Maximus [Zubr] vs. Stalowy Johny [KGH] & Szutruk-Nahhunte [T R] & Gonzo [T R] ~ 85280.06%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Maximus [Zubr] vs. Stalowy Johny [KGH] & Szutruk-Nahhunte [T R] & Gonzo [T R] ~ 85280.06%


    T R
    NuN

    Dobry wieczór. Dzis nietypowo, jak to nie bylo od dawna. Choc uni martwe, to w swoim stylu sie rozpisze, bo nie mamy tu nic do ukrycia. Kilka dni temu pojawil sie pomysl zdjecia Maximusa w jakims deffie. Gonzo nawiazal kontakt ze Stalowym Johnym, udalo nam sie pozyskac zaufanie i nawiazac konkretna rozmowe. Wyszlo za druga proba, co w tym przypadku sprawia, ze sie oplacalo, nawet liczac paliwo, a nie zawsze jest tak kolorowo, kto jak kto, ale my o tym wiemy doskonale.

    Schemat bardzo prosty, fs z okopu na pz i spadajace floty niespodzianki (a gwiazdki grzecznie wracaja, zyc nie umierac). Maximus zebral tyle, ile wyslal reckow, co bylo wliczone w koszta (tak jak i spora ilosc paliwa), ma po 700kk sosu na odbudowe.

    Ode mnie przede wszystkim podziekowania dla @Gonzo, który byl pomyslodawca akcji i tak naprawde wszystko koordynowal, szacun. Nie sadzilem, ze cos jeszcze szachami uda sie ugrac :D

    Oraz oczywiscie dla rownie istotnego Stalowego Johnego, bez ktorego do niczego by nie doszlo. Poczatkowo nieufny z niego chlop, ale prawilny, spoko sie gadalo i bylo sporo smiechu :D Dzieki za zaufanie i dobra zabawe, przeciez o to w tym wszytkim chodzi. No i wyrownaliscie racunki z Maximusem..

    Pozdrawiam najlepszych @Bunny, @mismalinowy, @turysta, @dziadek barezi, @wronek6 (WRONEK WROC!!!), oraz cala druzyne Morghul @Haflinger, @Lucki, @Uudelleen.

    @Maximus1984 zycze szczerze szo, ambitny i aktywny z Ciebie zawsze byl lotnik, a co najwazniejsze rowny gosc. I za to zawsze Cie cenilem. To jednak mimo wszystko gierka, i choc spory czas temu wspolnie cos kombinowalismy na kogostam, to dawno minelo i nasze kontakty sa mocno sporadyczne, a mimo tych rzadkich rozmow dosc regularnie do CIebie zagladalem sondami i nie bylo problemy. Chyba nienajlepiej odebrales gong, ale ja z mojej strony nie mam sobie nic do zarzucenia. Jeszcze raz szczere szo, nie mogles sie spodziewac, zrobiles wszystko jak nalezy. Po cichu liczylem na gsy, ale po co ryzykowac glupia kontre, sluszny ruch.


    edit: bilans Maxa przeklamany o 1,4kkk sosu, bo mi sie jego API reckow nie wgralo, pozno jest :P

    Gonzo napisał(a):

    Pozdrawiam [T R], team Morghul w SaD

    K U P I M Y D E U T E R


    Dnia 19-12-2019 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Maximus [Zubr]
    ________________________________________________


    Ciężki myśliwiec 330
    Bombowiec 1.954
    Niszczyciel 6.104
    Lekki myśliwiec 980.924
    Krążownik 37.741
    Okręt wojenny 36.050
    Pancernik 41.652
    Mały transporter 100.000

    _________________________________________


    Obrońca Stalowy Johny [KGH]
    ________________________________________________


    Mały transporter 3.890
    Lekki myśliwiec 36.372
    Krążownik 1.050
    Okręt wojenny 745
    Recykler 5.969
    Sonda szpiegowska 4
    Bombowiec 130
    Satelita słoneczny 563
    Niszczyciel 17
    Gwiazda Śmierci 87
    Pancernik 3.316
    Reaper 835
    Wyrzutnia rakiet 247.429
    Lekkie działo laserowe 18.164
    Ciężkie działo laserowe 2.344
    Działo Gaussa 1.673
    Działo jonowe 236
    Wyrzutnia plazmy 2.029
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Obrońca Szutruk-Nahhunte [T R]
    ________________________________________________


