Elektrostatyczny [KARTEL] & Agresor Zlo [TYLKO MY] vs. Narimm0r [FURIA 1] ~ 2767.76%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Elektrostatyczny [KARTEL] & Agresor Zlo [TYLKO MY] vs. Narimm0r [FURIA 1] ~ 2767.76%

    No to czas drugi raz zaświecić w tym dziale ^^
    Tym razem w towarzystwie bo po przesiadce to tak trochę licho z flotą, badaniami, a przez to i żółwie recki mam ;)
    Pozdro dla Bobbyego specjalisty od badań ;P

    Historia krótka. Szukałem jakiś ciekawszych idlaczków korzystając z 75% zysku, no i jakiś znajomy nick mi się rzucił w oczyska. Nie sądzę by to był oryginalny Nari no ale uwagę przykuło, skan po planetach no i bez szału, a przynajmniej nic na moją flotę z ekspedycji xD
    No to dalej puszczam ekspy i latam sobie pionierami zbierając złom po całej gali, aż moją uwagę przykuła aktywka na moonie matki, gdy reszta już pogasnąć zdążyła. Szybki skan raczej bez wielkich nadziei i duże zdziwko bo chyba ktoś o fs zapomniał O_O
    Szybkie liczenie, telep złomu i wylot, ale strach jest bo się Dużymi Trampkami w razie co nie obronię to poleciała wiadomość do Wielkiego Brata tego Uni :D
    W tym miejscu dzięki Agreścik za obstawę i recki, moje to po śmierć można wysyłać :/
    No i oczywiście o dofarmie bym zapomniał, bo mądry ja puściłem wszystkie MT w pierwszej fali :lool:

    Ostatecznie wszystko siadło ładnie, pozdro dla sojka obowiązkowo ;)
    Kupię dex w każdych ilościach :thumbsup:


    A tu trzy słowa od księdza prowadzącego:

    Agresor Zlo 16.01.2020 00:22:59
    jak wrzucasz na forum to ode mnie w st dopisz ;
    dzięki za zap


    co prawda nie jest to ten ałałek właściwy ..ale tez jego ...
    zawsze cos
    Vice Sol mówi Gol !!!
    pozdro Al


    Dnia 16-01-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Elektrostatyczny [KARTEL]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 45.384
    Ciężki myśliwiec 22.115
    Krążownik 10.323
    Okręt wojenny 4.412
    Pancernik 3.731
    Mały transporter 165.006
    _________________________________________


    Agresor Agresor Zlo [TYLKO MY]
    ________________________________________________


    Reaper 20.000
    _________________________________________


    Obrońca Narimm0r [FURIA 1]
    ________________________________________________


    Mały transporter 17.904
    Duży transporter 23.069
    Lekki myśliwiec 2
    Ciężki myśliwiec 7
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 5.900
    Sonda szpiegowska 2.652
    Gwiazda Śmierci 1
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Elektrostatyczny [KARTEL]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 45.310 ( -74 )
    Ciężki myśliwiec 22.087 ( -28 )
    Krążownik 10.307 ( -16 )
    Okręt wojenny 4.407 ( -5 )
    Pancernik 3.728 ( -3 )
    Mały transporter 164.798 ( -208 )
    _________________________________________


    Agresor Agresor Zlo [TYLKO MY]
    ________________________________________________


    Reaper 19.969 ( -31 )
    _________________________________________


    Obrońca Narimm0r [FURIA 1]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:
    296.953.842 Metalu, 358.065.918 Kryształu i 187.770.861 Deuteru
    74.238.460 Metalu, 89.516.479 Kryształu i 46.942.716 Deuteru
    18.559.615 Metalu, 22.379.120 Kryształu i 11.735.679 Deuteru
    4.639.904 Metalu, 5.594.780 Kryształu i 2.933.919 Deuteru
    1.159.976 Metalu, 1.398.695 Kryształu i 733.480 Deuteru
    289.994 Metalu, 349.674 Kryształu i 183.370 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 7.387.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 467.414.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 145.413.600 metalu i 131.362.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.123.446.482 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    145.413.600 Metalu i 131.516.400 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 537.179.391
    Kryształ: 606.207.066
    Deuter: 249.603.025
    agresor zyskał łącznie 1.392.989.482 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -634.121.791
    Kryształ: -693.628.666
    Deuter: -263.110.025
    obrońca stracił łącznie 1.590.860.482 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

