę się
    do poszczególnych części


    GramBoLubie napisał(a):

    1. Nikogo na siłę nie oskarżasz , ale piszesz ironicznie na publicznym forum odnosząc się do nie wiadomo kogo.

    Mój komentarz nie jest ironiczny i nie wiem skąd ten wniosek, możliwe że przez nie zrozumienie znaczenia słowa ironia. Mój komentarz nie ma w sobie nic ironicznego. Jest konkretny i nie ma w nim żadnego zamiaru ukrytego. A chyba nawet ślepy potrafi dostrzec do kogo jest kierowany wiec określenie "do nie wiadomo kogo" raczej nie pasuje. To może zaznaczę jeszcze raz bo tutaj jest ewidentnie problem z czytaniem ze zrozumieniem, mój komentarz odnosi się do pusherów, multikont, bociarzy itd. Jest to przecież wymienione w komentarzu. Wystarczy przeczytać


    GramBoLubie napisał(a):

    2. Mogę porównać grę na ogame do wszystkiego innego. Do kupna samochodu , do pójścia do lekarza , do żony , do pogody.

    Kupienie samochodu za zarobione pieniądze niczym się nie różni od kupienia czyjejś pracy za również zarobione pieniądze.
    Nie porównam do kradzieży samochodu bo nikt kont nie kradnie. Jest oferta , jest klient , jest transakcja.

    No własnie nie możesz tego porównać. Po raz kolejny czytanie ze zrozumieniem się kłania i ewidentnie nie rozumiesz problemu. Twój przykład jest błędny w każdym aspekcie jego istnienia i nie ma racji bytu. Czy jeżeli kupujesz samochód np. Skode to jeździsz nim i chwalisz sie ze ty zbudowałeś ten samochód? No chyba nie.
    Natomiast nie w tym jest problem bo wydaje mi się coraz bardziej że nie rozumiesz problemu.
    Kradzież samochodu jest oszustwem tak samo jak pushowanie. Konto nie musi zostać ukradzione a wystarczy że jest budowane na oszustwie czym jest chociażby push czy posiadanie multikont. Jest to oszustwo tak samo jak zdobycie samochodu przez oszustwo.
    Swoją drogą porównanie ogame do swojej zony bardzo mnie rozbawiło. Gratulacje :). Rozumiem że swojej żonie też musisz płacić za pushowanie się bo inaczej nie osiągniesz zamierzonego celu? Bardzo zabawne porównanie i to jest ironiczne co napisałem, a nie ma zamiaru obrażania Twojej żony czy też waszego związku. Jest to bardziej żart na rozluźnienie.

    GramBoLubie napisał(a):

    Moim sposobem na życie nie jest godzenie się na wszystko. Właśnie z Tobą się nie zgodziłem.

    Ty natomiast godzisz się z oszustami , skoro nadal tutaj grasz , ale jednak się nie godzisz.
    A ja właśnie wyrażam własne zdanie na forum na dany temat.
    W życiu wszystko coś jest warte. Niekoniecznie dla wszystkich , ale wszystko.

    Przecież to Ty napisałeś wyżej że się godzisz z tym jak jest i nie rozumiesz ludzi takich jak ja którzy sie na ten temat wypowiadają. Po czym teraz piszesz że ja sie na to godzę? Sam sobie przeczysz. Dobrze jest ustalić jeden front i się go trzymać bo zmienianie co komentarz zdania jest bardzo niedojrzałym zachowaniem i ciężko się z taką osobą rozmawia. Jednak rozumiem Twój punkt widzenia bo jeżeli w ten sposób myślisz to grając w tą gre i mając taki punkt widzenia też według Ciebie godzisz sie bez problemów na to co się tutaj dzieje, bo grasz w ogame.
    Mój komentarz świadczy własnie o tym ze sie nie godzę na to co sie dzieje, a Twój że nie powinienem tego pisać świadczy o tym ze Tobie ten problem nie przeszkadza.
    Ty nie wyrażasz żadnego zdania na forum bo co chwile je zmieniasz a więc nawet nie masz własnego zdania. Ja natomiast wyraziłem co o tym myślę i to Ci się nie podoba.
    Co do samego godzenia sie bo gram, to jest to kolejny argument który jest nieprzemyślany i bezsensowny. Mam sobie odbierać przyjemność gry w ogame bo jakiś jeden pajac z drugim nie potrafia być uczciwi? To moze idź sie powieś bo ktoś gdzieś na świecie przez oszustwo osiągnął wiecej niż Ty to nie ma po co przebywać w takim świecie. Rozumiem że na podatki tez sie zgadzasz bo żyjesz w danym kraju i nie przeszkadzają Ci one. A jeżeli Ci przeszkadzają to biorąc Twój tok myślenia pod uwagę trzeba na Marsa sie wyprowadzić albo zakończyć swój żywot tak jak gre w ogame?



    GramBoLubie napisał(a):

    I możemy tak sobie pisać do niedzieli. Ty masz rację , ja mam rację. Punkt widzenia zależy ...

