Skrócenie opisów w wynikach ekspedycji

  • Skrócenie opisów w wynikach ekspedycji

    Obecnie, gdy ekspedycje są mocno eksploatowane, przydałaby się możliwość uproszczenia opisów, które pojawiają się w raportach wynikowych. Nie wiem jak inni, ale dla mnie przedzieranie się przez kilkadziesiąt długich opisów o różnych anomaliach, odważnych pilotach, awariach czy zdjęciach supernowej, w celu znalezienia informacji, która mnie interesuje, jest męczące. Może w ustawieniach dałoby się dodać możliwość zaznaczenia "raporty uproszczone" w których były by informacje:

    1. Pusto
    2. Metal/Kryształ/Deuter: XXX.XXX.XXX
    3. Opóźnienie/Przyspieszenie
    4. Piraci/Obcy
    5. Handlarz
    6. Dziura
    7. Antymateria: XXX

    :thumbsup:
  • Opis długi ma jeszcze jedną cechę - odróżnia eventy małe, średnie i duże. O ile dla zasobów to nie ma znaczenia (choć warto wiedzieć, dla statystyki - ile znalazłeś metalu na małym evencie, a ile na średnim) -to np dla opóźnienia - już to ma znaczenie (w treści nie masz podanej wprost wartości opóźnienia - ale po treści komunikatu - możesz go "zdekodować").
    Tak więc wystarczy zebrać sobie dostępne opisy ( z poradnika board.pl.ogame.gameforge.com/i…ycja%2Btabela#post8040721 plus jest kilka nowych) - i sprawa będzie łatwa i szybka.

    Natomiast gdyby mieli wprowadzać takie uproszczenie - to powinni dorzucić jeszcze informację o poziomie eventu.
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon