Zmiana zużycia paliwa ?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zmiana zużycia paliwa ?

    Hej ludziska z Ledy :D Robi się nas coraz mniej na uni z różnych powodów , między innymi z powodu braku handlarza czy z powodu wprowadzeniu rynku. Ja natomiast robię posta z zapytaniem do was i jak do @Art co myślicie o zmianie zużycia paliwa na 0,5? floty coraz większe zużycie coraz większe braki w krysztale aby kupować dex na latanie. Myślę że jest to dobry pomysł na taką zmianę tym bardziej że były już wprowadzane na innych uni.
    Pozdrawiam
  • Assur92 napisał(a):

    Chyba sobie żartujesz, wystaw oferty normalne na rynku, a nie sobie życzysz 1,8 deuteru za 1 jednostkę kryształu to i ludzie zaczną sprzedawać dex. Wolę sam go przepalić latając w kółko niż za taki przelicznik sprzedać dex.
    A skąd ja mam brać Ci ten kryształ ? Ja nie mam jak Neo kilka pushówek co sobie regularnie farmił. Ja tutaj zadałem grzecznie pytanie i wcale się nie musisz zgadzać a na pewno się irytować.
  • od samego poczatku bylem zdziwiony dlaczego majac wybor nie przeszlo spalanie 0.5 a to dlatego ze gornicy maja wiekszosc i nie pozwola Ci latac o polowe taniej, zakladam ze jesli dojdzie do ankiety to ekowcy liczba glosow przeglosuja nas flociarzy i zapewne wyjdzie z tego jeden wielki niewypal ale probuj. Pomysl popieram


  • tez bym byl za, mimo ze klepie eko. mniej sie dzieje jak mniej latacie. ale akurat zgodze sie @Assur92 co to plakania o krysztal. jak wystawiam deuter 1:1 to jakos kupujesz :) Ty, i wszyscy. nie ma problemu ze zbytem po takich przelicznikach. najwyzej lezy pare godzin ale zawsze schodzi bo albo komus brakuje do badan, albo w koncu Ty to bierzesz. wiec wystawiaj normalnie krysztal, miej mniej deu, ale go miej. jak bedzie ankieta to zaglosuje po waszemu

    edit: bo jak mam Ci dac 1,8 deuteru za 1 krysztalu to ee, wole go miec u siebie po prostu i pchac w badania
    Miarą sukcesu jest to, jak wielu masz wrogów
  • Hmm z mojej perspektywy sprawa nie stanowi problemu. Parametry uni były znane od poczatku jej powstawania. Zwyczajnie zawsze trzeba brać uwagę na proporcje floty do możliwości konta. Zawsze jest tak ze czesc graczy buduje monstrualne floty bez eko, a potem jest kłopot. Osobiście jednak uwazam ze jak ktos by chciał zmiany przeliczników to nie widzę przeszkód. Skończy sie i tak na tym, że czesc graczy zbuduje jeszcze wieksze floty i za jakis czas dalej bedzie miec braki w deu.
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • arts napisał(a):

    psycho napisał(a):

    @arts handlarza nie oddadza. uparli sie na niego, chociaz od 2 miesiecy cala spolecznosc krzyczy o ten temat. zapomnij
    Ja wiem że całościowo nie oddadzą ale może na ekspie. Nawet z mniejszą szansą trafienia. Fajnie by było
    to by bylo mega. raz na ruski rok trafic handlarza i zamienic ten zalegajacy metal zeby np astro wrzucic.

    @Art ponegocjuj z nami a potem firma. podnoszac satysfakcje graczy, podniesiesz jakosc rozrywki. sytuacja win-win dla wszystkich taka ankieta :)
    Miarą sukcesu jest to, jak wielu masz wrogów
  • Shimano dzieki za link. Wlozyles kij w mrowisko hehe. Nie ma zaskoczenia, ze to Ty zarzucasz taki pomysl. A kto Ci kazal spawac tego potwora? XD Radz se teraz chlopie hehe.

