Atak związku w zdarzeniach chowa sie daleko

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Art napisał(a):

    Czy korzystasz z AGR?
    z tego co pamiętam AGR nie miało na to wpływu. Dodam również, że u obrońcy w pasku ruchów flot (tym na gorze) ilość slotów lecących w ACSie jest widoczne jakoby każdy atak leciał osobno. Tj: leci na mnie JEDEN atak zwiazku w którym flota podzielona jest na TRZY sloty. W podgladzie flot pokazuje że lecą 3 wrogie floty, choć w rzeczywistości leci tylko jedna (zauważyłam to na wersji xxx.14)


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • zapodaj.net/613241b242cff.jpg.html

    Tak wygląda podgląd poczas ataku związku. Jeden atak (związku) w górnym pasku pisze, że jest to zwykły atak, a nawet 2 ataki, ale w rzeczywistości jest to jeden atak związku, w którym lecą dwa sloty flot.

    BEZ AGR


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • Bez AGR gra jest niegrywalna, a z AGR rozjeżdża się cały podgląd flot po stworzeniu ataku związku.
    Nowy "wygląd" ACSa jest przy tym bardzo nieczytelny, nawet bez AGR, nie wiadomo ile tak naprawdę leci statków i trzeba doszukiwać się ilości zer.
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • @Avinashi jesteś pewny, że nie grasz z AGR ?? Twój screen pokazuje, że grasz z AGR :) albo inną nakładką zmieniającą wygląd podglądu :)

    @justvroum ja gram bez AGR od 16 lat i wcale nie narzekam :P

    Posiadanie i granie z AGR to kwestia kto ile zbędnych informacji potrzebuje by pograć.
    Pamiętaj.
    Jeśli spotkasz samotnego wilka uciekaj.
    Za nim stoi stado.
    Jeśli zaś ugodzisz tego wilka,
    do końca życia będziesz oglądał sie przez ramię.
    A pewnego dnia ~ za tobą stanie stado.
    I rozszarpie Cię na strzępy.

    Uni 29 [Jackass] {macierz} top 90
    Uni 41 [MCNE] {pawelos} top 20, top 1 floty
    Uni Quantum [LioN] {pawelos} top 4, top 1 floty (przed UF z Electra)
  • Na potrzebę sprawdzenia tegoż zjawiska wyłączałam AGR
    więc wygląd był typowo ogame'owy. na pewno nie z AGR
    btw sam włączyć się nie mógł


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • No ale podgląd sugeruje ze masz coś włączone, no chyba ze ja coś nie wiem i można automatycznie coś pozmieniać w ustawieniach podglądu. Choć nie sądzę
    Pamiętaj.
    Jeśli spotkasz samotnego wilka uciekaj.
    Za nim stoi stado.
    Jeśli zaś ugodzisz tego wilka,
    do końca życia będziesz oglądał sie przez ramię.
    A pewnego dnia ~ za tobą stanie stado.
    I rozszarpie Cię na strzępy.

    Uni 29 [Jackass] {macierz} top 90
    Uni 41 [MCNE] {pawelos} top 20, top 1 floty
    Uni Quantum [LioN] {pawelos} top 4, top 1 floty (przed UF z Electra)
  • nie miałam nic włączone, podgląd różni się tylko (chyba? bo osobiście nic innego nie zauważyłam) że z AGR pokazuje Ci wydobycie na planecie

    Może Ty czegoś używasz, że masz inny podgląd? :E
    Bo ja tylko AGR, który na czas sprawdzania czegoś, jest wyłączany. Też myślałam, że to wina AGR, ale ten powoduje tylko rozjechanie się tegoż ACSa którego nie sa się rozwinąć. Za to jeśli chodzi o liczenie kazdego slotu dołączonej floty do ACSa z osobna jest już błędem wersji gry


    a może inaczej. po czym stwierdzasz, ze mam coś włączone poza AGR?


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Avinashi ().