refil [MNS] vs. Roztargniony ~ 46679.52%

  • refil [MNS] vs. Roztargniony ~ 46679.52%

    Obrońcy SzO nie życzę, kolejny z tego układu co wyklina po rw. Ciekawe czy do wariata też tak pisze :D kolega z top1 w końcu stracił na niego monopol :D konto zawsze złomowane przez wariata a wcześniej unka, dzisiaj wpadło w moje ręce, tak samo jak inne konto z tego us wyzywało od bociarzy :D
    Po min od starcia było już przeklikane 35k recy ale większość złomu u mnie.

    Pozdrowienia dla sojuszu i znajomych!!!




    Dnia 26-02-2020 09:23:22 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor refil [MNS]
    ________________________________________________

    Krążownik 222.222
    Okręt wojenny 222.222
    _________________________________________

    Obrońca Roztargniony
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.025
    Duży transporter 72.022
    Lekki myśliwiec 260.626
    Krążownik 153
    Okręt wojenny 24.376
    Statek kolonizacyjny 4
    Recykler 32.312
    Gwiazda Śmierci 1
    Reaper 9.226
    Wyrzutnia rakiet 3.473
    Lekkie działo laserowe 1.139
    Wyrzutnia plazmy 45
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor refil [MNS]
    ________________________________________________

    Krążownik 191.586 ( -30.636 )
    Okręt wojenny 211.455 ( -10.767 )
    _________________________________________

    Obrońca Roztargniony
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    391.081.027 Metalu, 357.080.342 Kryształu i 75.128.406 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.534.464.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 5.460.995.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 3.167.951.500 metalu i 1.500.000.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 823.289.775 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.166.655.000 Metalu i 1.166.655.000 Kryształu
    1.178.617.475 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    2.345.272.475 Metalu i 1.166.655.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.639.118.502
    Kryształ: 1.147.778.342
    Deuter: 13.856.406
    agresor zyskał łącznie 2.800.753.250 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -3.830.455.527
    Kryształ: -2.126.860.842
    Deuter: -326.968.406
    obrońca stracił łącznie 6.284.284.775 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

  • Alcoholik51% napisał(a):

    ... konto zawsze złomowane przez wariata a wcześniej unka, dzisiaj wpadło w moje ręce, tak samo jak inne konto z tego us wyzywało od bociarzy :D
    Z tego co mi wiadomo , Wariat RAZ złapał to konto na RW w swojej karierze. Ja nigdy go nie zezłomowałem wierutny kłamco i krętaczu, bo to konto mojego brata jest. Nigdy nie miałem zysku z jego konta, nawet nie handlowaliśmy surowcami. Takie idiotyczne teksty sobie zachowaj dopóki ich nie sprawdzisz kmiocie Boterski.

    A co do starcia.. Godzinę brata nie było przy komputerze, bo miał dostawę dłuższą niż zwykle i zalogował o minutę za późno żeby się uratować- pech to pech. Przez takich Boterów jak Ty przestałem grać w tą grę. Bo jaki jest sens tutaj się starać jak abonament na Bota wykupiony i monitoruje galaktykę cały czas. Żal mi Cię przede wszystkim dlatego że uważasz siebie za dobrego gracza.

    I jeszcze jak pizduś raportujesz wiadomość PW, bo prawda w oczy kole. Ot co.

    Miłego botowania życzę. Szkoda że GO tego nie sprawdzają.
  • UnKnOwN napisał(a):

    Alcoholik51% napisał(a):

    ... konto zawsze złomowane przez wariata a wcześniej unka, dzisiaj wpadło w moje ręce, tak samo jak inne konto z tego us wyzywało od bociarzy :D
    Z tego co mi wiadomo , Wariat RAZ złapał to konto na RW w swojej karierze. Ja nigdy go nie zezłomowałem wierutny kłamco i krętaczu, bo to konto mojego brata jest. Nigdy nie miałem zysku z jego konta, nawet nie handlowaliśmy surowcami. Takie idiotyczne teksty sobie zachowaj dopóki ich nie sprawdzisz kmiocie Boterski.
    A co do starcia.. Godzinę brata nie było przy komputerze, bo miał dostawę dłuższą niż zwykle i zalogował o minutę za późno żeby się uratować- pech to pech. Przez takich Boterów jak Ty przestałem grać w tą grę. Bo jaki jest sens tutaj się starać jak abonament na Bota wykupiony i monitoruje galaktykę cały czas. Żal mi Cię przede wszystkim dlatego że uważasz siebie za dobrego gracza.

    I jeszcze jak pizduś raportujesz wiadomość PW, bo prawda w oczy kole. Ot co.

    Miłego botowania życzę. Szkoda że GO tego nie sprawdzają.
    Ok, z jednym się zgodzę, fakt to konto nie było przez nikogo trafione wcześniej bo nigdy nic na nim nie było, ostatnio tylko brat się mega grajkiem zrobił i postawił w 2 tygodnie 50 razy więcej floty jak od początku uni.

    imgur.com/a/gfxq12K
    Jak to mówią od zera do milionera :D

    Pomyliłem je z innym z tego układy, spalinowy motor to konto regularnie było przez was złomowane i znajduje się w tym samym układzie.
    Przez całą karierę na cosmos Roztargniony miał 200k ptk we flocie a przez ostatnie 2 tygodnie 10kkk i ja tu jestem bociarzem ?
    A co do tej godziny nieobecności, to mój drogi ja leciałem tam 68 min i skana zrobiłem jak było 38min na moonie.
    Do tego o nieuczciwości i zabijaniu przyjemności z gry nie pisz do mnie bo to wy na zmianę pushujecie się na tym uni, najpierw rąbałeś spalinowego, potem sprzedałeś konto wariatowi i teraz co chwile on złomuje Twoje stare knot o i konta "Twoich braci" i to uważasz, że podejrzane nie jest ?
    A co do pizdusia to było to pierwsze konto jakie zgłosiłem, normalnie sam wole rozprawiać się z mocnymi w wiadomościach, ale takie zgłoszenie choć na chwile zatrzymuje nagminny proceder pushu na tym uni, a z pisaniem obraz nie mam problemu, znam swoją wartość i nikt z 2 strony monitora nie musi mi jej uświadamiać.
    Nie uważam się za jakiegoś mega gracza, znam wielu lepszych!!
    A jaka prawda w oczy kole? tego nie rozumiem, chodzi o wyzywanie przez gościa co ma 10 braci, którego nigdy na oczy nie widziałem a on nie zna mnie ? mam przejmować się opinnią kogoś takiego ?
    A co do zaskoczenia że kogoś można zezłomować jak nie ma go ponad 1h50min na koncie to zazdroszczę umiejętności :D i narzekanie na pracę GO jak się złomowało każdego sojusznika który kończył grę to powiedziałbym,że to trochę hipokryzja, ale jak ktoś ma jakieś wątpliwości do mojej gry, to zgłaszajcie ile chcecie!!!

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Alcoholik51% ().