Grigor 04 [SWISTAKI] vs. chill [NFZ] ~ 131522.05% TOP 1 SOLO

  • Grigor 04 [SWISTAKI] vs. chill [NFZ] ~ 131522.05% TOP 1 SOLO

    Witam serdecznie wszystkich.
    Zaszczytne miejsce bo znowusz TOP 1 SOLO. :D

    Historia krotka, od kilku dni sprawdzalem jak loguje chill po 3.
    Prawie zawsze miedzy 10 - 12 minuta na matce pojawiala sie akta,
    Lot w ukladzie to 9m 20s. Takze prosta sprawa.
    Kolonek wbil o po 2. Moon powstal chwilke pozniej.
    Dex podrzucil mi @Hollus Grand Master (znowu sie narazasz. :D ).
    No i wyruszylem o 2:59:30. Locik nie przyjemny bo o 2:55 ktos akte na matce zapalil.
    Takze nie wiedzialem co i jak. No ale koniec koncow - wszlo.
    Myslalem ze Chill zalogowal i zwlekalem z dobitka al zauwazylem ze Pz nie zbiera
    to wystartowalem, Niestety juz ktos w miedzy czasie zadzwonil do chilla i chill uciekl. :D
    Ale wlecialem na moona po 1.6mld dodatkowej sureczki, takze calkiem przyjemnie. :)
    No i tyle.

    Wiem wiem @Ser Presidente "Znowu BFs" xD
    Chill pogratulowal, za co podziekowalem i zyczylem SzO.
    Zycze SzO jeszcze raz i powodzenia w linczu NFZ. :P
    NFZ dziekuje za pomoc w stawianiu floty.
    Cannabisom za pomoc z postawieniem moona, telepka i podeslanie paliwka.
    @Farnah Dziekuje za dodatkowy metal na telepka. :)

    Pozdrawiam Swistaki ktore sie kuruja na emeryturze. :D
    @Akcelerator @John Rambo .

    A ze ostatnio praktykuje painta to zrobilem obrazek:


    Do rzeczy:



    Dnia 06-02-2020 03:09:16 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Grigor 04 [SWISTAKI]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.358.153
    Krążownik 169.610
    Okręt wojenny 21.232
    Pancernik 47.933
    Reaper 3.331
    _________________________________________

    Obrońca chill [NFZ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 179.971
    Duży transporter 36.593
    Lekki myśliwiec 1.270.977
    Ciężki myśliwiec 39.602
    Krążownik 52.906
    Okręt wojenny 26.897
    Statek kolonizacyjny 15
    Recykler 38.832
    Sonda szpiegowska 340.243
    Bombowiec 5.356
    Niszczyciel 5.109
    Gwiazda Śmierci 71
    Pancernik 26.156
    Reaper 2.957
    Pathfinder 25.024
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Grigor 04 [SWISTAKI]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 228.150 ( -1.130.003 )
    Krążownik 120.769 ( -48.841 )
    Okręt wojenny 19.672 ( -1.560 )
    Pancernik 45.478 ( -2.455 )
    Reaper 3.217 ( -114 )
    _________________________________________

    Obrońca chill [NFZ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 177 ( -179.794 )
    Duży transporter 545 ( -36.048 )
    Lekki myśliwiec 1.117 ( -1.269.860 )
    Ciężki myśliwiec 425 ( -39.177 )
    Krążownik 5.595 ( -47.311 )
    Okręt wojenny 15.842 ( -11.055 )
    Statek kolonizacyjny 2 ( -13 )
    Recykler 866 ( -37.966 )
    Sonda szpiegowska 11 ( -340.232 )
    Bombowiec 4.709 ( -647 )
    Niszczyciel 4.907 ( -202 )
    Gwiazda Śmierci 71 ( -0 )
    Pancernik 21.288 ( -4.868 )
    Reaper 2.934 ( -23 )
    Pathfinder 2.472 ( -22.552 )
    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru
    1.289.591.721 Metalu, 394.674.748 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 6.256.916.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 10.882.473.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 9.001.345.811 metalu i 4.150.859.291 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.684.266.469 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 5.770.568.532
    Kryształ: 2.945.774.039
    Deuter: -136.787.000
    agresor zyskał łącznie 8.579.555.571 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -8.106.475.721
    Kryształ: -4.022.948.748
    Deuter: -437.315.000
    obrońca stracił łącznie 12.566.739.469 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Darkstar napisał(a):

    Ale to mnie dziwi, to czemu się Grigor nie sprzedał, a reszta tak???? I jak zawsze to co pisałem, z jednej książek co kiedyś tam przeczytałem: " Don't hate the player, hate the game" . Pretensje czy zażalenia do osób, które swoje konta na szekle przerabiają, co nie @Farnah ??? Łatwo szczekać, co nie? ;]

    Btw. Bez złej krwi pozdrawiam, @Akcelerator :)


    Pozdro,

    Dark
    sprzedać się chciał ja nie kupiłem :D
  • Nie ważne, czy surowce,czy czas. Chodzi o to,że każdy psioczy,że puszery, że o boże jak tu grać, ale jak dojdzie co do czego, to nikt swoich ex-sojusznikó nie rozlicza z poczyniań, że konta sprzedają. Nie widzisz w tym hipokryzji, @Farnah???

