edol [SITH] vs. Black Jack ~ 45058.96%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • edol [SITH] vs. Black Jack ~ 45058.96%

    Pozdro sojusz, buddy i resztę wilków czających się na ten sam cel :D , powodzenia w realu dla obrońcy bo zdrowa i sympatyczna postawa, niby prosta akcja z lotką i telepkiem ale jak się jest noobem jak ja nie grającym zbytnio z anty to niema się w tym doświadczenia i popełniło się parę błędów , które prawie prawie zniweczyły całą akcję... :D
    Na szczęście udalo się wszystko dograc na parenaście minut przed bardzo wczesnym powrotem flotki i siadło ;]

    :juzpotobie: :juzpotobie:



    Dnia 15-04-2020 05:30:33 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor edol [SITH]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1
    Krążownik 152.088
    Okręt wojenny 33.778
    Pancernik 101.084
    Niszczyciel 2.026
    Lekki myśliwiec 2.613.483
    Ciężki myśliwiec 52.756
    Mały transporter 166.346
    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca Black Jack
    ________________________________________________

    Mały transporter 49.953
    Duży transporter 11.428
    Lekki myśliwiec 210.297
    Ciężki myśliwiec 22.981
    Krążownik 30.124
    Okręt wojenny 20.218
    Statek kolonizacyjny 6
    Recykler 36.011
    Sonda szpiegowska 64.450
    Bombowiec 1.391
    Satelita słoneczny 2.538
    Niszczyciel 517
    Gwiazda Śmierci 70
    Pancernik 17.115
    Reaper 492
    Pathfinder 5.641
    Wyrzutnia rakiet 8.200
    Lekkie działo laserowe 588
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor edol [SITH]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1 ( -0 )
    Krążownik 149.402 ( -2.686 )
    Okręt wojenny 33.368 ( -410 )
    Pancernik 99.979 ( -1.105 )
    Niszczyciel 2.006 ( -20 )
    Lekki myśliwiec 2.370.009 ( -243.474 )
    Ciężki myśliwiec 49.891 ( -2.865 )
    Mały transporter 150.725 ( -15.621 )
    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca Black Jack
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    66.526.712 Metalu, 17.154.711 Kryształu i 33.337.390 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.263.949.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 6.829.732.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 2.847.631.800 metalu i 1.658.263.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 117.018.813 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 21%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 2.028.784.512
    Kryształ: 1.319.090.511
    Deuter: 11.090.390
    agresor zyskał łącznie 3.358.965.413 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -3.944.547.712
    Kryształ: -2.424.953.711
    Deuter: -577.249.390
    obrońca stracił łącznie 6.946.750.813 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Witam,nie ma co ukrywać że zlamiłem ale od dłuższego czasu nic poza FSm i ekspami nie robiłem.Do świąt dzieliłem flote na FSa po róznych moonach a w dzień przerzucałem flote tam gdzie była cała dzisiejsza akcja :E W sobote wrzuciłem urlop a we wtorek rano go zdjąłem i już flote zostawiłem na jednym moonie co edol wykorzystał bezwzględnie ;> .Wiedziałem że jak padne to za sprawom edola lub webbera i się nie pomyliłem :D Na moje szczęscie trafił mnie TOPowy gracz więc bulu nie ma,choć mój FS faktycznie był zajebisty :D ale liczyłem się z tym i czułem ze to bedzie na dniach jak się jakaś lotka pojawi w moim układzie.

    Jeszcze raz gratki dla edola pięknego ST. TOP 1 solo jeszcze nigdy nie byłem na taką skale po tej złej stronie haha.Pozdrawiam znajomych z buddy i Ravena :)

    Bede miał teraz więcej czasu by pograć w World of Tanks :thumbsup:
    Black Jack - Quantum ON
    Black Jack - Antares OFF

    ...nie trzeba być wielkim,wygrywali mali,nie trzeba siać strachu by cie szanowali...
  • Graty Edol :) nie do konca pochwalam udzial Top1 w tej akcji ale byc moze to bylo najlepsze i najszybsze rozwiazanie na ten wlot :)
    przy okazji wpadl konkretny % dla druzyny :) kolejny plus jest taki ze nabrales doswiadczenia w klikaniu telepa :) haha niby proste ale jeden blad i moze byc roznie :D
    przy 1 skanie na Black Jacka sam mialem zamiar wykonac taka akcje ale z rozmowy wyniklo ze kiedys gralismy razem na quantum i mam pewien sentyment do tamtych czasow :)
    tam uczylem sie latac i dostalem przez pol roku 3x wiecej zlomow niz przez ostatnie 5 lat gry :D pamietam spadaka od pl1 jak Jezol ostrzegal ze bedzie wtopa
    pamietam jak Szpryc i Artek wyliczyli mnie z pzta i zostawili 10 sek na ucieczke a ja najarany czekalem na powrot flotki na innym moonie :D haha
    mimo ciaglych dzwonow wyciagnalem wnioski z kazdej wtopy i naprawde mile wspominam czas poswiecony sojuszowi NPF :)
    niestety to bylo dawno a pamiec mam krotka wiec obroncy nie pamietam osobiscie jednak wszystko co napisal zgadzalo sie z tym co jeszcze utkwilo w pamieci :)
    dlatego nie mialem checi przekreslac dawnych znajomosci dla zysku, jednak ciesze sie ze wyrok wykonal sojusznik a nie ktos inny
    Black Jack dales ciala ale chyba ta gra juz bardziej meczyla niz cieszyla wiec zycze powodzenia za sterami czolgu :D hehe
    Pozdrawiam :)


