Błąd na rynku przy wystawionym ZAPYTANIU

  • 7.2
  • Duplikat

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Błąd na rynku przy wystawionym ZAPYTANIU

    @Art @smoki @Kasia321


    Jest to błąd o którym pisał wcześniej @kermit ale po dostaniu odpowiedzi na moje zgłoszenie od SGO @Pax postanowiłem to wytłumaczyć obrazkowo żeby nie trzeba było za dużo czytać bo niektórzy mają z tym problemy.

    Sprawa wygląda następująco :

    Wisi sobie na rynku w ZAPYTANIACH taka oto oferta :


    jako,że jest tam zakres to patrzę za ile mogę sprzedać te 10 Niszczarek i widzę takie coś :

    Skoro gracz może dać mi 2.160.000 metalu za moje niszczarki to dlaczego miałbym sprzedać taniej można by zapytać.
    No to wystawiam ofertę :

    Jak można zauważyć na powyższym obrazku wystawiłem za 2.160.000 metalu z tolerancją 0% czyli odejmując opłatę rynkową 108.000 to powinienem dostać 2.052.000 metalu.
    No ale po kliknięciu tego zielonego przycisku zobaczyłem takie coś :

    No i takowa kwota leci do mnie w transporcie


    Natomiast osoba wystawiająca ZAPYTANIE dostała taki zwrot :

    Co jest różnicą w ilości jaką pobrało podczas wystawiania ZAPYTANIA a kwotą jaką zapłacił za moje statki.

    Podsumowując :
    Tak wystawiając ofertę powinienem dostać 2.052.000 metalu a leci do mnie 1.368.000 czyli 684.000 mniej.


    Mam nadzieję,że przedstawiłem problem wystarczająco jasno żeby wszyscy zrozumieli tym bardziej nasz SGO.

    Pozdrawiam
  • To zwrot z "nadpłaty" ponieważ wystawiając zapytanie z tolerancją płacisz z góry cenę + tolerancję, która jest Ci potem zwracana w zależności od tego w jakiej cenie dany towar, tudzież statek, kupisz
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • Wiecie co jest w tym wszystkim najpiękniejsze ? :) Wkrótce minie tydzień od wprowadzenia nowej zbugowanej wersji, a od NIKOGO Z TEAMU nie dostaliśmy nawet odpowiedzi czy tak ma być, czy to faktycznie błąd. Czy my to źle robimy. Nic. Ciepła struga moczu :D
    @Art to chyba jeszcze u dentysty siedzi, ale co z pozostałymi ? :)

    Pozdrawiam
    Wisior
  • Wisior napisał(a):

    Wkrótce minie tydzień od wprowadzenia nowej zbugowanej wersji, a od NIKOGO Z TEAMU nie dostaliśmy nawet odpowiedzi czy tak ma być, czy to faktycznie błąd.
    Tu z żalem muszę przyznać Ci rację. Feedback ze strony team-u jest zerowy. Wystarczyło by, żeby napisali " w tym momencie nie potrafimy pomóc ale niezwłocznie wrócimy z informacją zwrotną jak już coś będzie wiadomo" . Tylko tyle i aż tyle. @Art - co Ty na to?