Takie małe zapytanie...

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Takie małe zapytanie...

    ... czy nie potrzebuje ktoś może kolejnego gracza w swoich szeregach? :)

    Piszę tu, bo moja siła przebicia w grze jest, póki co, hmm... dość słaba. :)

    Dawno mnie tu nie było, choć na ogame jestem obecny z przerwami od 2006 roku.
    Konto na Kalyke ogarniam po bracie - widzę że sporo się tu zmieniło, zarówno na forum jak i w samej grze.

    Coś o mnie - 29 lat, ostatnio aktywniej pykałem na Electrze, przeważnie górniczo, choć jakieś STejki też wykręcałem.
    Wróciłem do gry po przeszło dwóch latach i fajnie byłoby pograć jak za dawnych, bezsennych lat. :) Siedzę w IT, więc czasu na grę mam aż nadto, tylko cicho i pusto tu strasznie. Szybko się przywiązuję i lubię pogadać na disco lub TSie, więc z komunikacją nie ma żadnych problemów.

    Obecnie z racji kiepskiej TOPki przejętego konta (ok. ~600), skupiam się na kopaniu, handlu+próbach, lecz z doświadczenia wiem, że czasem za kolejnym nickiem idzie zupełne nowa przygoda, więc kto wie, może ogarnie się coś więcej. Może będzie tak i tym razem? :) Nie dowiecie się, póki nie spróbujecie. :P

    Jeśli zainteresowałem, piszcie PW w grze, nick identyczny. Rozważę każdą propozycję, miło byłoby wstąpić w jakieś ogarnięte grono. ;>
    Konto Xai zostało reaktywowane 18.06.2017 po kasacji poprzedniego utworzonego 03.2006r.. Usunięcia dokonano podczas wgrywania nowego systemu w 2016 roku. Konto było nieaktywne zaledwie kilka miesięcy. Niestety, stało się, kilkaset postów trafiło ostatecznie na śmietnik historii.
    Shame on You.