    Jeszcze raz powtórzę dosadnie, TO NIE JEST WINA tzw. PUSHERÓW,ŻĘ UNI UMIERA, to WINA OSÓB CO KONTA SPRZEDAJĄ!!!!!!!!!!

    Już mnie męczy CAPS xD a więc, gdybyś rozliczał innych graczy i sojuszników na swoich matczynych uniach, ale pewnie nie masz jaja by podskoczyć do nich.... to byś widział, że to problem osób co chcą odejść i hasj dostać. JA swoje konto oddałem @Tyski za DARMO, a mogłem chociaż dok wziąć, surkę zwieźć i co z 100 szekli poprosić? NIE, a więc szczekaczu bez argumentów, plz graj swoją drogą!

    Pozdro


    P.S. Gratulacje tego złomu, przetopu na flotę by gra mogła dalej się ciągnąć, bo brak "opozycji" wpływa demotywująco na grę.

    P.S.2 Gratz i przetop na okręty wojenne, mało ich masz. xD
  • Darkstar napisał(a):

    Nie ważne, czy surowce,czy czas. Chodzi o to,że każdy psioczy,że puszery, że o boże jak tu grać, ale jak dojdzie co do czego, to nikt swoich ex-sojusznikó nie rozlicza z poczyniań, że konta sprzedają. Nie widzisz w tym hipokryzji, @Farnah???

    Jeszcze raz powtórzę dosadnie, TO NIE JEST WINA tzw. PUSHERÓW,ŻĘ UNI UMIERA, to WINA OSÓB CO KONTA SPRZEDAJĄ!!!!!!!!!!

    Już mnie męczy CAPS XD a więc, gdybyś rozliczał innych graczy i sojuszników na swoich matczynych uniach, ale pewnie nie masz jaja by podskoczyć do nich.... to byś widział, że to problem osób co chcą odejść i hasj dostać. JA swoje konto oddałem @Tyski za DARMO, a mogłem chociaż dok wziąć, surkę zwieźć i co z 100 szekli poprosić? NIE, a więc szczekaczu bez argumentów, plz graj swoją drogą!

    Pozdro


    P.S. Gratulacje tego złomu, przetopu na flotę by gra mogła dalej się ciągnąć, bo brak "opozycji" wpływa demotywująco na grę.

    P.S.2 Gratz i przetop na okręty wojenne, mało ich masz. xD
    chcialbym sie pochwalic ze obecne konto dakrstasr tez ma odemnie za darmo :D se reklame zrobie a co
  • @Hollus Grand Master prawisz tyle morałów, ciagle mowisz o honorze i tego typu bzdury, ale topicie floty az staty trzeszczą, ze swieca szukac u was kogos kto w kulki nie leci- jedynie na ciebie nic nie ma poza glupota, ale skoro ja jestem zly bo akceptuje jabola to ty jestes zly bo akceptujesz swoj sojusz, Walenie moonow z multi z waszej strony jest okey to odwrocimy sytuacje- wy usprawiedliwiacie push jabolem, to teraz ja usprawiedliwie sciaganie was wami- zobaczymy jak odnajdziesz sie we wlasnej logice. Zatesknicie za czasami kiedy gralismy fair

    gz, chill ma male jaja (cannabis dorabial na anty i cos wspominal) ale waleczne wiec sie odbuduje, starcia nie ma co gratulowac- bfs jak juz sam wiesz, ale to moje osobiste fanaberie :p ale wytrwalosci i samozaparcia mozna pozazdroscic
  • Ser Presidente napisał(a):

    @Hollus Grand Master prawisz tyle morałów, ciagle mowisz o honorze i tego typu bzdury, ale topicie floty az staty trzeszczą, ze swieca szukac u was kogos kto w kulki nie leci- jedynie na ciebie nic nie ma poza glupota, ale skoro ja jestem zly bo akceptuje jabola to ty jestes zly bo akceptujesz swoj sojusz, Walenie moonow z multi z waszej strony jest okey to odwrocimy sytuacje- wy usprawiedliwiacie push jabolem, to teraz ja usprawiedliwie sciaganie was wami- zobaczymy jak odnajdziesz sie we wlasnej logice. Zatesknicie za czasami kiedy gralismy fair
    - Tamta gs,owka nikogo od nas z soja.
    - Nikt od nas z soja nie czysci foxa.

