WIELE bledow w wersji 7.1

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • WIELE bledow w wersji 7.1

    @Art
    pare pytan
    1. jak sie ma kupno rzeczy na rynku do oficjalnego stanowiska o puszu?
    w skrocie czy moge sobie kupic flote ? surowce przedmioty , twojego psa? za przyslowiowa zlotowke? albo 3 denary?
    czy mam przestrzegac "uwaazajcie bo mozemy was zbanowac" , czy tez regulaminu? czy tez oficjalnego narzedzia wspanialej firmy gf ktora pozwala mi grac w ta cudowna gre?
    sam juz nieiwem - dlatego prosze o odpowiedz i to nie byle kogo - tylko szacownego Pana COMA
    2. rozumiemi ze ta doszlifowana wersja jest tak doszlifowana ze jak kogos zelzomuje to nie nalozycie mi "bugusingu:" z uwagi tylko na to ze nie rozumiecie jak do
    starcia doszlo
    3. rozumiem ze moge przesylac sobie surowce reckami pomiedzy planetami - czego nie czynilem do tej pory - bo jak sadze ich obecna wartosc spalania dzieki wspanialym programista gfu wynosi 1.
    1 deuteru - nie chinskich jenow
    wiec mam nadzieje ze szacowna pani ga kasia 3242354 nie powie sobie hjola hojola ojej zly pl przeslal sure reckami i nalezy mu sie odebreac deuter a wraz z nim caly suriuuwiec
    jak to uczyniliscie przy innym moim starciu + dodatek dla siebie a tu dla pani kasi321 informacja ( niech sobie pani spojrzy na to co gracz zyskal co gracz wtopil ) a potem prosze wykonac matematyke
    a jesli nie potrafi tego pani uczynic to niech pani zawola kogos kto umie.
    tak jak z luckim . zrobili w 3ech rw na 300 baniek i kazdy mial oddac po 300:)
    zarobili chloapki moze z 150 czy 200 baniek a mieli oddac z 600 . MADARE NIE MADRE.
    rada :
    prosze Pani Kasiu321 spojrzec na raport wojenny i nie patrzec na zlom tyko na zysk - te sprawy - ogarnie pani. no chyba ze to tez sa tak kwieciste opisy.
    a teraz licze ze zajemicie sie puszerami ktorzy zrobia najpierw tak
    1. zaianteresuja sie jak inne puszery dzialaja na innych uniach badz oni sami - co uchodzi a co nie uchodzi
    2. a potem beda dzialac przez rynek .
    zreszta sam fakt ze wprowadziliscie takie gowno swiadczy o was .


    4. mam rowniez pare innych pytan do CIebie ale mysle ze moga zaczekac . najwazniejszym probelmem jest rynek i mysle ze to rozumiesz ale masz to w dupie -to do arta - naszego naczelnego wodza ktory sie nie odzywa od 4 dni chyba naprawde
    wizyta u dentysty nie poszla - wspolczuje bo unikam jej jak ognia:)
    rowniez sadze ze niemcy nie zdaja sobie z tego sprawy.
    wiec moze tak CI dyskretnie podopowiem idz i im powiedz co jest nie tak?
    co Ty na to? to bedzie dobry pomysl.

    5. a tu Ci przedtawie 2 problemy nie z rynkiem zwiazane bo przeciez kadzy wie ze moze sobie kupic deuter po 0.5 metal ;1 dex
    ale takie inne
    o tu prosze
    1.czy to tak ma byc ze pole zniszczen u genrala powstaje sobie od czasu do czasu na iles tram atakow? czy jak to wyglada? BO TAK TO K.. urcze wyglada .

    2. sposob sondowania nie jest za dobry . - sondy wysylaja sie podwojnie lub wcale sie nie wysylaja
    pozatym co ma na celu szpiegowanie 16 pozycji? -taka dygresja
    3. dlaczego mozna kupic sprzedac flote poniezej jej rzeczywistej wartosci? to tak ma byc?
    moge sobie wyslac surowiec do kogos tam nizej poprosic o zbyudowanie 324234324 2gswo i kupienia pomnimalnej wartosc?

    ciekawe czy szkop wymyslil to czy po prostu jest za glupi na to ? a moze to ja jestem za glupi zeby zobaczyc calosc obrazu.

    tak czy siak komunikacja z toba art lezy i zawsze lezla . nie potrafisz odpowiedziec na proste pytania ludzie sie ciebie musza prosic zeby laskawie z toba porozmawiac ? no troche chore co?
    zreszta nie mi osadzac . ja swoje zdanie wyrobione mam :) no i jakos tylko mnie do niego przekonujecie.
    Marys znowu CI sie cos pomieszalo tu masz :TOP1 WORLD SOLO

    Post był edytowany 8 razy, ostatnio przez pl1: a i edit: ponoc na najwyzszym szczeblu zapadla informacja ze nie moge sie udzielac w tym "nadchodzi nowe" czy jak sie to teraz zwie? czego sie tak boicie prawdy?> skorumpowane "ludzie" ? hmm ().

  • Eeee tam marudzenie. Sondy po 1 deuteru i recki po 1 deuteru. NIe doplinowali a flote jakos wysłąć trzeba. Więc zabrania wody nie będzie bo niby dlaczego? Fsa trzeba jakos zrobic. Ja np jestem w plecy na farmieniu sondami. Bo nie mam 10 ladownosci a 9, zaraz ktos powie ale sondy lataja po 1 deuteru. Spoko ale mi wazniejsza jest ladownosc niz brak spalania sond.
    CO do rynku lidla. Teoretycznie są jakieś zasady do rynku, lecz jak można inaczej to dlaczego nie? To nie jest łamanie regulaminu, bo każdy o tych błędach wie...
    Najbardziej boli to, ze jest wtorek a dalej nowych wersji brak z usuwaniem błędów...
  • pl1 napisał(a):



    3. dlaczego mozna kupic sprzedac flote poniezej jej rzeczywistej wartosci? to tak ma byc?
    moge sobie wyslac surowiec do kogos tam nizej poprosic o zbyudowanie 324234324 2gswo i kupienia pomnimalnej wartosc? i tak w kolko?

    Moze rozespany jestem ale tutaj wyjdziesz na zero. Wyslesz surke do słabszego na zbudowanie 100 GS, on zbuduje 100 GS za całą tą surke. Surka znika mamy 100 GS. Sprzedaje Ci te GS po 50% ale to juz bez znaczenia, nadal masz 100 GS warte tyle ile warte normalnie. Wyszło tak jakbys sam se je zbudował.

    Inna sprawa jak to nie jest znajomy tylko 2 konto, wtedy nie wysylasz nic tylko skupujesz flote normalnie za ułamek wartosci...a w statsach lecisz do góry o pełną wartosc.
    Sprzedam metal na Quantum.
    Nick w grze: Muniekk
  • pl zgadzam się :)
    wprowadzją gówno i jeszcze się tym chwalą.

    Testy prowadził ktoś kto chyba siedział całymi dniami w Amsterdamie na rynku.

    Niestety Art i Asia nie mozna liczyć na obronę uczciwych graczy.
    Ja jak bym zapomniał zapłacić do 72h to ban 2 tygodnie.


    Tutaj zakładam konto lub przejmuję :) dość jest ofert oddam - robię flotę i sprzedaje sobie za 10% wartości :)
    hit to GS po 20-30kk za sztukę ;) na podładowanie konta surowcami :D :D :D P P