Gonzo [T R] & Szutruk-Nahhunte [T R] & giker [T R] vs. HeadHunter [GORNICY] ~ 273823.46% TOP1 SOLO

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Temat prosty bez oprogramowania niedozwolonego nie ma szans . Podobno co do sekundy wyliczone było taka informację pozyskaliśmy. Haahahha ahahahaha poważnie? I Ty nie wykładasz na uniwerku matematyki l;ub nie pracujesz dla nasa? Czy wy jesteście normalni i jeszcze wierzycie że jest to realne? Zapytajcie zwykłego matematyka . Nie ma szans a przypadek ... ha ha a zagraj niu niu LOTTop zobaczymy czy taki będziesz kozak. Hahah Wiadomo od dawna kto i jak uzywa. A wszystkie posty o tym kto i z kim powiązany jest Z TEAMEM sa usuwane. Jesli wierzyćie że chłop o taj skrajnej inteligencji wyliczył sekuda - w sekundę to musicie sie szybko leczyć specjalistycznie. Spróbujcie na widocznej flocie ustawiać ba opóźniać aby w sekunde trafić a co dopiero gdy floty ni ewidać i piszecie o jakimś wyliczaniu . Bądcie poważni właśnie taki lud tępy jest to i PIS u władzy.
  • No dobra jeszcze raz odpalam bo już naprawdę zaczyna mnie to .... Panowie TRrrrrr.....

    nagrywanie ekranu ... hmm... a co Wy nagrywacie?

    czy może osobno odpalacie z okno przeglądarki z falangą gdzie widac misję stacjonuj a obok drugie z czasem ogame,

    uruchamiacie rozszerzenie w przeglądarce które odświeża automatycznie o określony interwał np. 3-5 sek

    i dopiero właczącie przechwytywanie obrazu z pulpitu,

    tu uwaga! z pztem jeszcze łatwiej bo nie trzeba sąsiedniego okna uruchamiać wszystko w podglądzie galaktyki widać,

    ileż to takich steków było z Wami po stronie wygranej, po prostu cwaniaczycie ostro ale tak to bywa że prawda jak oliwa ....:)

    Jestem pewien że rąbiecie to uni praktycznie od początku m.in bazując na tego typu tanich trickach, oszukując w grze oczywiście kryształowi na forum
    faktycznie można by zapytać kogoś z GO lub SGO w końcu powinni sie zajmować między innymi tym, żeby oszustów na permy zrzucać ...
    a Wam się to z należy jak psu buda

    nie pozdrawiam nie gratuluję i ogólnie gromkie : NIEEE!!!!!
  • nie no to robi się żałosne, na prawdę - aż tak trudno pogratulować fajnej akcji???
    czy tak trudno wbić sobie do głowy, że to wina Obrońcy że dał się zezłomować?
    ja osobiście z Graczem @lutek4444 klikaliśmy kiedyś ponad 3h stacje, zmiana co 15 minut i wyliczyliśmy co do sekundy nie wiem co w tym trudnego jak się jest upartym i dąży się do celu, wszystko będziecie krytykować???
    może lepsze akcje są na Piratach lub Obcych, może lepsze akcje są jak się złomuje kupioną flotę, może lepsze akcje są jak się przyjmuje transporty surowców z push konta???
    tak trudno jest swojemu wrogowi pogratulować??? JPRD co się z Wami ludzie dzieje??? Masakra cieszę się że to już moje ostatnie dni może tygodnie w tej grze,,, Obrońca umie ładnie pogratulować to zawsze się znajdzie jakaś pierdoła typu świńskichrumkolec (pół analfabeta, fizjolog) lub jakiś inny podżegacz lub jeszcze inny, który napisze coś złego bo to Sojusz number One i dlatego że go nie lubię to napisze że są "be" eh

    Graty, lej, niszcz, łup i rośnij, grunt abyś się dobrze bawił a Obrońcy szczere SzO!
    pozdrawiam ZDOBYWCA

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • BonDziorno napisał(a):

    A ple ple ple

    Wytłumaczę ci może kiedyś zrozumiesz a edukować warto. Windows lub mac os maja wbudowane narzędzia do nagrywania ekranu. Żadne wtyczki po prostu wbudowany ficzer który nagrywa cały ekran. OGame nie zabrania nagrywać ekranu.