    Ja nikogo nie usprawiedliwiam, za to ty za wszelka cene probujesz mi zarzucic pod tym wzgledem hipokryzje zeby z kolei usprawiedliwic tym swoje dalsze brniecie w nieuczciwa gre - z marnym skutkiem. Co chcesz powiedziec przez to ze: "teraz ja usprawiedliwie sciaganie was wami"? Chyba nie to co mysle. Nie jestes taki bystry jak sie tobie wydaje, zejdz w koncu na ziemie, bo jestes oblakany.
  • Hollus Grand Master napisał(a):

    Ser Presidente napisał(a):

    @Hollus Grand Master prawisz tyle morałów, ciagle mowisz o honorze i tego typu bzdury, ale topicie floty az staty trzeszczą, ze swieca szukac u was kogos kto w kulki nie leci- jedynie na ciebie nic nie ma poza glupota, ale skoro ja jestem zly bo akceptuje jabola to ty jestes zly bo akceptujesz swoj sojusz, Walenie moonow z multi z waszej strony jest okey to odwrocimy sytuacje- wy usprawiedliwiacie push jabolem, to teraz ja usprawiedliwie sciaganie was wami- zobaczymy jak odnajdziesz sie we wlasnej logice. Zatesknicie za czasami kiedy gralismy fair
    - Tamta gs,owka nikogo od nas z soja.- Nikt od nas z soja nie czysci foxa.

    Ja nikogo nie usprawiedliwiam, za to ty za wszelka cene probujesz mi zarzucic pod tym wzgledem hipokryzje zeby z kolei usprawiedliwic tym swoje dalsze brniecie w nieuczciwa gre - z marnym skutkiem. Co chcesz powiedziec przez to ze: "teraz ja usprawiedliwie sciaganie was wami"? Chyba nie to co mysle. Nie jestes taki bystry jak sie tobie wydaje, zejdz w koncu na ziemie, bo jestes oblakany.
    udajesz prawda? Powiedz ze udajesz i nie bede musial przytaczac tu twoich słów z innych tematów. Naprawde nie widzisz ze twoje zdanie jest zalezne od tego w którą stronę wieje wiatr? Dostosowujesz za kazdym razem do sytuacji, mozna ci tlumaczyc wszystko "na logikę" ale ty i tak nic nie rozumiesz, masz swoja prawdziwsza prawdę. To ze nie czyscicie foxa ladnie podkreśliłes ale nie wspomniales o wyczyszczonym baginsie- nie ma znaczenia jakie konto jest czyszczone a sam fakt czyszczenia, pojemaju czy mam to szerzej rozpisac? Jestes nawet tak durny ze myslisz ze ktokolwiek chce usprawiedliwiac nieuczciwa gre ale na czym ta nieuczciwosc polega juz nie napiszesz bo jest wyimaginowana, zrodzila ci sie w glowie jakas dziwna wizja ze kazdy oszukuje i pierdzielisz o tym jak potluczony kiedytylko zabierasz gdzies glos. Co do bystrości to nie rozumiem, zawsze wydawalo mi sie że dosc szybko łapie... Poza tym to nie mnie ogarniecie kolejkowania zajęło rok, poki co to uczysz sie ode mnie nie na odwrót wiec szanuj paziu.
  • Ser Presidente napisał(a):

    udajesz prawda? Powiedz ze udajesz i nie bede musial przytaczac tu twoich słów z innych tematów. Naprawde nie widzisz ze twoje zdanie jest zalezne od tego w którą stronę wieje wiatr? Dostosowujesz za kazdym razem do sytuacji, mozna ci tlumaczyc wszystko "na logikę" ale ty i tak nic nie rozumiesz, masz swoja prawdziwsza prawdę. To ze nie czyscicie foxa ladnie podkreśliłes ale nie wspomniales o wyczyszczonym baginsie- nie ma znaczenia jakie konto jest czyszczone a sam fakt czyszczenia, pojemaju czy mam to szerzej rozpisac? Jestes nawet tak durny ze myslisz ze ktokolwiek chce usprawiedliwiac nieuczciwa gre ale na czym ta nieuczciwosc polega juz nie napiszesz bo jest wyimaginowana, zrodzila ci sie w glowie jakas dziwna wizja ze kazdy oszukuje i pierdzielisz o tym jak potluczony kiedytylko zabierasz gdzies glos. Co do bystrości to nie rozumiem, zawsze wydawalo mi sie że dosc szybko łapie... Poza tym to nie mnie ogarniecie kolejkowania zajęło rok, poki co to uczysz sie ode mnie nie na odwrót wiec szanuj paziu.
    Z tego co slyszalem to ty ciagle rozkminiasz kto sie kim pushuje, boty, multi itd. i gadasz o tym na okraglo jakbys prowadzil jakies tabelki. Tylko nigdy dowodu na koncu nie masz. Robisz cos po za tym?