    Krążownik 360.722
    Okręt wojenny 53.605
    Pancernik 90.242

    _________________________________________


    Obrońca Gonzo [T R]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 1.400.000
    Krążownik 220.000
    Okręt wojenny 40.000
    Pancernik 90.000
    Bombowiec 1.000
    Niszczyciel 1.000
    Reaper 1.000
    Statek kolonizacyjny 1
    Gwiazda Śmierci 220

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Maximus [Zubr]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________


    Obrońca Stalowy Johny [KGH]
    ________________________________________________


    Mały transporter 3.373 ( -517 )
    Lekki myśliwiec 31.612 ( -4.760 )
    Krążownik 1.030 ( -20 )
    Okręt wojenny 745 ( -0 )
    Recykler 5.701 ( -268 )
    Sonda szpiegowska 3 ( -1 )
    Bombowiec 130 ( -0 )
    Satelita słoneczny 468 ( -95 )
    Niszczyciel 17 ( -0 )
    Gwiazda Śmierci 87 ( -0 )
    Pancernik 3.316 ( -0 )
    Reaper 835 ( -0 )
    Wyrzutnia rakiet 210.233 ( -37.196 )
    Lekkie działo laserowe 15.460 ( -2.704 )
    Ciężkie działo laserowe 2.169 ( -175 )
    Działo Gaussa 1.665 ( -8 )
    Działo jonowe 231 ( -5 )
    Wyrzutnia plazmy 2.029 ( -0 )
    Mała powłoka ochronna 1 ( -0 )
    Duża powłoka ochronna 1 ( -0 )

    _________________________________________


    Obrońca Szutruk-Nahhunte [T R]
    ________________________________________________


    Krążownik 354.626 ( -6.096 )
    Okręt wojenny 53.596 ( -9 )
    Pancernik 90.241 ( -1 )

    _________________________________________


    Obrońca Gonzo [T R]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 1.226.976 ( -173.024 )
    Krążownik 217.933 ( -2.067 )
    Okręt wojenny 39.988 ( -12 )
    Pancernik 89.996 ( -4 )
    Bombowiec 1.000 ( -0 )
    Niszczyciel 1.000 ( -0 )
    Reaper 1.000 ( -0 )
    Statek kolonizacyjny 1 ( -0 )
    Gwiazda Śmierci 220 ( -0 )

    _________________________________________



    obrońca wygrał bitwę!


    Agresor stracił łącznie 12.063.765.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.038.794.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 5.535.622.797 metalu i 2.961.106.606 kryształu.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    2.236.660.894 Metalu i 580.987.106 Kryształu
    1.408.807.000 Metalu i 1.408.807.000 Kryształu
    231.000.000 Metalu i 231.000.000 Kryształu
    27.340.500 Metalu i 27.340.500 Kryształu
    11.401.257 Metalu i 6.098.742 Kryształu
    918.814.403 Metalu i 0 Kryształu


    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    4.834.024.054 Metalu i 2.254.233.348 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: -7.235.322.000
    Kryształ: -4.007.311.000
    Deuter: -821.132.000
    agresor stracił łącznie 12.063.765.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 4.052.520.054
    Kryształ: 2.013.983.348
    Deuter: -17.040.500
    obrońca zyskał łącznie 6.049.462.902 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez abecaduo ().

  • Dzięki za zabawę! Uwielbiam szachy.

    Szczere szo dla Maxa! Rosol napisał już wszystko. Super gość, mieliśmy wspólny cel ale niestety to już czas przeszły, więc wszystko wróciło do korzeni i nikt tego nie ukrywał.

    Stalowy dzięki! Z dostawcy dexa wyszedł genialny koń trojański!
  • Dla mnie nie było czasu przeszłego Panowie, wiecie dobrze o tym, nie dalej niż wczoraj RAZEM pisaliśmy o tym na discordzie . Jeśli pasuje wam to, jak jest, nie poradzę, dla mnie nóż w plecy ustawiać się z kimś, o kim tyle razy wspominałem podczas wspólnych rozmów, kiedy wisiał nade mną ban za Bash II. Nie żal mi floty , odbuduje się, jak zawsze, żal sytuacji, ponieważ wpadłem w pułapkę, której nie obstawiłbym za nic . Myślałem o spadaku, Kokodzambo sprawdzał mi nawet na bieżąco akty Revo - dalej gram tylko na fonie bez antigame - Was po prostu nie brałem pod uwagę przez pryzmat dawnych spraw.

    Pogratulowałem Stalowemu, pomimo tego, że jest moim największym wrogiem, nie pogratuluje wam - pierwszy raz - bo myślałem że w swerze typowo ogejmowego towarzystwa jestem Przyjacielem.


    "Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie"
    Gandhi
  • Troche czasu juz tu nie gram, ale znalazlo by sie kilka nickow, ktore lepiej by wygladaly w tym przypadku po lewej stronie :P
    Nie jestem w temacie, jak wygladaja obecne relacje to sie w tej kwestii nie wypowiadam.
    Maximusowi szo, zawziety i wiadomo, ze odbuduje predzej, niz pozniej.
    A moim graty za kolejna akcje w deffie, o ktore coraz ciezej. Teraz spakujcie te nicki, ktore uciesza oko :D
  • Szkoda Maxa, szczerze mówiąc bardzo mało ludzi poznałem w tej grze z takimi manierami, mimo że nie ma rozmów między nami oprócz kilku PW ani paktu to tak jakoś wyszło że nie skanujemy się ani na siebie nie latamy życzę jak najbardziej SzO
    Cóż jeśli chodzi o chłopaków to z tego co wiem póki nie powiedzą że jest pakt o nieagresji to takowego nie ma - można z nimi latać i być pewnym że się wróci czy coś kombinować ale po wszystkim wracamy do punktu sprzed lotu czy kombinowania :)
    Graty Chłopaki - dużo procentów do SD i poważne osłabienie grupy Yeahbunny'ego


    Foch za brak pozdrowień :/

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • @Maximus1984 Rozumiem, ze skany i ewentualne zbicie Cie na BFS na nocnym oknie nie stanowiloby problemu, ale jak czlowiek przysiadzie i cos pokombinuje, to juz jest noz w plecy?

    Skany nie stanowily problemu. Ci, w ktorych nigdy nie polece dobrze o tym wiedza. Nie zrozumielismy sie wobec tego. Sam pisales z przekasem po paru skanach, ze mam ochote na Twoja flote. Czy podjelismy jakkolwiek temat Stalowego rozmawiajac? Nie, gadalismy o niczym, "small talk" w wydaniu ogejmowym tak naprawde. Nie szukam zwady i nie atakuje, rozumiem zaskoczenie, ale nie rozumiem wrecz ataku. Zadnej wystawki, prowokacji, a takze zadnej konkretnej deklaracji.

    Jeszcze raz szczerze SZO bo wiem ze to raz dwa. Ja sobie pojde bo sie znudze a Ty dalej bedziesz ciulal i pobijesz na kims bitke z zasem, co chociazby za wytrwalosc Ci sie nalezy


    EDIT:

    @ZDOBYWCA1 Leszku kajam sie, pozna godzina i niejedno piwo poszlo (zeby tylko).
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • No szkoda Maximus,
    zamilkłem wczoraj na grupowym discordzie jak napisałeś, że wpadłeś na spadaka. Trudno, głowa go góry, nic nie warte cyferki, na miękko podejdziesz dziś do tematu i będzie Ok. Plan chytry, aczkolwiek to co się przed świętami dzieje na innych uniach pokazuje obraz spuścizny jaki został ze starego ogame :D

    Osłabienie drużyny spore, wydaje mi się, że już reanimacja nieboszczyka :)

    Przetapiajcie, a Tobie Maxiumus SzO :) Eko dobre, dasz radę :)
    Nie zrozumiałeś. Nie mam pretensji.
  • RelentlessOne napisał(a):

    Dlatego nigdy im nie należy ufać ;)

    Niestety jakby to nie wyglądało z punktu widzenia osoby, która nie zna historii to jest wręcz odwrotnie.

    Nie raz padły słowa, że mamy na niego chęć. Sam nawet powiedziałem przed s&d że jak trafimy do innych teamów to nic nas nie łączy i nie będę się zastanawiał. Wystarczyło wziąć sobie do serca.
    A to że wolimy szachy od wlotu na chama w nocnego bfsa (co też by się udało) to chyba nie jest w tej grze nic złego, hmm?
  • Daniel napisal jasno ze sie nie spodziewal tego, wiec raczej uklad nie byl do konca jasny. Bo co to za uklad w ktorym trzeba sie zastanawiac czy jest, czy go nie ma? Daniel sadzil ze jest, Wy ze nie :)

    gdzies cos nie pyklo, a flota pękła. takie sa fakty piekny kawalerze :)
    You write Your own story, so write it well. ..
  • RelentlessOne napisał(a):

    Daniel napisal jasno ze sie nie spodziewal tego, wiec raczej uklad nie byl do konca jasny. Bo co to za uklad w ktorym trzeba sie zastanawiac czy jest, czy go nie ma? Daniel sadzil ze jest, Wy ze nie :)

    gdzies cos nie pyklo, a flota pękła. takie sa fakty piekny kawalerze :)
    W ciemno wiedzialem co napiszesz. Sprawa cie nie dotyczy, ale musisz sie wtracic. Nie, wcale nie masz kompleksu, to normalne. 'im nie mozna ufac' - a masz do tego jakas podstawe? Nie pamietam zebysmy kiedykolwiek z toba dzialali.

    A nie, czekaj.
    A w amatorskim sad nie latales z Krolikiem? Oh, wait, to przeczy temu co piszesz, wiec to pominmy. Przeciez my kazdego kantujemy zeby zlomnac.
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • witam.
    Zagladam tu na fenrir czesto ,czytajac co sie dzieje na starych smieciach

    Jako osoba z boku moge tylko powiedziec ze chlopaki to jada po,, trupach"" do celu
    Udowodnili co sie liczy dla nich cyferki nic wiecej, zaufania w grze wojennej nie ma i nigdy nie bedzie
    To ze maximus tam poleci to wiedzialo cale uni ... sam pisal to x razy na forum .
    I sam.na siebie wydal wyrok..

    Maxi szczero Szo ! - znajac twoj zapal do latania to niedlugo staniesz na nogi ;)

    Pozdro !
  • Nie mydle oczu. Przedstawilismy calosc z naszej perspektywy. Max ze swojej. I was interesuje tylko wersja maxa.

    Podaj prosze cupid jakikolwiek przyklad naszego 'po trupach do celu' albo cos. Bo widze ze przemawia prsez was cos zupelnie innego - z reszta nie od dzis. Jak gracie i nie macie pojecia o akcji, albo nawet jak nie gracie, to zawsze i wszedzie wiecie najlepiej.

    Rozumiem ze mydle oczy tym, jak to wygladalo od nas. Przeciez z dnia na dziwn stwierdzilismy 'nie ruszamy Maxa ale go zlomniemy'. Cali my, od miesiecy dymamy ludzi na lewo i prawo. Nie probojcie porownywac tego do dymow gdzie ktos cofa acs albo wprost sprzedaje czas.

    Wezcie sie zastanwecie przez moment. Jestescie gorsi niz media dzisiaj, wybieracie pojedyncze fakty pasujace do waszej nudnej juz narracji, a jak cos nie pasi to 'byl czas, inne relacje'. Smiechu warte. Przylazicie tu TYLKO po to, zeby po nas jechac, bo wam w gierce nie idzie.

    A ja Maxowi nigdy nie napisalem, ze w niego nie polece, o czym wiedzial. Nie reagowal na skany, ale to tez jest niewazne. Sam kontakt to nie parasol, tu sie nie zrozumielismy. Ale przeciez i tak wiesz lepiej relek. Jak zawsze. I jak zawsze nic z rego nie wynika.


    Ps relek gonzo wyzywa? Wez sobie przeczytaj swoje posty w tematach z nami i zobacz, kto zaczyna pucke. My zli nieufni klamliwi, ale 'typie' to juz wyzywanie :)
    Ale to wy przylazicie, opluwacie, unikacie merytorycznej dyskusji jak ognia, i znikacie. Ten sam schemat od miesiecy. Ze wam sie chce.
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez abecaduo ().

  • Witam, zacznę od zdania.. nie jest szkoda mi Maximusa.

    Miałem nie zakładać tu konta na fakt iż i tak mam mało czasu na życie prywatne, co dopiero strata czasu na czytanie, pisanie i odpisywanie, no ale czytając niektórych wypociny to aż musiałem!

    Maxiu szkoda mi Ciebie, Maxiu niesłusznie, Maxiu dlaczego ty kochamy CIE. Czy niektórzy jeszcze mają mózg ?
    Chłop żyje, pozbiera zęby i dalej zacznie jeść.
    typowo gierka wojenna w sojuszu nie był z TR a niektórzy włażą mu w d... jakby czegoś tam szukali.

    smutno wam?

    posty na forum gdy Maximus mnie zezłomował.
    KokoFenrir post 6wrz 2019 Gratki Maxiu, rosnij duzy i cisnij cisnij wariacie
    Vendetta 12 post 6wrz 2019 niby stalowy... a jednak papierowy wydymany bez wazeliny Gratulacje i chyba w tym momencie wygrałes nasze sojuszowe S&D gra

    i ?
    niby Maximus.. a jednak Minimus... ?

    Uważam że Maximus to jeden z wielu lepszych graczy ale zgubiła go pewność siebie.

    Historia była taka. :)

    Rozdział I

    PEWNEGO DNIA PRZY PYYYYSZNYM OBIEDZIE KTÓRY UGOTOWAŁA MI MOJA PIĘKNA KOBIETA, ZOBACZYŁEM ,,ŻE COŚ SIĘ DZIEJE'' JAK POWIEDZIAŁ KS. Natanek
    Wchodzę w galaktykę patrzę.... Maximus obok mnie? hmmm przecież jestem EKO więc on mi tu po czego ?
    Mijały dni, mijały tygodnie aż pewnego razu zobaczyłem .. nie mam kulki, nie mam 2 kulki .... gdzie są moje moony
    no i się zaczęło. WOJNA!
    NISZCZYŁ MI MOONY LATAŁ PO PLANETACH, WIĘC ROBIŁEM TO SAMO, czasem wychodziło czasem nie.
    tydzień później
    Wstaję rano, znowu nie mam moona no do kur...
    w raportach atakował jedną kule po 8 razy, wiec ban a co :)
    kilkanaście dni później
    znowu atakował 8 więc znowu ban :)


    ROZDZIAŁ II Maximus ban
    Ale mam spokój, Maximus znowu ma bana wiec co tu robić? wróci i się znowu zacznie on mnie ja jego on mnie ja jego...
    wpadłem na fajny pomysł, zrobię troche gs bo lubi na mnie często latać, i zrobię podstawke.... więc zacząłem wdrażać plan w życie.

    gdy Max był zbanowany ja robiłem flote, chciałem wykończyć go powoli ale narodziła się okazja na święta!
    wszechmogący Gonzo i wszechmogący Szutruk, (włażenie w d jak niektórzy znajomi maxa to lubią)

    ROZDZIAŁ III

    plan był omawiany, udoskonalany aż w końcu mieliśmy scenariusz...

    dzień przed odbanowaniem Maxa przeczytałem wiadomość na forum
    Maximus, powracam gnębić Stalowego
    druga wiadomość doszła od jego sojusznika w grze
    Kokodzambo 16.12.2019 22:58:11 Max kazał cię pozdrwowić i mowi ze wraca w srodę, szykuj się na orke.

    niestety na moją odpowiedź po walce nie odpisał czy ode mnie też pozdrowił Maximusa :)

    ROZDZIAŁ IV

    środa, informacja. maximus o 22 wraca

    więc wysłałem flotę żeby była jak najbardziej widoczna na fali

    flota powrót 23.59
    Maximus odbanowany 22.00

    godzina później nie leci hmmm
    godzina 23.20 już zaczęliśmy wątpić że to się uda.
    godzina 23.40 rezygnacja... przepał paliwa i strata

    dzień następny, czwartek
    flota wystartowała o 00.30
    zawróciłem ją o 12 aby była na daną godzinę

    5 godziny przed atakiem nic
    4 godziny przed atakiem nic

    czy on śpi?
    więc zacząłem go skanować, zaczął skanować mnie.
    mówię w myśli.. zobacz falangę! zobacz falangę!

    skoro nie myśli zmuszę go do myślenia.
    3,5 h przed atakiem wysłałem gs na jego moona, 2 fale niszcz

    (skrót myślowy Maximusa)
    aha! chce mi zniszczyć mona bo pomylił się i zamiast na moona flote wysłał na pz....



    1 fala gs się rozbiła o jego mona 2 fale zawróciłem.
    skanuję jego księżyc .. SUKCES!
    JEST CAŁA FLOTA :) AŻ POSZEDŁEM OTWORZYĆ PIWKO

    co tu więcej opowiadać, żałuję tylko że nie dosłał tyg 500gs które mu tam leżały na moonie :)

    wielkie podziękowania dla teamu :) :*
  • Tak troche mi smutno tym bardziej ze wiedzialem na 95proc ze tak moze byc ale niestety bylem w mniejszosci. Mozesz to nazywac wchodzeniem w dupe, lizaniem kul czy opier. Kindybała, prawda jest taka ze to sojusznik za ktorym bede stal nawet jak schlapie dupe. @Stalowy Johny Morale troche spadły ale my zubry trzymamy sie w kupie. Odbudowa bedzie tzn musi byc.
    Niech to bedzie lekcja dla tych ktorzy przekladaja znajomosci ponad cyferki.
    Oczywiscie gratulacje starcia, idealnie zaplanowane i rozegrane.
    Max do gory łeb i lecimy dalej :evil: :cisza:

    @Stalowy Johny bitwe wygrałes, szykuj sie na wojne <3
  • RelentlessOne napisał(a):

    O zasadach mówicie... idziesz z ziomeczkami z dzielni na rejon nawijacie, przy garażach.. potem ziomek od Was idzie na solo z kimś, to wpadacie i lejecie tego kolegę spod garażowe we 3.. a potem mówicie ze nie było żadnych układów?


    Pisałem nie raz już ale się powtórzę bo nie każdy jest obdarzony darem czytania ze zrozumieniem. I nawet postaram się dopasować do Twojej historyjki.

    Idę sobie z ziomeczkami z dzielni na rejon i śpiewam "Legia to uje a Lech mistrz Polski" i nagle podbija typo: o siema siema tej Legii to ja tez nie lubię. Na co my: no spoko to może sklepać jednego z nich wspólnymi siłami?
    Typ się zgadza ale z tematu za wiele nie wychodzi, kontakt trochę zanika ale jednak czasem się zbije pione za garażami. Nagle wpada typowy mały bezradny chłopczyna, który pchał ruskie szlugi po taniości i skarży się, że tamten go bije. Czy ujmą na honorze jest usadzić gagatka?


    Tak z Maxem nigdy nie było buddy, nigdy nie było handlu a kiedyś nawet był pakowany.
    Tak stalowy pchał mi dex może nie w hurtowych ilościach ale jednak regularnie.
    Tak mieliśmy z Maxem pewne plany ale jak mówię, to już historia i to nie od wczoraj.

    Jak jeszcze masz jakiś problem to siadaj na konto revo napchaj się swoim i pokaż co potrafisz. Chętnie przytulę trochę pzta, tylko czekaj raków dorobię bo 300k może nie wystarczyć