    Falangi nie odświeża się przez odświeżanie strony a klikanie guziczka.

    Nie potrzeba dwóch okien przeglądarki bo na jednym widać i stacje i czas ale nawet jak nie potrafisz tego ogarnąć to na jednym ekranie możesz ustawić dwa sąsiadujące okna.

    I teraz patrz, odpalasz na jednym monitorze netflixa na drugim OGame i nagrywanie, kładziesz prawą rękę na myszce zmniejszając jej czułość tak żeby się nie ruszała i klikasz sobie co 1-2 sekundy mając wyjebane w to co się dzieje a oglądając ulubiony serial. Potem tylko przewijasz nagranie i liczysz.

    Jeśli jest tu coś nielegalnego to proszę o bana.

    Nie dziwi mnie to że nikt na tym uni nie potrafił nic ugrać skoro są tu takie zera, które nie wiedzą co zrobić żeby skasować zawrócona stację. Ostatnie wydarzenia pokazują, że dla was nawet stacja zawracana w ostatniej chwili sprawia wielkie problemy co wydaje się wręcz nie do pojęcia.


    @Ruda jako autor proszę o zamknięcie tematu. Szkoda czasu obserwujących wątek na czytanie tak niskich jakościowo postów jakie wystosowuja tu pseudo gracze ogame
  • Lechu nerwy Ci puszczają zjedz snickersa, prawda w oczy kole, też bym nie chciał być kojarzony z takim towarem :)

    Gonzo rozumiem że może tak Ci to wszystko ustawiło optykę że na Wszystkich patrzysz z góry i nawet moderatorom piszesz co maja robić,

    ja to wszystko rozumiem ale trochę spokoju i czytaj uważnie, : chodzi o autoclick na interwale (rozszerzenie do przeglądarek) ... i tyle:)

    reszte to pikuś okienka tu tamm seriale etc... mydlenie oczu

    ps. kiedyś byli tacy spoko goście co wygrywali wszystkie konkursy w radiach ... bo mieli tel a automatycznym redial stare czasy.... mieli przewagę skubańcy

    wszystkie płyty i koncerty były gratis dla nich:) w sumie eeeh szkoda słów...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez BonDziorno ().

  • Gonzo napisał(a):

    BonDziorno napisał(a):

    A ple ple ple
    Wytłumaczę ci może kiedyś zrozumiesz a edukować warto. Windows lub mac os maja wbudowane narzędzia do nagrywania ekranu. Żadne wtyczki po prostu wbudowany ficzer który nagrywa cały ekran. OGame nie zabrania nagrywać ekranu.

    Falangi nie odświeża się przez odświeżanie strony a klikanie guziczka.

    Nie potrzeba dwóch okien przeglądarki bo na jednym widać i stacje i czas ale nawet jak nie potrafisz tego ogarnąć to na jednym ekranie możesz ustawić dwa sąsiadujące okna.

    I teraz patrz, odpalasz na jednym monitorze netflixa na drugim OGame i nagrywanie, kładziesz prawą rękę na myszce zmniejszając jej czułość tak żeby się nie ruszała i klikasz sobie co 1-2 sekundy mając wyjebane w to co się dzieje a oglądając ulubiony serial. Potem tylko przewijasz nagranie i liczysz.

    Jeśli jest tu coś nielegalnego to proszę o bana.

    Nie dziwi mnie to że nikt na tym uni nie potrafił nic ugrać skoro są tu takie zera, które nie wiedzą co zrobić żeby skasować zawrócona stację. Ostatnie wydarzenia pokazują, że dla was nawet stacja zawracana w ostatniej chwili sprawia wielkie problemy co wydaje się wręcz nie do pojęcia.


    @Ruda jako autor proszę o zamknięcie tematu. Szkoda czasu obserwujących wątek na czytanie tak niskich jakościowo postów jakie wystosowuja tu pseudo gracze ogame

    Problemy z cofnieta stacja w ost sekundach? Byc moze. ALe zapomniales dopisac o 2 podstawionych flotach + ewidentnym oszustwie krolika z handlem z mieciem (ticket jest rozpatrywany)
    w piecu byliscie, wiec juz latka oszusta zostanie :) skads to znam.
    You write Your own story, so write it well. ..
  • Nic nadzwyczajnego w zawrotce, 10 lat temu było zawracane to i jest teraz - wtedy było gorzej :)

    Graty @Bunny i @Gonzo

    I tak też byłem w opozycji do nich - umieją , sprawdziłem na Q :E

    Relek nie lubcie z igieł wideł tylko pogratulujcie i nie doszukujcie się sensacji tam gdzie jej nie ma.

    Sensacją to by było wyliczenie kolonizuj przy obecnym modelu i wersji :)
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Spoko ... ten żart przedni Zdobywco,

    Tak, Abecaduo poruszyłem "śmierdzący" temat właśnie przy tym TOP1 solo, gdyż jestem na 1k% pewien że klikaliście i klikacie nadal (mam na myśli TR) stacje i pzty na auto refresh(ach)!, każda przeglądarka ma takie rozszerzenie, a skoro otwarcie Gonzo przyznaje się do nabywania drogą kupna taniej tureckiej antymaterii, to znaczy że wybieracie rozwiązania "bardziej dla was optymalne", czytaj: stosujecie m.in. auto odświeżanie i nagrywanie, zamiast godzinne klikanie myszką oglądając seriale (taki kit wyżej był wciskany), co więcej jestem niemal pewien że stosujecie to nagminnie również do fake aktywek, aaa jak już leci strzał to auto refresh i nagrywacie falangę; czy to jest skill bocieek ? wg mnie, zwykłego przeciętnego gracza nie jest to żaden skill i tyle, ...
    ale kto by tam polemizował z mistrzami świata jakim nawzajem się nazywacie, nara:)

    i jeszcze jedno ...

    Ktoś zapyta : "Po co ta dyskusja?!"

    właśnie dlatego, dlatego że trzeba czasem zwrócić uwagę na odrobinę prawdy w tym zafałszowanym świecie,

    od zawsze wybierałem i wybieram opcję z dala barbarzyństwa więc resztę epitetów przemilczę,

    nara:)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez BonDziorno: ps. ticket poszedł, więc więcej dyskusji po tym jak głos w sprawie zabiorą Ci co się znają co najmniej jak Wy w tym temacie :) ().

  • bez praktyki nie mozna znac dzialania danych mechanizmow.
    jezeli ich uzywasz, to dlaczego czepiasz sie innych, ktorzy to robia ?
    jezeli ich nie uzywasz to, dlaczego sie odzywasz jako znawca, mimo tego, ze nic o tym nie wiesz ?
    tutaj pytanie huiwiuszek do ciebie, skoro sam ich uzywasz, dlaczego nie potrafisz zrobic wlasnego konkretnego st - na konkretny procent ?
    masz tak wielka wiedze na kazdy temat, ze wszystkim jestes tak niesamowicie obyty, a nigdy nie zrobiles dobrego st, dlaczego ?
    mowiac prostymi slowami, czyli takimi, ktore jestes w stanie zrozumiec, poprostu lamus jestes XD
    masz tak wielka wiedze, a nigdy nie zastosowales jej w praktyce, jaka szkoda :D
  • turysta napisał(a):

    bez praktyki nie mozna znac dzialania danych mechanizmow.
    jezeli ich uzywasz, to dlaczego czepiasz sie innych, ktorzy to robia ?
    jezeli ich nie uzywasz to, dlaczego sie odzywasz jako znawca, mimo tego, ze nic o tym nie wiesz ?
    tutaj pytanie huiwiuszek do ciebie, skoro sam ich uzywasz, dlaczego nie potrafisz zrobic wlasnego konkretnego st - na konkretny procent ?
    masz tak wielka wiedze na kazdy temat, ze wszystkim jestes tak niesamowicie obyty, a nigdy nie zrobiles dobrego st, dlaczego ?
    mowiac prostymi slowami, czyli takimi, ktore jestes w stanie zrozumiec, poprostu lamus jestes XD
    masz tak wielka wiedze, a nigdy nie zastosowales jej w praktyce, jaka szkoda :D
    skoro pada parę pytań to tak na szybko i po prostu:)

    1. czepiam się Was właśnie dlatego że używacie wg mnie nieuczciwych "mechanizmów" na ten temat wypowie się jeszcze GO/SGO
    2. skoro poruszam ten temat to chyba świadczy, że jednak ... coś tam wiem,
    3. nie używam tych rozwiązań, ponieważ są nieuczciwe, stąd m.in. pewnie też braki "konkretnych wielocyfrowych" ST poza tym jak gram to raczej małą flotą,
    bez nocek a w ciągu dnia też raczej sporadycznie,

    do ocen mojej osoby się nie odnoszę, Twoja sprawa, pozdrawiam





    ocenę
  • abecaduo napisał(a):

    Czekajcie, czy wy naprawde wlasnie zrobiliscie gownoburze z powodu wyliczenia zawrotki co do sekundy? XD
    Zrobili gównoburze, bo ta gra wyzwala negatywne uczucia w ludziach, grałeś a nie wiesz ? :D obejrzałeś w końcu film który Ci poleciłem ? zacytuję mojego przyjaciela z życia prawdziwego:

    " I zawsze jest ktoś kto Ci nasra na głowę jak będziesz chciał zająć jego miejsce xD"

    jesteście wszyscy siebie warci i taka jest prawda :D

    pozdrawiam Was przyjaciele, rower jakiś, spacer, wyjdźcie z piwnicy bo na starość te nieprzespane noce dopiero się odezwą, a potem zrozumiecie, jak głupi byliście dla gierki w cyferki i obrazki w dodatku niemieckie :D

    piona !
    Nie zrozumiałeś. Nie mam pretensji.
  • Gonzo napisał(a):

    Wytłumaczę ci może kiedyś zrozumiesz a edukować warto. Windows lub mac os maja wbudowane narzędzia do nagrywania ekranu. Żadne wtyczki po prostu wbudowany ficzer który nagrywa cały ekran. OGame nie zabrania nagrywać ekranu.

    Falangi nie odświeża się przez odświeżanie strony a klikanie guziczka.

    Nie potrzeba dwóch okien przeglądarki bo na jednym widać i stacje i czas ale nawet jak nie potrafisz tego ogarnąć to na jednym ekranie możesz ustawić dwa sąsiadujące okna.

    I teraz patrz, odpalasz na jednym monitorze netflixa na drugim OGame i nagrywanie, kładziesz prawą rękę na myszce zmniejszając jej czułość tak żeby się nie ruszała i klikasz sobie co 1-2 sekundy mając wyjebane w to co się dzieje a oglądając ulubiony serial. Potem tylko przewijasz nagranie i liczysz.

    Jeśli jest tu coś nielegalnego to proszę o bana.

    Nie dziwi mnie to że nikt na tym uni nie potrafił nic ugrać skoro są tu takie zera, które nie wiedzą co zrobić żeby skasować zawrócona stację. Ostatnie wydarzenia pokazują, że dla was nawet stacja zawracana w ostatniej chwili sprawia wielkie problemy co wydaje się wręcz nie do pojęcia.
    Ot, ciekawostka. @Shade możesz się wypowiedzieć odnośnie legalności takiego rozwiązania? Upraszcza to z pewnością klikanie z falangi i jeśli jest legalne, to warto o tym właśnie edukować.

    Co do samego starcia, gratki, wierzę, że coś takiego da się zrobić, pamiętam akcję sprzed półtora roku, tuż po fuzji Rhea/Uriel/Xanthus, gdzie klikaliśmy coś około 8 godzin, jeśli dobrze pamiętam. Na zmianę oczywiście. Obrońca miał cały dzień na złożenie podstawki, a nie mieliśmy strategicznej przewagi nawet 5 vs 5, o spadaku nie wspominając, więc z akcji pozostała tylko pamięć. O nagrywaniu nikt nie wspominał, więc albo to było dla wszystkich poza mną oczywiste, albo każdy uznawał to za nielegalne, co nie oznacza automatycznie, że było to nielegalne.

    @pavciosz
    @sheaker
    @trampek
    @Selene

    Lwica jest boska :)
  • Jak mniemam wy juz macie ustalona prawde "i zadne fakty jej nie zmienia". Policzenie stacji/pzta jest niewykonalne bez autoklikera (wg was) i nie ma miejsca na dyskusje.

    Przyjalem do wiadomosci, jednak pragne przypomniec ze jest rok 2020. I ze to samo robilo sie w 2006.

    Huwiszko idac Twoim tokiem rozumownania (jakze wygodnym ale tylko w jedna strone) - ze skoro Gonzo przyznal sie do tureckiej anty, to wszystko co robi, musi byc nielegalne - to ja w ogole nie powinienem dyskutowac z Toba (albo Gonzem) albo relkiem albo kimkolwiek innym. Wszak wy mieliscie bany, a ja nie, co sprawia ze wy oszukujecie, a ja nie. Druga sprawa, ze ja nie gram, tu rzucilem tylko raki.

    Revo napisał(a):

    Nw czy klikają auto pz bo na starym Revo jedyny FS w dzień to był własny pz i nigdy się tego pewnie nawet nie domyślali :) obecnie krok dalej i brak FS w dzień niema to jak życie na krawędzi w OGame :E
    Nie wiem co to ma do rzeczy Revo, ale jak mozna nam wrzucic, to zawsze chetni sie znajda : data-verified= "> Akurat do liczenia pz przy dobrych wiatrach wystarcza dobrze zlapane minuty w gali bez zadnego klikania, ale to wy wiecie wszystko lepiej, wiec nie bede sie zaglebial w szczegoly.

    @buleon a w którym miejscu to rozwiazanie lamie regulamin, skoro ma byc nielegalne? Stosowana od lat metoda, nie ingerujaca w silnik gry?
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • abecaduo napisał(a):

    @buleon a w którym miejscu to rozwiazanie lamie regulamin, skoro ma byc nielegalne? Stosowana od lat metoda, nie ingerujaca w silnik gry?
    "Używanie programów jako interfejs pomiędzy graczem a grą jest niedozwolone. Zakazane są również każde inne formy automatycznie generowania informacji w celu uzyskania niedozwolonych korzyści przez grupę graczy." Tutaj traktowałem to być może zbyt szeroko. Dlatego pytam GO @Shade o wyjaśnienie.

    Lwica jest boska :)
  • @abecaduo ja tylko zauważam że żaden program ani gracz nie wyliczy poprawnego FS na pz znajomość czasu wysłania też nie pomoże :E jeśli chodzi o klikanie pz czy stacji to faktycznie na sprzęcie typu komputer/laptop jest opcja nagrywania obrazu + program autoklik czy jakoś tak się nazywało który może klikać w dane miejsce lub kilka miejsc w różnych odstępach czasu i kombinacjach, teoretycznie nie ingeruje w grę i nie można go wykryć z poziomu GO, sam go stosowałem kilka lat temu w grach typu Drakensang do wbijania lvl postaci :E jakoś 7lat temu kosztował 4zl :E z telefonu chyba nie ma takiej możliwości choć nie jest pewny. Moim zdaniem program nie łamie regulaminu gry tak jak push rynek jedynie pozostaje kwestia własnych moralności i interpretacji :E jak to mówią zgodnie z regulaminem ale czy czysto to już kwestia gustu :E
  • buleon napisał(a):

    abecaduo napisał(a):

    @buleon a w którym miejscu to rozwiazanie lamie regulamin, skoro ma byc nielegalne? Stosowana od lat metoda, nie ingerujaca w silnik gry?
    "Używanie programów jako interfejs pomiędzy graczem a grą jest niedozwolone. Zakazane są również każde inne formy automatycznie generowania informacji w celu uzyskania niedozwolonych korzyści przez grupę graczy." Tutaj traktowałem to być może zbyt szeroko. Dlatego pytam GO @Shade o wyjaśnienie.
    Nadal nagranie ekranu nie jest zadnym interfejsem,wiec nie wiem co ma cytowany fragment do rzeczy. Autoklik niezaleznie od sposobu dzialania jest imo nielegalny z definocji, ale klikanie na nagrywanym ekranie nigdy nie bylo traktowane jako lamanie regulaminu - bo niby na jakiej podstawie? Nagrywajac ekran ogame jednoczesnie klikajac w zaden sposob nawet nie zahaczasz o lamanie reg.


    Revo, poprawny fs to pojecie mocno wzgledne.
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • Revo napisał(a):

    abecaduo napisał(a):

    Revo, poprawny fs to pojecie mocno wzgledne.
    Owszem aczkolwiek jeśli nie liczyć niszczenia moona to FS na własne pz w zasłonie nie jest możliwe jednoznacznie do wyliczenia, jeśli ktoś chce taki FS na dość krótki czas ta opcja jest idealna :E
    Rosol raz miał maraton. W 3 dni 30min był na ogame xD ale ze Królik nie śpi, a Kuban jeszcze grał to akty 24h na dobę