Łamanie zasad gry i bany

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ale wy się świetle bawiliście z tymi na górze, tylko teraz się trochę układ zmienił. Całe KNR powinno wyłapać permy. No a Maszka oczywiście pewnie zostanie na stanowisku, bo kto by tickety robił raz na ruski rok.
  • Dajcie filmik, który nagrywa cały pulpit, a nie tylko wycinek rozmowy który zresztą ma schowany pasek przewijania... Czyżby aby się nie wydało, ze jest to nagrywane z painta i jest nałożona inna data niż w rzeczywistości? :E

    Sam jestem w stanie takie rzeczy zrobić w 3 minuty, jak już coś robicie to zróbcie to porządnie :E

    Swoją drogą, zacnie kuriozalna sytuacja :E Jakiś [ciach] wbił na konto nie myśląc o logach, zawrócił stację, dostał bana, a teraz piszę skargi i rzuca się gdzie tylko może bo zarówno on jak i jego sojusznicy "wykorzystywali" (o ile sytuacja w ogóle miała miejsce), czy próbowali wykorzystywać znajomą w sojuszu która jest SGO, a gdy ta się na nich wypięła biją w dzwony i krzyczą o nieuczciwości teamu czy "państwa na górze" xDDDDDDD

    Myślałem, że to życie pisze najlepsze scenariusze, a tu proszę :E

    Kocham to community całym serduszkiem <3

    Moderator kruszynka:
    Upominam za obrazę
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • Byłem tym szczęśliwcem i miałem możliwość zapoznać się z informacjami od graczy KNR. :popcorn:

    Grałem w Smerfach od 8 miesięcy miałem świadomość że ptaszki przynoszące informacje dla graczy KNR miały gniazdko blisko źródła, czasem źródło realizowało zlecenia KNR.
    Informacje opublikowane przez graczy KNR to potwierdziły.

    Co mnie zaskoczyło?
    1. Ptaszek nie był jeden.
    2. Moralność Kalego graczy KNR. Korzystając z informacji od ptaszków łamali zasady gry i to im nie przeszkadzało.
    Poczuli się urażenie wtedy kiedy zostali za to ukarani, bo jak tak można Operatorzy mogą a oni nie.
    Czysta hipokryzja!!!!!
    3 Była też moja naiwność pisząc zgłoszenia dotyczące łamania zasad, liczenie na rzetelność i uczciwość .
    4 Pozostaje też nurtujące pytanie, czy warto dalej w to grać? :(
  • Krolowa_Chaosu napisał(a):

    Zlomek_Mistrz napisał(a):

    Filmik zobaczylem zanim usuneli i jezeli to wszystko prawda z tym co tam bylo, to wszyscy z knr co tam sie udzielali i klonowali surke, flote powinni wyladowac na banach i to permach.
    Z Maszką na czele, chyba zapomniałeś dodać ]:-D
    Z filmiku to wynikało - @Migotka sama pisała, że klonowała sobie transportowce.

    @Art @smoki Może zapoznacie się ze szczegółami sprawy? Naprawdę, warto poświęcić te kilka minut ... a nie tylko zamiatać pod dywan niewygodny temat - usuwając posty. Trochę to "głupio" wygląda, że SGO informuje sojuszników o błędach, sama z nich korzysta i dopinguje, aby sojusznicy także korzystali z nielegalnego przyrostu flot. Ja bym powiedział nawet, że za takie coś to ta osoba nie powinna być już SGO ... ale jestem pewien, że sprawa zostanie ładnie zamieciona pod dywan... w końcu jaki to problem ... nic się nie stało, proszę wpłacać za anty i nie marudzić.
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • [ciach]

    Z filmików (czyli rozmów w sojuszu KnR) trochę tak wyglądało - liczą się znajomości plus pewne bonusy - i wiesz wszystko o wszystkich - plus jesteś nietykalny. A inni siedzą, poświęcają czas i pieniądze na anty - a tu wystarczy tylko wiedzieć od kogo info o błędach zdobyć - i masz flotę szybko, nawet bez zasobów.


    Moderator kruszynka:
    Usunięto offtop
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • Witam, przeczytałem jeszcze raz zawartość filmików i komentarze graczy. :thumbsup:

    W przestrzeni publicznej jaką jest internet nic nie ginie, kasowanie postów blokowanie graczy na forum ( operator mógł podpowiedzieć założenie tematu w innym miejscu) jest pozornym panowaniem nad sytuacją. Mleko się rozlało. ;)

    Samo założenie nowego tematu i wyrażenie własnej opinii (nie jest to skarga którą składamy do suportu) może być utrudnione.
    W czasach wolności słowa można otrzymać taką odpowiedź: „…….. forum nie jest 'kącikiem prawnym, ……takie tematy na naszym forum nie są i nie będą tolerowane,…….”
    Dlaczego posty znikają najczęściej : „………nie dotyczyły one bezpośrednio tematu, co za tym zostały potraktowane jako spam,………… Moderatorzy nie zawsze mają pełen obraz sytuacji, wzajemnych relacji pomiędzy graczami i ich decyzje nie zawsze pokrywają się z odbiorem danych słów przez innych użytkowników.” :(

    Jak powinno być: „Od siebie dodam, że każdy z Nas zasad musi przestrzegać - nie ma różnicy, czy to użytkownik, czy Członek Zespołu (MOD/GO).” :thumbup:

    Jak jest:
    Osoby które mają więcej niż 20 wiosen za sobą pewno pamiętają zwrot „ Grupa Trzymająca Władzę” (GTW) istniejący w przestrzeni publicznej.
    Namiastkę takiej nieformalnej grupy oddziałującej na innych graczy (przeciwników w grze) widzimy w informacjach udostępnionych przez graczy KNR.
    GTW na Wezn miała siedzibę w KNR teoretycznie nie mogła ścigać innych graczy za łamanie zasad gry ( poza „Przypomnę - skargi składa się poprzez system support.”) w praktyce to robiła. O_O

    Gracz z KNR podejrzewa przeciwnika o push nie wykorzystuje zgłoszenie do suportu tylko wykorzystuje koleżankę pyta: „……może na lagi to na ich podstawie może jebnąć komuś bana.
    Pomocna koleżanka odpowiada: „……. właśni pisze że siedzi od 2h nad …… bo jej kazałam sprawdzić” Kazała sprawdzić gracza (przeciwnika) w grze. O_O

    Gracze ścigający pusherów zgodnie z zasadami gry otrzymują takie info: „Możemy zapewnić, że sytuacja ta nie zostanie przez nas zbagatelizowana, niemniej jednak ze względu na konieczność ochrony danych nie będziemy w stanie udzielić żadnych informacji na temat toczącego się postępowania.” :(

    Walka z przeciwnikami wyglądała tak : Pisze koleżanka „Może jeszcze …poproszę bo sprawdzał ….”
    Kolega pyta „zapytaj …… czy w końcu ukarał kasztanka i tego co go wyfarmił”
    Miejsca wykropkowane to nick Operatorów. :thumbdown:

    „Bug znany team i znajomym. Ogólnie to takie info team nie daje za darmo musieliśmy gifty odpalić za takie tricki.” O_O

    Jak widać są równi i równiejsi. Za klasykiem najrówniejsze są świnie. :D

    Mechanizm funkcjonowania GTW został pokazany a teraz jak działał w przeszłości:

    Przychodzi nowy operator gracze KNR otrzymują bany po 3 godzinach bany wycofane.
    Powód działanie koleżanki która jest przełożoną nowego operatora. :(

    Gracze KNR otrzymują zgodę od tej samej koleżanki na pożyczkę recków po mimo braku podstaw w zasadach gry.
    Sprawę „kryształowej” koleżanki zakończył jej kolega, przełożony ….” Została podjęta taka a nie inna decyzja, w przypadku właśnie tej sytuacji. W normalnej sytuacji sprawy odsyłki złomu regulują zapisy Zasad Gry, w tej sytuacji Support przewidział wyjątek i musi się Pan pogodzić z tym faktem” :(

    Tak kończą się złudzenia szukania sprawiedliwości w Support.
    GTW działa i jest kryształowa. :(

    Na swoje usprawiedliwienie dodam nigdy nie byłem w GTW nie otrzymałem bana ani innych korzyści i ciężko jest mi z tym grać :czytam: . Pozostaje stosować się do zasad ;)
  • Będzie brzydko i wulgarnie - ostrzegam.

    Całe to zasrane kółeczko wzajemnej adoracji w postaci KNRów powinno dostać kasacje kont wraz z graczami, którzy "opuścili" sojusz. To że wały są kręcone każdy dobrze wiedział, to że Maszka jest wtyką każdy wiedział, ale to zdarzenie pokazuje tylko wierzchołek góry lodowej. Skoro na jednym uni robią takie wały to strach pomyśleć co się dzieję na innych. W całości support nie zasługuje nawet na minimalne zaufanie od graczy.

