TOP 1 SOLO Jabol1987 [NFZ] vs. Grigor 04 [SWISTAKI] ~ 169906.89%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP 1 SOLO Jabol1987 [NFZ] vs. Grigor 04 [SWISTAKI] ~ 169906.89%

    No i udalo sie :) - co prawda tylko w polowie i nie tak finezyjnie jak chcialem, ale troche sie odgryzlem za sojusznikow.

    Po Złomie na naszej sojuszowej pijaczynie (pozdrawiam @Incepcja1 ) chcialem szybko zareagowac - mialem pewien plan ale suma sumarum stwierdzilem ze dzien po zlomie na Incku beda sie pilnowac wiec odpuscilem i chcialem sprobowac za kilka dni. WIeczorem przed puszczeniem fsa widzailem ze Grigorowi pojawija sie minuty zeskanowalem go ale poznej sie zaswiecil wiec stwierdzilem ze jest.

    Juz mialem klasc sie spac puscilem Fsa - ale po rozmowie z Luckiem na Disco ktory stwierdzil ze Grigor jednak stoi zaczelismy planowac.

    Poczatkowo myslelismy ze wysyla expy i ich nie do konca pilnuje, dlatego policzylismy z palca jak sie wbic miedzy expy. Puscilem kolona i obserwowalem.

    Oczywiscie nie obylo sie bez malych wtop ;D i zlom mogl bym 10 min wczesniej ale wkoncu o 3:10 kolon wyladowal, ku naszemu zdsziwieniu u Grigora ciagle byl spokoj.

    Szybki moon telep no i bum. :)

    Grigor wstal/zostal obudzony i ladnie pogratulowal , szkoda tylko ze nie wstal 30 min pozniej bo tez 2 czesc floty by padla :)
    Jak widac przysnac zdarza sie nawet najlepszym co udalo sie wykorzystac :)


    A teraz pozdrowienia:

    na 1 miejscu @Ser Presidente bez Ciebie jak zwykle by tego St nie bylo wiec :* powtorze sie wracaj do nas bo w 2 robimy niesamowite rzeczy

    Pozdrawiam cale NFZ @Aniolek @Darkstar @Ojciec Mateusz @Abbadon1 @Majs @Frank_Black @(Cannabis) @KRAKEN WTB @Beny8884 @Tyski @Incepcja1 Chill (jaki ty qwa masz nick na forum?) i syn marnotrawny @Juva

    no i reszte znajomków :)


    Grigorowi oczywście mega Szo bo na pewno bedzie z tego co mowil to praktycznie bedzie odbudowany od razu wiec nie ma tego zlego.


    a teraz do rzeczy:






    Dnia 19-03-2020 03:25:58 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Jabol1987 [NFZ]
    ________________________________________________

    Krążownik 584.171
    Okręt wojenny 560.282
    Pancernik 254.388
    Reaper 56.365

    _________________________________________

    Obrońca Grigor 04 [SWISTAKI]
    ________________________________________________

    Mały transporter 348.479
    Duży transporter 25.989
    Lekki myśliwiec 636.885
    Ciężki myśliwiec 6.866
    Statek kolonizacyjny 110
    Recykler 394.532
    Sonda szpiegowska 111.559
    Bombowiec 1.504
    Satelita słoneczny 20
    Niszczyciel 2.650
    Gwiazda Śmierci 65
    Pancernik 99.014
    Reaper 6.912
    Pathfinder 16.727
    Wyrzutnia rakiet 1.047
    Lekkie działo laserowe 7.462

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Jabol1987 [NFZ]
    ________________________________________________

    Krążownik 532.952 ( -51.219 )
    Okręt wojenny 548.718 ( -11.564 )
    Pancernik 250.295 ( -4.093 )
    Reaper 56.054 ( -311 )

    _________________________________________

    Obrońca Grigor 04 [SWISTAKI]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    1.170.208.474 Metalu, 1.170.208.474 Kryształu i 102.754.798 Deuteru
    1.369.520.131 Metalu, 304.247.169 Kryształu i 25.688.700 Deuteru
    765.416.533 Metalu, 76.061.792 Kryształu i 6.422.175 Deuteru
    1.036.286.009 Metalu, 19.015.448 Kryształu i 1.605.543 Deuteru
    1.971.306.550 Metalu, 4.753.862 Kryształu i 401.386 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 2.576.856.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 2.578.404.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 22.713.844.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 22.762.950.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 9.617.860.324 metalu i 7.372.828.877 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 2.135.550 metalu i 1.043.850 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 8.023.897.044 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 14.237.974.571
    Kryształ: 8.234.567.472
    Deuter: -33.180.398
    agresor zyskał łącznie 22.439.361.645 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -17.366.444.697
    Kryształ: -10.608.779.745
    Deuter: -2.811.622.602
    obrońca stracił łącznie 30.786.847.044 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez jabol1987 ().

