Nadwyżki produkcji obrony

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nadwyżki produkcji obrony

    Przy budowie floty nie zauważyłem, ale być może błąd również występuje.

    Stawiając 100 plazm nic się nie dzieje, ale przy 10k wyrzutni, często zdarza się, że są nadwyżki w okolicach ~0,015 do ~0,035%. Nie zgłaszałem z lenistwa, ale Daguś (

    ciap napisał(a):

    Korzystanie z bugów łamie Zasady Gry.
    ) mi przypomniała, że warto zwracać na to uwagę. Nawet jeśli to niemal żaden zysk.

    Ps. Jakby ktoś stawiał 10k GSów, dajcie znać jak się sprawy mają.

    Edit: A nie... Po którejś z rzędu rutynie dodało mi dwie plazmy.
  • SimonS napisał(a):

    tylko czy za te parę sztuk nie pobiera więcej surowców
    Nie zauważyłem na przestrzeni dni od aktualizacji, bo to za małe kwoty, ale robię teraz (pisząc post) eksperyment.

    Ustawiam produkcję na 0%, stan surowców na planecie: 6.970.380 / 8.196.093 / 3.841.069

    Obecnie jest 13.702 plazmy (z czego te dwie ostatnie odnoszą się do edycji poprzedniego posta).

    Stawiam 100 plazm, w kolejkowaniu jest 100, stan surowców: 1.970.386 / 3.196.096 / 841.069

    Jak widać, według danych po operacji powinno być +100. Jak tylko zleci kolejka, zamelduję czy dodało, czy nie.
  • Na forum EN ktoś dostał 1000 plazm za free :P
    podobno, jak skróci się czas budowy detroidem, to dostaniemy za free tyle, ile wyszło ze skrócenia. Osobiście testowałem to na Bermudzie, ale nic z tego. Chyba że trzeba spełnić jakieś odpowiednie warunki o których nie wiem :)
    Mam wrażenie, że im rzadziej odświeżam, tym więcej dostaję jednostek za darmo.

    Jakby co, to już uzyskałem parę DT-kó za darmo, więc problem również dotyczy stoczni.
  • no nie wiem czy nie takie palace :thumbdown: to jest kolejne pole do walów

    u mnie przez pewien czas wrzucając do stoczni 1 mt albo lm-a wypluwało 2 nie pobierając surowców za 2-ego

    i dalej da się to robić - wystarczy miec surke na 2, nie wychodzić ze stoczni w czasie budowy - nie za każdym razem działa podwajanie

    muszę przetestować na GS-ie XD ]:-D
    Buc - inaczej cham, prostak, burak - może służyć też jako zamiennik dla slow: wafel, popapraniec, palant

    pis Pierd Oli My [SZAMBO] - Uni 18 :bicz:

    NOOB level PRO - jestem jak świeże gówno na Twoich białych sandałach ]:-D

    stary oGame ;(
    nowy game <X
  • Również mogę potwierdzić, że dodało mi nadprogramowe WR.

    Wrzuciłem 2x 5k WR na 11 (12 opisana niżej jako *) planetach to wyszło, że na 10 jest +10000, a na 11 +14834. "Bonus" wynosi więc 4834 (9668000 mety), a na to co pamiętam/wygląda to surowców mam tyle ile zaraz po wrzuceniu. Możliwe że jak się budowało to 5k na tej 11-tej planecie to zamiast być na podglądzie to siedziałem w zakładce obrona ale głowy za to nie daje :)

    Jak taką samą ilość LDL wrzuciłem również w paczkach po 5k to wszędzie poprawnie dodało 10k/5k.

    * najpierw wrzuciłem 10k ale po kliknięciu w buduj widoczne było w kolejce "9999", dodałem więc brakującą 1 i wyszło, że finalnie mam +10001 dlatego nie wiem czy to np. nie jest jakiś błąd AGR z wyświetlaniem tworzonej ilości.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rotxeh ().

  • Smell my Farts napisał(a):

    to jest kolejne pole do walów
    Oj bez przesady. To są śladowe ilości. Trzeba by się skupić tylko na produkcji, żeby mieć kilka procent więcej. Jak wspomniałem wyżej, to potrwa pewnie tylko względnie krótki czas. Jakoś nikt nie zauważa innych, dodatkowych bugów, które zostały naprawione. Ba! Nawet pasek floty odświeża się po każdym rekordzie slotów i pokazuje kolejny, najbliższy. Na sto procent problem zostanie niebawem rozwiązany.

    Das140 napisał(a):

    Bez przesady, ja tam nie zauważyłem żadnej duplikacji obrony/stoczni odkąd gram aż do teraz.
    Mnie też to specjalnie nie przeszkadza :ocb:

    Poprosiłem o zamknięcie tematu. Skala jest już dosyć widoczna.