Mariolka [D_B] vs. Dedmen ~ 10853.47% & Mariolka [D_B] vs. fantomas [ZUK] ~ 2514.7%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Mariolka [D_B] vs. Dedmen ~ 10853.47% & Mariolka [D_B] vs. fantomas [ZUK] ~ 2514.7%

    Wstawiam na prośbę agresora.


    Mariolka napisał(a):

    Pozdro dla buddy i soja


    Dnia 02-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Mariolka [D_B]
    ________________________________________________

    Krążownik 26.342
    Okręt wojenny 22.512
    Pancernik 1.808
    Pathfinder 1.106
    Sonda szpiegowska 34.000
    _________________________________________

    Obrońca Dedmen
    ________________________________________________

    Mały transporter 729
    Duży transporter 947
    Lekki myśliwiec 1.475
    Ciężki myśliwiec 637
    Krążownik 4.719
    Okręt wojenny 10.744
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 21.481
    Sonda szpiegowska 4.873
    Bombowiec 548
    Niszczyciel 289
    Pancernik 1.199
    Reaper 169
    Pathfinder 665
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Mariolka [D_B]
    ________________________________________________

    Krążownik 21.354 ( -4.988 )
    Okręt wojenny 21.823 ( -689 )
    Pancernik 1.787 ( -21 )
    Pathfinder 754 ( -352 )
    Sonda szpiegowska 12.064 ( -21.936 )
    _________________________________________

    Obrońca Dedmen
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    26.993.528 Metalu, 5.479.212 Kryształu i 4.886.462 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 220.625.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.434.627.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 729.871.100 metalu i 355.475.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 37.359.202 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 622.653.628
    Kryształ: 287.647.612
    Deuter: -8.220.538
    agresor zyskał łącznie 902.080.702 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -935.455.528
    Kryształ: -439.994.212
    Deuter: -96.536.462
    obrońca stracił łącznie 1.471.986.202 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1


    ..............................................................................................................



    Dnia 02-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Mariolka [D_B]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 23.438
    Pancernik 1.825
    _________________________________________

    Obrońca fantomas [ZUK]
    ________________________________________________

    Mały transporter 6.089
    Duży transporter 2.974
    Lekki myśliwiec 4.741
    Ciężki myśliwiec 2.796
    Krążownik 629
    Okręt wojenny 361
    Recykler 2.015
    Sonda szpiegowska 1.351
    Bombowiec 150
    Niszczyciel 230
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 341
    Reaper 152
    Pathfinder 1.417
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Mariolka [D_B]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 22.512 ( -926 )
    Pancernik 1.808 ( -17 )
    _________________________________________

    Obrońca fantomas [ZUK]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    9.164.663 Metalu, 10.844.472 Kryształu i 4.047.386 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 57.005.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 333.972.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 149.073.400 metalu i 102.396.700 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 24.056.521 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 116.058.063
    Kryształ: 98.671.172
    Deuter: 3.792.386
    agresor zyskał łącznie 218.521.621 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -179.946.663
    Kryształ: -142.555.472
    Deuter: -35.526.386
    obrońca stracił łącznie 358.028.521 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • LuNu - niepotrzebne słowa, ja rozumiem podejrzenia, ale muszą być dowody, na tę chwilę ich nie ma. Przyznam, że nie takiego RW się spodziewałem, ciężko ekscytować się takim TOP`em jeśli gracz-agresor jest tak "małomówny", wręcz jest duchem.

    Cóż gramy dalej.
    Podczas wojny milczą prawa.
  • Jak widzisz DH, ja również nie gratululuje, pogratuluje jak poztywnie o tym RW, wypowie się GO ... nielegalnych metod wsparcia jest mnóstwo, nie można zakładać że cała TOP`ka gra nielegalnie - tak zakładając i Ciebie można posądzać :D, ... ja wiem, Ty swoje wiesz, jak i LuNu - ale widzisz jak na razie Wasza wiedza GO nie jest przydatna.

