S&D Universum Leda Edycja 1 [30.03.2020-30.04.2020]

    • Dyskusje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Przejrzałam dzisiaj Wasze raporty:
      @Contantine7 czas na wystawianie raportów to 4 doby od stoczonej walki. Pierwszy raport tego wymogu nie spełnia > S&D Universum Leda Edycja 1 [30.03.2020-30.04.2020]
      @Pan S po zakończeniu blokady konta proszę o poprawę nagłówka i wpisanie zamiast nazwy soja, nazwę swojej drużyny > S&D Universum Leda Edycja 1 [30.03.2020-30.04.2020]

      Podliczenie z uwagi na okres świąteczny pojawi się z opóźnieniem ;) Myślę, że będzie to jutrzejszy dzień bądź środa.

      Miłego wieczoru ;)





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Podliczenie nr 3 - ostatnie przed podsumowaniem > S&D Universum Leda Edycja 1 [30.03.2020-30.04.2020]
      Gdyby były jakieś błędy proszę o info ;)
      @lord*sith w ostatnim nagłówku nie zmieniłeś nazwy soja na nazwę drużyny - proszę o poprawę ;)

      Proszę też zaznajomić się z wymaganiami do nagród, aby potem nie być niemiło zaskoczonym :P Nagrody S&D





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Pierwszy raz przeglądam S&D naszego uni i przyznam, że gdyby bilans mojego raportu zaczynał się od:

      jakiś śmieszny gracz napisał(a):

      (...) agresor stracił łącznie: (...)
      to by mi było wstyd to wstawiać :E Ale widzę, że nie każdy ma takie skrupuły, nie zważając na to jak się o nim wyraża reszta universum :)
      pozdrawiam
      mareczekz20
      __________________

    • Ja z tym nie mam problemu :) Tak czy siak kończę grę i zawsze jak kończę to się rozbijam o innych graczy :D
      a że jest SD to przy okazji trochę tych RW wyszło :D Cięższa flota już dzisiaj poszła przez rynek, kto trafił okazję ten zyskał. Po SD reszta flotki na rynek trafi i kto pierwszy ten lepszy ;)
      I've taken my bows,
      And my curtain calls,
      You've brought me fame and fortune,
      And everything that goes with it,
      I thank you all.
    • W porządku @Ruda . A czy jest jakiś limit RW na posta? :P I czy na przykład mogę dodawać jednego posta pod drugim zawierającym 20 RW ?
      Ciężko dodać w jednym poście 100+ RW.... Już po ponad 40 RW "ctrl+v" działa ze sporym opóżnieniem i nie zawsze wiadomo czy RW dodało czy nie...
      I've taken my bows,
      And my curtain calls,
      You've brought me fame and fortune,
      And everything that goes with it,
      I thank you all.
    • uszata napisał(a):

      @zona_rolnika
      nawet serwer już nie trawi tych ujemnych Rw na randomowych bunkrach :E
      Serwer przetrawi :D Powolutku, a przetrawi. Pytanie czy przetrawią to adresaci tych RW :) oby tak :D Niestety 500+ RW nie będzie, ale przyajmnej 300+ jest :D
      I've taken my bows,
      And my curtain calls,
      You've brought me fame and fortune,
      And everything that goes with it,
      I thank you all.
    • Jestem za :D A tak ogólnie.... Mi wcale nie chodziło o to by coś zyskać na tym SD. Chciałam pokazać jak wadliwe i krzywdzące są zasady tego projektu. Ale szczegóły opiszę później ;)
      I've taken my bows,
      And my curtain calls,
      You've brought me fame and fortune,
      And everything that goes with it,
      I thank you all.
    • Jakbyś wyżej nie przeczytał to zacytuję ponownie :)

      A tak ogólnie.... Mi wcale nie chodziło o to by coś zyskać na tym SD. Chciałam pokazać jak wadliwe i krzywdzące są zasady tego projektu. Ale szczegóły opiszę później
      I've taken my bows,
      And my curtain calls,
      You've brought me fame and fortune,
      And everything that goes with it,
      I thank you all.
    • Wystarczy nie latać na minus i nie rozbijać swojej floty :) Jak zasady są wadliwe to zaproponuj zmiany. I nie, żaden prowadzący nie będzie liczył czy dany procent jest zrobiony z floty obrońcy, bo też ma swoje własne życie :) Nawet u was było ponad 200 raportów, jak nie więcej. Liczenie każdego zajęłoby spooooro czasu, a każdy z nas ma też swoje własne życie i ostatnio więcej uniwersów pod opieką.


