Yara-ma-yha-who vs. Oddam_Pasti ~ 38971.24% TOP 1 " PUSH ! " ;)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Yara-ma-yha-who vs. Oddam_Pasti ~ 38971.24% TOP 1 " PUSH ! " ;)

    wczoraj faktycznie chcialem zezlomowac konto pastiego bo stala tam flota , stały też floty badiego i wuja . wystartowalem i 1 min przed dolotem flota zniknela z moona :( przypadek ? niesądze...
    klikałem pz ale zresztą nieważne zaraz wsnr dopisze historie :) pozdrawiam serdecznie [ciach] z tego sojuszu.
    [ciach]

    Pozdro dla NFZ , AFERY i znajomych z diso więcej sie nie wypowiadam [ciach]

    Kupię Deuterek




    Dnia 02-12-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Yara-ma-yha-who
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 262.604
    Krążownik 33.388
    Okręt wojenny 9.653
    Pancernik 44.397

    _________________________________________

    Obrońca Oddam_Pasti
    ________________________________________________

    Mały transporter 10.657
    Lekki myśliwiec 99.297
    Ciężki myśliwiec 1.052
    Krążownik 29.939
    Okręt wojenny 5.000
    Statek kolonizacyjny 3
    Recykler 47.500
    Sonda szpiegowska 1.517
    Bombowiec 1
    Pancernik 21.000

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Yara-ma-yha-who
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 54.593 ( -208.011 )
    Krążownik 24.688 ( -8.700 )
    Okręt wojenny 9.473 ( -180 )
    Pancernik 44.327 ( -70 )

    _________________________________________

    Obrońca Oddam_Pasti
    ________________________________________________

    Mały transporter 0 ( -10.657 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -99.297 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -1.052 )
    Krążownik 0 ( -29.939 )
    Okręt wojenny 0 ( -5.000 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -3 )
    Recykler 0 ( -47.500 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -1.517 )
    Bombowiec 0 ( -1 )
    Pancernik 23 ( -20.977 )

    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.101.094.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 4.258.339.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 2.449.536.000 metalu i 1.447.588.000 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.641.303.000
    Kryształ: 1.173.177.000
    Deuter: -18.450.000
    agresor zyskał łącznie 2.796.030.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -2.253.687.000
    Kryształ: -1.535.074.000
    Deuter: -469.578.000
    obrońca stracił łącznie 4.258.339.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

    Moderator Neferet:
    Obraza i flame

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Yara-ma-yha-who ().

  • [ciach]

    Wczoraj leciałeś i doleciałeś w ten układ równo z tą flotą. Rozumiem że wróżbita Maciej dał cynk? A zawróciłeś bo [ciach] leciałeś z planety i fala pokazała, skanowałeś każdego z nas, recków nie znalazłeś to zawróciłeś bo na 2x zbierać trzeba było :) Nasze konto - i tak zrobiliśmy fsa i zbieraj w us z Tobą :E W to to nawet twoje ziomki z Afery nie uwierzą :E

    Miałeś 8us obok moona, zresztą skriny pokażą wszystko - jak tam nie było floty, doleciałeś Ty i flota się znalazła :E

    Moderator Neferet:
    Flame
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • bocieek napisał(a):

    Gratuluję skilla :E

    Warte to było 660zł? :E I tak będziesz to odsyłał albo odjęte pkt będą :E Po południu będzie edit posta ze wszystkimi skrinami MISTRZUUU :E I dofarmiałeś Ty czy Legenda? <3

    Edit:

    Wczoraj leciałeś i doleciałeś w ten układ równo z tą flotą. Rozumiem że wróżbita Maciej dał cynk? A zawróciłeś bo cepie leciałeś z planety i fala pokazała, skanowałeś każdego z nas, recków nie znalazłeś to zawróciłeś bo na 2x zbierać trzeba było :) Nasze konto - i tak zrobiliśmy fsa i zbieraj w us z Tobą :E W to to nawet twoje ziomki z Afery nie uwierzą :E