    Wez juz sobie daruj tych swoich durnych wypowiedzi. Wywolujesz mnie do tablicy chyba 3 raz w tygodniu zarzucajac jakies farmazony wiec ci poprostu rozjasniam ten twoj ciemny umysl i odpowiadam na te zarzuty. Jakbys zamknal pi*de to bym sie nawet nie odzywal. Na inne odpowiedzialem nikogo nie usprawiedliwiajac. Zeby dostac szacunek to trzeba sie nauczyc szanowac wiec stul juz ryj :)... jestes zwyklym lizusem bez zasad. Jednym z prostszych zagadnien w psychologii jest takie w ktorym nie zderzajac sie ze swoim wlasnym cieniem projektujesz te wady na innych - jestes oblakany gosciu. Nie zawracaj mi dupy.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hollus Grand Master ().

  • A to co lucek? Wbijasz do mnie do ukladu i tego samego dnia wylapujesz od razu bana? Za co? Za czysta gre? Kakarotto za czysta gre dostal bana? Tomek tez? Kraken tez? Ty osle. A u nas Zimny bana dostal czy ktokolwiek inny? No nie hahahaha

    Tak jak mowil Grigor i Akcel... jestes najwiekszym HIPOKRYTOM na tym uni. Jestes gorszy od jabola bo nawet gdybys nie oszukiwal to klamiesz jak z nut pieprzac farmazony. Niedlugo bedziesz widzial duchy i smoki. Jestes najgorsza meda jaka ogame stworzyl dlatego z jabolem sie tak swietnie dogadujesz. Naprawde jestes zalosny. Swistaki przy tobie to anioly tej gry. A rok czasu wystarczy zeby zlomowac takich pro graczy jak ty co graja od 15 lat tylko w ogame, stfuuu...

  • Ej chlopie z ciebie sie nawet twoi sojusznicy u nas smieja ze masz nie rowno na bani i do mnie wyjezdzasz z takimi tekstami? Ja w ogame gram 15 lat? Majac 23 lata? Ty wiesz co piszesz wogole czy znowu cie ponosi fantazja? Twoim tokiem rozumowania idąc skoro zimny czy ktokolwiek u was nie ma bana i sa czysci- jabol tez nie mial bana wiec tez jest czysty? Co jest nie tak z toba koles? Nie bede sie wypowiadal na temat grigora i akcela- mozemy zrobic rozmowe na disco jak powazni ludzie ktora OD ZAWSZE my proponowalismy i rozmawialismy nie majac nic do ukrycia, to wy jak szczury sie chowacie po kanalach i obgadujecie ludzi za plecami w kolku wzajemnej adoracji gdzie kazdy kazdemu przyklaskuje a na boku jeden na drugiego napierdziela. Nawet rybak ma was za takich frajerow ze zgarnal siano za flote po czym wzial od was sure na odbudowe tej floty... :P

    O jakim szacunku mowisz? Myslisz ze zalezy mi na tym zeby plebs mnie szanowal? Kolegow w grze szukasz? I mowisz ze ja mam psychologiczny problem? To zastanowmy sie... Kto ma nierówno pod sufitem- ktos kto nie patrzy na opinie publiczna i robi to co chce w grze czy koles z ktorego sojusznicy sie smieja ktorych ma za kumpli nawiasem mowiac, po czym dymaja go na sure sprzedając ja nastepnie gdzies dalej a on jeszcze biadoli jakies bzdety i nagle kiedy mowi sie mu wprost ze wszystko czego bronil i w co wierzyl to kit bo caly jego sojusz to boty pushe i multikonta nagle chce uciszyc temat i w wyrazie swoich problemow emocjonalnych pisze do jakiegos goscia z forum "zamknij ryj" i tego typu teksty... Specjalista nie jestem ale cos pod kopułka jest nie tak... A co do moich tabelek... Chlopie to sa wasze jakies fanaberie... Wy naprawde myslicie ze nie mam nic lepszego do roboty tylko patrzeć którym kontem to znowu sie napompujecie? Dowodow chcesz? To ty daj dowody na jakiekolwiek twoje oskarżenia... Ja juz ci na diaco wylozylem krok po kroku jak masz sobie sprawdzić pedrosa czy cruleosa ze jada na bocie ale nie zrobiles tego bo co? Bo prawda boli? Nauczcie sie wkoncu znaczenia slowa hipokryta bo ciezko sie to czyta- serio. Od zawsze mowie jedno i to samo- mam gdzies to ze oszukujecie, przestańcie sie tylko wybielac dla poklasku na tym smiesznym forum i tyle, nie obrażajcie kogos kto sie pushuje robiac to samo bo to hipokryzja, gdzie jej przejaw widzisz u mnie? Bo wytykam palcem jakiegos wala waszego gdy raz w tygodniu zejde z u i zobacze ze kolejne floty topnieja? Napluc w twarz to mowisz ze deszcz pada... Jabol cie juz wyjasnial kiedys, ja cie tez juz wyjasnialem, uniosles sie dumą i zwyzywales wszystkich jak 15letni szczeniak jedynie

    I jezeli slyszysz ze ja cos rozkminiam to choroba postepuje- wlasnie z mózgu na uszy przeszła
  • Ser Presidente napisał(a):

    Ej chlopie z ciebie sie nawet twoi sojusznicy u nas smieja ze masz nie rowno na bani i do mnie wyjezdzasz z takimi tekstami?
    To ze tak mowisz to wiesz... moge powiedziec to samo o twoich sojusznikach. Pokaz kto sie tak smieje, ilu ich jest ze sojusznicy... a nie sojusznik ?

