DawajHaracz [VaE] vs. Trunkss Handlarz [MASOWKA] ~ 1381.09%

  • DawajHaracz [VaE] vs. Trunkss Handlarz [MASOWKA] ~ 1381.09%


    Dnia 26-04-2020 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor DawajHaracz [VaE]
    ________________________________________________

    Krążownik 51.192
    _________________________________________

    Obrońca Trunkss Handlarz [MASOWKA]
    ________________________________________________

    Mały transporter 353
    Duży transporter 4.047
    Lekki myśliwiec 434
    Ciężki myśliwiec 1.895
    Krążownik 300
    Okręt wojenny 1.547
    Sonda szpiegowska 4.556
    Bombowiec 116
    Niszczyciel 77
    Pancernik 362
    Reaper 230
    Pathfinder 367
    Wyrzutnia rakiet 5.480
    Ciężkie działo laserowe 63
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor DawajHaracz [VaE]
    ________________________________________________

    Krążownik 50.565 ( -627 )
    _________________________________________

    Obrońca Trunkss Handlarz [MASOWKA]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    19.912.919 Metalu, 935.320 Kryształu i 386.459 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 18.183.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 287.214.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 84.790.500 metalu i 53.318.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 21.234.698 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 92.163.419
    Kryształ: 49.864.820
    Deuter: -867.541
    agresor zyskał łącznie 141.160.698 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -188.291.919
    Kryształ: -103.309.320
    Deuter: -16.847.459
    obrońca stracił łącznie 308.448.698 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Posty "zminusowali"... kamieniami zaczęli już rzucać... a Haracz już bez bana... widać niczym nie zawinił... a wystarczyło poczekać zamiast obrzucić z miejsca g..wnem...

    Haracz... mimo że strasznie "cyborgowaty" jesteś... i nie spodobało mi się Twoje zachowanie po zrobieniu na mnie top1 solo...

    To gdzieś tam głębiej wierzę że jako jedyny tutaj w gonitwie o topkę grasz na tyle uczciwe na ile to możliwe żeby resztę nadrobić umiejętnościami.... bo nie oszukujmy się... dzisiaj się naprawdę nie da być top1 grając SAMEMU..

    Nigdy się na pewno nie dowiem prawdy co do Twojej gry... ale dobrze wierzyć że jest szansa że na "moim" uniwersum kiedyś na pozycji top1 będzie najuczciwszy (na tyle na ile to możliwe :P) Gracz..

    A widząc aktywność Haracza... to ile lata i ile złomuje... zniszczone pkt militarne (a wiem że nie są to pkt z piratów)... to wiem że mógł konto które tu zbudował, zbudować w pełni czystą grą...

    i Jeśli któremuś z Tych "przodowników przyrostów" na uni miałbym kibicować... to mimo odrobiny niechęci... kibicuję Haraczowi
  • kiki3 napisał(a):

    ta najpierw sie napompował na początku unii tą nieuczciwą grą, chociaż i tak jak ma okazje albo ktoś sie oddaje to przytuli za każdą cenę tak jak to robił na poprzednich unii
    Nie wiem kiki3 czy masz aby na pewno rację, grałem na Uni Octans i chciałem 'oddac' DawajHaracz swoje konto, ale ten nie był zainteresowany żadnym pushem ani ustawionym starciem za $$$.
  • .Rolus Skunototeles. napisał(a):

    Posty "zminusowali"... kamieniami zaczęli już rzucać... a Haracz już bez bana... widać niczym nie zawinił... a wystarczyło poczekać zamiast obrzucić z miejsca g..wnem...

    Haracz... mimo że strasznie "cyborgowaty" jesteś... i nie spodobało mi się Twoje zachowanie po zrobieniu na mnie top1 solo...

    To gdzieś tam głębiej wierzę że jako jedyny tutaj w gonitwie o topkę grasz na tyle uczciwe na ile to możliwe żeby resztę nadrobić umiejętnościami.... bo nie oszukujmy się... dzisiaj się naprawdę nie da być top1 grając SAMEMU..

    Nigdy się na pewno nie dowiem prawdy co do Twojej gry... ale dobrze wierzyć że jest szansa że na "moim" uniwersum kiedyś na pozycji top1 będzie najuczciwszy (na tyle na ile to możliwe :P) Gracz..

    A widząc aktywność Haracza... to ile lata i ile złomuje... zniszczone pkt militarne (a wiem że nie są to pkt z piratów)... to wiem że mógł konto które tu zbudował, zbudować w pełni czystą grą...

    i Jeśli któremuś z Tych "przodowników przyrostów" na uni miałbym kibicować... to mimo odrobiny niechęci... kibicuję Haraczowi
    Jeśli tak twierdzisz to jesteś w grubym błędzie :)
    Uni Zibal - TOP 130 [OFF]
    Uni Mensa TOP 15[OFF]