    Należy wspomnieć że to czego się dopuścił support podlega pod zobowiązanie, które każdy z nich podpisał pod rygorem wykonalności prawdziwego - realnego prawa niemieckiego.
    @Art @smoki jakie konsekwencje i dalsze kroki zostaną podjęte wobec kółeczka wzajemnej adoracji?! Złamali oni regulamin oraz prawo niemieckie, złożyli własnoręczny podpis pod zobowiązaniami!

    Gra zaczęła się zabijać sama przez płatne dodatki, które wielkie niemieckie głowy wprowadzały żeby zarobić... ale Wy support zepsuliście tą grę do granic możliwości.
    @Art ukręcicie sprawę tak samo jak w przypadku wyciągania danych moonów i sprzedawania ich graczom tak aby topowe floty "cudem" padały?!


    Moderator kruszynka:
    Zastąpiono wulgarne słowa takimi co nie łamią Regulaminu. Upominam
    OGame'owa emerytura
    _________________________
    *zezwalanie na przekręty przez GO/SGO/GA jest żałosne*
    *polski support to kółeczko wzajemnej adoracji*
    *Art do odwołania*
    *grę zabijają nieuczciwi gracze, leniwy support i czubulus*
  • I gdzie nasz Strażnik teksasu @Art banujecie za bugi a twoje ptaszynki z pod stolu robia to samo i ty masz czelnosc ludziom w tiketach pisac ze nie odpowiadasz za bugi tylko za sprawnosc teamu sprawnie to wy bugi wykorzystujecie dla wlasnych zysków a na tikiety 2 tygodnie czekalem by uzyskac informacje kto wogole dal taka [ciach]na Coma poradzic sobie z kilkoma osobami pod soba nie umie nie dziwne ze kto mądrzejszy stamtąd odchodzi


    Moderator kruszynka:
    Usunięto wulgaryzm
  • Co do Arta - spokojnie, weekend, więc nie pracuje. Może w poniedziałek coś zrobi. Ale moim skromnym zdaniem wcześniej jakis moderator wyrzuci te posty i temat - więc skoro nie ma postów to nie ma problemu - czyż nie?

    A co do Maszy/Migotki - spokojnie. włączyła na miesiąc urlop (razem z Kasia - przypadek?) - ale do tego czasu problem zamiecie się pod dywan, nikomu włos z głowy nie spadnie. Więc za miesiąc Masza wróci i sprawy nie ma - co najwyżej Art pogrozi jej palcem - ale ona zostanie - w końcu ktoś musi te tickety sprawdzać.

    @Art A mnie ciekawi ten wątek giftów dla SGO za ujawnianie błędów gry graczom ... czy o tym wiedziałeś, że cię robią w trąbę?
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • System działa dobrze (dba o siebie) po "spowiedzi" graczy KNR na forum mod zadziałał w kilka kilkanaście minut prnt.sc/qze6e9 "sztywne" łącze zadziałało.
    Porządki zostały zrobione gracze pouczeni, temat zamknięty.

    „Od siebie dodam, że każdy z Nas zasad musi przestrzegać - nie ma różnicy, czy to użytkownik, czy Członek Zespołu (MOD/GO).”

    Jest to cytat (MOD/GO).

    Zadam pytanie publicznie dlaczego ja (gracz, użytkownik forum) czekam na działanie (sprawnie zarządzanego zespołu) parę dni????? :juzpotobie: ;)

    Wiem urlopy, życie zawodowe obowiązki rodzinne. Jeśli sprawa dotyczy członków zespołu to jest inaczej, szybciej? :bdb:
    Jeśli koleżanka poprosi, każe koledze, koleżance (z zespołu) sprawdzić przeciwnika w grze to wtedy macie czas?

    Jak widzę dyskretny nadzór na tematem trwa, posty znikają.

    Słowo klucz do skasowania posta to?

    :brawo:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zagubiony ().

  • Część rzeczy troche pomieszaliście właśnie dlatego chciałem dać wam i sobie 1 dzień na zebranie wszystkiego do kupy no ale jak już się zaczęły teksty typu " musicie sobie dobrą bajeczkę przygotować " no to macie. Wiedziałem że sie znajdzie ktoś kto będzie pisał "robione w paincie dlatego nie widać całego pulpitu" :E :E takich to na kanał zaprosić a i tak by pisali że wszystko ustawione.

