Gra wyświetla Zakończ zamiast Zmniejsz czas o połowę

  • 7.2
  • Więcej informacji
  • Gra wyświetla Zakończ zamiast Zmniejsz czas o połowę

    Już drugi raz przy długim badaniu złapałem się na ten problem. Przy poprzednim razie napisałem ticketa i odstałem odpowiedź, że GO "nie może zobaczyć co ja widziałem na swoim ekranie", niestety tym razem znowu nie zrobiłem screena, bo jeszcze przedwczoraj było wyświetlane "zmniejsz czas o połowę", a ponownie stało się to samo:
    Miałem wrzucone badanie MSBN, wyświetlała się komenda "zakończ", a że ostatnio uzbierałem sporo anty na ekspedycjach to to kliknąłem, no i oczywiście ponownie jak w poprzednim przypadku, gdzie zamiast zakończyć 8 tygodniowe badanie, skróciłem je sobie o 2 dni (sic!), tym razem też z czasu 1 tydzień 1 dzień 23 godziny po kliknięciu przycisku "zakończ" cały czas badanie mi wisi na 1 dzień 5 godzin 23 minuty.
    Już nawet nie próbuje pisać ticketa, bo pewnie znowu mi powiecie, że to mój błąd, ale serio za takie jaja to ja bym wolał zwrot anty i przywrócenie tego czasu badania co był przed kliknięciem, bo często w ogóle się to nie opłaca i wolałbym wydać tą anty na coś innego.
    @Art proszę o dopisanie tego do jakieś buglisty, bo jak mniemam ticket nic nie zmieni?