  • widzę, że z przygodami, ale weszło :D rośnijcie duzi :D
    A tak serio, to nie ma znaczenia czy jesteś papieżem, czy Barackiem Obamą, czy też Bono albo Björk – niektórzy ludzie będą cię uwielbiać, a niektórzy nienawidzić. Możesz być kolesiem wałęsającym się po ulicach albo najsławniejszą osobą na świecie, to bez znaczenia. Niezgoda i opozycja są, niestety, częścią człowieczeństwa. Nie znam jeszcze artysty, który by nie zaznał jakiejś formy krytyki.
  • No i kolejny pusherek biedniejszy:) Ładnie przeorany choć w sumie wyglądają to jak żniwa :)
    SzO jak najszybciej dla obrońcy bo miło się lata tak na tłuściocha :)
    Hm coś dużo w tej FURII pusherów, wtyczek i szpiegów lubiących siać ferment na uni - stąd zawsze miło widzieć takie STejki :)
  • Skoro skasowali mi temat w DID gdzie wczoraj opisywałem kradzież konta Watera, to opiszę ten w pyte mroczny puszyk tutaj.
    Po zezłomowaniu Vice Sola wysłałem surkę Waterowi (zysk + straty za 2 wjazdy), część przetopił, części nie zdążył. 2 dni po tym napisał mi, że nie może się zalogować na konto, szybko ustaliliśmy kto mógł mieć dostęp. Jedyną osobą która posiadała hasło do Watera był Bobby, a do niego prawdopodobnie dostęp miał śmierdziel (Agresor). [ciach] Teraz się okazało, że konto zeszło z urlopu, zmieniło nick na Narimm0r (że niby ja :D :D :D ) i walnął to elektrostatyczny (były sojusznik Watera) wraz ze [ciach], który miał dostęp do konta Bobbiego.

    Ps. Elektryczny, tą mikroflotką się przebijasz na te dtki spokojnie, nie musiałeś wysyłać aż tyle, wystarczyły same kr, ow i pc. Śmierdzi puszem na kilometr.


    Ps. 2 ciekawe co byś musiał bronić, skoro ja i Kochaś na przymusowym urlopie. a [ciach] ma do Ciebie 70 US? :D ten lot to taki trochę na pewniaka skoro wysłał 20k rozpruwawczy na to przez 120 US.
    [ciach]

    Nie gratuluję, bo nie ma czego.

    Aaa, teraz rozumiem. Elektrostatyczny przeniósł się na konto Bobbiego, wszystko jasne :)

    Moderator Neferet:
    Offtop, obraza
    LUMPY MROKU PAŁER W KROKU

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NarImmor ().

  • Wszyscy się cieszą impreza trwa ,a Elektro z Agrestem w Pusza gra . Najlepsze jest to że się jeszcze z tym tak afiszują , wrzucili urlop na koncie i przeczekali miesiąc żeby sie nie skapnął , że niby Nari to już zapomniał , Water stracił nadzieję . Ale dziwnym trafem po dokładnie miesiącu bo urlop wstawiony 15.12.2019 a już 15 stycznia 2020 , konto o dziwno bez urlopu i tyle surki na planecie ( dziwne , wręcz niespotykane ) . Ale nie martwcie się chłopaki was również kara dosięgnie .

    Daj mi minutę, a będę dobry.
    W godzinę - będę świetny.
    Daj mi rok a będę niepokonany !

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Water ().

  • Tą piękną bajkę przemilczę, bo widzę, że lumpy nie potrafią żyć bez siania fermentu i krzywych insynuacji. Sami nie potraficie żyć bez krzywych akcji więc w głowie się wam nie mieści, że można i uczciwie STeki robić. Z Kochasiem to pewnie za uczciwość na permie wylądowaliście co?
    Może już na samym początku gównoburzy poproszę @Neferet by przeczyściła temat.

    Odnośnie jedynej części trzymającej się tematu:

    Ad Ps - Pewnie, że nie musiałem wysyłać tyle, tak jak i tylu mt ale nie chciałem tracić czasu na dokładne liczenie i posłałem to co miałem szybszego we flocie, zwłaszcza, że trochę układów do przelotu miałem.

    Ad Ps2 - Świat na lumpach się nie kończy, nie tylko wy latacie (no już nie) na uni. Agrest do mnie to akurat ma 10 US. Po za tym bardziej od obstawy chodziło o recki bo jeśli nie miałeś okazji zauważyć to nie dysponuję ich turbo wersją ;)

    Ad cała reszta - a za wyzwiska to chyba i na forum przydałby Ci się urlop.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Elektrostatyczny ().

  • Elektro ... tak to jest jak uderzysz w czuły punkt
    co tu dużo mówić ... chujki lumpy stracuły troche surki na swoim pushkoncie i tyle ;p ... a biedna Erka płacze ;p i inne gnomy :)

    graty i oby sie odbudował bo każda sura na konto KARTELU się przyda :) co tu mówić jak biedaczki na banach za uczciwą grę ... :*
  • Wstawiać takie coś... Dramat...
    Water szkoda że obracales się w takim gronie znajomych...

    Karlikus kim ty w ogóle jesteś bo jakoś cię nie kojarzę? Sapiesz do mnie jakbyś conajmniej mnie znał .

    Nari wszystko opisał tak więc nie wiem czego tu gratulować?
    Złodziejstwa konta?
    GO powinien sprawdzić logi?
    Skoro Water zawsze logował że swojego IP a konta nie przekazał?
    Electra/Quantum - OFF aggressive
    45.251% 54.267% 85.196% 97.465% 101.063% 133.225%
    301.518%
    465.888%
    936.675 % exTOP 1 WORLD
    WEZN - OFF R32 [WSNR]
    21.336 %
    111.331 %
    82.675 %
    EUROPA - OFF R32 [LUMP]
    NORMA - ON ;] [LUMP]
  • Fałszywi znajomi i tyle . Ja nie wiem jak po czymś takim ci ludzie w ogóle wychodzą z domu i mogą żyć . Dziś konto na Ogame jutro ze sklepu coś wyniosą , i powiedzą " Leżało to zabrałem " .

    Na początku spisek wobec mnie w sojuszu , Karlik tak ty też tam byłeś , nawet nie napisałeś , wg nie zapytałeś się co i jak . Szybki kick z sojuszu i wiadomość "ZDRADA ...!!!Hm a czemu po takim ST na urlopie ... Nari chciałcałą surkę do siebie więc by problemu nie było na urlopie ?? ... Ciekawe jaki był podział zysków" .Niby jak po obronie miałem podnieść 1kkk surowców z planety siedząc jeszcze w pracy na telefonie .Karlik pewnie dostałeś cynk od Elektro ze ma moje konto , a sami chcieliście ukartować wszystko by wyglądało że to Nari zrobił .Bobby udawał ograniczonego umysłowo a Elektroda z Agrestem pocierali rączki pod stołem . Śmieszni jesteście , mówicie o zdradzie a sami jesteście renegatami w sojuszu . Popychacie się jak dzieci w przedszkolu , nikt z was nie pomyślał ze ludzie uczciwi takie konta prowadzą i dochodzą do tego latami . No ale przecież nikt z was nić nie wie . Zamykacie się tylko w pokojach i motacie się sami ze sobą . Następnym razem się zastanówcie , jak wam ktoś piłą mechaniczną odetnie nogi czy było warto .

    Dla ciekawskich od dnia 10.11.2018 do dnia 15.12.2019 moje konto nie było nigdy pusz-kontem tak jak zakładaliście .

    Daj mi minutę, a będę dobry.
    W godzinę - będę świetny.
    Daj mi rok a będę niepokonany !
  • Karlikus widze ze lubisz siać ferment na uni bo my w sojuszu FURIA mamy ten sam problem z innymi sojuszami jak TYLKO MY , LUMPY
    i innych sojuszy tu nie wymienionych pelno tam pusherów, wtyczek i szpiegów , nasz sojusz jest otwarty dla wszystkich co zobowiazuja sie przestrzegac zasad zgodnie z regulaminem OGame.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez niko48 ().

  • Water przestań pitolić bo Cię nawet w grze nie było, a nie, że na telefonie siedziałeś. Sam dałeś NarImmorowi passy do swojego konta, jak tą krzywą akcję z Twoją obroną robił, sam mi się zresztą do tego przyznał. Swoją drogą cholera wie komu jeszcze je podawałeś, a teraz winnych szukasz.
    I te bajki, że Lumpiarstwo miało tylko przez tydzień dostęp do naszego czatu, aktywności itd. to sobie wiesz gdzie możesz włożyć?
    Jakoś żeś słówkiem nie pisnął o całej akcji, a wystarczyło nawet bez podawania przyczyny poprosić Karlika by Ci uprawnienia ściągnął. Zresztą, z tego co kojarzę, to ani przed ani po do Karlika nie pisałeś odnośnie całej sprawy, tylko po jakiegoś grzybka do mnie, gdy oficjalnie żadnej rangi w sojuszu nie miałem.
    Wcale bym się nie zdziwił, gdyby się okazało, że to NarImmor z przyzwyczajenia makaron mi na uszy nawijał, a nie Ty.
    A moderatorzy to by się już mogli obudzić ze snu zimowego i zająć się swoją robotą, za oknem już wiosna.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Elektrostatyczny ().