    Nie czaje za co całe KNR ma dostać permy skoro "zabawa" zaczęła się pod koniec listopada. Z początkiem wprowadzenia wersji 7. granie w ogame polegało na tym kto znajdzie większego buga i na nim skorzysta nim go ktoś odkryje. Skoro nic wcześniej się nie działo a od pewnego czasu wszystko testowaliśmy to po 1. banowanie całego soja- bezsens po 2. sami się puszowaliście, moge się założyć że na większe sumy, ba do tego ile sury na rynku obrobiliście że aż dostaliście bany, u nas też było klonowanie ale widać kilka-kilkanaście kkk nie jest powodem to rozdania banów XD więc jak banować to obydwa soje :quasi: a przede wszystkim polecieć powinien cały team za sprzedawanie bugów na którym korzystali po pierwsze operatorzy (kasa w kopercie) i GF jak ktoś chciał klonować statki w stoczni musiał mieć dopalacze a tylu nie wynegocjujesz na licytacji więc anty w szło ruch, promka na stocznie i jazda. Każdy na tym korzystał. Tracili tylko uczciwi gracze.

    Tickety był zawsze pisane, to nie jest tak że "eee safar sie puszuje weź tam powiedz zeby go zbanowali" Przecież doskonale wiecie jak GO podchodzi do ticketów, większość jest olewana, tylko naprawde rażące sytuacje są brane pod uwagę no albo jak jakiś operator powie drugiemu "tego i tego masz zbanować, coś z pewnością znajdziesz" dlatego np ja pisałem do maszki żeby kogos ogarnęła i żeby ktoś w końcu zrobił porządek na tym Wezn bo tu jest taki burdel że grać się odechciewa. A jak już dokładnie przetestowaliśmy jakość rozpatrywanych ticketów przez puszowanie się samemu I ZGŁASZANIE TEGO, poprosiłem nawet kilka osób na uni żeby mnie zgłosiło i nie tylko mnie, o tym o czym nie wiedziała maszka adanio nawet palcem nie kiwnął. Urzekło mnie to jak dex na discordzie napisał że zgłaszał ticketami zuzie a adanio pisał, że to sprawdzi... nie no suport 11/10 ani nie było bana za klonowanie surowca ani za wyfarmienie tego przez silniejsze konto XD!! Dodać do tego problem w którym wydłużyło mi się badanie, oczywiście na innym uni, koledze który sie nie udziela, gra spokojnie, złego słowa o teamie nie powie rozwiązanie się znalazło, dostał anty na zakończenie badania a jaką ja dostałem odpowiedź? NIE MAMY ROZWIĄZANIA :E :E :E tak można pisać i pisać. Pisałem o tym w poście który wyleciał. MY NIE MAMY NIC PRZECIWKO BANOM ZA ŁAMANIE REGULAMINU. Zrobiłem coś nie tak? Banujcie ALE wszystkich graczy traktujcie RÓWNO a nie taka wybiórczość. Jednego zbanujemy, drugiego nie no i oczywiście "jestem operatorem moge sie puszować, spadaj a was to jeszcze raz bym zbanowała jakbyście złamali regulamin" czyli w skrócie co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie.

    Maszka to tylko czubek góry lodowej. Tak samo liczba bugów ale o tym nie będę pisał. Nie stać GF na kase dla testerów to sobie grajcie w zbugowaną grę.
    Całe starcie o którym głośno huczy, moon spalony, klikane z 40 minut, flota na śpiocha zawrócona, zalogowane 2-3 minuty po starciu żeby odebrać flotę, ale co ma wam team napisać. WŁAMANIE... a jeszcze nie tak dawno stanowisko GO było jasne, "nie ma takiej możliwości aby ktoś włamał się na konto" oni już sami nie wiedzą co mają pisać. Bug falangi która nie pokazuje misji po spaleniu moona?? - wszystko działa poprawnie niech pan sobie wyczyści pliki cookies no [ciach]

    Widzę od kiedy jesteśmy na banach pusze na WEZN idą pełną parą, dlatego też ani ja ani Marek, Czubek nie wracamy. Bawcie się sami w tym bagnie. Ktoś pytał czy gra w ogame ma sens... Z takim polskim teamem? Z tyloma bugami? Nie. Oj nie.

