prędkość sond

  • Nie bug
  • 7.2.1
  • prędkość sond

    Witam,
    dzisiaj spostrzegłem dziwną rzecz, mianowicie chcąc zeskanować typa 3 gale dalej wysłałem sondy standardowo z widoku galaktyki (z guzika po prawej stronie okna).
    Zaskoczył mnie długi czas lotu, więc wybrałem z menu
    szpieguj, wyszło to samo 4'40''
    następnie spróbowałem Atakuj i w kolejnym menu zamieniłem na opcję szpiegowania, okazało się że czas lotu skrócił się do 2'52''
  • @Baju szpieguj nie uwzględnia prawdopodobnie zwiększonej ładowności sond przez technologię nadprzestrzenną i z powodu braku miejsca na paliwo zmniejszyło prędkość lotu. Podczas ręcznego wysyłania zostaje to już uwzględnione, nie jestem pewien czy to wina gry samej w sobie czy wtyczek do przeglądarki, musiał byś sprawdzić to samo bez dodatków do ogame
  • prepare ur anus napisał(a):

    @Baju szpieguj nie uwzględnia prawdopodobnie zwiększonej ładowności sond przez technologię nadprzestrzenną i z powodu braku miejsca na paliwo zmniejszyło prędkość lotu. Podczas ręcznego wysyłania zostaje to już uwzględnione, nie jestem pewien czy to wina gry samej w sobie czy wtyczek do przeglądarki, musiał byś sprawdzić to samo bez dodatków do ogame
    Gra nie uwzględnia wciąż przy spalaniu deuteru zwiększonej pojemności, przykład:



    To LMy z 2g na 5g. Mają ponad 2kk ładowności, spalają 1,5kk nie mogą lecieć.

    Więc to nie to raczej :E