Brak Pól wrakowych dla klasy Generał

  • Brak Pól wrakowych dla klasy Generał

    Otrzymujemy od Was sygnały o brakujących PW dla klasy Generał, które powinny pojawiać się po walkach.
    Niestety, na chwilę obecną problem nie jest możliwy do powtórzenia, dlatego potrzebujemy od Was więcej informacji w tym zakresie.

    Najlepiej:
    • api do starcia, po którym powinno być PW (pw tworzą się przy planetach)
    • informacje o sposobie wysyłki floty (czy był to acs, jaka była kolejność składania floty docelowej przed atakiem)
    • Informacja o tym czy był widoczny transport zwrotny floty w stronę PW i PW było ale nagle zniknęło.
    Dziękuję za pomoc.

    Community Manager
  • Myślę, że dobrze byłoby też żeby agresor sprawdził przed zgłoszeniem, czy w ataku stracił ponad 5% wartości floty, którą posłał do ataku.
    Zgodnie z FAQ Pól wrakowych, te 5% strat jest to warunek konieczny do utworzenia się pola wrakowego (dla każdej ze stron starcia).



    kruszynka napisał(a):

    Czy będą jakieś ograniczenia?
    Pole wrakowe pojawi się, jeżeli przynajmniej 5% floty w walce i ponad 150.000 surowców- punktów zostanie straconych. Ponadto na planecie będzie mogło odbywać się jednorazowo tylko jedno zlecenie naprawy. Po jego zakończeniu będzie można rozpocząć kolejne.
    Również nie można rozpocząć przeniesienia planety gdy działa przywracanie flot. Pola szczątków zostaną skasowane, gdy planeta zostanie przeniesiona.


    Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

    Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E
  • a czy jest konieczna obecność rozpruwaczy w starciu by powstało PW??

    Edit: już wiem, że nie jest konieczna. wysłane miałam kilka ataków takim samym składem a PW powstało tylko w jednym


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Avinashi ().

  • Jak tam, działa ktoś z tym czy nie? Do SaD na Fenrir zrobiłem ponad 200RW i dostałem zaledwie 2x dok.

    Czy po usunięciu błędu do konta zostanie dopisana utracona flota? Ewentualnie rekompensata w postacie Anty? Wybierając klasę generał sugerowałem się opisem klasy. Miało być pole wrakowe, nie ma... czy mam pisać ticket przy każdym RW? Szkoda tylko, że można mieć maksymalnie 5
  • Art napisał(a):

    Zauważyłem, że niektórzy gracze liczą 5% utraconej floty od sztuki, a liczy się strata wartości punktowej floty i 150.000 surowców.

    Tak art odpisal w innym temacie, a ja dalej nie wiec jak to obliczyc xD


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • Podczas ataku także brak widoczności u obrońcy<time style="color: rgb(255, 255, 255); font-size: 14pt;">13:41]StarMario:

    20min. 9sek. 14:01:46 Członek związku 1 / 5 287154 Księżyc []
    [13:42]StarMario:
    nowa wersja brak podglądu floty atakujacej
    agresor limfa odkrywca nie można zobaczyć co wysyła
    przegladarka chrome

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez StarMario ().

  • po co ci cokowliek pokazywac na przykadzie jak i tak tego nie zrozumiesz @Art


    i tu Cie ladnie prosze podaj mi wzor na przeliczenie pola wrakowego powstalego przy ataku.
    innymi slowy jakie warunki musza byc spelnione zeby takie wydarzenie mialo miejsce - potrafisz to zrobic?
    a jak nie potrafisz to moze napisz do niemcow ktorzy to napisali zeby przyslali CI to o co graczze prosza

    a i edit:
    nie wierze w wasze przeliczenia :)
    bo na "najwyzszych szczeblach" nie potraficie dodac 2 do 2 i odjac , a o mnozeniu nie ma mowy! .

    wiec podaj mi wzor sam sobie przelicze a potem bede mogl zglosic blad , niemniej jednak problem istnieje - a nie wyelimnujemy go nie znajac wzoru rozumiesz?
    bo dla nich wszystko gra
    Marys znowu CI sie cos pomieszalo tu masz :TOP1 WORLD SOLO