    PS. Jeśli znajomość gry to kombinowanie - to tak masz rację nie znam się.
    Podczas wojny milczą prawa.
  • A ja tam pogratuluje o ile 2 gościa nie znam to jednak swoją flotę skądś kojarze :E
    Nie sram się o te kwadraciki od lat mam wyłożone na tą grę gram bo lubię jak stracę to trudno takie są tu zasady
    Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka :)
    Co z odbudowa to nie wiem czy mam chęci bo tak szczerze to ta flota stała 3 noce na zezłomowanie :D pecha mieli ludzie którzy za późno decydowali się na lot
    Grabki jeszcze raz ten wlot moonem do układu mogłem przewidzieć ale po co :E
  • LuNu lamus już mnie zgłaszał :E strażnik teksasu :D skany , skany , skany i co ? i tyle ... :D
    Najpierw oskarżenia , a poźniej co ? Poźniej głowa w piach jak bana nie będzie i czekanie na kolejne RW by móc znów zrobić to samo.
    Haracz też ma kontrowersyjne RW , a przecież stoicie murem za nim , że gra czysto ( i nie podważam tego).
    Taka gra , swój swojego zawsze będzie bronił , wrogowi zawsze źle życzył.
  • tam gdzie badi gra tam zawsze bedzie smierdziec. Na janice wrzuca RW za agresora czyli za Wuja ktory sam pisał że gra nieuczciwie. Teraz nowe uni , wchodzi badi ze swoimi pozdrowieniami w kazdym RW jakby chcial zablysnac empatia do innych I nie minęło wiele A już wrzuca jakies śmierdzące STeki za innych. Wszyscy jego kumple nie uzywaja forum I proszą tego przydupasa o wrzucenie Rw :thumbsup: nie gratuluje bo nie ma czego
  • upsss no i sie zaczelo...;]
    po1. Mariolka to zaden moj kumpel a jedynie znajomy. Jego bronic nie bede tak jak wuja, wujo to moj kumpel-ba! przyjaciel wrecz. I tak, przyznal sie ze gra nieuczciwie-przyznal sie ze byl zasiadany, a ze nie jest biegly w oszukiwaniu to nie potrafil tego ukryc i wyladowal na banie. To a to co mu przypisujecie to komletnie rozne kwestie.
    po2. flota dedmena mogla pasc wczoraj w nocy-tez stala-niestety tempo tu takie ze moje raki wracajace z innych starc jak trowniez roznica 150 us uniemozliwily to. Z tegoz to powodu nie mialem watpliwosci w uczciwosc tego ST i bez wyrzutow sumienia zgodzilem sie je zamiescic.
    po3. kim Ty jestes zeby wydawac wyroki?
  • Żeby było jasne bo byłem pewien że to nie o mnie chodzi z tym puschem dopiero mnie uświadomił Gierek po małej rozmowie XD :E
    Napisze krótko ale dosadnie
    Wam to się z tej chciwości chyba całkiem w dupach poprzewracało?
    LuNu zawrócił odemnie atak zaraz po moim skanie
    Raport szpiegowski z Księżyc [xxxxxx]02.02.2020 04:32:05
    Od: dowódca floty
    Miał koło 30 min
    Od tej chwili zacząłem sobie skanować (skoro już wstałem po przynajmniej 5h bez fsa ) w międzyczasie
    Przewaliłem 3,4i1 galę koło siebie (zróbcie śledztwo i przepytajcie XD ) w ostateczności wyrywkowe skany podam XD jakoś po 5 wysłałem expy i poszedłem dalej spać bo wy zabijacie się skanami i sami mi aktywki robicie XD qrfa 3 dni bez fsa dzięki wam siedziałem pacany a wy mi o puchu piszecie? XD bez urazy ale tak mnie rozbawiliście i wqrwil iście jednocześnie że to aż wola o pomstę do nieba
    Wracając do tematu
    Raport wojenny Księżyc [xxxxxx]02.02.2020 07:13:16
    Od: dowódca floty
    Miałem wstać o 7 :E
    Wstałem o 7:30(moze parę min po )
    Nie spodziewałem się że wpadnie na przeprowadzkę
    Tutaj uznanie albo fart bo normalnie w tygodniu by to nie przeszło
    Jednak się odbuduje bo zostałem strasznie opieprzony w pw co będzie chyba tylko dobiciem do krzyża waszych pomysłów
    Pozdrawiam i włączcie myślenie
    Agresorowi jeszcze raz gratulację rozmowa po walce trzymała poziom
    Nie to co tu...
    Edit. Fak tycznie nie było krótko ale wierzę że dosadnie.
  • Dzieki za wyjaśnienie, ale było napisać:

    "
    Żeby było jasne bo byłem pewien że to nie o mnie chodzi z tym puschem dopiero mnie uświadomił Gierek po małej rozmowie

    Napisze krótko ale dosadnie

    Wam to się z tej chciwości ciekawości chyba całkiem w dupach głowach poprzewracało?

    LuNu zawrócił ode mnie atak zaraz po moim skanie

    Raport szpiegowski z Księżyc [xxxxxx] 02.02.2020 04:32:05

    Od: dowódca floty

    Miał koło 30 min

    Od tej chwili zacząłem sobie skanować (skoro już wstałem po przynajmniej 5h. bez fsa ) w międzyczasie

    Przewaliłem 3, 4 i 1 galę koło siebie (zróbcie śledztwo i przepytajcie ) w ostateczności wyrywkowe skany podam jakoś po 5 wysłałem expy i poszedłem dalej spać bo wy zabijacie się skanami i sami mi aktywki robicie (słowo klucz) qrfa 3 dni bez fsa dzięki wam kochanym sąsiadom siedziałem pacany o moi kprzyjaciele a wy mi o puchu piszecie? bez urazy ale tak mnie rozbawiliście i wqrwil iście temu cenię Was jednocześnie że to aż wola o pomstę do nieba modlę się o Was.