    Mogę tak pisać i pisać, jak będą jakieś sensowne pytania bez rzucania tekstów " eee was to zbanować, wy puszery itd. " to z czasem zajrzę i odpowiem ale pewnie moderator będzie działać ;)

    Moderator kruszynka:
    Upominam za pseudocenzurę. Słowo łamiące OWK zamieniono na inne.
  • Rozbawił mnie Twój wpis @Dobrygracz sojusz największym kombinatorów, którzy do początku nie grali uczciwie nagle gdy na jaw wychodzi całe gówno jakie robiliście na czele z operatorem gry postanawiacie się wybielić jacy to Wy jesteście uczciwi i nie będzie grać z błędami. Nie wierzę że pierwszy Wasz kombinator i szczekacz nie wróci do gry :P

    Dobrygracz napisał(a):

    Widzę od kiedy jesteśmy na banach pusze na WEZN idą pełną parą, dlatego też ani ja ani Marek, Czubek nie wracamy. Bawcie się sami w tym bagnie. Ktoś pytał czy gra w ogame ma sens... Z takim polskim teamem? Z tyloma bugami? Nie. Oj nie.
    OGame'owa emerytura
    _________________________
    *zezwalanie na przekręty przez GO/SGO/GA jest żałosne*
    *polski support to kółeczko wzajemnej adoracji*
    *Art do odwołania*
    *grę zabijają nieuczciwi gracze, leniwy support i czubulus*
  • wow gracze zbanowani spoko tak powinno byc ale szkoda ze nie wszyscy sa tak samo traktowani choc moze trzeba poczekac na poniedzialek bo moze tylko Art moze tu cos zadecydowac nie powiem ciekawi mnie co zrobi :) mam tylko nadzieje ze nie napisze ze to klamstwo zbanowanych i sprawe zamiecie pod dywan kazdy w team powinien byc jak zona cezara i nie interesuja mnie braki ludzi to jest najwazniejsze reszta powinna byc drugorzedna :)
    cala prawda "rynku" pozdrawiam

    Johnkopytko z klanu Kopytkow
    Najwiekszy fan Jennifer Aniston <3
  • Witam, w odpowiedzi na post Dobregogracza postaram się opisać ta sama rzeczywistość świata Wezn widzianymi z perspektywy wartości które w życiu człowieka są najważniejsze uczciwość oraz bycie przyzwoitym (zachowywać normy moralne uznawane przez większość)

    Piszesz :
    „Część rzeczy troche pomieszaliście właśnie dlatego chciałem dać wam i sobie 1 dzień na zebranie wszystkiego do kupy…….” O_O
    Osobiście już wcześniej miałem to zebrane w całość (skala oszustw mnie zaskoczyła), wolne 1 dniowe dostałeś od moda. To jest fakt taki sam jak ten że Twój kolega ma go dalej.

    „Nie czaje za co całe KNR ma dostać permy skoro "zabawa" zaczęła się pod koniec listopada…….”
    Tak zabawa z tym wszystkim co nastąpiło z nowa wersją gry nastąpiła w Listopadzie.

    Jednak jak pokazał wasz "coming out" było coś jeszcze wcześniej.
    „….. jak banować to obydwa soje…….Każdy na tym korzystał. Tracili tylko uczciwi gracze.” O_O

    Sprzeczność w tym co piszesz nie każdy na tym korzystał tylko każdy nieuczciwy ;)

    W odróżnieniu od Ciebie uważam się za uczciwego, nie korzystałem z tego o czym piszesz nie dawałem za to prezentów ani „rulonów”. :thumbup:

    Teraz zapominasz o swojej „uczciwości” : „ Tickety był zawsze pisane, to nie jest tak że……..Przecież doskonale wiecie jak GO podchodzi do ticketów, większość jest olewana……….dlatego np ja pisałem do maszki żeby kogos ogarnęła i żeby ktoś w końcu zrobił porządek na tym Wezn bo tu jest taki burdel ……..Urzekło mnie to jak dex na discordzie napisał że zgłaszał ticketami zuzie a adanio pisał, że to sprawdzi... nie no suport 11/10”

    Odpowiem uczciwie ja nie miałem w sojuszu koleżanki do której mogłem napisać to co Ty pisałeś.
    Zasady gry ogame takiej możliwości nie przewidują, ogarniasz?

    Nie przewidują też możliwości wykorzystania przez operatora znajomości z innym operatorem w celu uzyskania korzyści dla sojuszu ( korzyścią jest zbanowania gracza który nie grał z wami)
    Operatorzy nie działają w interesie sojuszu, tylko w interesie przestrzegania zasad gry.