    Ser Presidente napisał(a):

    obgadujecie ludzi za plecami w kolku wzajemnej adoracji gdzie kazdy kazdemu przyklaskuje a na boku jeden na drugiego napierdziela.
    No ale kto na drugiego napierdziela, no kto? Ja na kogos napierdzielam? Obwiniasz mnie za to ze ktos dwulicowy nas obgaduje? Takie jest zycie i tacy sa ludzie... zdarza sie, ale pokaz bo poki co to farmazony gadasz o koncie foxa, o jakis naszych gs,owkach, o pedro i cruelu. Wiesz ja mam ich na disco wiec moglem ich zawsze spytac czy sa w przeciwienstwie do ciebie. Skad wiesz ze nie sprawdzilem ich?

    Ser Presidente napisał(a):

    Twoim tokiem rozumowania idąc skoro zimny czy ktokolwiek u was nie ma bana i sa czysci- jabol tez nie mial bana wiec tez jest czysty?
    Ja nie pije do tego ze skoro nie dostali bana to sa czysci tylko do tego ze u nas nie bylo ani jednego bana a spojrz ile u was. Ktoremus ujdzie czasem na sucho. To twoja logika, nie moja.

    Ser Presidente napisał(a):

    Nie bede sie wypowiadal na temat grigora i akcela- mozemy zrobic rozmowe na disco
    Juz gadalismy, zdarzylo sie. Wtedy nie dales mi ani screena ani grama dowodu zeby poprzec swoje slowa a od akcela dostalem cala dluga liste starc.

    Ser Presidente napisał(a):

    Nawet rybak ma was za takich frajerow ze zgarnal siano za flote po czym wzial od was sure na odbudowe tej floty... :P
    Odpowiedzialem juz na to. Nie usprawiedliwilem. My cisnelismy wtedy w soju takich ludzi dlatego sie bal cokolwiek powiedziec a potrzebowal kasy. Mam go od razu linczowac i wywalic z soja? Nie miec litosci? Przyznal sie a sury na odbudowe nie bral wtedy. Tym razem tez nie dostal. Wiec? Jak to w koncu bylo? Skad wiesz ze mu slalismy? Nawet jesli tak nas wyfrajerzyl, obgaduje nas i sprzedaje to o kim to swiadczy po tym jak mu wybaczam taki akt? To zarzut do mnie ze ktos jest zdrajca? Nie jestem slepo zapatrzony w moich ludzi tylko im zwyczajnie ufam. Zdarza sie ze ktos to zaufanie nadwyrezy.

    Ser Presidente napisał(a):

    O jakim szacunku mowisz? Myslisz ze zalezy mi na tym zeby plebs mnie szanowal? Kolegow w grze szukasz? I mowisz ze ja mam psychologiczny problem? To zastanowmy sie...
    Lucek, napisales "iec szanuj paziu." dlatego odpisalem ci na temat szacunku. Ty przeczytaj najpierw sam co piszesz bo nawet niewiesz dlaczego ja potem pisze o czyms.

    Ser Presidente napisał(a):

    koles z ktorego sojusznicy sie smieja ktorych ma za kumpli nawiasem mowiac, po czym dymaja go na sure sprzedając ja nastepnie gdzies dalej a on jeszcze biadoli jakies bzdety i nagle kiedy mowi sie mu wprost ze wszystko czego bronil i w co wierzyl to kit bo caly jego sojusz to boty pushe i multikonta nagle chce uciszyc temat
    Znowu mnie winisz za to ze ktos jest zdrajca i dwulicowy? Nie uciszam tematu, rozwijam wrecz. Caly moj sojusz to boty, pushe, multikonta? Nie ma ani jednego bota, ani multikonta. Kupowanie floty przez zimnego z konta baginsa przez rynek jest pushem? Jesli tak, niech bedzie. To jeden... To jest caly sojusz?

    Ser Presidente napisał(a):

    Wy naprawde myslicie ze nie mam nic lepszego do roboty tylko patrzeć którym kontem to znowu sie napompujecie? Dowodow chcesz? To ty daj dowody na jakiekolwiek twoje oskarżenia... Ja juz ci na diaco wylozylem krok po kroku jak masz sobie sprawdzić pedrosa czy cruleosa ze jada na bocie ale nie zrobiles tego bo co?
    A kim sie do tej pory napompowalismy? Nie licz juz tego nieszczesnego zimnego. Kim? Jedno konto podaj. Tylko jedno.