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Neferet napisał(a):

      Wystarczy nie latać na minus i nie rozbijać swojej floty :) Jak zasady są wadliwe to zaproponuj zmiany. I nie, żaden prowadzący nie będzie liczył czy dany procent jest zrobiony z floty obrońcy, bo też ma swoje własne życie :) Nawet u was było ponad 200 raportów, jak nie więcej. Liczenie każdego zajęłoby spooooro czasu, a każdy z nas ma też swoje własne życie i ostatnio więcej uniwersów pod opieką.
      Właśnie o to chodzi, że można popsuć innym zabawę latając na minus. Trafi się jeden taki głupek jak ja co będzie kończyć grę i postanowi się porozbijać... Już raz takie coś widziałam, chciałam najpierw takie rozbijanie ogarnąć na zibalu, ale tam złom z obrony, więc każdy wlot był z zyskiem...

      Rozwiązanie ? Jest proste.... Wystarczyłoby ustalić, że chociażby połowa wymaganego progu % była złomem z obrońcy... Tzn jak próg wymagany to 160% to przy każdym RW niechaj 80% złomu będzie z obrońcy... To nie trudno przecież sprawdzać. Zapewne i gracze sami by to kontrolowali i wyłapywali, gdyby zauważyli, że przeciwnicy tak grają.... Co by to dało ? A no dałoby to, że np 6 razy w ciągu doby nie wleciałabym w ten sam bunkier póki nie postawi się na nim floty... A tak to... tyle rw, większość na tych samych graczach i na samej obronie... Nie żeby byli oni stratni, bo teraz im wszystko rekompensuje, bo takie miałam założenie na koniec. Mam wszystkie RW zapisane, wiem kto co i ile stracił. Część otrzymuje surkę, część darmowe próby moonowe a część (ta co wyżej ode mnie) korzystnie kupuje flotę przez rynek...

      Jednocześnie chciałam podziękować za zabawę, którą popsułam :) Mam nadzieję że było fajnie ;)
      I've taken my bows,
      And my curtain calls,
      You've brought me fame and fortune,
      And everything that goes with it,
      I thank you all.
    • Z ręką na sercu, liczyłabyś codziennie kilkadziesiąt rw czy spełniają wymóg, jednocześnie zajmując się domem/dzieckiem/pracą itd.?
      Dodatkowo zauważ, że teraz tylko 2 osoby prowadzą seeka, ja i Ruda. Przy jednej rundzie ogłaszamy ok 4-5 uniwersów, które planowo wystartują jednocześnie. Każda z nas ma pracę, obowiązki domowe, inne działy do sprawdzenia oraz chce spędzić trochę czasu z dala od komputera. Ja nie wyobrażam sobie spędzania całego czasu wolnego przy forum :)
      Już i tak podczas trwania rozgrywki od razu po przebudzeniu wchodzę na forum sprawdzić czy są jakieś zgłoszenia.
      Jeśli ktoś ma frajdę z rozbijania własnej floty to i tak tego nie unikniemy, a progi są wystarczająco niskie żeby osoby z mniejszą flotą mogły wziąć udział.
      Tyle ode mnie.


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Neferet napisał(a):

      Z ręką na sercu, liczyłabyś codziennie kilkadziesiąt rw czy spełniają wymóg, jednocześnie zajmując się domem/dzieckiem/pracą itd.?
      Dodatkowo zauważ, że teraz tylko 2 osoby prowadzą seeka, ja i Ruda. Przy jednej rundzie ogłaszamy ok 4-5 uniwersów, które planowo wystartują jednocześnie. Każda z nas ma pracę, obowiązki domowe, inne działy do sprawdzenia oraz chce spędzić trochę czasu z dala od komputera. Ja nie wyobrażam sobie spędzania całego czasu wolnego przy forum :)
      Już i tak podczas trwania rozgrywki od razu po przebudzeniu wchodzę na forum sprawdzić czy są jakieś zgłoszenia.
      Jeśli ktoś ma frajdę z rozbijania własnej floty to i tak tego nie unikniemy, a progi są wystarczająco niskie żeby osoby z mniejszą flotą mogły wziąć udział.
      Tyle ode mnie.

