Michas [AFERA] vs. GomesLDZ [LDs] & NoName [LDs] ~ 11046.02% OBRONA

  • Michas [AFERA] vs. GomesLDZ [LDs] & NoName [LDs] ~ 11046.02% OBRONA

    Wyczekane... Choć liczyłem na inny plan działania Michasia, to zdecydował się na większy lot..
    Podstawka pierwotnie zlagowała i dolatywała w tej samej sekundzie, bez opóźnienia byłoby na korzyść Agresora. :)
    Kolejne opóźnienia Agresora uspokoiły...
    Flotę zeskanował, leciała dalej ...

    SzO bo sympatycznie po ataku :)

    Złomu podebrał co jego :P



    NoName dziękuję za akcje :)



    Dnia 03-12-2019 22:51:31 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Michas [AFERA]
    ________________________________________________

    Krążownik 26.130
    Okręt wojenny 5.311
    Pancernik 10
    Sonda szpiegowska 5

    _________________________________________

    Obrońca GomesLDZ [LDs]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.598
    Duży transporter 1.776
    Lekki myśliwiec 30.027
    Ciężki myśliwiec 10
    Krążownik 5.000
    Okręt wojenny 341
    Recykler 5.769
    Sonda szpiegowska 60.999
    Bombowiec 116
    Niszczyciel 100
    Gwiazda Śmierci 3

    _________________________________________

    Obrońca NoName [LDs]
    ________________________________________________

    Krążownik 10.423
    Okręt wojenny 6.563
    Pancernik 2.999

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Michas [AFERA]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca GomesLDZ [LDs]
    ________________________________________________

    Mały transporter 250 ( -1.348 )
    Duży transporter 649 ( -1.127 )
    Lekki myśliwiec 4.698 ( -25.329 )
    Ciężki myśliwiec 4 ( -6 )
    Krążownik 3.640 ( -1.360 )
    Okręt wojenny 335 ( -6 )
    Recykler 2.954 ( -2.815 )
    Sonda szpiegowska 9.571 ( -51.428 )
    Bombowiec 115 ( -1 )
    Niszczyciel 100 ( -0 )
    Gwiazda Śmierci 3 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca NoName [LDs]
    ________________________________________________

    Krążownik 7.234 ( -3.189 )
    Okręt wojenny 6.329 ( -234 )
    Pancernik 2.973 ( -26 )

    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 1.077.285.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 371.011.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 782.508.800 metalu i 322.093.600 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    351.306.200 Metalu i 0 Kryształu
    46.779.000 Metalu i 0 Kryształu
    76.937.600 Metalu i 14.636.400 Kryształu
    23.389.500 Metalu i 23.389.500 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    498.412.300 Metalu i 38.025.900 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -761.895.000
    Kryształ: -262.980.000
    Deuter: -52.410.000
    agresor stracił łącznie 1.077.285.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 282.171.300
    Kryształ: -101.611.100
    Deuter: -15.133.000
    obrońca zyskał łącznie 165.427.200 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Gratulację za organizację, tak jak pisałem na PW, sytuacji być nie powinno , wiedziałem ,że moze być różnie,podstawka na 99% aczkolwiek skoro kierownikowi uni się udało trafić Gomeza(mi kiedyś też) to czemu nie, kto nie lata zysków nie ma. 26 sek przed atakiem widziałem ,że czeka na mnie 2mln floty niestety , Ogame, moze mój komp(nigdy nie zawiódł) net(hula dobrze) ogame(ich bym podejrzewał o średniej jakości obsługę) ktoś dał ciała, zwyczajnie nie mogłem zawrócić floty... jedyna złość z tego ST to to ,że gra mnie zawiodła, operatorzy zawodzą, moderatorzy zawodzą, a niestety nie ma się co oszukiwać zeby miec dobre solidne miesjce to musze poświecić butelke dobrego alko miesięcznie żeby się tam utrzymać, a to mi nie gwarantuję dobrej jakości gry, zasady naginane do granic możliwośći, aczkolwiek i tak będe klikał te swoje lmki. Pozdro i mam motywację, odegram się, choć by zmniejsze ilość satelitek :)

    Spijcie słodko :)


    P.S.
    Obczajcie sobie konto Mstrzou, top150, same lm cm i dr i ss konto ma 1kkk surki pół na pół ksi i meta, może zróby zakłdady czyje to ? kto się spuszuje ?:>

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mamed ().