    Ja dowodow nie musze przedstawiac, to ze wylapujecie bany wystarczy.
  • Jezeli sojusznik z toba gra i u nas sie z ciebie smieje- wasza sprawa, ja stwierdzam fakty- chcesz wiedziec kto zapytaj na sojuszu, dopoki nie zacznie tu ujadac to nie mam interesu w tym zeby wywlekac brudy- niech cio powie jabol jak ma ochote albo sami zainteresowani (dwoch dokladnie)

    Nie dalem ci ani jednego screena? chocby w przypadku akcela- dostales od nas komplet screenow z czasami zdrazen ktory nijak nie pokrywaly sie z tym co wciskal ci akcel, chcesz po pol roku zebym odnalazl wszystko> jak temat byl "cieply" to go przemilczales, teraz mozna mowic ze "nic mi nie dales"

    Jezeli nie pijesz do tego ze skoro nie dostali banow to sa czysci to moze chodzi ci o to ze jak ktos pushuje sie umiejetnie to nienalezy tego wywlekac na board bo wszystko jest okey? masz uraz ze ja nawijam o zimnym- temat sprzed kilku dni, jeszcze cieply, mozna to "udokumentowac" dlatego o tym mowie, tak jak wczesniej mowilem o rybaku i eagle bo bylo na swiezo i mialem argumenty do rozmowy-0 po miesiacach juz nie mam, nie bede przetrzepywal stron ze statystykami, pokazywal ci kto z kim gra skoro reczyles ze to nie push- zyj dalej w blogiej nieswiadomosci

    skad wiem ze dostal sure na odbudowe? bo wiem i ty tez to wiesz ale liczysz na to ze pokaze ci kto mi to powiedzial- nie nie zrobie tego, kiedys dostawaliscie screeny to drwiliscie z tego ze na wszystko dawalbym tylko screeny, teraz tego nie robie to jest narzekanie ze tego nie robie- przywyklem do tego ze co nie zrobi ktos z NFZ to jest zle a podanie screenow rozpoczeloby jedynie kolejna zbedna dyskusje wprowadzajac do niej osobe ktora cos powiedziala i jak widac nie ma zamiaru rozmawiac o tym na boardzie- niech sam sie wypowie najlepiej.

    chodzilo mi bardziej o szacunek do tego ze trace na was nieogarow czas pokazujac jak sie gra w glupia gre przeghladarkowa, nie o szacunek do mojej osoby ale fakt, nie sprecyzowalem do konca- jak sie nawale to czasem uzyje skrotu myslowego

    zimny rybak push/multi (za rynek np kakarotti dostal bana zimny nie), pedro cruleos bot, stopienie bliboxa huciapa przez niewiem kogo (niestety ale tabelki zawiodly) masz kilka przykladow w 10s co przyszlo do glowy, najlepiej niech cie tu jabol uswiadamia, nie chce sie zaglebiac w cudze konwersacje, on ma wiele przypadkow walow z waszego sojuszu, mi sie nie zawsze chce rozmawiac- jabol jest bardziej kolezenski to tez mu sie zala ludzie

    widzisz ty dowodow nie musisz przedstawiac bo zwyczajnie ich nie masz, masz tylko bany, nie wiesz za co gdzie kiedy, widzisz ze ktos jest przekreslony to od razu obelgi, kraken- w nfz dostal bana za multi z czego kazdy sie smial bo znalismy obu wlascicieli obu kont ktorzy graja razem ale placz po wtopie akcela zmotywowal adanio do dzialania- nawet PSL (przeciwnicy) wam tlumaczylo ze tam graja 2 osoby ale odporni na nieprzychylne informacje jestescie, kakarotti lezal 2 tygdonie na banie chyba ale go wyjasnil- ban byl przez rynek i zwiazane z nim bledy, po doglebnej analizie GA sciagnela bana, niestety GO szybko blokady nakladaja ale juz nie napisza oficjalnie "pomylilem/lam sie" i gnoj zostaje, ja tez dostalem teraz bana i co mam zrobic? latka jest, blokada jest, nie wiecie za co a juz snujesz teorie "pewnie za niewinnosc" sugerujac mi jakies przekrety, ale kolejny raz proces logicznego myslenia zawiodl- ban w ktorym gracz dostaje nich "GRACZ" jest banem za nieregulaminowy nick, w moim przypadku bylo to "WalicSD" bo jak wiesz wygralem w 3 konkurencjach ten smiesnzy konkurs a nie dosc ze moje nagrody zostaly rozdane zlomkowi i jabolowi to jeszcze ostatnia ktora mi zostala zaczela byc realizowana po moim zlomie gdzie nie moglem sobie podniesc glupiego napedu impulsowego bo jest wartosci 6.08% mojego konta a w regulaminie jest ze max 5% konta- w momencie trwania SD jak i zzakonczenia jak i tydzien czy nawet 2 tygodnie po zakonczeniu SD badanie mi przyslugiwalo, tak to fajnie sprawnie dziala ze za zrobienie najwiecej %, najwiecej rw i wygranie turnieju z druzyna dostalem technologie jonowa z 12 lv na 13 o wartosci 6kk sury- taki oto zarcik sobie zrobilem w postaci nicku ale dla naszego srednio rozgarnietego community nick walicSD jest wulgaryzmem, szkoda jedynie ze jak GSowki mialy nazwy planet "Lucky pedal" to nikt nie reagowal- takie mamy tutaj rowni i rowniejsi
  • A, i nigdy nie drwilem ze screenow, zawsze chcialem dostac wiec niewiem skad ta wypowiedz.