  • Gratz, mały kop motywacyjny i od razu są efekty :P fajna solóweczka chociaz wielka szkoda ze flota akurat byla podzielona i że... Ty juz wiesz lamusie :P

    Grigor to taki rodzaj mendy któremu pieprzem w oczy psikasz a on dalej mendzi takze o odbudowe mozemy byc spokojni :D


    ps.jak to dobrze ze nie aktualizowalem topki wczoraj bo znowu mialbym do przeklikania pare linków...
  • Ech grigor szooo przyjacielu jak sie obudzilem to nie chcialem w to uwierzyc ze zasnoles.... Szkoda tej floty ale odbudowa jest i to wazne i mnie cieszy ;) jabolowi wielkie gratulacje jedno z nielicznych starc uczciwych za co wielki szacun i gratulacje top 1 solo jednym slowem ladnie siadlo i zas uciekniesz na kilka kk :D jeszcze raz szooo grigor :)
  • kiki3 napisał(a):

    Graty starcia ale nie wiem co to sie dzieje, jak tylko ma wyjsc nowe uni, to na kazdej uni prawie padają duże % i jeszcze ten farming duzo daje do myślenia.
    farming byl z prostej przyczyny grigor noc wczesniej walnal naszego kolege i nie przetopil zlomu dlatego z czescia floty stalo 10kk prawie



    Farnah napisał(a):

    Ech grigor szooo przyjacielu jak sie obudzilem to nie chcialem w to uwierzyc ze zasnoles.... Szkoda tej floty ale odbudowa jest i to wazne i mnie cieszy ;) jabolowi wielkie gratulacje jedno z nielicznych starc uczciwych za co wielki szacun i gratulacje top 1 solo jednym slowem ladnie siadlo i zas uciekniesz na kilka kk :D jeszcze raz szooo grigor :)
    no bez przesady mam wiecej uczciwych niz nie uczciwych ;) dzieki za graty pozdrawiam juz przetopione :D
  • Dobra - juz sie dobudzilem. ;D
    Pogratulowalem w grze, gratuluje i tutaj. ;)
    Niestety padlem odsylajac sure chlopakom.
    I robiac FSy - 2 zdazylem puscic.
    Na szczescie zdazylem im odeslac i podzielic flote. ;)

    Jabolini pytasz dlaczego flota podzielona.
    Wlasnie na takie przypadki. ;P
    Tak jak napisales. Tyle ile stracilem tyle prawie juz W stoczni jest. Ale wydawanie anty sobie odpuszcze tym razem. ;))


    Majs napisał(a):

    Dzieki za deady :D gratuluje w końcu dopadłeś go ;) jeszcze reszte floty z DOKU i będziesz w domu jabol ;]
    nie dopadl - tylko mniejsza polowe floty dorwal. ;)


    Ser Presidente napisał(a):

    Gratz, mały kop motywacyjny i od razu są efekty :P fajna solóweczka chociaz wielka szkoda ze flota akurat byla podzielona i że... Ty juz wiesz lamusie :P

    Grigor to taki rodzaj mendy któremu pieprzem w oczy psikasz a on dalej mendzi takze o odbudowe mozemy byc spokojni :D


    ps.jak to dobrze ze nie aktualizowalem topki wczoraj bo znowu mialbym do przeklikania pare linków...

    Nie no jakby padla cala flota to bym juz chy a odpuscil. ;p
    A wgle za przeoranie planety dostales pstryczka. Potem wkleje. ;P haha
    Lucek Lucek Ty mnie zza swiatow jescze meczysz. ;)
    W sumie to chyba Tobie sie nasza wieksze gratulacje niz jabolowi - z tego co napisal. ;P
    Takze szacuneczek. ;)


    (Cannabis) napisał(a):