      No ja na zrobienie tych RW co zrobiłam to poświęciłam dokładnie 6 dni, jednocześnie zajmując się domem/dzieckiem/pracą itd... większość SD byłam na urlopie. To jest do potwierdzenia, bo większość graczy co chciała mnie trafić to sama twierdziła, że nie da się mnie trafić, bo moim FSem jest urlop...
      Podobno wszystkie RW zlicza program... A przejrzenie jednej strony forum z raportami, by ujrzeć w nich, że np w kilku raportach jest sama obrona i brak floty u obrońcy to góra kilka minut. W dzisiejszych czasach, gdy w SD na prawdę mało graczy bierze udział( bo nawet na Ledzie ta liczba jest mała, pamiętam SD gdzie było 12 drużyn po 5 czy 6 osób ) to i tych RW nie jest tak dużo, góra max 10 stron ... Więc argument braku czasu na przejrzenie RW do mnie nie trafia :)

      I mimo wszystko da się uniknąć tego rozbijania własnej floty. Kwestia odpowiednich zmian w regulaminie. Wystarczy napisać, że np. trzy raporty wojenne niespełniające wymogu xxx % floty na polu zniczeń, należącej do obrońcy skutkuje wydaleniem z projektu... każdy by się wtedy do tego stosował i nie rozbijał na daremnie. A wiele było takich edycji SD, że na sam koniec ludzie którym brakowało kilku raportów lub kilku % rozbijali się niemiłosiernie bez zysku na jakiś bunkrach tylko po to by nabić % i liczbę raportów.

      To powinna być czysta zabawa, takie rozbijanie się nie powinno mieć miejsca i regulamin powinien to jasno określać.
      Można by nad tym debatować długo. . . Pytanie tylko czy jest sens ? Wiele osób mnie cisnęło o te rozbijanie, a dopiero na koniec dostawałam pytania "po co ?" ... A jak już ogłosiłam że rozdaję swoją flotę to nagle tylko dzisiaj otrzymałam wiadomości od różnych osób "wezmę co masz za to i za to".... No trochę lipa powiem szczerze. Ci którzy najbardziej ucierpieli na moich wlotach otrzymali praktycznie stuprocentowe rekompensaty, czasami wręcz większe, bo nie dość, że mają komplety moonów, darmowe PZ to jeszcze otrzymali surowiec. Oczywiście w miarę możliwości statystyk, póki byłam wyżej to wysyłałam :) jak spadłam niżej to już tylko przez rynek wsio ;)

      Dobra tak czy siak, dziękuję za tę edycję SD. Gratuluję wszystkim i mam nadzieję, że w przyszłości, jak będziecie brali udział w SD, a jednocześnie zasady nie ulegną zmianie, to nie trafi się wam taki debil jak ja który popsuje zabawę tylko po to by pokazać jak te zasady są krzywdzące :) Nie zawsze wygrywa najlepszy, a w tym projekcie właśnie powinno o tego "najlepszego" chodzić... Cóż. Pozdrawiam.
      I've taken my bows,
      And my curtain calls,
      You've brought me fame and fortune,
      And everything that goes with it,
      I thank you all.
    • zona_rolnika napisał(a):

      No ja na zrobienie tych RW co zrobiłam to poświęciłam dokładnie 6 dni, jednocześnie zajmując się domem/dzieckiem/pracą itd...
      No widzisz, 6 dni spędziłaś. A my spędzamy przy tym 30 dni :) świątek, piątek czy niedziela i nikt nam za to nie płaci. A niektórzy jeszcze mają pretensję, że ich zgłoszenia nie są od razu sprawdzane i że 12h przed niszczeniem to za długo! Nie jesteśmy niewolnikami
      Na Janice miałam w tej edycji ponad 500 rw, a na Librze kilka edycji temu ponad 1000 :) 500 rw podzielić na 30 dni to średnio wychodzi 17rw na dzień :) Ty tutaj zrobiłaś ponad 200 rw, to jeśli uważasz, że liczenie każdego rw i sprawdzanie jest takie proste to policz wszystkie swoje :* Program do seeka który mamy jest najprostszy z możliwych, oprócz sprawdzania daty, zliczenia tytułów i zrobienia podsumowania dla gracza, niczego więcej nie oferuje :)