    Szkoda ze nie powiesz kto i co, ale tez sie tego nie spodziewalem, a tlumaczyc decyzje mozesz czym chcesz. Majac choc grosz empatii bys powiedzial ale mniejsza. Widocznie oprocz bycia dwulicowym zdrajca jest jeszcze tchorzem bo sie do niczego nie przyznaje u nas na disco. Ludzie sa rozni, niestety. Sam se mozesz wyobrazic w jakiej sytuacji mnie ta osoba postawila teraz, ale to nie moj honor - na szczescie.

    Jasne ze nie mam dowodow i ze nie musze przedstawiac, dlatego ze moim celem nie jest punktowanie was kto, co i kiedy. Zauwaz ze to ty mnie wywolujesz do tablicy piszac ciagle ze a to "canna oszukuje", "canna sie wybiela", "hollus szeryf" etc. - robicie to z jabolem odkad sie oburzylem o pushe, po czym potem zasugerowalem ze moze bysmy zagrali fair, zdrowa rywalizacja etc. Czy ja za wami latam, robie screeny i pisze kto co? Pisze o was? Tak was zabolalo ze na was wjechalem? Akcja z nick,ami tez nie byla moim pomyslem.

    Wiadomo ze biore pod uwage ze ban moze byc za wulgaryzm, nick, bash etc. ale mimo to i tak napisze o tym bo smieszne jest to ze majac w soju zbanowanych graczy z przerozna historia ktora wielu osobom jest znana nagle z dupy wjezdzasz na mnie czy moj sojusz. Po co? Czy ja sie wypowiadalem ostatnio na wasz temat gdzies? Oskarzalem kogos? Atakujesz mnie to sie bede bronil. I nie uzywam faktow z powietrza to uzywam samych oczywistych faktow. Nie zawsze sa sprecyzowane bo nie wnikalem na tyle gleboko ale sie pokrywaja z prawda.

    Pedro swojego czasu zbieral pz,y po pare reckow ale czesto w tym samym czasie pisal z nami na disco. To samo cruelos. Byc moze Kakarotto sie pushowal przez rynek na multi a nie z dwoch zupelnie roznych miejsc, komputerow i kont? I dlatego wylapal bana? Rybak twierdzi ze eagle to nie jest jego pushowka. Slowo przeciwko slowu.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hollus Grand Master ().

  • Hollus Grand Master napisał(a):




    Jasne ze nie mam dowodow i ze nie musze przedstawiac, dlatego ze moim celem nie jest punktowanie was kto, co i kiedy. Zauwaz ze to ty mnie wywolujesz do tablicy piszac ciagle ze a to "canna oszukuje", "canna sie wybiela", "hollus szeryf" etc. - robicie to z jabolem odkad sie oburzylem o pushe, po czym potem zasugerowalem ze moze bysmy zagrali fair, zdrowa rywalizacja etc. Czy ja za wami latam, robie screeny i pisze kto co? Pisze o was? Tak was zabolalo ze na was wjechalem? Akcja z nick,ami tez nie byla moim pomyslem.
    odpowiem pierwszy i ostatni raz bo jestem wywolnany do tablicy, ja nic nie robie nie komentuje twoich postow od dluzszego czasu, nie kieruje zadnych slow w twoja strone wiec co ty pieprzysz ze ja cos robie byl moment ze jeszcze kiedys (2 miesiace temu??? wiec nie wiem po co wogole mnie wywolujesz po takim czasie do tablicy) myslalem ze masz cos w glowie i da ci sie cos wytlumaczyc w momencie jak sie przekonalem ze jednak wiatr hula miedzy uszami i jestes niereformowalny a do tego nie masz nawet grama honoru zaprzestalem szkoda mojego czasu na tego typu istoty ( i uwaga bo juz wiem co chcesz napisac bo jestes prosty jak budowa cepa, nie wracajmy do sprawy Darka bo szkoda Twojego czasu i tak nie odpisze, dla mnie jestes sciera i twoje slowa nic nie zmienia wiec nawet nie trac energii) .

