Kupię przedmioty na "rynku" za surowce- Wszystkie każda ilość

  • Sprzedam metal:
  • Kupię przedmioty na "rynku" za surowce- Wszystkie każda ilość

    Witam,
    W grze pojawiła się nowa możliwość sprzedaży statków i przedmiotów "premium" w zamian za surowce. Dział handel na forum nie jest do tego dostosowany, ale zamieszczam takie ogłoszenie, proszę o nieusuwanie, to jednak handel dozwolony w nowej wersji gry.
    Kupię przedmioty na "rynku" za surowce. Interesują mnie wszystkie typy przedmiotów, to znaczy: Ośmiornica, Detroid, Newtron (złoto, srebro, brąz) oraz oczywiście pozostałe przedmioty jak dopalacze (wszystkie) oraz pola planety i pola księżyca (wszystkie, o ile znajdzie się ktokolwiek zainteresowany sprzedażą).
    W zamian oferuję dowolny surowiec wybrany przez sprzedającego w widełkach określonych przez system. Za "pola" mogę dosłać dodatkowo więcej surowców niż maksymalny przelicznik (wyłącznie osobom niżej w tabeli- zgodnie z regulaminem gry).
    Dlaczego sprzedać przedmioty mnie?
    1. Gram sam i dla siebie
    2. Nie mam kont handlowych, gsowych, pushowych czy jakichkowliek innych
    3. Robię przyrosty z własnego eko, a handluję tylko kiedy potrzebuję
    4. Zbieram sobie te przedmioty tak po prostu i dla siebie, może kiedyś podzielę się na forum ilością w dziale rekordów - jako rekord nietypowy, ale to w przyszłości

    Zapraszam zainteresowanych na PW! Wystawię ofertę dostosowaną do potrzeb, np 23 detroidy za metal czy deuter itp.