Nalimko z Eri [IRA] vs. 19dawid45 [CHAOS_1] ~ 5428.71%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nalimko z Eri [IRA] vs. 19dawid45 [CHAOS_1] ~ 5428.71%


    Dnia 02-05-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Nalimko z Eri [IRA]
    ________________________________________________

    Reaper 20.000
    _________________________________________

    Obrońca 19dawid45 [CHAOS_1]
    ________________________________________________

    Reaper 13
    Pathfinder 44.100
    Wyrzutnia rakiet 17.350
    Wyrzutnia plazmy 856
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Nalimko z Eri [IRA]
    ________________________________________________

    Reaper 19.872 ( -128 )
    _________________________________________

    Obrońca 19dawid45 [CHAOS_1]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 20.480.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.515.180.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 191.512.126 metalu i 351.358.875 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 0 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 180.632.126
    Kryształ: 344.318.875
    Deuter: -2.560.000
    agresor zyskał łącznie 522.391.001 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -431.415.000
    Kryształ: -705.025.000
    Deuter: -378.740.000
    obrońca stracił łącznie 1.515.180.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • 19dawid45 napisał(a):

    Jakoś nie boli zwykłe zapomnienie o tych pionierach.
    Czemu nie dorzucasz do tego swoich kozackich lotów Gsami po satkach w środku nocy jak Paczka na U?

    Tak czy siak gratuluję. Ja zapomniałem Ty skorzystałeś. Chyba pierwszy Twój wlot do mnie nie z cyklu "mistrz satelit"- a więc graty
    Jakie ST taki skill. Z resztą nazwa soja zobowiązuje.
    Szkoda że nie wrzucił wlotów ze mnie jak w produkcję lm wleciał w nocy kiedy smacznie spałem :E

    Tylko pamiętaj konusie nalimko ja jestem pamiętliwy
    Aha jeszcze jedno, dlaczego już nie skanujesz, nie lecisz jak mi flota wróciła? :E :E

    a co do "st" nie no graty jak mówię godne sojuszu :E
  • @Marys a się zastanawiałem kto Ci nocną produkcje zaorał nie to żebym się tym martwił ale zyskujesz tym że nie uciekasz na u

    co do starcia graty sojusznik gapa zapomniał i trudno
    Dawid ogarniaj zabawki bo mimo wszystko szkoda
    Shadow Company


    Atakujemy nie dla tego że jesteśmy silni tylko że przeciwnik prowokuje swą słabością
  • Nie no ja myslalem ze gra w ogame polega na pięciu sie w górę statystyk czytaj wlotach na plus czytaj jak masz nasrane satelit i oplaca sie w to leciec to licz sie z tym ze ktos kto ma czas wykorzysta tę okoliczność i zwyczajnie zaora takowe satelity- tak robią dobrzy gracze i oni rozumieja wloty w produkcje czy wloty w satelity, dna ogamowe budujace konta na pushu nie rozumieja tej praktyki bo zwyczajnie nie widzą możliwości zarobku poza kupieniem konta- pozdro Maryś.

    Tak samo loty gsami kiedy opozycja majaca przewagę jest online to samobójstwo, strzal w kolano i jezeli nalimko by to zrobil dostalby kontre- wtedy forumowe klakiery cisnęli by ze lamus bo dal sie zlapac, nie robi tego to lamus bo nie da się złapać- czy ktos poza mna zauwaza błąd logiczny?

    Jezeli nie masz pushowek to twoim finansowaniem jest farmienie- patrz nalimko czy Pawelos, flote sie buduje i utrzymuje z farmienia, duze starcia to nagroda za tę pracę (farmienie) kto tego nie rozumie niech wróci do poczatku ABC ogame i zacznie od idlerow. Kto nie farmi nie ma floty albo sie pushuje- innej opcji NIE MA
  • Marys napisał(a):

    19dawid45 napisał(a):

    Jakoś nie boli zwykłe zapomnienie o tych pionierach.
    Czemu nie dorzucasz do tego swoich kozackich lotów Gsami po satkach w środku nocy jak Paczka na U?