  • No, Edek dobrze że sie wyspałeś przede wszystkim. Mam nadzieje że przetopisz sure szybko bo musisz zwolnić miejsca w dokach troche kolejnym złomom na swojej drodze. Graty top 1 :top1: , chyba nigdy sie żeś tyle nie rozpisał :D Troche dexu dokup i uczciwego przetopu masz na kilka dni. Podnoś kopalnie bo widziałem statków masz już nadto.
    Obrońcy szczery pakiecik pocieszenia, odbudowy nie ale zabawy w czołgi ;)
    TWICE TOLD LEGEND

  • mario1979 napisał(a):

    Witam,nie ma co ukrywać że zlamiłem ale od dłuższego czasu nic poza FSm i ekspami nie robiłem.Do świąt dzieliłem flote na FSa po róznych moonach a w dzień przerzucałem flote tam gdzie była cała dzisiejsza akcja :E W sobote wrzuciłem urlop a we wtorek rano go zdjąłem i już flote zostawiłem na jednym moonie co edol wykorzystał bezwzględnie ;> .Wiedziałem że jak padne to za sprawom edola lub webbera i się nie pomyliłem :D Na moje szczęscie trafił mnie TOPowy gracz więc bulu nie ma,choć mój FS faktycznie był zajebisty :D ale liczyłem się z tym i czułem ze to bedzie na dniach jak się jakaś lotka pojawi w moim układzie.

    Jeszcze raz gratki dla edola pięknego ST. TOP 1 solo jeszcze nigdy nie byłem na taką skale po tej złej stronie haha.Pozdrawiam znajomych z buddy i Ravena :)

    Bede miał teraz więcej czasu by pograć w World of Tanks :thumbsup:
    A Ja ciagle sie zastanawiam(i dalej bede) jak Ty domki stawiasz na Quantumie :)

    gratki cos sie odrabia wy odrabiacie :)
  • Pan S napisał(a):

    mario1979 napisał(a):

    Witam,nie ma co ukrywać że zlamiłem ale od dłuższego czasu nic poza FSm i ekspami nie robiłem.Do świąt dzieliłem flote na FSa po róznych moonach a w dzień przerzucałem flote tam gdzie była cała dzisiejsza akcja :E W sobote wrzuciłem urlop a we wtorek rano go zdjąłem i już flote zostawiłem na jednym moonie co edol wykorzystał bezwzględnie ;> .Wiedziałem że jak padne to za sprawom edola lub webbera i się nie pomyliłem :D Na moje szczęscie trafił mnie TOPowy gracz więc bulu nie ma,choć mój FS faktycznie był zajebisty :D ale liczyłem się z tym i czułem ze to bedzie na dniach jak się jakaś lotka pojawi w moim układzie.

    Jeszcze raz gratki dla edola pięknego ST. TOP 1 solo jeszcze nigdy nie byłem na taką skale po tej złej stronie haha.Pozdrawiam znajomych z buddy i Ravena :)

    Bede miał teraz więcej czasu by pograć w World of Tanks :thumbsup:
    A Ja ciagle sie zastanawiam(i dalej bede) jak Ty domki stawiasz na Quantumie :)
    gratki cos sie odrabia wy odrabiacie :)
    Nie gram już na Quantum od 3 lata,ale zaglądam tam czasami bo byłem założycielem sojuszu NPF który miał być kontrą dla innego sojuszu jaki był ZLY SEN.Kto grał na Quantum to wie o czym pisze.Sojusz NPF istnieje do dziś i jest w ścisłej czołówce,zresztą nigdy poniżej TOP3 nie był ^^ Grało w nim wielu wybitnych flociarzy takich jak
    Jezo
    EvenemenT
    Raven 8-)
    Ruda ( która jest moderatorem tego działu) 8-)
    ADEK
    oraz kilku innych mocnych graczy jak np.WujekSamoZło,Kris,dziekan itd.
    Kto grał na Quantum to wie kto to był IRA(pl1) czy na przykład Szpryc i tylko my mogli z nimi rywalizować na równym poziomie.

    Pan S,wiem że mój FS słabo wyglądał,ale na ogame się znam.Zaczynałem zabawe na tym serwerze jak już miał 22 dni,a top 1 ponad 1mil.pkt.Doszedłem do top50 gdzie przez ostatnie 2 miesiące tylko wegetowałem,zrobiłem kilka ST ale ich nie wrzucałem choć linki mam zapisane,więc aż takim lamką nie jestem.Na karku mam 41 wiosen do tego praca po 10h dziennie,rodzina itd.więc wybór był prosty gra czy rodzina,mogłem wrzucić urlop bo takie miałem plany,ale tak nie zrobiłem i edol przynajmniej na tym moim błedzie skorzystał.

    Przepraszam za te moje wypociny i moze kiedyś wrócę haha.
    Black Jack - Quantum ON
    Black Jack - Antares OFF

    ...nie trzeba być wielkim,wygrywali mali,nie trzeba siać strachu by cie szanowali...