    Nie jestes dla mnie zadnym partnerem do czego kolwiek nie trace czasu na robaki i sciery gdzies tam pod moim butem, szkoda mojego zycia jestem ponad to. Ale beka niezla bo zylka ci peka ze az chyba pocieklo. Jak zwykle mialem racje manipulowac toba tak latwo a wszyscy dookola maja ubaw trudniej rozpracowac i ograc moje 2 letnie dziecko.

    @Ser Presidente daj mu juz spokoj wkrecasz go w rozmowe a on brnie i brnie, jeszcze mu zylka peknie, wrzodow sie nabawi bedziesz go mial na sumieniu, przeciez o jest tak slaby psychicznie ze Ci sie powiesi zaraz i co zrobisz miej serce ;), jeszcze co to za frajda manipulowac kogos tak prostego, zadne wyzwanie ogarnij sie Lucek wzywam Cie :D dzieciom tez cukierki zabierasz? ;p odpusc jak ja tak nisko sie znizac nie ma sensu plecy bola od schylania sie



    zeby nie bylo ze offtop

    gratuluje pieknego starcia mam nadzieje ze ostatniego na NFZ i teraz nasza kolej.

    Chillowi nie wiem co zyczyc bo sie na niego pogniewalem ale ze jestesmy jedna wielka rodzina to nadal go lofciam :*
  • jabol1987 napisał(a):

    odpowiem pierwszy i ostatni raz bo jestem wywolnany do tablicy, ja nic nie robie nie komentuje twoich postow od dluzszego czasu, nie kieruje zadnych slow w twoja strone wiec co ty pieprzysz ze ja cos robie byl moment ze jeszcze kiedys (2 miesiace temu??? wiec nie wiem po co wogole mnie wywolujesz po takim czasie do tablicy) myslalem ze masz cos w glowie i da ci sie cos wytlumaczyc w momencie jak sie przekonalem ze jednak wiatr hula miedzy uszami i jestes niereformowalny a do tego nie masz nawet grama honoru zaprzestalem szkoda mojego czasu na tego typu istoty ( i uwaga bo juz wiem co chcesz napisac bo jestes prosty jak budowa cepa, nie wracajmy do sprawy Darka bo szkoda Twojego czasu i tak nie odpisze, dla mnie jestes sciera i twoje slowa nic nie zmienia wiec nawet nie trac energii) .
    Nie jestes dla mnie zadnym partnerem do czego kolwiek nie trace czasu na robaki i sciery gdzies tam pod moim butem, szkoda mojego zycia jestem ponad to. Ale beka niezla bo zylka ci peka ze az chyba pocieklo. Jak zwykle mialem racje manipulowac toba tak latwo a wszyscy dookola maja ubaw trudniej rozpracowac i ograc moje 2 letnie dziecko.

    @Ser Presidente daj mu juz spokoj wkrecasz go w rozmowe a on brnie i brnie, jeszcze mu zylka peknie, wrzodow sie nabawi bedziesz go mial na sumieniu, przeciez o jest tak slaby psychicznie ze Ci sie powiesi zaraz i co zrobisz miej serce ;), jeszcze co to za frajda manipulowac kogos tak prostego, zadne wyzwanie ogarnij sie Lucek wzywam Cie :D dzieciom tez cukierki zabierasz? ;P odpusc jak ja tak nisko sie znizac nie ma sensu plecy bola od schylania sie



    zeby nie bylo ze offtop

    gratuluje pieknego starcia mam nadzieje ze ostatniego na NFZ i teraz nasza kolej.

    Chillowi nie wiem co zyczyc bo sie na niego pogniewalem ale ze jestesmy jedna wielka rodzina to nadal go lofciam :*
    No fakt. Lucek robi a ty tak robiles. A co mnie interesuje twoje zdanie? Jestes tu nikim dlatego twoje slowa mnie nie oburzaja. Nie musisz mnie utwierdzac w lucka farmazonach.
  • dawno tu nie zaglądałem do Was bo inne ważne rzeczy zaprzątają mi głowę ostatnimi czasy, ale widzę że dalej się świetnie bawicie :D zero kłótni i przepychanek słownych, aż nie poznaję tego miejsca :D

    a tak wracają na ziemię to gratuluję serdecznie grigor wlotu, % przepiękny jak na solówkę, przy tych parametrach i remisy są mega zyskowne i jak najbardziej fajne :)
    oby tak dalej, trzymam kciuki, najważniejsze że się dobrze bawisz :) gdzieś tam jestem z Tobą duchem zawsze :D

    dla chilla serdeczne SZO i pozdrowienia ;) dla wszystkich dużo luzu i dystansu który polecam ;)
    rachu ciachu i do piachu
    Leo - Draco - Deimos - Izar - Libra - Galatea