DawajHaracz [VaE] vs. Mocny Spliff [LHiP] ~ 10823.42%

  • DawajHaracz [VaE] vs. Mocny Spliff [LHiP] ~ 10823.42%



    obronca podebral 182kk mety :(


    Dnia 23-04-2020 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor DawajHaracz [VaE]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 193.294
    Ciężki myśliwiec 276
    Krążownik 67.304
    Okręt wojenny 8.993
    Pancernik 1.516
    Pathfinder 759
    Mały transporter 22.989
    _________________________________________

    Obrońca Mocny Spliff [LHiP]
    ________________________________________________

    Mały transporter 9.728
    Duży transporter 5.645
    Lekki myśliwiec 28.794
    Ciężki myśliwiec 1.751
    Krążownik 21.817
    Okręt wojenny 9.082
    Statek kolonizacyjny 5
    Recykler 16.216
    Sonda szpiegowska 9.464
    Bombowiec 27
    Pancernik 1.016
    Pathfinder 921
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor DawajHaracz [VaE]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 118.698 ( -74.596 )
    Ciężki myśliwiec 213 ( -63 )
    Krążownik 63.930 ( -3.374 )
    Okręt wojenny 8.983 ( -10 )
    Pancernik 1.516 ( -0 )
    Pathfinder 711 ( -48 )
    Mały transporter 13.951 ( -9.038 )
    _________________________________________

    Obrońca Mocny Spliff [LHiP]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 10.958.855 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 435.100.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.835.844.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 753.604.000 metalu i 328.737.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 10.958.855 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 443.048.000
    Kryształ: 211.325.500
    Deuter: 3.826.855
    agresor zyskał łącznie 658.200.355 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.196.652.000
    Kryształ: -540.063.000
    Deuter: -110.087.855
    obrońca stracił łącznie 1.846.802.855 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Obrońca to musi pamiętać, że organizm też potrzebuje odpoczynku. Skanowanie 24h/dobę, kilka zarwanych nocy..ciach..nawet nie wiesz kiedy odpływasz. Nie wiem oczywiście czy tak było, takie moje podejrzenia.
    No nic, haracz zebrany po raz kolejny.
    Pozdrawiam czytających i pamiętajcie o odpoczynku, nie zawsze te cyfry tego warte...
    Gracz : cześć , mam prośbe abys przestała skanowac moje gospodarstwo :) , z góry dzieki

    Gracz : lub przestał ,
    sorki

    Ostatnio nic bardziej mnie nie rozbawiło :D
  • Poprosiłem o coś agresora.... jednak nie był nawet w stanie napisać że pogratulowałem chwilę po ataku... jedyne o czym myślał to metal...... masakra... myślałem że to inny człowiek


    A więc tak... nie nie padłem ze zmęczenia.... straciłem flotę siedząc przy kompie i oglądając "The Walking Dead"...
    Nie wiem ile minut było do trzeciej... dwadzieścia kilka może... kiedy ostatni raz klikałem podgląd... nic nie leciało... więc myślałem że jeżeli cokolwiek poleci... to poleci dopiero po trzeciej... odcinek skończył się jakos 20 po trzeciej... chwilę póżniej wszedłem na konto... widzę leci... Haracz... mówię sobie tak myślałem że poleci po trzeciej... wchodzę we flotę na moona... patrze nie ma statków??... rzut okiem na statystyki... o kuuu.... kiedy jak?.... Haracz wyleciał jakieś 10 do 15-stu minut przed trzecią...a wleciał 5 po trzeciej.... zaskoczył mnie totalnie.... jednak Klasa generał i lot trwający 15 czy 16 minut na odległość kilkunastu us.... robią swoje :)

    Gdybym padł ze zmęczenia i tak stracił flotę.. (jak ktoś wyżej napisał)... pewnie grałbym dalej.... ale tracąc flotę na którą dość ciężko pracowałem, siedząc przy kompie... straciłem chęci :)

    Agresora prosiłem o wrzucenie nutki... i żeby pozdrowił ode mnie dobrych ludzi.... ale widzę że jak jakiś cyborg napisał tylko "obrońca podebrał xxxx metalu".... słabe to strasznie


    Przed końcem gry udało mi się tutaj zrobić Top1 Solo i Top1 Acs..... i dwa jedyne 5-cio cyfrowe starcia na uni są moje.... może nie po tej lepszej stronie... ale jednak :)

    Dziękuję cudownemu sojuszowi LhiP za współną grę... Wspaniali z Was Ludzie :).... Może cyborgi kiedyś też się nauczą że grają z ludźmi :)

    Pozdrawiam.. idący z wędką nad wodę Mocny Spliff :)
  • Mocny Spliff, jeśli chcesz oceniać agresora może warto najpierw ocenić siebie :) Przypomnij sobie kilka dni temu skanowałeś mnie a ja myslalem ze złapałeś mnie na falandze :) napisałem sympatycznie " atakujesz czy mam zawracać :) " ta buzka oznaczała moją sympatyczność do graczy. Flote zawróciłem a sam nic nie odpisałeś :) wiec zawiało hipokryzją. Kolejny raz straciłeś flote , może jednak nie taki straszny z ciebie wojownik, sojusz ci pomoże a ja nauczę cie fs robic albo chociaż uciekać :) Masz coś czego ON nie ma... Ludzi, a nie tylko liczby.

    ps. Trzeba być naprawdę jakims innym żeby siedzieć tyle czasu przed grą jeszcze może specjalnie wstawac od 3 - 5 żeby atak puscic. Podziwiam serio...