top 1

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • no wiem wiem :)
    doszło do małej sprzeczki między nami ..
    To może zaczne od początku ^^
    Niestety kilka dni temu miałem pewne zdarzenie w realu.. co niestety idzie z brakiem czasu na latanie..
    więc zapadły pewne decyzje :) jako że Mariolka też już grał powierzchownie .. a bardziej latał na skany podane na tacy prócz tam coś z rana zawsze ubił swojego.. ale decyzje zapadły że nie oddamy kont.. a jeżeli jest możliwość rynkowa .. to zrobimy z top 1 i top 2 .. potężne jedno konto .. (przeslanie legalnie floty za surke .. z jednego na drugie .. co dało by przewage 4 krotną we flocie nad top2..
    Niestety troche zawaliłem bo małego focha w sobote wieczorem strzeliłem :P a że Mariolki już nie było to zostawiłem pw i poszedłem spać :P rano jak wstałem to już zrobił się ten konflikt między nami trochę większy .. napisałem mu ze pierdzielee ze oddam komus te konto i juz..
    No to Mariolka się wq.. usunął planety .. razem z flotami surkami itp. ;) jak wstałem już było po wszystkim nie zdążyłem niestety zareagować :P
    bo pewnie jakbym zdążył to nie było by tego cyrku :) Mariolka myślał że już oddałem konto .. napisał mi smsa który mnie obudził .. że on już też nie gra.. logując się już widziałem co się stało :P odpisał mi tylko że to był impuls i się pożegnaliśmy ;) .. tyle :D
  • Czuliśmy, że w powietrzu wisi fuzja kont. Jakoś tak pasowało to patrząc na styl gry.

    Takie konflikty przypominają stare czasy, jak o jedną taką sprzeczke pół uni potrafiło się rozpaść. :D

    @bard0k Co do tych Twoich KR co by nie zaśmiecać ST, to gdzie schowałeś te 200k, bo coś brakuje mi na skanach ;)
    Mess with the best, die like the rest.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Valhalla ().

  • Valhalla napisał(a):

    Czuliśmy, że w powietrzu wisi fuzja kont. Jakoś tak pasowało to patrząc na styl gry.

    Takie konflikty przypominają stare czasy, jak o jedną taką sprzeczke pół uni potrafiło się rozpaść. :D

    @bard0k Co do tych Twoich KR co by nie zaśmiecać ST, to gdzie schowałeś te 200k, bo coś brakuje mi na skanach ;)
    200k jeszcze na ekspie wisi :) 100k juz spadło ale 100k opoznienie 5h dostalo ;// :))
  • bard0k napisał(a):

    Valhalla napisał(a):

    Czuliśmy, że w powietrzu wisi fuzja kont. Jakoś tak pasowało to patrząc na styl gry.

    Takie konflikty przypominają stare czasy, jak o jedną taką sprzeczke pół uni potrafiło się rozpaść. :D

    @bard0k Co do tych Twoich KR co by nie zaśmiecać ST, to gdzie schowałeś te 200k, bo coś brakuje mi na skanach ;)
    200k jeszcze na ekspie wisi :) 100k juz spadło ale 100k opoznienie 5h dostalo ;// :))
    Czemu na urlop poszedles, po tym jak rzuciłeś takie piękne wyzwanie :(
    Mess with the best, die like the rest.
  • bo i tak nic nie zrobicie ;) lot na 5 gale .. niestety wam odpada ;) a po co ma uni farmić mi planety na mojej nieobecności ? :) urlop z kasacją ..

    Jeszcze taki Gierus gdzie raz w tygodniu lądujesz w dziale st po prawej stronie ma czelność się wypowiadać :D hhaha
    Top 250 .. wyszczekany jakby był nie wiem kim :P a jest zwykłą idlerową farmą :) osiągnij tyle co ja w te cyferki to może pogadamy .. może :)
  • bard0k napisał(a):

    bo i tak nic nie zrobicie ;) lot na 5 gale .. niestety wam odpada ;) a po co ma uni farmić mi planety na mojej nieobecności ? :) urlop z kasacją ..