      Od: Perymetr ObronyFlota od oddam_zona_rolnika (Księżyc [3:301:5]) dostarczyła surowce na xxx [xxx] :Metal:40.000.000 Kryształ:15.000.000 Deuter:5.000.000
      i wg mnie to nie jest 100% rekompensata strat, jeśli na sojuszniku zrobiłaś kilkanaście rw i tracił na nich: 109,725m, 80,249m, 50,997m, itd... :)

      I jeśli kończysz, to po co chciałaś wygrać aktywistę odbierając nagrodę komuś kto mógłby z niej skorzystać? :whistling:


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Podajesz stratę w obronie, która za każdym razem w 70% się odbudowywała :) Ja swoje RW mam policzone, włącznie ze średnią aby nie było skuchy ;)

      Poza tym, aby sprawdzić czy obrońca ma określony % floty nie trzeba się jakoś specjalnie zagłębiać.... Wystarczy spojrzeć czy jest sama obrona czy jednak jest tam też flota.... Albo przynajmniej jak ktoś wcześniej powiedział nie uznawać RW w których byłoby "Agresor stracł...." zamiast "Agresor zyskał..." 3/4 moich RW byłoby wtedy niezaliczonych ;P To się rozchodzi jedynie o zmianę w zasadach... Jakby ktoś złamał raz zasady to by miał ostrzeżenie, drugi raz i wykluczenie... I takich RW na pewno by nie było :P
      I've taken my bows,
      And my curtain calls,
      You've brought me fame and fortune,
      And everything that goes with it,
      I thank you all.
    • eh zonka na poczatku jak sie dowiedzialem co zamierzasz bylem [ciach] ze moja wlozona praca i tak bedzie psu w dupe, potem mi przeszlo. Z tego powodu nawet olalem koncowke SD bo w sumie po co sie starac? sprzedalas mi paliwo po minimalu i 2k pc ale to nie znaczy ze wszystko gra miedzy nami. Bo nagroda ktora by do mnie wpadla miala by koszt 800kk surowcow, ewentualnie do edola bo nie liczylem jego rw. Moje pytanie brzmi tak: co jesli gora nic nie zrobi po Twoim pokazie? bedziesz psula kazde SD do skutku az w koncu zmienia zasady? moze i na innych uni byly przypadki dobijania rw ale chcesz mi powiedziec ze na taka skale? bo ja bym zrozumial 20 rw, no jest to zabawa kazdy orze jak moze ale cos takiego? wiec dalej uwazam ze zasady nie sa problemem tylko Twoje zachowanie. Nikt kto w ten sposob zagral nie dostanie tutaj pochwaly, troche sie dziwie bo cos takiego rozniesie sie po innych Uni, zapewne Twoi znajomi o ile masz takich zupelnie inaczej na Ciebie patrza. Przy kolejnym Uni proponuje startowac i grac przez dluzszy czas pod oryginalnym nickiem przy starcie bo ktos taki np jak ja moze Ci mocno utrudniac gre tak wlasnie dla zasady :) wiec juz nie staraj sie przekonac do swoich racji bo podejrzewam ze nikt dla jednego " debila " ( sama tak napisalas ) nie bedzie zmienial zasad. Takze skoncz juz i czekaj na efekt tego cyrku o ile jakis bedzie. Wybacz ale juz nie moge czytac tego co piszesz.


      Super Moderator Ruda:
      pseudocenzura


    • Zawsze gram pod jednym i tym samym nickiem :) Nie obawiam się nagonki, przeciwnie, dużo osób pozytywnie do mnie napisało...
      Co za różnica na jaką skalę ? Ważne, że jest możliwość popsucia w ten sposób zabawy innym. Zmiana zasad skutecznie by takie coś ukróciła i by wygrywali najlepsi, a przecież nie chodzi tu o jakieś rażące zmiany... góra dwa, trzy wpisy ... a tak to cóż... nagroda za aktywistę po prostu przepada :)

      PS: Jakby wszyscy byli przeciwni takim RW to nikt by mi nie sprzedawał tyle detroidów... a w ten miesiąc ludzie mi sprzedali samych złotych przeszło 100 tylko po to abym szybciej LMy odbudowywała... :) :)
      I've taken my bows,
      And my curtain calls,
      You've brought me fame and fortune,
      And everything that goes with it,
      I thank you all.
    • zona_rolnika napisał(a):

      No ja na zrobienie tych RW co zrobiłam to poświęciłam dokładnie 6 dni

      31-03-2020 13:44:19
      03-04-2020 10:45:36
      08-04-2020 11:16:31
      11-04-2020 12:57:34
      14-04-2020 12:03:09
      17-04-2020 12:31:04
      18-04-2020 16:42:29
      22-04-2020 12:59:34
      25-04-2020 12:28:45
      28-04-2020 07:07:00
      29-04-2020 13:57:46
      30-04-2020 13:42:19


      zaiste
    • Ciężko spisać regulamin, który by wypełniał wszystkie dziury - osobiście uważam że dopóki za ostateczną decyzją czy dany raport spełnia wymagania projektu będą stały osoby fizyczne, to zawsze się znajdzie pole do nadużyć (każdemu zdarza się popełniać błędy, o czym np świadczą nasze początkowe acsy). Dlatego uważam że pomysły Żony są nietrafione bo tylko jest dokładana robota dla moderatorów, których niestety jest tylko 2 przy samym seeku.

      zona_rolnika napisał(a):

      Wystarczy spojrzeć czy jest sama obrona czy jednak jest tam też flota....
      Nie wystarczy, co jak będzie floty na styk, każdy taki raport mają przeliczać? Chore trochę jak dla mnie. I co jak będzie np na planecie nieodebrana surka z rynku i żadnych statków? To tylko kolejna rzecz na która trzeba zwrócić uwagę.

      zona_rolnika napisał(a):

      Albo przynajmniej jak ktoś wcześniej powiedział nie uznawać RW w których byłoby "Agresor stracł...." zamiast "Agresor zyskał..."
      Też średni pomysł - ja zrobiłem trochę raportów głównie z własnej floty i na granicy opłacalności, i też słyszałem że dla Sithów się to nie podoba (mimo że żadnego ujemnego bilansu całkowitego nie miałem chyba).

      Tak więc żeby wszyscy byli zadowoleni może należy wprowadzić próg rw i zysku dla danego raportu? Próg 160% oznaczałby 16kk surki w pzcie i 16kk zysku z bilansu całkowitego starcia. Dużo raportów by znikło co by pewnie przy 2 opiekunkach projektu było dużą zaletą. I skończyłyby się może lamenty bo 16kk zysku z tego co widziałem było ok w opinii ogólnej. Jedyną wadą tego rozwiązania byłoby dosyłanie do obrońcy surki w celu poprawy bilansu - Żono Rolnika jak oceniasz taką luke w regulaminie? :popcorn:
    • edol napisał(a):

      zona_rolnika napisał(a):

      No ja na zrobienie tych RW co zrobiłam to poświęciłam dokładnie 6 dni
      31-03-2020 13:44:19
      03-04-2020 10:45:36
      08-04-2020 11:16:31
      11-04-2020 12:57:34
      14-04-2020 12:03:09
      17-04-2020 12:31:04
      18-04-2020 16:42:29
      22-04-2020 12:59:34
      25-04-2020 12:28:45
      28-04-2020 07:07:00
      29-04-2020 13:57:46
      30-04-2020 13:42:19


      zaiste
      No dobra niech będzie 12 dni :P Nie zmienia to faktu, że 18 przesiedziałam na urlopie. I tylko w dwóch przypadkach są RW dzień po dniu.
      Wniosek prosty: jakby ktoś miał więcej czasu to takich RW natrzaskałby i tysiąc :P



      Ecc0 napisał(a):

      Ciężko spisać regulamin, który by wypełniał wszystkie dziury - osobiście uważam że dopóki za ostateczną decyzją czy dany raport spełnia wymagania projektu będą stały osoby fizyczne, to zawsze się znajdzie pole do nadużyć (każdemu zdarza się popełniać błędy, o czym np świadczą nasze początkowe acsy). Dlatego uważam że pomysły Żony są nietrafione bo tylko jest dokładana robota dla moderatorów, których niestety jest tylko 2 przy samym seeku.

      zona_rolnika napisał(a):

      Wystarczy spojrzeć czy jest sama obrona czy jednak jest tam też flota....
      Nie wystarczy, co jak będzie floty na styk, każdy taki raport mają przeliczać? Chore trochę jak dla mnie. I co jak będzie np na planecie nieodebrana surka z rynku i żadnych statków? To tylko kolejna rzecz na która trzeba zwrócić uwagę.

