Riddick vs. DwK ~ 51470.16%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Riddick vs. DwK ~ 51470.16%

    Tez cos dodam od siebie zeby Wam nudno nie bylo ....


    pz. bez 2k reckow zebrany





    Dnia 22-03-2020 19:50:29 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Riddick
    ________________________________________________

    Pancernik 225.000
    _________________________________________

    Obrońca DwK
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.111
    Duży transporter 24.444
    Lekki myśliwiec 174.428
    Statek kolonizacyjny 5
    Recykler 319.967
    Sonda szpiegowska 854
    Niszczyciel 2.340
    Gwiazda Śmierci 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Riddick
    ________________________________________________

    Pancernik 224.137 ( -863 )
    _________________________________________

    Obrońca DwK
    ________________________________________________

    Mały transporter 0 ( -1.111 )
    Duży transporter 0 ( -24.444 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -174.428 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -5 )
    Recykler 0 ( -319.967 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -854 )
    Niszczyciel 0 ( -2.340 )
    Gwiazda Śmierci 1 ( -0 )
    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 73.355.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 7.048.444.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 3.230.544.000 metalu i 1.916.472.000 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 3.204.654.000
    Kryształ: 1.881.952.000
    Deuter: -12.945.000
    agresor zyskał łącznie 5.073.661.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -4.012.290.000
    Kryształ: -2.361.070.000
    Deuter: -675.084.000
    obrońca stracił łącznie 7.048.444.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
    GrA bEz FaRtA nIc NiE wArTa :):)
    -----------------------------------------------
    To juz jest koniec :)
  • Mimo, iż Cię nie lubię, to dwk nie lubię jeszcze bardziej, dlatego też szczerze muszę Ci napisać: dobry farming :) Polubię Cię bardziej, jak też zaczniesz rozbijać GSy o mnie bezcelowo :)
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • Ciekawe czego to jakiś krętacz kamikadze a nie BMW czy Riddick wstawia starcie ???
    Co kolejny raz za kolegę bo on nie może ???
    jakoś ciągle nie może, takie dziwny zbieg okoliczności , nie zastanawialiście się nad tym ??
    ciągle takie zbiegi się temu wielce uczciwemu Panu PUSH MULTI zdążają ale to już nikogo nie dziwi
    takie wstawianie tylko potwierdza kilka kont tego pana przyjzyjcie sie dobrze foru jak bmw riddic kamikadze (jedna i ta sama osoba )
    pisza o sobie w 1 osobie w roznych starciach wstawianych niby za kolege
    a wielkie GO nic nie robi bo co moze zrobic ZLOTEMU CHLOPCU ZE ZLOTA KARTA
    to tak jak by ugotowali kure ktora znosi im zlote jaja

    A jeszcze 1 sprawa narzekacie na DwK i Hiene( legiona jeśli ktoś nie kojarzy )
    ze robią wały ze oszukują graja na kilka kont a tego wielce uczciwego pana nikt nie krytykuje
    Proszę przyjrzyjcie się Roddickowi skad ma takie przyrosty na uni ktore jest w zasadzie wymarłe eko ma kiepskie 1/3 z tego co dwk i hiena a ma znacznie większe od nich przyrosty w jaki sposób to możliwe przy braku celów na tym uni ?
    Zadajcie sobie takie pytanie i spróbujcie na nie odpowiedzieć.
  • Rico napisał(a):

    A jeszcze 1 sprawa narzekacie na DwK i Hiene( legiona jeśli ktoś nie kojarzy )
    ze robią wały ze oszukują graja na kilka kont a tego wielce uczciwego pana nikt nie krytykuje
    Proszę przyjrzyjcie się Roddickowi skad ma takie przyrosty na uni ktore jest w zasadzie wymarłe eko ma kiepskie 1/3 z tego co dwk i hiena a ma znacznie większe od nich przyrosty w jaki sposób to możliwe przy braku celów na tym uni ?
    Zadajcie sobie takie pytanie i spróbujcie na nie odpowiedzieć.
    jest teraz takie jedno miejsce gdzie mozna takie przyrosty robic.... ale nie bede Tobie mowil i ulatwiał zadania ....