    Ja po prostu staram się szukać wszystkiego co najlepsze , a nie zamartwiać się tym co najgorsze. Nie patrze na innych , patrzę na siebie. To mi wystarcza. Jeśli bym o wszystkim myslał i do wszystkiego przywiązywał wagę to bym zwariował.
    Nie muszę tego akceptować , ale mogę się z tym pogodzić. Od wieków ta sama gadka , że pusher , ze oszust , ze krętacz.
    Wychodzi nowe uni , a i tak tam idziemy. Po co? Skoro zawsze się znajdzie 1 czy dwóch oszustów. Może jednak idziesz z nadzieją na zdrową rywalizację? Bądźmy realistami...W kazdej innej dziedzinie życia , wyeliminowanie takich ludzi na pewno będzie cięższe niż na ogame. Usiądź spokojnie , przemyśl plan i po prostu zniszcz oszusta. Nawet najwięksi , nie poradzą sobie z grupą zgranych i zaangażowanych w swój cel ludzi . Ogame to tylko cyferki.Działaj kolego , a nie siedź z założonymi rękami i się przyglądaj...zbędna rozmowa jaką prowadzimy w dziale , w którym prowadzić nie powinniśmy , wspominanie przy ładnym ST o kimś , o kim nie powinniśmy , niczego nie zmieni., że tylu , ilu nas tu będzie , może być innych zdań. Nie wmawiaj komuś swojej racji tylko , dlatego , że masz odmiennie myślenie. Zycze Ci miłego i spokojnego weekendu. Nie zważaj na innych , patrz i ciesz się grą dla samego siebie , dla własnej satysfakcji.
    Oszuści byli , są i będą zawsze. Pozdrawiam
    Nie wiem skąd wniosek ze ja sie czymś zamartwiam. Napisałem luźny swój punkt widzenia, w swoim ST. Był to mały komentarz do sytuacji jaka istnieje. Nikt nie kazał sie nikomu do tego odnosić. Pamiętaj ze to Ty zacząłeś tą dyskusje nie ja. Skoro wstawiam swój ST to mogę sobie napisać co mi się w nim podoba głównie z tego względu bo jest moje. Siedziałem przez całą noc i upolowałem coś. Zrozumiałbym rozgoryczenie gdybym napisał Twój nick to jeszcze jakoś można by Twoje oburzenie zrozumieć. Natomiast ja to napisałem do wszystkich pajaców którzy w ten sposób grają i nikt nie musiał się do tego odnosić. Dodam więcej, że każdy ST jaki będę wrzucał na forum zawsze będzie zawierało w sobie dedykacje do tech pajaców co grają nieuczciwe bo mam do tego prawo i chęć.

    Myślę że ignorowanie tego problemu jest własnie siedzeniem z założonymi rękami. Tutaj pojawia się kolejny problem bo w jendnym komentarzu sam sobie przeczysz, raz piszesz żeby ignorować i grac dalej, później żeby nie siedzieć z założonymi rękami, a teraz znowu zmieniasz zdanie. Nie wiem czy to przez to że masz natłok myśli podczas pisania komentarza i co chwile zmieniasz zdanie czy zwyczajnie próbujesz bronić swojego punktu widzenia dodając pierwsze lepsze argumenty, byle tylko coś napisać. Natomiast ciężko jest się do tego odnieść



    GramBoLubie napisał(a):

    Nie wmawiaj komuś swojej racji tylko , dlatego , że masz odmiennie myślenie. Zycze Ci miłego i spokojnego weekendu. Nie zważaj na innych , patrz i ciesz się grą dla samego siebie , dla własnej satysfakcji.


    Oszuści byli , są i będą zawsze. Pozdrawiam
    Kolego chciałbym zauważyć ze to Ty skomentowałeś mój wątek nie odwrotnie i to Ty nazwałeś go głupim, nie odwrotnie. Również Ty nazwałeś go ironicznym pomimo tego że nie jest. Jedynie co zrobiłem to odpowiedziałem na Twój komentarz pod moim ST co uważam jest całkiem normalne i większość osób zrobiłaby to na moim miejscu.
    Natomiast to Ty próbowałeś tłumaczyć pajaców pusherów, to Ty próbowałeś podawać argumenty żeby wmówić komuś swoja racje. To Ty kolego zacząłeś tą dyskusje i to o dziwo Ty kolego próbujesz teraz obrócić kota ogonem. To tak nie działa.
    Ja nikogo do niczego nie przekonuje tylko odpowiadam na Twój komentarz. Sam określiłem swoje stanowisko w ST i nikogo nawet nie miałem przez chwilę ochoty przekonywać ze mój komentarz jest słuszny z prostego powodu, nie interesuje mnie czy ktoś uważa tak jak ja czy tez nie. Jest to moje zdanie odnoszące sie do pajaców pusherów i innych gamoni. A jak komuś to nie pasuje to nie musi czytać, komentować ani nawet przeglądać mojego ST.

    Na koniec trochę zgodności. Bo faktem jest ze oszuści zawsze będą na świecie ale przyjmowanie tego jako racja bytu i nie komentowanie tylko godzenie się z tym jest nie w moim stylu niestety. Chociaż świata nie zmienię to swoje zdanie wypowiem.

    Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za całkiem nawet fajną dyskusje, bo choć zdania odmienne to przynajmniej było z kim wymienić poglądy. Życzę udanego weekendu :)
    :thumbup: Każdy z nas prędzej czy później wyląduje w reckach :popcorn:

    O_O "Ludzie chociaż nie dożywają nawet stu lat, to stwarzają sobie problemy na całe tysiąclecia" O_O

    ;> "Milczeniem nigdy sobie kobieta żadnej sprawy nie popsuła" :D