brak ikonki księżyca na jednych koordynatach

  • brak ikonki księżyca na jednych koordynatach

    zauważyłam, że wysyłając jakąkolwiek misję na jeden księżyc nie pokazuje mi przy nazwie ikonki księżyca, rownież inne osoby nie widzą w poglądzie tej ikony, wykonując jakąś misję na te koordynaty

    ikona jest widoczna gdy wysyłam coś z tego księżyca, ale wysyłając na niego już jej nie ma.

    Sprawdzane bez AGR

    zapodaj.net/8b7916fac3c87.jpg.html


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • Ma to chyba jakiś związek z długością nazwy księżyca, zauważyłem podobny problem u siebie na uniwersum kiedy lecę na księżyce o długich nazwach
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • justvroum napisał(a):

    Ma to chyba jakiś związek z długością nazwy księżyca, zauważyłem podobny problem u siebie na uniwersum kiedy lecę na księżyce o długich nazwach
    Faktycznie... nie zwróciłam uwagi podczas szpiegowania innych graczy, ale masz rację :)
    Nie mniej irytujące, bo mimo iż wiem, że lecę na księżyc, to mylący jest brak ikonki ;p


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King