    Jeszcze taki Gierus gdzie raz w tygodniu lądujesz w dziale st po prawej stronie ma czelność się wypowiadać :D hhaha
    Top 250 .. wyszczekany jakby był nie wiem kim :P a jest zwykłą idlerową farmą :) osiągnij tyle co ja w te cyferki to może pogadamy .. może :)
    Widze, że zdecydowanie nie doceniasz naszej organizacji :D Myśle, że mógłbyś poczuć się mocno zaskoczony.

    Urlop z kasacją szanuje, niemniej jednak mam poczucie słów rzuconych na wiatr.
    Mess with the best, die like the rest.
  • Valhalla napisał(a):

    Widze, że zdecydowanie nie doceniasz naszej organizacji :D Myśle, że mógłbyś poczuć się mocno zaskoczony.
    [...]
    Valhalla- myślę, że wiele "prosuperduper" topek zapomina o determinacji graczy, którzy nie siedzą w top50 czego przykładem będzie akcja która być może zaprezentuje jeden z moich sojuszników dzisiaj. To, że ktoś ma piękną flotę nie oznacza, że nie ma gorszej chwili. Pewność siebie i poczucie niezniszczalności, pogarda dla "słabszych" ergo niedocenienie przeciwnika oraz rutyna to najwięksi wrogowie wykokszonych kont :D
    a dyskusji nie ma co prowadzić- rynek jest po to by skupować floty od kończących grę aby ich nie złomować co może się przyczynić do oskarżenia o push. o ile pomaga maluczkim...
  • Ja ? siemanko :) mnie już w to nie mieszaj konta przez ponad 48h u nowego właściciela po czym ban :) cos tam slyyszalem ale nie chce w błądd wprowadzac ;) grzecznie korzystam od prawie tygodnia z wolności xDDD pytaj Holona co odwalił z nowym swoim kontem, mam tam gdzieś pw od niego że będzie farmić nawet cele sobie chciał podwędzić odemnie .. na co odpisałem mu że no droga wolna cała uni twoja .. xD " aa ok " odpisał ;) aaa mowie no dobra to bedzie grac moge odpuscic xDD valhalla mi pisze po 3h ze konto juz spadlo o10kk we flocie :P czy tam 1kkk na to samo wychodzi , zaczęła się grzebanina na uni i w stats , pojawiło się nowe konto na które ktos przeslal 3kkk mety i kupil za to przez rynek 135k dt tych ode mnie z konta ::(( jak już to przyuważyliśmy to odpuściłem dalsze obserwacje bo świrem nie jestem mi się tam wszystko zgadza więc wiesz :D chodz miałem nadzieje że chłopak coś powalczy czy to dziewczyna czy wszystko jedno hehe , póki co mogę obserwować uni raz na 3 dni z zastepstwa i tyle ;) noo.. tyle narozrabiałem że chyba od tego tygodnia to wpadne w alko xDD hahaa

    mam

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bard0k ().

  • ja co biore? przeciez usuniecie holon 3 moich koloni i zapelnienie sobie nimi usa to był pierwszy twoj blad po kupnie a pozniej juz sam dobrze wiesz :) bartku to mozesz sie nie kompromitowac ? bo jednak sie nie znacie .. ;) albo zwyczajnie was laduje w hu... ;) z konta zdazyl tylko sobie przeslac 130k dt a pozniej ban xd
  • Bardok Ty juz nie mieszaj w dyniach ludziom, bo nawet sam nie wiesz czy piszesz prawde czy nie.. XD a z drugiej strony to samo.. bo tyle co oni kont przemielili odstawiajac z drozdzami w cieply kat to sie w p**e nie miesci... xDD