  • Miałeś pecha po prostu Michaś a Obrońcy zwyczajnego farta :thumbup: Na laga nie ma siły .
    Zebrałeś sporo złomu i prawie cała kryche to myślę że szybciej się odbudujesz niż Obrońcy bo zysk na dwóch maja mizerny :D dobrze że anty recki ruszyły bo był by jeszcze mniejszy.
    SZO dla wszystkich.
  • sativa napisał(a):

    Miałeś pecha po prostu Michaś a Obrońcy zwyczajnego farta :thumbup: Na laga nie ma siły .
    Zebrałeś sporo złomu i prawie cała kryche to myślę że szybciej się odbudujesz niż Obrońcy bo zysk na dwóch maja mizerny :D dobrze że anty recki ruszyły bo był by jeszcze mniejszy.
    SZO dla wszystkich.


    jakie antyrecki ??
    moje poleciały po starciu i zebrały 351kk jak w poście widać :)
  • Lol...rozwaliles system tym stwierdzeniem że go komuś daje lepsze łącze a innym funduje lagi przy ataku :thumbsup: :thumbsup: nie sądziłem że kiedyś coś takiego usłyszę O_O
    Tobie no name gratuluje starcia, coś tam latasz, działasz więc miłego przetopu. Lopez to zwykły klikacz podglądu więc gratulacji nie będzie. Zaś Dla Michasia mimo wszystko sz0...choćby za imię :)
    Co do mistrzou... Naprawdę nie wiesz czyje to? To Ci podpowiem...tej samej osoby co już 2 duże pushe tam zrobiła, tej samej osoby co teraz na pastim botem szaleje...dalej nie wiesz? To jeszcze podpowiem...Twój funfel od acsow. Coś świta?
  • UncleBadi napisał(a):

    Lol...rozwaliles system tym stwierdzeniem że go komuś daje lepsze łącze a innym funduje lagi przy ataku :thumbsup: :thumbsup: nie sądziłem że kiedyś coś takiego usłyszę O_O
    Tobie no name gratuluje starcia, coś tam latasz, działasz więc miłego przetopu. Lopez to zwykły klikacz podglądu więc gratulacji nie będzie. Zaś Dla Michasia mimo wszystko sz0...choćby za imię :)
    Co do mistrzou... Naprawdę nie wiesz czyje to? To Ci podpowiem...tej samej osoby co już 2 duże pushe tam zrobiła, tej samej osoby co teraz na pastim botem szaleje...dalej nie wiesz? To jeszcze podpowiem...Twój funfel od acsow. Coś świta?
    Aż Ci z grzeczności napisze, bo ewidentnie mama kurz, tato wiatr wywnioskuj co z tego powstaje :)
    Czy ja napisałem ,że ktoś mi daje gorsze łącze? Chodzi mi o fakt grywalności, jeśli się za to płaci to wnioskuje ,że serwery powinny być igła a nie ,że są lagi które uważam każdego spotakały, bo bywają chwile ze gra zwalnia czy sa problemy z logowaniem, czy właśnie lagi, jeden ze znajomych zgłaszał ten problem i dostał odpowiedź ,że Gamforce nie ponosi odpowiedzialności ponieważ wynajmuje serwery, tyle w temacie, rozumiesz ?
    A co do kolesiostwa i kumoterstwa widać trafiłem w sedno skoro zablolało i odpisałeś.... Kiedyś 95% ustawionych starć było karane banem, kiedyś można było z Go rozmawiać na irc i wiele rzeczy załatwić odrazu a nie czekać dwa dni na odpowiedź.
    Mistrzu jeśli to do Ciebie nie dotrze nie chce nigdy więcej z Tobą mieć żadnego kontaktu!
    Dużymi literami, W POPRZEDNIM POŚCIE WYMIENIŁEM RZECZY PRZEZ KTÓRE GRYWALNOŚĆ OGAME SPADŁA PRZEZ LATA KIEDYS BYŁO 15K GRACZY NA UNI TERAZ JEST 3.5K I JEST SUPER. i nie bierz do siebie kontaktów z GO :)
  • Mamed napisał(a):

    kiedyś można było z Go rozmawiać na irc i wiele rzeczy załatwić odrazu a nie czekać dwa dni na odpowiedź.
    Mistrzu jeśli to do Ciebie nie dotrze nie chce nigdy więcej z Tobą mieć żadnego kontaktu!
    Dużymi literami, W POPRZEDNIM POŚCIE WYMIENIŁEM RZECZY PRZEZ KTÓRE GRYWALNOŚĆ OGAME SPADŁA PRZEZ LATA KIEDYS BYŁO 15K GRACZY NA UNI TERAZ JEST 3.5K I JEST SUPER.
    oj był irc i faktycznie można było od razu wszystko wyjaśnić, a odpowiedzi obecnie - w kazdym razie w moim przypadku - to co najmniej 3 dni.
    a co do ilości graczy - może i jest 3,5k - ale zalogowanych teoretycznie 300 z czego faktycznie ze 100 bo kazdy ma po 3 konta ;)

    a teraz gratulacje - i obrony i Szo po ataku. Nazbierałeś Michaś tyle że odbudujesz się w tempie WujA - też pewnie masz świetne eko ;)
    "Dokądkolwiek lecę, jest piekło; sam piekłem jestem"

    Solo: 3311% ACS: 6310% 83 ST