    Gratulacje Jabol, szkoda że drugi wlot się nie udał... Ale co się odwlecze... :D

    W końcu udało się trafić ufsa :) planowanie planowaniem, widać najlepiej wychodzi spontan :) no i znów wlot po 3 :D @grigor04 Cię czegoś nauczył @jabol1987 :D
    uciecze uciecze. ;)
    Ufsa? Hahah. Zabawne. ;D
    Wlot po 3 bo za dlugo go Lucek namawial. ;))
    ...na moje szczescie. ;D


    kiki3 napisał(a):

    Graty starcia ale nie wiem co to sie dzieje, jak tylko ma wyjsc nowe uni, to na kazdej uni prawie padają duże % i jeszcze ten farming duzo daje do myślenia.
    kus napisalem to wczoraj jabolowi
    - tam razem przynajmniej nikt Ci pushu nie zarzuci, ale widze ze musial sie trafic ktos..
    Dlatego wydam oswiadczenie -
    Wszystko legalnie trafione. Usnalem i tyle.
    Zycie. Raz na wozie a raz ....na wozie ;P


    Juva napisał(a):

    Ładnie bumneło se na galarecie :D

    Grigorkowi szyPkiej odbudowy bo przynajmniej dba o to żeby było ciekawie, i walczy z alkoholizmem złomując podrzędne pijaczyny :D
    dziekuje! Bedzie jeszcze nie Raz ciekawie. ;)


    KRAKEN WTB napisał(a):

    Moje ogromne gratulacje . Obrońca dobrze zna recki NFZ od środka.

    Pozdrawiam i gramy dalej choć mnie już nie ma :p

    Ty chyba dawno tutaj nie byles. ;)
    NFZ duzo bardziej zna moje recki niz ja recki NFZ. ;) Popatrz w Top solo i ACS tego uni to zrozumiesz. Pozdro 500.


    chill napisał(a):

    Jeszcze raz graty za starcie obu agresorom. A nick na forum mam jak widać 'chill' ;)
    Grigorowi szo :)

    Dzieki - bedzie BSzO - znaczy sie na ile stocznie wydala.

    Frank_Black napisał(a):

    Dzięki za pozdrowienie w ST :piwko:

    Piękne starcie i pięknie dograna akcja !

    Starcie robi wrażenie i zysk też masz kosmiczny !

    Przetapiaj i lecimy dalej !

    Obrońcy :gszo:

    Pieknie dograna akcja? Pfff
    Dziekuje za SzO.


    @Farnah
    Dzieki. Bedzie dobrze. Robimy swoje dalej. ^^

    Chcialbym tez dodac ze mile zaskoczenie ze "jeszcze" nikt z NFZ mnie nie cisnie.
    NFZ staje na wysokosci zarabia.
    Oczywiscie wiem ze jeszcze kilku muszkieterow sie nie wypowiedzialo, ale od nich niczego nie oczekuje. ;p ;p
    Reszcie - jestem z was dumny ;P
  • grigor04 napisał(a):

    Nie no jakby padla cala flota to bym juz chy a odpuscil. ;P
    A wgle za przeoranie planety dostales pstryczka. Potem wkleje. haha
    Lucek Lucek Ty mnie zza swiatow jescze meczysz.
    W sumie to chyba Tobie sie nasza wieksze gratulacje niz jabolowi - z tego co napisal.
    Takze szacuneczek.
    Niestety Greg- to byla celowa wbitka jak zauwazyles lecialy 2 fale, jedna musialem poswiecic- recki sie przydaja takze wolalem krk i mt a juz spiesze z wyjasnieniem:






    jak wiesz lubie cytat "nie ma zwycięstwa bez ofiar" a flotka ktora poadła u Ciebie nie była warta dexu jaki jabol musiałby przepalić na drugi lot gdybyś postanowił go przetrzymać dla zmniejszenia bilansu, nie chce mi sie juz grzebac dalej w rozmowach no ale koniec końców smok nie ułatwiał zadania skanami bo rozświetlił pół uni :D do tego akta u Twojego sojusnzika a następnie u Ciebie- za dużo niewiadomych więc prosty test był potrzebny po którym to że jesteś było więcej niż pewne :p
  • I co ja moge napisac :) Jabol Tys jest Noob o 3 to juz Tys powininien spac i cieszyc sie calym grigorem w reckach ale ile Cie trzrba namawiac no noob i alkoholik! Brzydzę sie alkoholem i alkohokikami beee a tak omijajac wszyyko ladne starcie procent zacny obronca ze zdrowym podejciem bawimy i gonimy sie dalej pozdrooo





    ...Jeden by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać. W krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.