    The greatest loss is what dies inside us while we're still alive
  • bard0k napisał(a):

    ja co biore? przeciez usuniecie holon 3 moich koloni i zapelnienie sobie nimi usa to był pierwszy twoj blad po kupnie a pozniej juz sam dobrze wiesz :) bartku to mozesz sie nie kompromitowac ? bo jednak sie nie znacie .. ;) albo zwyczajnie was laduje w hu... ;) z konta zdazyl tylko sobie przeslac 130k dt a pozniej ban XD
    Dobry mitoman z Ciebie, w sumie obok Bezdusznego Venoma (niech spoczywa w spokoju) to taka druga barwna postać tego UNI :) gdyby nie tacy jak wy to by nudno było.
  • bard0k napisał(a):

    ja co biore? przeciez usuniecie holon 3 moich koloni i zapelnienie sobie nimi usa to był pierwszy twoj blad po kupnie a pozniej juz sam dobrze wiesz :) bartku to mozesz sie nie kompromitowac ? bo jednak sie nie znacie .. ;) albo zwyczajnie was laduje w hu... ;) z konta zdazyl tylko sobie przeslac 130k dt a pozniej ban XD
    Bardok weź sie nie ośmieszaj, to czepialstwo i próba oczernienia mojej osoby to pewnie sposób na wyładowanie żalu i swojego niskiego ego co ? Ile trwały twoje loty na mnie? Dwa a może trzy miesiące? Kilka razy na dzień - darliśmy z ciebie łacha nie mniejszego niż teraz na koniec twojej egzystencji na tym uni. Efekt stracony hajs i zarwane noce i dziesiątki milionów deu. Epatowałeś podczas rozmów jaki to jesteś pro "Ja to", "Ja tamto" Wiesz co ty jesteś zwykły internetowy trol i w dodatku bajkopisarz. Człowieku skąd pomysł, że ja chciałbym w ogóle to konto? Może Holon jest twoim niespełnionym marzeniem i stąd takie ataki na mnie i próby jakiś dziwnych gierek - w psychologi pewnie jest nazwa takiej jednostki chorobowej...Tak na koniec - Bardoczku mój drogi "pro graczu" powiem Ci jedno , Dzięki za wspólną grę i za dozę śmiechu i żartów jakich nam przysporzyła twoja jakże barwna i jak sie okazuje głupiutka postać.... @DarthBartek jest takie przysłowie "Nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem" Proponuje się zastosować, Nareczka chopy WOWWW to była przyjemność!!!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Holon ().

  • :D

    Starczyły chyba 2h, żeby obczaić kto "przejął" konto, więc Holon, proszę Cię :D, do zezłomowanych 135k DT też się nie przyznajesz u gościa który nagle założył konto, po paru godzinach usunął wszystkie planety i przeniósł się w Twój układ magicznie, tak samo 2ga kolonia byłego konta Bardoka też dziwnym trafem się przeniosła żeby zamknąć układ, to z pewnością akcja w Ciebie starannie zaplanowana, żeby ktoś Cię oczernił :D
    Izar: OFF (top 40)
    Mensa: On (top 5)


    Masz przyjaciół tysiąc za mało ich będzie
    masz wroga jednego napotkasz go wszędzie
    Ali Ibn Abi Talib
  • tr3lik napisał(a):

    :D

    Starczyły chyba 2h, żeby obczaić kto "przejął" konto, więc Holon, proszę Cię :D, do zezłomowanych 135k DT też się nie przyznajesz u gościa który nagle założył konto, po paru godzinach usunął wszystkie planety i przeniósł się w Twój układ magicznie, tak samo 2ga kolonia byłego konta Bardoka też dziwnym trafem się przeniosła żeby zamknąć układ, to z pewnością akcja w Ciebie starannie zaplanowana, żeby ktoś Cię oczernił :D
    Już w pierwszym zdaniu pojawia się nieprawda, bo te 135k DTków skasował ktoś inny, więc cała reszta wypowiedzi to też tylko twoje domysły i zwykła próba oczernienia Holona :)

    Jak dla mnie temat tego konta jest zamknięty, chyba że Bandit Mizar jakimś cudem powróci z urlopu. Wtedy możesz go dopytać jak wyglądał ten zakup i co tam poszło nie tak. bard0kowi to bym raczej wierzył tak samo jak tym opalonym ludziom co czasami pojawiają się pod kauflandem i oferują noże do cięcia wszystkiego, także nie kręć już małysza i graj sobie spokojnie :)