    Tak czy siak gratuluję. Ja zapomniałem Ty skorzystałeś. Chyba pierwszy Twój wlot do mnie nie z cyklu "mistrz satelit"- a więc graty
    Jakie ST taki skill. Z resztą nazwa soja zobowiązuje.Szkoda że nie wrzucił wlotów ze mnie jak w produkcję lm wleciał w nocy kiedy smacznie spałem :E

    Tylko pamiętaj konusie nalimko ja jestem pamiętliwy
    Aha jeszcze jedno, dlaczego już nie skanujesz, nie lecisz jak mi flota wróciła? :E :E

    a co do "st" nie no graty jak mówię godne sojuszu :E
    Marys (Mariola),
    1. przepraszam jak pisze nie dobrze po polsku, mam nadzieje zie rozumies
    2. przeprazsiam zie ci nieodpisuje na PW, ale jak sie stalem czlankiem IRA jest zasada zie niemoge gadac s metalem, krystalem i pusherami. Niewiem jezeli jestesz cos z tego. Ale jak nie, to prosze napisz.
    3. skanuje kiedy ja chce
    4. niewiem co znaczy konus ale chyba cos nie piekne...
    5. naprawde spalesz smacznie? innaczej by miales minimalnie 60 wlotow zamiast cca 10....zerkales na konto co chwyle...czego sie bojisz?
    6. jestesz pamietliwy? no ja tez pamietam jak mi niszcziles moona....
    7. zezlomowac mnie mozes jak masz okazje, jest to gra, nic wiecej....
    . jestesz pamietliwy? no to ja tez, jak mi niszczyles moony, pamietam tez....
  • Majs napisał(a):

    Darkstar napisał(a):

    Nalimko to dobry Slowak, a czy dobry gracz skoro jego nawet kiedys Majs zezlomowal? XD
    No na eri i to 3 razy tu ma plecy to robi co chce a tak to nobek totalny jest
    Majs z Eri? Oczywyscze pamietam na 2 zlomy, i co? I jak by ich bylo nawet 10, to jest gra i o to chodzy :) Gralem sam tak jak chcialem i nik mnie nieoskarzal jak stracilem flote... Niewiem co znaczy nobek, ale chyba cos nie piekne. Jak widzis niegram juz sam jak na Eri, i to zie weszlem do soju, znaczy zie trzymam i jakies obawiazki. Gram tutaj spokojnie i ze zabawe. Z czasu na czas do mnie ktos napisze na forum (ostatnio Mariola), no ja nierozumie dla cziego. Nikogo nieobrazam, z nikym niekomunikuje, nierobie nic co jest przecywko regulaminow. I teraz znow ty piszes. I o czym wlasnie? Ale jak juz na pisales, to mam jedna prosbe na ciebie - czy mog bys napisac dla cziego juz niegrasz? Moze nie ja tylko bym to chcial wiedziec, no napewno i duzo "FANS" najlepszego gracza ERI.
    PS: i plecy (muskulature) mam naprawde bo w realnym zyciu cos dla tego robie :)
  • [mniam]ps
    graty nalimko a rozumie Cie lepiej niz tego pseudo gracza puszera marysia
    ktory nie wie ze zeby rosnac to nie trzeba kupowac kont jak jego koledzy z soja tylko latac .

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za offtopic i prowokacje. Kto nie zdążył się wpisać w 'tamto' RW ma po prostu pecha. Jednak zostało ono zamknięte na życzenie whisky, a nie obrońcy ;)
  • Graty Nalimko. Jestes dobrym graczem - latasz, kasujesz i nie dajesz sie zlapac. Fajnie ze jestes z nami w sojuszu.

    "wielkie mordy" byly i beda. Pare dni temu, nakrzyczeli, zrobili burde i teraz gdy ich TOP1 flota padla, mordy w kubel.

    Nasza sila jest lojalnosc, nasza sila jest wiedza, nasza sila jest doswiaczenie. To uni znalo wielu graczy, wiele flot, lecz kto pozostal?

    Szanuje tych co wciaz stawiaja nam czola, pod swoimi nick'ami, co graja uczciwie z otwarta przylbica a reszt to proch i pyl.
    Nadie espera encontrarse con la Inquisición Española