    Miałeś 8us obok moona, zresztą skriny pokażą wszystko - jak tam nie było floty, doleciałeś Ty i flota się znalazła :E
    A skąd wiesz, że dolatywał równo z flotą Pastiego ? Dlatego, że na tym koncie zasiadasz Ty ? ;) Skąd byś miał nasz detektywie takie szczegółowe informacje co, gdzie, kiedy i za ile ? Screeny robiłeś z konta na którym zasiadałeś ? ;) OCZYWIŚCIE GRATULACJE TĘPIENIA WSNR- [ciach] ;) Przecież Twój ulubiony sąsiad z bloku nie sprzedałby się wrogowi ;)

    Moderator Neferet:
    Obraza
  • Ta cała historyjka z tyłka wzięta. Jakby nie patrzeć push to nie jest i za to nie da się pociągnąć do odpowiedzialności, bo pasti był top1... aczkolwiek handel kontem to już inna bajka i za to ban powinien paść.
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • Obiecane:

    1) Skan konta pastiego godzina 23.24 - puściutko :E



    2) Stacja Yary w us 23.31 :E



    3) Lądowanie floty Pastiego w tym układzie



    4) Atak Yary który wystartował około 23.40



    5) Zawrotka 6s przed starciem po wyskanowaniu graczy Wujo i Badi i braku DEXA i recków



    tak wyglądały nasze podglądy po skanowaniu:

    gyazo.com/1c2a9ddc5f423e0f13a5df83d7800b55


    Dziękuję za uwagę i oczekuję przeprosin :E :E :E

    @Adanio @Migotka proszę o przeanalizowanie "czystości" tego starcia a moda o nieusuwanie tego :) . Wiem że PUSH nie bo konto top3 zezłomowało top1, ale proszę o sprawdzenie kto wyfarmił 600kk surki które tam było :) jeśli Yara to już jest push, jeśli legenda to jego drugie konto...
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • bocieek napisał(a):

    ale proszę o sprawdzenie kto wyfarmił 600kk surki które tam było jeśli Yara to już jest push
    zaraz - moze nie jestem normalny - ale staram się podejść do tego obiektywnie. I nie wnikam, kto co kupił i na czym zasiadał.

    Skoro top3 ZŁOMUJE TOP1 i mówisz, że to nie push - a dokończenie tego ataku to push, to chyba czegoś nie zrozumiałem.

    czyli jeśli ja top52 przylece po ciebie top12 - to wolno mi ciebie zezłomować, ale nie wolno wyfarmić?
    ty tak na poważnie?
    "Dokądkolwiek lecę, jest piekło; sam piekłem jestem"

    Solo: 3311% ACS: 6310% 83 ST
  • @Avatar nie musimy się lubić i zgadzać bo ani jedno ani drugie z przebiegu czasu wyszło że nie :E

    wkleiłem niezbity dowód na to że starcie miało się odbyć wczoraj, ale na złość wszyscy byliśmy online i przeszkodziliśmy. To próbujecie Mi wmówić że to moje konto i jestem nieudacznikiem do 100 potęgi i widząc taką akcję zrobiłem w tym US na 4g fsa na zbieraj i jak dobry Santa Claus dałem zezłomować je Yarze. Ja będąc top 12 czy 15 mogłem sobie podzielić tą flotę na kawałki i rozbić o siebie :E mógł tak samo zrobić to WUJO albo BADI :E

    Mogłem legalnie sobie puścić transport 600kk surki do siebie, ale nie zrobiłem tego bo pomogłem YARZE i się w gwiazdora pobawiłem.