    A tak powaznie to podpisuje sie pod projektem eko spalania. Eko w modzie. Mniejsze spalanie, mniej zanieczyszczen i smogu. Poza tym majatek Sithowie wydadza na loty do Roninow :) O przywiezieniu ich w recach nie wspomne XD

    Reasumując - znizka 50% na spalanie absolutnie niezbedna, dodatkowy rabat za zwiezienie Shimano, za pomysl oraz caloksztalt tworczosci na uni ;)

    Pzdr
    Sith
    Niech MOCz będzie z Wami! :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez lord*sith ().

  • Mieszane uczucia, patrząc egoistycznie to super pomysł, wyjątkowo sam poszedłem we flotę, więc bym się cieszył.
    Jednak z drugiej strony to uważam, że to nie do końca fair, ktoś szedł od początku w wydobycie, wiedząc, że przy tych parametrach będzie super popyt, a teraz mu to zepsują. Cytując klasyk ja bym się wku... Zdenerwował
    Dajcie ankietę, to rzeczywiście rozstrzygnie jak chce większość.
    pozdrawiam
    mareczekz20
    __________________

  • Podpisuje sie pod pomysłem na ankietę.
    Eko w modzie to racja ale z jednej strony nie ma latania na ochłapy. Każdy tu obecny w głowie coś tam ma i myśli dwa razy jak ma wypalić polowe zbiornika żeby podnieść troche latawców na marny zysk.
    Mimo wszystko przy tym co shimano naspawal nie dziwie sie pomysłowi montażu hybrydy w silnikach i spalania 50% - popieram. Floty pewnie bedą puchły, recki tez.
    Sprawiedliwie będzie jeśli ruszymy z ankietą ;)
    TWICE TOLD LEGEND

  • Hmm, ciekawa propozycja.

    Z jednej strony jako, że gram na tym uni flotą, to mniejsze spalanie deuteru jak najbardziej. Zwłaszcza, że jak przedmówcy zauważyli, że koszt poderwania floty i recków bywa astronomiczny.

    Z drugiej strony, jako ekowiec na innym uni widzę problemy ekowców - większość ekowców zainwestowała w ekstraktory deuteru z myślą, że ktoś jednak po uczciwym przeliczniku kupi ten deuter, bo nie ukrywajmy, ale nawet 1:1 czasem ciężko przełknąć. @turysta mówisz o farmieniu górników. Po pewnym czasie przestaną grać, albo zredukują wydobycie deuteru, żeby podbić jego cenę i być mniej atrakcyjnym celem.

    Wydaje mi się, że jak zauważył @tatomija, bez handlarza, przy zredukowanym spalaniu floty urosną, flociarze zaopatrzą się na zapas deuteru na kilkadziesiąt lotów i potem UFS. Tylko że zdarzy się to w znacznie szybszy tempie niż zazwyczaj miało to miejsce na innych uni.

    Jestem za ankietą.
  • turysta napisał(a):

    tak na logike jezeli gornik nie sprzeda dexu to go bedzie kisil
    jezeli bedzie go kisil to go mozna sfarmic
    po sfarmieniu gornika dalej mozna przepalac na floty
    i petla sie zatacza :D

    Tak na logike to jak gornik nie sprzeda paliwa to go wrzuci w Spalinowy , zwolni tym ładownosc transportu i pozbedzie sie balastu w postaci metalu i dexu a przy okazji przyspieszy sobie latawce do zwozki wydobycia ;)
    ale chetnie zaglosuje na obnizenie kosztow lotow jak tylko ,,ryneczek lidla,, zostanie zlikwidowany XD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez RAMMSTEIN ().

  • No proszę , wielkiemu Panu Shimano zaczyna brakować paliwka , nie dziwię się .
    Co do ankiety w sprawie zmiany spalania to każdy wie jakie będą wyniki .