      zona_rolnika napisał(a):

      Albo przynajmniej jak ktoś wcześniej powiedział nie uznawać RW w których byłoby "Agresor stracł...." zamiast "Agresor zyskał..."
      Też średni pomysł - ja zrobiłem trochę raportów głównie z własnej floty i na granicy opłacalności, i też słyszałem że dla Sithów się to nie podoba (mimo że żadnego ujemnego bilansu całkowitego nie miałem chyba).
      Tak więc żeby wszyscy byli zadowoleni może należy wprowadzić próg rw i zysku dla danego raportu? Próg 160% oznaczałby 16kk surki w pzcie i 16kk zysku z bilansu całkowitego starcia. Dużo raportów by znikło co by pewnie przy 2 opiekunkach projektu było dużą zaletą. I skończyłyby się może lamenty bo 16kk zysku z tego co widziałem było ok w opinii ogólnej. Jedyną wadą tego rozwiązania byłoby dosyłanie do obrońcy surki w celu poprawy bilansu - Żono Rolnika jak oceniasz taką luke w regulaminie? :popcorn:
      Jest to jakieś rozwiązanie. Po prostu trzeba te zasady przemyśleć i lepiej napisać. Uniknęło by się wtedy podobnych sytuacji w przyszłości. W ogame co chwila są jakieś nowe zmiany. SD się praktycznie nie zmienia, a powinno się rozwijać tak, jak rozwija się ogame.
      I've taken my bows,
      And my curtain calls,
      You've brought me fame and fortune,
      And everything that goes with it,
      I thank you all.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zona_rolnika ().

    • jakby nie bylo roznicy to zapewne aktywisty bys nie wygrala? serio trzeba Ci tlumaczyc wszystko krok po kroku? pozytywnie napisalo? czy ktos z grona uczestnikow tego SD pozytywnie sie wypowiedzialo? bo jesli nie to opinia tych co stoja z boku troche mnie czochra. Mozesz mi wyjasnic jak chcesz np odroznic wstawienie raportu na minus miedzy rozbijaniem a kradzieza zlomu? powiedzmy rw na szklanie, mega % ale zebrali mniejsza czesc zlomu, sa 10kk na minus i co wtedy? nie zaliczy sie 180k%? wiec skoro mialas chec zepsuc zabawe to podaj jakis przyklad nowych zasad bo poki co mam wrazenie ze jestes po prostu mega zlosliwa i jeszcze liczysz ze ktos bedzie myslal za Ciebie bo Ty mialas okres pod koniec SD :) chcesz niby cos zmienic ale zadnego konkretnego argumentu z Twojej strony nie ma, moglas 1 dzien odpuscic na rozbijaniu i w spokoju pomyslec. Pragne dodac ze na poczatku pisalas ze z powodu Edola wygrasz ta edycje, potem nagle zasady Ci przeszkadzaja, w miedzy czasie pisalas o kasacji konta, potem ze kasacji nie bedzie. Zaczynam sie mocno gubic w tym co piszesz i nie wiem nawet czy jestes swiadoma tych ciaglych zmian. Taka choragiewka jak wiaterek zawieje :)


    • Zona weź się skończ kompromitować bo już smutno się to czyta, osobiście jestem zawiedziony takim końcem seek'a bo kibicowałem drużynie Neff i Ecco.
      Naplułaś w twarz wszystkim uczestnikom tego seek'a tylko po to żeby udowodnić coś co każdy wie a zamiast napisać do osób zarządzających programem SaD że zmiany są potrzebne to wyrzuciłaś w błoto wysiłek tych osób które starały się działać wspólnie ponad sojuszowymi podziałami czy szukały celów do ustrzelenia, przez takie osoby jak ty coraz mniej ludzi chce uczestniczyć w Seek'u.
      Do pełni braku szacunku brakuje tylko żebyś za aktywiste wzięła laserową na 13.

      Na koniec gratuluję wszystkim uczestnikom tego seek'a zaangażowania i wzięcia udziału.
      Pozdrawiam
      Serwery:
      Cygnus (OFF) - kurier [LHiP]
      Xanthus (ON) - Dungeon Keeper [Sprite]