    „ MY NIE MAMY NIC PRZECIWKO BANOM ZA ŁAMANIE REGULAMINU”

    Łamaliście regulamin systemowo tłumaczę:
    Działaliście wspólnie i w porozumieniu z operatorami . Koleżanka z sojuszu wykorzystywała swoje kontakty (nazwijmy je zawodowe) do załatwiania spraw sojuszu.
    Ty napisałeś zgłoszenie o pożyczkę recków. Jeśli jesteś zwolennikiem przestrzegania zasad to po pierwsze powinieneś je znać a po drugie stosować . :thumbsup:

    Jednak zgłoszenie napisałeś jesteś chyba dorosły nie robiłeś tego pod przymusem ? : data-verified= ">

    Odpowiedź na zgłoszenie dostałeś od operatora będącego koleżanką Waszej koleżanki z sojuszu (też operatora) Tej samej do której pisała i Wam raportowała:
    „…(nickoperatora)…. właśni pisze że siedzi od 2h nad (nick gracza)…… bo jej kazałam sprawdzić”

    Ten zły operator to ten który wyraził zgodę na pożyczkę recków po mimo braku podstaw w zasadach.
    „…..dlatego np ja pisałem do maszki żeby kogos ogarnęła i żeby ktoś w końcu zrobił porządek na tym Wezn bo tu jest taki burdel że grać się odechciewa…..” ;)

    Z pożyczki recków Twój kolega skorzystał, ten który lubi „puchnąć” i daje prezenty żeby za bugi proces puchnięcia przyśpieszyć.
    Protestowałeś wtedy że operatorzy są jacy są, Twoi koledzy z „nadzwyczajnego sojuszu” protestowali?

    Tak głowa zespołu (supportu ) prostowała to co zrobiliście wspólnie i w porozumieniu:
    ” Została podjęta taka a nie inna decyzja, w przypadku właśnie tej sytuacji. W normalnej sytuacji sprawy odsyłki złomu regulują zapisy Zasad Gry, w tej sytuacji Support przewidział wyjątek i musi się Pan pogodzić z tym faktem”

    Dla jasności sprawy szef ptaszków jest głową zespołu, zespół nie jest szefem.
    .
    "Community Management gry zastrzega sobie w każdej chwili możliwość odstępstwa od niniejszych zasad. Zasady gry mogą być zmienione lub zniesione np. podczas trwania eventu. O zmianach zostaną poinformowane grupy graczy, których te zmiany dotyczą."

    Zasady są jasne najpierw odstępstwo a potem działanie (sprzeczne z zasadami gry), w Waszej grupie najpierw było łamanie zasad gry w celu uzyskania korzyści.

    Napisz jak z tym się czujesz, to był przejaw Waszej uczciwości w grze?
    Powiązanie (słowo klucz waszej popleczniczki) z sojuszem KNR jest oczywiste tworzycie ta grupę formalnie, a działacie nieformalnie.

    W grze w której stosuje się zasady nie ma miejsca dla działań które je łamią, dla dobra graczy uczciwych.

    [ciach]

    Na zakończenie dodam że jako uczciwy gracz nie korzystam z darmowej wersji bota(w celach testu) nie zamierzam płacić za niego zielonymi banknotami.
    Obca jest mi taka wersja „uczciwości” i etyki o której piszesz.
    Uważam się za osobę obdarzoną empatią, jednak Tobie ,Wam nie współczuję to Wy zapracowaliście sobie na to co ma miejsce teraz. :thumbdown:

    Gram od kilkunastu lat jednak z takim poziomem i nasileniem „szydery” ,przekrętów spotkałem się tylko tu. :(

    Pozdrowienia dla uczciwych.

    Moderator kruszynka:
    Usunięto zdanie naruszające Regulamin Forum
  • Nie ma mnie na wezn już jakiś czas, odeszliśmy z tatomija właśnie przez wzgląd na to że jako uczciwi gracze nie mieliśmy szans legitnej konkurencji ani ze SMERFami, w których szeregach są kreatywni gracze potrafiący [ciach] regulamin na prawo i lewo jak wszyscy wiemy, jak i wiedzieliśmy że przeciwko KNR z ich przewagą flotową czy też umiejętnościami wspomaganymi różnymi ciekawymi opcjami nic nie wskóramy. Jak wiemy i pushe zdarzały się obu stronom. To co ujawniliście tylko potwierdza fakt stanu upadku ogame, nie tylko w społeczności PL.

