pavciosz [Minionki] vs. Hellmond [N-D] ~ 10106.08%

  • pavciosz [Minionki] vs. Hellmond [N-D] ~ 10106.08%

    Dobry Wieczór,

    W ostatnim czasie wstawianie starć sprawia mi mniej więcej taką samą przyjemność jak i sama gra po wprowadzeniu "nowej" wersji, ale skoro Hell piszę o odwecie to niech przynajmniej będzie wiadomo za co ^^
    @sheaker powiem CI że zemsta najlepiej smakuje na swoim oprawcy musisz spróbować :D


    Pozdrowienia dla Minionków i znajomych :rolleyes:







    Dnia 08-01-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor pavciosz [Minionki]
    ________________________________________________

    Krążownik 70.000
    Sonda szpiegowska 156
    _________________________________________

    Obrońca Hellmond [N-D]
    ________________________________________________

    Duży transporter 120.307
    Statek kolonizacyjny 1
    Wyrzutnia rakiet 24
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor pavciosz [Minionki]
    ________________________________________________

    Krążownik 70.000 ( -0 )
    Sonda szpiegowska 145 ( -11 )
    _________________________________________

    Obrońca Hellmond [N-D]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 106.401.376 Deuteru
    0 Metalu, 0 Kryształu i 499.277.321 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 11.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.443.792.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 1.443.846.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 505.296.400 metalu i 505.311.100 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 605.678.697 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 505.296.400
    Kryształ: 505.300.100
    Deuter: 605.678.697
    agresor zyskał łącznie 1.616.275.197 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -721.954.000
    Kryształ: -721.882.000
    Deuter: -605.688.697
    obrońca stracił łącznie 2.049.524.697 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Patrzę i płaczę. Dałeś się okraść Hell w biały dzień, co to się dzieje na tej 4 gali :E

    Graty pavciosz, masz nosa :)
    Wraz z wprowadzeniem nowego hasła "Palce lizać" personel KFC wycofał papier toaletowy z firmowych ubikacji.

    Gdy masz doła, pomyśl sobie, że jesteś tym plemnikiem, który wygrał.
    Uni 33 - KoU <3
    Uni 58 - A.o.D <3
    Uni Ursa - BWOLF/MNS <3
    Uni Xanthus - Wraith/N-D <3
  • Tutaj, aż się prosi o parę słów, bo geneza tego złomu nie jest taka, ot sobie, zwyczajna.

    Wczoraj racząc się złocistym trunkiem u kumpla po godzinie 2 przypomniało mi się, że gram w jakieś Ogame i tam trzeba zrobić, te, no efesy. Sięgnąłem, więc po telefon i zacząłem dzióbać. Całkiem prędko zorientowałem się, że dzięki "dobrej zmianie" flotę z telefonu mogę wysłać jedynie na 10 lub 100%, odbierać floty o 5 rano ? Nie dzięki... FS na tydzień ? Też nie bardzo. Poprosiłem zatem mojego towarzysza od kufla, żeby pokazał mi swojego laptopa, na co odrzekł: "komputer został w biurze". 1 piętro to 22 stopnie, zdecydowanie za daleko.
    Jeszcze po 3 piwka na głowę, uber na chatę około 15 minut, no nie trzeba zrobić te fsy, żeby nie kusić losu i tak cyferki stały bez opieki już wystarczająco długo. Ktoś o mniejszej determinacji wbiłby U i miał to gdzieś, dobre sobie.
    I wtedy to przyszedł mi do głowy genialny pomysł - zrobię fsy z PS4 ! Konsola hulała w najlepsze od paru godzin (jak ktoś nie grał to serdecznie polecam Outward, klimatyczna gierka), więc złapałem za pada i po raz pierwszy zagrałem w Ogame na PS4. Ubawiłem się setnie używając pada do ustawienia fsów, wszystko super, szkoda tylko, że nowy pasek prędkości flot jest delikatniejszy od ego młodego Chajzera i parę fsów poszło o te 10% za szybko.

    Rano po 10, parząc kawkę i oglądając co to się tam wyprawia na Bliskim Wschodzie wszedłem na ogejma, gdzie przywitało mnie z 35 wiadomości, ale moony całe więc gitarka. Niestety Pavciosz jak zwykle wyczuwa jak cokolwiek u mnie stoi i sobie zatankował... A ropa w górę idzie na rynku, więc strata boli podwójnie.

    Pavciu gratulowałem Ci na PW i gratuluję również tutaj, zawsze jak dostanę po nosie mam motywację, żeby coś podziałać i udało się odbić stratę naprawdę szybko :) Co do rewanżu na Tobie, to się zobaczy się - jak Bóg da będzie woda.
  • Hella to trzeba od czasu do czasu lekko uszczypnac na te kilka % bo odrazu nabiera chłopaczyna motywacji aby jak najszybciej odrobić to co stracił. Życzę wam dwoje aby takich odwiedzin było jak najwięcej ;) SzP i SzO

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez 2+2 ().