    Wracając do tematu

    Raport wojenny Księżyc [xxxxxx]02.02.2020 07:13:16

    Od: dowódca floty

    Miałem wstać o 7

    Wstałem o 7:30(moze parę min po )

    ..."


    I moje pytania:
    1. Co poleciało na expy? .. tylko DT/MT, czy cała flota ?
    2. Skąd wyleciały expy, z planety czy Księżyca ?
    3. Jeśli cała flota wyleciała na expy z Księzyca o ~5:10 to wróciła mniej więcej o 6:35, czyli Mariolka przy Tym założeniu musiała idelanie wycyrklować czas skoro do ataku doszło o 07:13

    ... jeśli tak było to majstersztk logistyczny Mariolki, zakładając powyższe i przeniesienie całej planty z moonem.
    Podczas wojny milczą prawa.
  • Po 1.Graty :lm:
    Po 2 . Zaśmiecacie stek swoimi kłutniami :popcorn: Po co ??? Z zazdrości że komuś się innemu nie udało :lool:
    Po 3. Psujecie to forum fałszywymi oskarzeniami o pusch. Widzę to od virgo jak powrociłem po kilku latach nie grania. Wciąż te same mordy odrzucają się błotem <X <X <X zapomnieliscie że to tylko gra raz zabierze raz da . Good Game Have fun :thumbsup: no ale jak ktoś od początku uni jak i jutro tak będzie wrzuca trochę$$$$$ To zaczyna się napinka :cursing: :cursing: :cursing:
    Po 4. Niech ruszy uni bez anty :xfa:
  • Dla mnie mozecie sobie gadac co chcecie,za dlugo gram w te gre zeby nie wiedziec kto sie pcha a kto nie. Sumitomo sie pushowal, mowilem o tym i gosc skonczyl tam gdzie jego miejsce. I mam nadzieje ze osama tez tam wyladuje. Moze to starcie jest fair, moze nie,ale wiem ze wiele wczesniejszych bylo po prostu ustawionych, Tak jak dzis alcococo (wczesniej michcik oddam), no po prostu nie wierze w takie przypadki ze taki unskillowy gosc ktory robi fsy na pz z planety wali same top1,nie ubijajac praktycznie nic w miedzyczasie, a jak przywali to same rekordy do ktorych % inny duzo aktywniejsi gracze nawet sie nie zblizyli. I oczywiscie wiekszosc tych top1 st na kontach ktore mial w swoim nicku oddam. Przypadek?
  • Z jednej strony rozumiem podejrzenia o pushowanie, niestety o rozbicie Dedmen-a ciężko mieć jakiekolwiek wątpliwości.

    Z piątku na sobote stał w nocy, w zasadzie próbowałem zaalarmować ewentualnych zainteresowanych, z obserwacji wynikało że dopiero 6:40 się zalogował. Flota blisko 4h stała niepilnowana, nikt nie był zainteresowany jej rozbicie mimo, że paru ludziom podrzuciłem informacje., nikt nawet nie odpisał.

    Podobnie w nocy złomowania o 3:30 ponownie DH stał bez gwiazdek i zainteresowani widzą, że alarmowałem o braku FS-a. Jednak nikt nie chciał ruszyć, a nawet te 150 układów spokojnie by przeleciał i złomu dokonał.

    Przy stylu gry Dedmen-a to dziwie się, że tyle czasu zajęło komuś trafienie. Więc jeśli flota przez kilka dni stoi po nocach co widziałem na własne oczy to słabo mi wierzyć, że to pojedyncze RW było pushem.
    Mess with the best, die like the rest.
  • Grałem na uni 21, byłem dużo młodszy, większość z was pewnie też. Grało 10x więcej ludzi forum pękało w szwach od ST i komentarzy, ale kłótni o ustawki i tym bardziej pushe było dużo mniej!!!

    Niestety gra się zmieniła i każdy wie, że nie na lepsze. Niestety co jest gorsze to ludzie choć starsi i być może majętniejsi też zmienili się na gorsze - wyścig szczurów w życiu i jak widać nawet podczas zabawy... Pay for Win, pushe, multikonta, ustawione ataki....
    Przeglądnąłem forum i pojawia się to cały czas, ciągłe oskarżenia...

    Dlatego nawet nic nie wklejam na forum bo szkoda czasu i nerwów

    Pozdrawiam wszystkich fanatyków i wariatów z mojego sojuszu bo fajne z nich chłopaki

    Co do starcia - piękny wlot i mam nadzieję że uczciwy!

    Cześć!