    Układowość GO/SGO od dawien dawna była znana, choć nie sądziłem że aż takie mechanizmy mają miejsce. Masza jest poprostu jedną z wielu. @DUDEUSZ, z dorado pamiętamy że Ty to jesteś misz multi więc nie pisz o moonowkach gsówkach jak leciałeś z kartka na 17-20 kont na raz od startu uni ^^

    Aspekt rozpatrywania ticketów jest obecnie w ogóle absurdalny - równie dobrze można by postawić bota na serwerze, który z marszu odpiszę standardową formułkę.

    Do meritum syf Wezn miał miejsce szybciej na wielu innych uni, Eridanus, Quantum, Dorado etc... wniosków nie wyciąga nikt bo można w wirtualu odbić sobie brak sukcesów z reala...

    Najlepsze jest to że piszą tu niektórzy skupiając się na KNR... a u siebie w soju kibelka nie widzicie?? to też takie troche zamiatanie sprawy pod dywan...

    Pozdro wezn i ufam że @Art , @smoki i wszyscy święci coś w końcu zrobią...

    Moderator kruszynka:
    Usunięto wulgaryzm
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • Ja napiszę jako był członek OLD/Smerfów. Jasne, że czasem jakieś małe pushe się zdarzają. Ale dwie kwestie:
    - nikt poza KnR nie miał wsparcia SGO - i to nie chodzi o przekazywanie wiedzy o grze (co powinno mieć miejsce jak najbardziej) - ale o dopingowanie innych ludzi z Teamu do wielokrotnego sprawdzania każdego starcia przeciwników (metoda skarbówki - sprawdzaj, aż znajdziesz wykroczenie), zapewne również ochrona członków sojuszu przez banami (na zasadzie "tickety przeciwko nam nie sprawdzaj, to było czyste starcie").
    - KnR (+ Obi) stosowało bugi gry, które otrzymali od operatorów za jak to określił latex "gifty". @Art Dostałeś procent od giftów czy robili cię w wała i nie podzielili się? :D @smoki tobie chyba także nie odpalili nic?
    - KnR dublowało zasoby na rynku - choć zarzekali się, że to nie miało miejsca. Owszem, kilka osób od nas także to zrobiło - ale poniosło słuszną karę (nawet niektórzy zbyt dużą - tzn zabrano legalne zasoby) i siedziały na banie. Zrobili to świadomie - również świadomi ew. kary. A KnR robiło to świadomie - ale świadomi także, że Masza ich ochroni przed karą. Dodatkowo - jak widać wyżej - ich zasoby są bezpieczne - sami się tym chwalą, że konta bana nie dostały (choć jak pisałem @smoki sprawdzała to konto (id zgloszenia 17618860 - jeżeli nie pamiętasz) i jakoś nie zauważyła tych miliardów lewych zasobów ... przypadek ... no właśnie ... @Art chyba twój Team zamyka zgłoszenia od czapy albo na prośbę koleżanki z SGO.
    - Zarzucanie Smerfom pushowanie Krystiana po złomie - ale wszystko robione na legalu. Zasoby wysyłane z kont wyżej w rankingu - zwyczajnie w sojuszu jest kilku ekonomów, którzy zamiast budować kopalnie (na czym ucierpiały ich konta) przesyłali zasoby Krystianowi. Stąd większość jego przyrostów i szybka odbudowa. Z pewnością pisaliście na to tickety - i skoro nie było banów - to znaczy że legalne - przecież Masza przypilnowała, aby sprawdzić to setki razy.
    - każde push może być ukarany - i powinien. Ale stworzenie układu mafijnego (KnR spełnia wszystkie definicje mafii) powinno być ukarane szczególnie - nie tylko za jeden złom na maszy - ale za całość działania. Plus wyciągnięcie konsekwencji wobec SGO. @Art @smoki Może w poniedziałek rzućcie okiem na to ... bo to wstyd i "odrobinę źle" świadczy o całym Teamie.