    Ogólnie powinniśmy się jakoś zmobilizować z tym paliwem , mówię teraz do graczy którzy grają Eco , Nie sprzedawajcie uzurpatorom deuteru za pół darmo , niech płacą więcej , albo nie mają nic . Jak by wszyscy zaczęli sprzedawać dex jak należy to zaraz całe Top 5 spadnie jak latawce w deszczowy dzień xD

    Daj mi minutę, a będę dobry.
    W godzinę - będę świetny.
    Daj mi rok a będę niepokonany !
  • Water napisał(a):

    No proszę , wielkiemu Panu Shimano zaczyna brakować paliwka , nie dziwię się .
    Co do ankiety w sprawie zmiany spalania to każdy wie jakie będą wyniki .

    Ogólnie powinniśmy się jakoś zmobilizować z tym paliwem , mówię teraz do graczy którzy grają Eco , Nie sprzedawajcie uzurpatorom deuteru za pół darmo , niech płacą więcej , albo nie mają nic . Jak by wszyscy zaczęli sprzedawać dex jak należy to zaraz całe Top 5 spadnie jak latawce w deszczowy dzień xD
    albo ustawimy się tobie w układzie i jedyne wydobycie jakie będziesz miał to to z buga na urlopie :)
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
  • ---Webber--- napisał(a):

    Water napisał(a):

    No proszę , wielkiemu Panu Shimano zaczyna brakować paliwka , nie dziwię się .
    Co do ankiety w sprawie zmiany spalania to każdy wie jakie będą wyniki .

    Ogólnie powinniśmy się jakoś zmobilizować z tym paliwem , mówię teraz do graczy którzy grają Eco , Nie sprzedawajcie uzurpatorom deuteru za pół darmo , niech płacą więcej , albo nie mają nic . Jak by wszyscy zaczęli sprzedawać dex jak należy to zaraz całe Top 5 spadnie jak latawce w deszczowy dzień XD
    albo ustawimy się tobie w układzie i jedyne wydobycie jakie będziesz miał to to z buga na urlopie :)
    Święta racja ! trzeba zapukać do niego po dex napewno ma skitrany :D
  • Widzę twardo tutaj dyskutujecie a i jakieś pogróżki się trafiają :)

    Prawda jest taka że na tym uni deuter jest nic nie wart...dosłownie nic...co do spalania... tu musiała by być wprowadzona ankieta z zastrzeżeniem że dla kont minimum miesiąc zarejestrowanych na Ledzie. Te uni w sumie i tak zostało okrojone ze wszystkiego handlarz/spalanie/zakrzywienie galaktyk itd

    Ps: jakby co u mnie zawsze kupicie metal. Zapraszam:)
  • Jestem zdania, że każdy kto się rejestrował, wiedział na co się pisze. Jeśli rzeczywiście pojawi się ankieta, to nie zagłosuję za zmniejszeniem spalania.
    To samo handlarz, wszyscy wiedzieli, że nie będzie handlarza i będą braki w krisie, wystartowało uni i wielkie zaskoczenie, że nie ma handlarza i braki w krisie. :E
    Ale jak widać, konta się rozwijają, czyli można. Co prawda wolniej, ale można. :E
  • Darkstorm^ napisał(a):

    Jestem zdania, że każdy kto się rejestrował, wiedział na co się pisze. Jeśli rzeczywiście pojawi się ankieta, to nie zagłosuję za zmniejszeniem spalania.
    To samo handlarz, wszyscy wiedzieli, że nie będzie handlarza i będą braki w krisie, wystartowało uni i wielkie zaskoczenie, że nie ma handlarza i braki w krisie. :E
    Ale jak widać, konta się rozwijają, czyli można. Co prawda wolniej, ale można. :E
    Zawsze można wystawić lewy deuter za kriss który kisi się na urlopach :)
    Albo... bic rekordy świata w WR Opancerzeniu i spalinowym:)

    Flociarze mają tu problem bo mają mega duże ilości metalu brakuje im krissu do budowy flo a deu do latania a za metal nikt nie chce sprzedać... (tu akurat kłamie-ja nie mam problemu z zakupem deuterku wystarczy płacić grubo metalem...)