#26 Salah ad-Din [H_B] vs. Up Up and Away ~ 16779.67%

  • #26 Salah ad-Din [H_B] vs. Up Up and Away ~ 16779.67%

    Jeśli chodzi o kulisy samego starcia... Po dość długiej nocy (latanie na boty, przepalanie dexu i te sprawy) miałem pobudkę przed 7 - wiecie, koronawirus i te tematy, żona trochę przewrażliwiona i ktoś musi ją zawozić do pracy, żeby mogła uniknąć tych wszystkich potencjalnych nosicieli.
    W zasadzie od godziny 9tej skanowanie - rano znalazłem jeden cel (ST poniżej). Up Up and Away udało mi się wypatrzyć chwilę po południu, miał wtedy 1.4kkk pkt flot. Brakowało mi trochę dexu do przeklikania krążków, które były potrzebne w tym ataku i z pomocą przyszedł Geologist Sirius, który dostarczył go dość sporo (dzięki!). W między czasie trafił się bezskuteczny lot na bota (Famek lamo, podziel się tym jak je złomujesz :| ). W między czasie cel obserwowałem, doszło 800k pkt flot. Potem już było doklikanie krążków, 2 x teleport, ponieważ miałem flotę podzieloną na 3 moony, krótka analiza czy lecieć na akty (lot trwał 10 min). Podjąłem decyzję o locie. W trakcie lotu wróciły recki, poziom surki się zgadzał więc leciałem dalej, bez kombinacji i opóźnień. Obrońca pogratulował dokładnie 12 min po wlocie, podszedł do tematu na luzie, bo (cytuję): "x4 więc trzeba się z tym liczyć". Mam nadzieję że będzie SzO, urlopu nie zarzucił, z doku też trochę latajek wyciągnie :)

    Pozdrówki oczywiście dla sojuszu, znajomych, moich kózek lumpów (wiecie, że was lubie nie? :D) w szczególności Famek, Yodeu, Z A N Y, Illidan no i dla mojej ulubionej kozy Nariego <3 , KuKU (dzięki za dex), Fenek i Master za latajki które też brały udział w tym starciu. No i ten, to co my hezbollach lubimy najbardziej:



    Dnia 05-03-2020 19:24:48 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Salah ad-Din [H_B]
    ________________________________________________

    Krążownik 94.919
    Pancernik 29.492
    Pathfinder 15.598
    _________________________________________

    Obrońca Up Up and Away
    ________________________________________________

    Mały transporter 9.671
    Duży transporter 1.386
    Lekki myśliwiec 244.483
    Ciężki myśliwiec 12.077
    Krążownik 5.175
    Okręt wojenny 5.269
    Recykler 8.865
    Sonda szpiegowska 39.928
    Bombowiec 120
    Niszczyciel 23
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 4.921
    Reaper 5
    Pathfinder 4.486
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Salah ad-Din [H_B]
    ________________________________________________

    Krążownik 90.665 ( -4.254 )
    Pancernik 29.449 ( -43 )
    Pathfinder 14.785 ( -813 )
    _________________________________________

    Obrońca Up Up and Away
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    275.472.645 Metalu, 7.866.861 Kryształu i 2.721.836 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 152.224.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.401.557.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.086.414.700 metalu i 591.552.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 286.061.342 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.269.013.345
    Kryształ: 555.726.361
    Deuter: -12.935.164
    agresor zyskał łącznie 1.811.804.542 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.734.619.645
    Kryształ: -809.248.861
    Deuter: -143.749.836
    obrońca stracił łącznie 2.687.618.342 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Ja nie jestem Twoim fanem, gardzę kłamcami i to tyle, jak widzisz nic Ci nie zarzucilem, docenilem jedynie solidarność sojusznicza w odwiedzaniu pręgierza, rozumiem ze to takie male dwa w jednym- solidarność z sojuszem i danie nam, szeregowym graczom malego oddechu bo jeszcze chwila i kamien na kamieniu by nie pozostal

    Obroncy odbudowy
  • A co to się stało na Normie.... Top1 miał chyba pechową ekspedycję... czarna dziura była tak wielka że wessało wszystko razem z planetami... nawet "pezety" rozwiało...