    A co do przyszłości - to sprawa akurat jest prosta
    - czubek, mareczek i latex posiedzą na urlopie - a za miesiąc wrócą do grania. Jestem o tym przekonany.
    - a SGO Migotka (Masza) ciągle będzie SGO Migotka, co najwyżej dostanie reprymendę. Kwestia tylko czy reprymenda będzie za działanie, czy za to, że się wydało :D
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • @angelsin Wiesz w rodzinie (sojusz) będąc ojcem nie masz obowiązku oskarżać syna.
    Jednak karalne jest tworzenie fałszywego alibi.
    Wykorzystywanie znajomości w systemie sprawiedliwości do chronienia syna przed odpowiedzialnością to skrajny przykład patologii.
    Tak samo jak obwinianie syna sąsiada za grzechy własnego syna, przy wykorzystaniu wymiaru sprawiedliwości.
    Taki układzik działał w KNR, w Smerfach to nie miało miejsca.
  • Sierstek napisał(a):

    Rozbawił mnie Twój wpis @Dobrygracz sojusz największym kombinatorów, którzy do początku nie grali uczciwie nagle gdy na jaw wychodzi całe gówno jakie robiliście na czele z operatorem gry postanawiacie się wybielić jacy to Wy jesteście uczciwi i nie będzie grać z błędami. Nie wierzę że pierwszy Wasz kombinator i szczekacz nie wróci do gry :P

    Sierstek napisał(a):

    @angelsin podaj konkretne przykłady oszust jakie rzekomo dokonywały Smerfy, jeśli masz na myśli legalne i zgodne z regulaminem odbudowanie Krystiana to lepiej nic nie pisz!
    Ty sie z choinki urwałeś co nie?
    POKAŻ MI MÓJ WPIS GDZIE PISZĘ O TYM IŻ JESTEM NIEWINNY, MÓJ ALBO MARKA/CZUBKA [ciach]. Nie grasz tutaj od momentu gdy ci siadłem w układ a chcesz być największym mądralą na forum. Zapytaj się ludzi kto na Wezn kręcił największe wałki 90% powie ci ze SMERFY/OLDY.
    Hhahahahahahaha PRZYKŁADY NO [ciach] XD

    [ciach]

    Moderator kruszynka:
    Upominam za obrazy i flame oraz offtop
  • @Dobrygracz
    Gdyby maszka przymknęła jednak oko na push czubka to szambo by wywaliło? Czy nadal byscie pozyskiwali surowce i flote przez bledy w grze i siedzieli cicho? Za 3-4 miesiace kazdy z was miałby po 300kk floty.
    Ten push to przy tym co mogliscie schować przez mnozenie surowców na rynku i dublowanie floty to nic..
    A to co tez przekazaliście tutaj, czy na discu to pewnie tylko wierzcholek góry lodowej.

    U nas kazdy kto spróbował na wlasna odpowiedzialność wykorzystać błąd na rynku został surowo ukarany. Nie tylko zostaly odpisane surowce, ktore byly pozyskane z rynku ale tez pozostala sura, ktora byla z wydobycia plus czesc floty..


    Tickety od nas polecialy na was i wasze konta.
    Zero kar, no ale u nas nie ma osoby, ktora mozna prosic o to, zeby kazala komus sprawdzic dane konto.

    I gdzie tutaj sprawiedliwosc?


    @angelsin
    W waszym sojuszu tez byly osoby, ktore nie grały w pelni uczciwie..
  • [ciach]

    Panowie i Pani z KnR (i także jeszcze jedna osoba) korzystali z bugu klonowania flot. Plus pushe, generowanie zasobów na rynku. I co - jeżeli by się nie pokłócili miedzy sobą to wszystko by było cacy i uczciwie :D

    Choć w sumie to tylko potwierdza moją tezę - większość organizacji przestępczych rozpada się przez zazdrość albo osobiste niesnaski - i tutaj to samo - gdyby nie to to mafia KnR by działała dalej, nietykalna dzięki osłonie Maszy. No i co - byłyby zachwyty klakierów jacy to oni nie są kryształowi i super pod każdym ich ST. A komu teraz będą te wypierdki kibicować? Nie martwcie się, mareczek i ekipa za miesiąc wróci do gry - jeszcze jest tyle błędów do wykorzystania...

    Moderator kruszynka:
    Usunięto offtop
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • Odszedłem z Wezn przed zmianami drogi @Zagubiony i owszem kupowanie floty przez rynek po zbójnickim minimalu jest legalne ale... nie jest legalne gdy flotę skupujesz ze swoich multi kupionych za pln , czyli notabene kupujesz flotę sam od siebie aby paść na potęgę główne konto - tu jak wiesz już chyba dość znacznie nagina Krystian regulamin.

    I żeby było jasne nie uważam że Panowie i Panie z KNR są czyści... nie są i od dawna wiemy o tym ale nie sugerujcie proszę żę SMEFRY/OLD nie mają czarnych owiec bo to się nazywa HIPOKRYZJA
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn