TOP 1 SOLO Grigor 04 [SWISTAKI] vs. Incepcja [NFZ] ~ 111194.84%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP 1 SOLO Grigor 04 [SWISTAKI] vs. Incepcja [NFZ] ~ 111194.84%

    Witam serdecznie.
    Ostatnio urlopowalem.
    Mialem konczyc bo po updacie zaczęła sie gra sypac i sojusznicy pokonczyli.
    Wrocilem, poskanowalem, no i cos znalazlem. Puscilem lotke w uklad ale widzialem ze juz kolegi nie ma ponad godzinke no to puscilem tez flote.
    Weszlo elegancko. Braklo reckow niestety a w miedzyczasie Lucek wyczail ze kolega mu padl i z jabolem poslali recki, a ze mieli kilka ukladow bliżej no to wiadomo gdzie czesc zlomu trafiła. Życie.
    Juz mi sie API ze zbiorek skasowalo wiec nie ma dokladnego wyliczenia.
    Ale bylem jakos 1mld mety na minus i 1mld krysi na plus. Czyli ogolnie z zyskiem ;D
    Pistanowilem kolege dobic. Polecialem na lotke. Z lotki poslalem flote na atakuj, niestety zastalem tam flote jabola ktora ladnie Lucek "pokierowal" ze wchodzila 1s przed moim skanem. A na dodatek mieli mnie na fali takze ryzykowalem no i zaplacilem za to najwieksza cene. Jak to Lucek napisal "ogame nie wybacza błędów".
    Udoskonalilnym to "Lucek nie wybacza błędów, tym bardziej że ma Cie na falandze" :P
    No ale nie pierwszy i nie ostatni raz wtopilem.
    Mimo to TOP 1 soloweczka i tak siadla. ;P

    Obronca zachlal - zdarza się.
    Ale pogratulowal ladnie.
    Takze życzę Szo, pewnie bedzie turbo SzO bo jest z czego. ;P
    (Swoja droga top1 i top2 solo na NFZ zrobilem i na dodatek obydwoje zachlali (pozdrawiam @Darkstar ) takze nie tyle moje umiejetnosci co szczęście pozwolilo to osiągnąć - co pokazuje ze ta gra tez dla noobow jest ;D)

    Pozdrawiam wszystkich a w szczególności moich bylych sojusznikow - Świstaki (RIP) ;D
    @Akcelerator @John Rambo akrobata blackhole. I wszystkich o ktorych zapomniałem. ;)
    Pozdrawiam CannaTM.
    Tym razem pozdrawiam tez NFZ - fajne chlopaki jak nie trzeba z nimi prowadzic wojny forumowej. ;P
    A jeszcze Guderian. Dzieki za konto. ;P

    Tym którzy dotrwali z czytaniem az tutaj - pozdro.

    :thumbsup:

    Dnia 12-01-2020 01:00:01 następujące floty spotkały się w walce:
    Agresor Grigor 04 xODDAMx [SWISTAKI]
    ________________________________________________
    Lekki myśliwiec 1.367.687
    Krążownik 108.227
    Okręt wojenny 51.155
    Pancernik 34.360
    Sonda szpiegowska 2

    _________________________________________
    Obrońca Incepcja [NFZ]
    ________________________________________________
    Mały transporter 220.790
    Duży transporter 10.000
    Lekki myśliwiec 916.723
    Ciężki myśliwiec 9.445
    Krążownik 64.472
    Okręt wojenny 28.686
    Statek kolonizacyjny 21
    Recykler 100.698
    Sonda szpiegowska 1.715
    Niszczyciel 7.744
    Gwiazda Śmierci 24
    Pancernik 27.680
    Reaper 44
    Pathfinder 3.200

    _________________________________________
    Po bitwie...
    Agresor Grigor 04 xODDAMx [SWISTAKI]
    ________________________________________________
    Lekki myśliwiec 230.443 ( -1.137.244 )
    Krążownik 75.964 ( -32.263 )
    Okręt wojenny 48.371 ( -2.784 )
    Pancernik 33.637 ( -723 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -2 )

    _________________________________________
    Obrońca Incepcja [NFZ]
    ________________________________________________
    Mały transporter 823 ( -219.967 )
    Duży transporter 475 ( -9.525 )
    Lekki myśliwiec 3.438 ( -913.285 )
    Ciężki myśliwiec 324 ( -9.121 )
    Krążownik 14.036 ( -50.436 )
    Okręt wojenny 21.698 ( -6.988 )
    Statek kolonizacyjny 8 ( -13 )
    Recykler 6.210 ( -94.488 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -1.715 )
    Niszczyciel 7.686 ( -58 )
    Gwiazda Śmierci 24 ( -0 )
    Pancernik 25.327 ( -2.353 )
    Reaper 44 ( -0 )
    Pathfinder 680 ( -2.520 )

    _________________________________________
    Bitwa zakończyła się remisem.
    Agresor przejął:0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru
    Agresor stracił łącznie 5.713.100.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 8.608.836.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 7.885.922.722 metalu i 3.233.560.879 kryształu.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez grigor04 ().

  • No to gratuluje i tu, jak zwykle bfs no ale grzech nie wykorzystac okazji. Podobno przychlanie zdarza sie najlepszym- mimo to niesmak pozostaje, mozna bylo zrobic lepiej kilka rzeczy- puscic te nieszczęsna flote na lotke skoro juz tam i tak byla i tym samym uniemożliwić nam wiele manewrów i szybko zebrac caly debris. Druga opcja to drugi lot również bez lotki skoro pierwszy juz bez niej się obszedł co nie daloby nam podgladu i konsekwentnie uniemożliwiło kolejne manewry. Top1 solo to top1 solo mimo straty calej szybkiej floty przy tym, grunt to wyznaczac sobie cele :D incek juz w stoczni ma cala flote takze kwestia kilku dni i bedzie jak nowy, ale teraz bedzie musial odrobic zhańbione imie sojuszu :D


    Ps. Jabol zebral 3kkk mety, ja 2kkk sury takze zysku raczej po tym starciu nie bylo

    Ty zebrales 2,5kkk mety i 2,5kkk krysztalu
  • Pewnie gdybys mial hodowle Świstaków to bys znowu zachlal i lis by w sobote je zjadl. ;D

    Hahah. Loff ju.
    Milego klikania darkstar.
    Lucek, moglem zrobic wiele - nie zrobiłem. ;D
    Pech chial ze zauważyłeś i ze akurat jabol byl dostępny. Czyli szczescie mialem ale nie bylo unlimited. ^^
    Zebralem troszke więcej. ^^
    Po 2.7kkk i jescze chyba 4k reckow tam cos zebrało. ;)
  • Griguś gratki pisałem priv napisze i tu zachlalem pałke majstrowalen na koncie jeszcze przed chciałem u włączyć w pierwszej chwili myślałem że się udało bo koło 21 zwracałem flotę po to hahaha :D
    No nic wyszliśmy ty i ja na zero dałem zajęcie chłopakom jak codzień :D ja już odbudowany można powiedzieć aby stocznie przemielily :D powalczymy jeszcze trochę mam nadzieję chce mi się poglowkowac :). Pozdrawiam


    Hah zhanbione imię sojuszu odrobie aby mieć flotę w pełni :) sojusz wie o co chodzi miejcie flo przygotowana i odbierajcie telefony :D
    Spica - top6 Off Flo top5 - skonczylem tak jak chcialem , na szczycie
    Virgo - top20 Off
    Eridanus - top69 Off
    Fornax - kiedy to bylo 8o

    Best Solo : uni Spica 75 k %
    Best ACS : uni Galatea 2 267 301,392%

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Incepcja1 ().

  • Dzięki za pozdrowienia i gratulację fajnej solówki ;) Szkoda, że finalnie wyszło jak wyszło ale niestety taka gra - gardy nawet na chwilę nie można opuścić, a jak już opuszczasz to tylko po to żeby nokautować ;P
    Cojones jest, zawzięcie jest, jakieś tam skillsy są, teraz tylko 6 zmysł i wyeliminować głupie błędy ;P

    pozdro o/
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • mam spore zaległości :D
    ale informacje o Twoich wyczynach powędrowały dużo dalej niż za sam ogame :D
    graty byku widzę że nieźle sobie radzisz, oby tak dalej brachu i może jakieś 200k % solo kiedyś? :D

    dla obrońcy wszystkiego dobrego
    rachu ciachu i do piachu
    Leo - Draco - Deimos - Izar - Libra - Galatea