    Jak widac mało wiesz duzo piszesz
    GrA bEz FaRtA nIc NiE wArTa :):)
    -----------------------------------------------
    To juz jest koniec :)
  • Dzień Dobry, w zasadzie dobry wieczór.
    Pomijając cały jad tego uni i złości gratuluję rentownego wlotu, świetny zysk i bardzo ładny procent.
    Tym większe uznanie za dodanie RW, ładnie się patrzy gdy pojawiają się nowe posty w dziale Zibal.
    Pozdrowienia dla wszystkich uczciwych graczy.
  • ^KaMiKaZe18^ napisał(a):

    jest teraz takie jedno miejsce gdzie mozna takie przyrosty robic.... ale nie bede Tobie mowil i ulatwiał zadania ....

    Jak widac mało wiesz duzo piszesz
    tak z exp
    ale niestety wcześniej UCZCIWY PANIE PUSH MULTI tego nie było a miałeś tak ładne przyrosty z innych lewych kont
    I czemu podszywasz się pod Riddica ??
    to ze na zibalu jeszcze jak grały BOSY i TERROR nabyłeś to konto nie upoważnia cie do używania jego nazwy
    może wstydzisz się używać swojej wcześniejszej nazwy BMW
    bo się z ciebie już tak wyśmiewali ze nie wytrzymałeś i zmieniłeś
  • Rico, zgłoś się na GO :) widzę, że masz wiedzę jakiej nie ma nikt, a w teamie to na prawdę pożądane.
    Wcześniej w miarę mądrze potrafiłeś się wypowiedzieć, a teraz to paplanina na jeden i jedyny temat... no daj na luz :) ja oczywiście nikogo nie bronię. Ale po tym jakie widziałam na zibalu walki z piratami to śmiem twierdzić, że przyrosty (z użyciem anty oczywiście ) na poziomie 2-3 mln dziennie (DZIENNIE) to tu już jest normalka...
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • teraz może sobie mec z tego jakieś przyrosty
    a zanim wprowadzili cały ten rynek i te exp
    tez mial z nich takie przyrosty
    bronisz go a sama wcześniej mówiłaś ze jest krętaczem i oszustem
    a o tym Riddicu i tym calym nicu to Ty mi powiedziałaś wiec powtarzam za Tobą
    nie wiem co się stało ze tak obstajesz za gościem bez grama honoru czy jakiejkolwiek GODNOŚCI
  • jak wyżej :huh: kilka osób z kajdanami myśli o flocie, jak dobrze, ze mnie to juz nie dotyczy :thumbsup: szkoda, że nie poszła cała bo tam pewnie surki jak piasku na pustyni 8) Szo Dwk i czekamy na starcie głównych flot - myślę, że tu trzeba podjac męską decyzję i umówić się na dzwona, zlom zostawic dla reszty uni I uwolnić się z tego kółka wspólnej adoracji, szkoda życia na cyferki, pzdr
  • Gratulacje dla agresora! Nie wiem kto gra na zwycięskim koncie tej bitwy, bo faktycznie śmiesznie jest z nickami u nas na Zibalu, ale na pewno trzeba powiedzieć, że walka o dominację na uni toczy się między dwójką obecnych w tym starciu, więc trzeba się wpisać. Szkoda, że i tutaj bagno o pushu się pojawia, bo w tym temacie rozmawiamy o tym konkretnym starciu. Niestety zauważyłem (spostrzegawczy ja), że za każdym razem jak ta dwójka się pojawia to obojętnie jaki by był temat to jest to wyśmienita okazja do odgrzania tego samego kotleta i jazda klepiemy od nowa: push push push. :!:

    DwK życzę rewanżu! A agresorowi powrotu z bana, zdarza się najlepszym.
    Pozdrawiam