Automatyczne zabieranie surowców

    • Automatyczne zabieranie surowców

      Pomocna byłaby dodatkowa ikonka np. przy najechaniu kursorem na planetę lub księżyc, która mogłaby mieć nazwę np. " Zabierz surowce". Funkcjonowałoby to na zasadzie podobnej do zbierania złomu z pola zniszczeń gdzie wysyłana jest automatycznie odpowiednia liczba recyklerów. W przypadku funkcji "Zabierz surowce" wysłana zostałaby właściwa ilość transporterów w celu zabrania surowców z planety, nie trzeba by było robić tego na "piechotę". Wiadomo, że flotki latają raczej między księżycami ale co jakiś czas jest potrzeba zebrania tego co wyprodukowało się na planetach i tu właśnie fajnie byłoby skorzystać z takiej funkcjonalności i za jednym kliknięciem załatwić sprawę. Jak już wspomniałem taka funkcja istnieje już przy redukcji pola zniszczeń i bardzo ułatwia zbiór surowców.
    • Pomysł ciekawy tylko mam 3 pytania :
      1. Chce z planety A przesłać surke na planetę B. Fizycznie jestem na planecie A wchodzę w galaktyke i klikam "zabierz surowce" i co dalej się dzieje? Bo w przypadku recków to wybierasz PZta który Cie interesuje i leci i wraca do planety z której została wypuszczona. A jakby to miało wyglądać tutaj?
      2. Ta sama sytuacja z planety A surka ma być na planecie B. Tym razem fizycznie jestem na planecie B. Wchodzę w galaktyke wybieram planetę A i klikam "zabierz surowce" i tu drugie pytanie MT/DT wylecą z A planety czy z B planety? W pierwszym przypadku towar będę miał szybciej w drugim 2x dłużej.
      3. Tj. w pkt 2 tylko czy podczas takiej zbiórki pojawi mi się aktywka na planecie A czy nie?