    Zakładam że jestem tym nieudacznikiem i to zrobiłem :E to jakim cudem posiadam jeszcze swoją flotę?? i nie gram ufsem - od początku byłem na urlopie 2 dni - bo poniósł mnie piąteczek i do dzisiaj nie wiem jakim cudem udało mi się U wbić :E to raz umiem zrobić fsa, a raz nie umiem czy jak? :E wytłumacz mi to proszę :E

    Poniosło mnie z tym pushem - bo jednak Yara był niżej niż Pasti - co nie zmienia faktu że to starcie kupione i powinni z tym coś zrobić :)
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • bocieek napisał(a):

    Poniosło mnie z tym pushem - bo jednak Yara był niżej niż Pasti - co nie zmienia faktu że to starcie kupione i powinni z tym coś zrobić
    a nie bierzesz pod uwagę, że co chwila cie ponosi? Skoro w jednym zdaniu ponosi Cię przed przecinkiem, to niby czemu nie mialoby ponieść po przecinku? Czyli całe zdanie może być "poniesione" i z gruntu fałszywe

    fakt, nie musimy sie lubic.
    Jednak zawsze bronisz pasti, bo psiapsiólka twoja z bloku, a teraz masz mu za złe, że coś tam sprzedał. Logiki zero
    "Dokądkolwiek lecę, jest piekło; sam piekłem jestem"

    Solo: 3311% ACS: 6310% 83 ST
  • Avatar napisał(a):

    bocieek napisał(a):

    Poniosło mnie z tym pushem - bo jednak Yara był niżej niż Pasti - co nie zmienia faktu że to starcie kupione i powinni z tym coś zrobić
    a nie bierzesz pod uwagę, że co chwila cie ponosi? Skoro w jednym zdaniu ponosi Cię przed przecinkiem, to niby czemu nie mialoby ponieść po przecinku? Czyli całe zdanie może być "poniesione" i z gruntu fałszywe
    fakt, nie musimy sie lubic.
    Jednak zawsze bronisz pasti, bo psiapsiólka twoja z bloku, a teraz masz mu za złe, że coś tam sprzedał. Logiki zero
    @Avatar czy ja powiedziałem że mam mu za złe? :E Nie. Zrobił jak zrobił, najważniejsze że mu się $$ zgadzają i tyle.
    Tylko Yara robi z siebie pro elo a ustawka taka że już nie wiem czy wy tak serio czy na żarty :E
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • bocieek napisał(a):

    Tylko Yara robi z siebie pro elo a ustawka taka że już nie wiem czy wy tak serio czy na żarty
    to ja ci odpowiem całkiem serio.

    Jakby to miałaby być ustawka wg mnie, a piszesz ze Yara ma obok gdzies moona i do tego wy jestescie blisko (czytaj: Uwaga Niebezpieczenstwo), to ja bym walnął Pastiego między moonami i gówno byscie widzieli na falangach to raz. Latanie 2x recami to zaden argument, bo przy ustawce na daną godzinę w 5 minut jestem w stanie zorganizowac na uni ze 100k recków i problem z bani.
    I po co Yara mialby tak ryzykowac lotką? skoro znał czasy itd. wniosek wyciągnąłbyś sobiue sam...
    "Dokądkolwiek lecę, jest piekło; sam piekłem jestem"

    Solo: 3311% ACS: 6310% 83 ST
  • Z pastim fajnie mi sie grało, dobrym dla mnie był zawsze kolegą
    • Oddam_Pasti27.11.2019 21:18:08Hej lisku dziękuję za grę... Jak widziałaś doszedłem i kończę ta zabawę... Miłej gry ci życzę i uważaj na stateczki hihi buziak
    • afox27.11.2019 21:32:27szkoda że odchodzisz, fajnie sie grało i gadało:), moze sie jeszcze na jakims uni spotkamy:)


    Po kilkunastu latach nadal gram w ogame z przyjemnością, dla ludzi nie dla pkt....i jak dla mnie mozecie wylewać na siebie wiadro hm nieczystości...a jak ktoś lubi dobra zabawę to gratuluję:)

    Moderator Neferet:
    Posty połączyłam. Następnym razem zamiast pisać nowy post, to proszę pamiętać o opcji "edytuj".
  • Temat zamykam na czas moderacji.

    Temat ponownie otwarty. Coś się udało w nim uratować. Osobiste wycieczki załatwiajcie między sobą. A zgłoszenia wysyła się przez system support, a nie na forum w temacie.


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy