Problemy z logowaniem 15042020

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Problemy z logowaniem 15042020

    Czy na dziś przewidziane są jakieś przerwy techniczne? Najpierw przez 10 min nie mogłem się zalogować, a teraz gra uparcie twierdziła, że konto nie istnieje, już myślałem, że to jakiś włam na konto, ale monit o zmianę hasła (profilaktycznie) przyszedł normalnie. W końcu udalo mi się na telefonie dostać , ze 3 razy wyświetlał się "błąd logowania"
  • @kasai to poprawcie jeszcze to wyrzucanie 50 razy dziennie do Lobby i osuńcie tą brzydką reklamę Metina bo każdy już tym wymiotuje.

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za wulgaryzmy.
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Niestety nie widziałam w dziale błędów, żeby ktoś zgłaszał, że wywala go co chwile do lobby. Może w takim razie warto by to było zgłosić? A może wina nie leży po stronie gry. Niestety za nią nie odpowiadam, więc nie wiem.
    Co do reklamy to zapewne nic się nie da zrobić. Jakiś programista tak sobie wymyślił i widocznie taka jest polityka firmy w tej kwestii.
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • Błąd z wywalaniem do lobby został zgłoszony, ale Art stwierdził sobie, że potrzebuje konkretów co do okoliczności pojawiania się problemu. Niestety nikt z nas nie ma dostępu do logów serwera, więc nie jesteśmy w stanie mu takowych danych dostarczyć.
    Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°