    A tak szczerze to nie ma dzisiaj uniwersum gdzie Topka gra uczciwie (tylko własnymi siłami).... w dobie dzisiejszego ogame gdzie kant stoi na kancie, a oszust poucza oszusta....gdzie konta są zjadane przez niektórych graczy jak świeże bułki ze sklepiku na rogu na dąbrowskiego..... każdy kto ma ambicje żeby rywalizować z czołówką o miano najlepszego gracza na uni, musi kombinować... chwytać się możliwości jakie daje obecna wersja gry... które uczciwymi nie są..... Jednak nieuczciwe nie znaczy nielegalne... jest wiele powodów przez które można nabawić się bana, np; Bush.... Więc nie skreślałbym od razu tego Salmananlaha... Mimo że przekonany jestem że do końca uczciwie nie gra... posiadanie "znajomego" który kupi po maksymalu niepotrzebną flotę z ekspa, albo odwrotnie po minimalu sprzeda niepotrzebną flotę z ekspa... czy też sprzeda 100baniek deuteru za 120baniek kryształu (i jest znajomym głównie od takich transakcji).... mimo że legalne uczciwym nie jest na pewno...

    Ale niestety... tak wygląda dzisiaj gra... albo się z tym godzimy i gramy na tyle na ile nas "stać".... albo co ambitniejsi których "stać" na więcej dołączają do tej gonitwy pełnej tricków, hacków i chachmętów...

    Starcie ładne... flota potężna jak na miesięczne uni... zobaczymy co będzie z banem... jeśli nie spadnie w ciągu kilku dni to tylko potwierdzi jak wygląda dzisiaj każde uniwersum...

    Niestety Ci ambitnie walczący o topkę... poświęcają mnóstwo czasu pracy i uwagi często na niejedno konto... więc wydają też i złotówki... dzisiaj gdy istnieje klasa Odkrywca... mnóstwo graczy poradzi sobie bez anty...więc jeśli 500 graczy z których dwóch w miesiącu zakupi antymaterię za 20zł... będzie się domagać bana dla gracza który wydaje miesięcznie 400zł na grę.... to ważniejszy jest 10-krotnie większy profit niż pięciuset usatysfakcjonowanych anonimów...

    Podsumowując.... Ban na pewno spadnie... po tym jak długo potrwa będzie można wnioskować jak grube były wałki

    SzO
  • a mi się wydaje że to to samo co kiedyś mieliśmy na Mizar Nekkar czy Eridanus nie pamiętam już które to było 0_o
    pewien pan kupował konta za PLN (bo pracował w Niemczech i go było stać (pozdro sati pajacu ;) ) i później sobie je złomował a tam to już rekordy szły ....;/
    bana dostał tylko raz na tydzień ;/
    Nekkar[MiT] /// Eridanus[SCS] :)
    Strącone GS : 82 ]:-D
    Ściągnięte moony : 1
  • Renegat napisał(a):

    Wielki Elektronik napisał(a):

    Czemu nikt nie jest zdziwiony banem? Niech agresor coś napisze, wyjaśni chyba żę mu wstyd.
    A co ma ci napisać że miał poboczne konta które rozwijał żeby się nimi pushować :)

    ja to tu tylko zostawie :D

    Uzależnieni od seksu, alkoholu, nikotyny,
    Cybernetyki,
    pieniędzy i adrenaliny,
    Od księży, mediów i od spiny
    na streecie,
    Uzależnieni od uzależnień - życie.

  • Heh, śmieszne :), ... Salah nic nie musi mówić i udowadniac, wystarczająco dużo serca w to Uni włożył, nie złomował skupowanych kont - a je wg swoich najlepszych umiejetności niszczył - dostał bana i OK, ... ale bynajmniej 15 osób z TOP`ki tego Uni powinno dostac bana, a nie tylko on i nie chodzi tu o push, multikonta etc. ... Niech się wypowie obecna czołowka :D - to będzie ciekawy wątek :).

    Ban słuszny, ale wymiar kary nieadekwatny do przewinienia, chyba że GA Kasia pozostałych graczy trafi! za podobne przewinienie.
    Podczas wojny milczą prawa.
  • Gierus napisał(a):

    Heh, śmieszne :), ... Salah nic nie musi mówić i udowadniac, wystarczająco dużo serca w to Uni włożył, nie złomował skupowanych kont - a je wg swoich najlepszych umiejetności niszczył - dostał bana i OK, ... ale bynajmniej 15 osób z TOP`ki tego Uni powinno dostac bana, a nie tylko on i nie chodzi tu o push, multikonta etc. ... Niech się wypowie obecna czołowka :D - to będzie ciekawy wątek :).

    Ban słuszny, ale wymiar kary nieadekwatny do przewinienia, chyba że GA Kasia pozostałych graczy trafi! za podobne przewinienie.
    Kolega widze w szoku albo porobiony :E Jesli ban sie utrzyma to wszystkie jego "osiagniecia" <- (mimo ze w cudzyslowie to jakos ciagle dziwnie sie czuje piszac to slowo majac na uwadze bana) automatycznie sie zeruja... :) licznik ST nie ma wtedy zadnego znaczenia bo przeciez by ich nie zrobil gdyby nie te przekrety.

    Nie wiem nawet za co jest ban wiec nie twierdze ze jest on zasluzony - czas pokaze czy zostanie odbanowany i tyle, wystarczy poczekac.
  • Kurde, ale dyskusja się wywiązała... już odpowiadam :) Ustosunkuję się do kilku kwestii.
    @Method_ tak, mówię to całkiem serio - to nie są moje konta :)

    W kwestii kupowania/sprzedawania kont - nigdy żadnego konta nie kupiłem ani nie sprzedałem, coś takiego jest największym rakiem, który trawi tą grę i nie zamierzam w jakikolwiek sposób tego wspierać. Większość moich dawnych kont jest na wiecznym urlopie, resztę szlak trafił :)

    Tak, nie ukrywam, nigdy nie ukrywałem i publicznie mówiłem o tym, że mam dobrych "duszków", którzy potrafią opchnąć co nieco po minimalu lub sprzedać niepotrzebną flotę. Nie koniecznie jest to kombinowaniem - nazwałbym to siłą persfazji, negocjacjami i dobrą wolą niektórych graczy, którzy potrafili przedłożyć cyferki nad dobrą zabawę i stosunki ze mną :) Czy oszustwem nazwiesz sprzedanie floty za 70% jej wartości (tyle ile wynosi tutaj % złomu)? Ja nazwałbym to dobrym interesem. Czy oszustwem jest wykorzystywanie mechanizmów danych przez GF (czyt. rynek) do skupowania floty taniej, niż jej zbudowanie?

    Podejrzane transakcje statków za metal? Gdyby GF to ogarnął lepiej i pozwalał wystawiać za więcej niż jeden rodzaj surowca, nie byłoby problemu. W obecnej sytuacji lepiej wysłać krychę trampkami, a za mete kupić statki :)

    Jedyne stałe powiązania mam z JEDNĄ osobą, która jest mój brat :) I owszem, też został zbanowany, jednak jest to jedno konto względem kilku które sugerujecie. Serio, sprawdźcie ST, sprawdźcie zniszczone PKT. Dołóżcie do tego expy, troche farmienia, troche kombinowania i pomoc graczy - to nie jest wcale takie trudne.

    @Rothman 400 zł... chyba tygodniowo :D

    @umpa tak, przyżydziłem mocno z turecką anty :) ale bocenie to za dużo powiedziane :) poproś team o moją aktywność, może będziesz miał więcej szczęścia niż ja :)

    Pierwszą odpowiedź od teamu mam, czekam na kolejną :) tyle w temacie :)