skrócenie i kończenie produkcji za antymaterię

  • 7.2
  • Zgłoszone

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • skrócenie i kończenie produkcji za antymaterię

    Wrzucamy do budowy np 20.000 statków, czas budowy to przykładowo 5:30h. Cena za skrócenie za antymaterię to 9k za pierwsze 50%, 9k za drugie 50%. Mija 3:30h produkcji statków, teoretycznie powinna być tylko opcja zakończ za 9k antymaterii, jednak dostępna jest tylko opcja skroc o połowę ale z dwóch godzin możemy skrócić godzinę gdzie nadal cena pozostaje 9k anty za kliknięcie.
  • Też to zauważyłem. Słusznie, że zgłaszasz bug (pardą, przyznaję że mnie tym razem się nie chciało).

    prepare ur anus napisał(a):

    (...) dostępna jest tylko opcja skroc o połowę ale z dwóch godzin możemy skrócić godzinę gdzie nadal cena pozostaje 9k anty za kliknięcie.
    Bez względu na to, czy do końca zostaje Ci niemal 2 godziny i 45 minut, czy pół minuty, cena antymaterii, w odróżnieniu od "Wystartuj z AM" - w wypadku brakujących surowców, - jest stała (zarówno w przypadku budowy budynków, jak i floty z obroną). Bug faktycznie występuje, choć nie jest upierdliwy i nie zmienia niczego w mechanice gry; sądzę więc, że zważywszy na priorytety GF w debugowaniu gry, naprawią to za jakiś czas, a nie na hop siup.
  • Miałem tak samo z astro, badanie trwało, miesiąc wyświetliło mi się zakończ i był akurat event zniżkowy, a ekspów anty była, kliknąłem, a tu mi skróciło 2 dni z 36...., bo tyle mi podobno brakowało do połowy czasu badania (mimo że gra wyświetlała wyraźnie opcja zakończ), zgłosiłem to jako bug do supportu, ale nic mi nie pomogli, bo nie mogą sprawdzić co mi się wyświetlało na ekranie, fajnie...
  • Bearded napisał(a):

    Też to zauważyłem. Słusznie, że zgłaszasz bug (pardą, przyznaję że mnie tym razem się nie chciało).

    prepare ur anus napisał(a):

    (...) dostępna jest tylko opcja skroc o połowę ale z dwóch godzin możemy skrócić godzinę gdzie nadal cena pozostaje 9k anty za kliknięcie.
    Bez względu na to, czy do końca zostaje Ci niemal 2 godziny i 45 minut, czy pół minuty, cena antymaterii, w odróżnieniu od "Wystartuj z AM" - w wypadku brakujących surowców, - jest stała (zarówno w przypadku budowy budynków, jak i floty z obroną). Bug faktycznie występuje, choć nie jest upierdliwy i nie zmienia niczego w mechanice gry; sądzę więc, że zważywszy na priorytety GF w debugowaniu gry, naprawią to za jakiś czas, a nie na hop siup.
    Upierdliwy czy nie dotyka części biznesowej gry, część graczy zrezygnuje ze skrócenia/zakończenia budowy, produkcji albo badania. Będzie to miało bezpośrednio wpływ na zużywanie anty przez ludzi, a co za tym idzie rzadsze zakupy. Oczywiście nie dotyczy to świeżo rozpoczętych rzeczy, tutaj działa po staremu
  • Zyla napisał(a):

    To co, działa skracanie czy nie? :D
    Chyba tak



    a o tyle mogę skrócić



    Chociaż trochę nie do końca składa się to do kupy to i tak chyba jest lepiej XD


    EDIT:

    Jeśli wrzucimy do kolejki np fabrykę robotów (albo nanity) a następnie jakiś budynek to po skończeniu budowy przy skracaniu jest brany pierwotny czas budowy w jaki budynek miał się zbudować. Sprawdziłem to na szybko, bo tak mi się wydawało że to jest przyczyną:

    Czas budowy 11 lvl nanitów przy fabryce robotów na 12 lvl


    Wrzuciłem do kolejki 13 lvl robotów oraz 11 lvl nanitów, po skończonej budowie nanity budowały się



    Ale czas skrócenia budowy pozostał dla pierwotnego czasu. Teoretycznie gdyby ktoś podniósł najpierw nanity, a nich wrzucił jakiś budynek to powinien móc natychmiastowo zakończyć budowę używając tylko 1 kliknięcia. Domyślam się, że podobnie może się dziać w przypadku badań od kiego można badać i budować laboratoria (albo odwrotnie) w tym samym czasie.

    @Art chyba jeszcze muszą fixować

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez prepare ur anus ().