TOP 1 ACS Ogame.pl : Hellmond [N-D] & xKamikaze [G_P] & ALF [N-D] & Bob Lee Swagger & Gargamel [N-D] vs. AEZAKMI & Mihuszowo & Scofield & Shade [Sprite] & Bylo minelo & Emperor Explorer & trampek & Piort & pavciosz [Minionki] ~ 3.684.306,44%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Powód rozbicia się agresorów widzę w ten sposób, że liczyli na to, że ogame nie ogarnie takiej ilości statków co często miało miejsce i generalnie liczyli na fajnie 5vs5, a tu zonk jednak mechanika gry dała radę - ogarnięcie samej akcji obrony książkowa aż dziw bierze, że przy tylu znakach na niebie agresorzy dolecieli do końca - cojonez? odwaga? [ciach] please - zwykła chęć zysku i fame'u i utarcia nosa Sprite i spółki. Agresorzy się przeliczyli i dostali dzwona i to jest ot cała sytuacja.
    Musiał być niezły ból dupy u Helmansa i reszty jak to się rw nie mogło pojawić w 24h? Przecież tak pięknie dostaliśmy w [ciach] :E :E

    Smaczku całemu rw dodaje to, że generalnie sami wystawiliście się na srebrnej tacy.

    Gratulacje dla całej ekipy obrońców, tak jak pisałem wcześniej - pięknie ogarnięty temat.

    Moderator Neferet:
    Wulgaryzm
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."
  • Jeden raz odniosę się do postów, PW i innych a propos wstawienia tego RW. Część pretensji co do strony wstawiającej to RW jest jak najbardziej uzasadniona zatem:

    Jeśli ktoś poczuł się urażony lub dotknięty tym, że to my jako niewątpliwi przegrani tego starcia je wstawiamy - przepraszam, nie miałem tego na celu.

    Tak jak napisał wcześniej Sileence, wielokrotnie pisałem do Obrońców kiedy, co i jak. Otrzymywałem odpowiedź typu "Mi to rybka" "Rozdzielamy złom". W tej sytuacji zrobiłem to ja, nie z partyzanta, nie czekałem niczym na synchro na 24h po starciu, żeby to wstawić. Minionki nawet słowem się nie odezwały w tej sprawie, ale już 2 minuty po tym jak to wstawiłem dowiedziałem się, że oni mieli zamiar to zaraz wieczorkiem wstawiać. Szkoda, że żaden z Was nie potrafił mi tego powiedzieć wcześniej, dać znać - "spokojnie Hellu ogarniemy swój shit i po 21 w niedzielę to będzie na forum" - tylko tyle i aż tyle. Gdybym dostał taką informację to w żadnym wypadku to Starcie nie zostało wstawione przeze mnie, nie miałem zamiaru kraść należnej Wam chwały za akcję i pokonanie nas w walnej bitwie.


    Piort napisał(a):

    [...]
    Pisanie o heroiźmie atakujących i odważnym locie do końca jest niedorzeczne, wręcz śmieszne. Prawda do której domki się nie przyznają jest taka, że się zwyczajnie przeliczyli - mając przewagę w wysłaniu recków bilans jest przygniatający na naszą korzyść i tylko to się liczy.
    [...]
    O heroizmie można mówić gdy strażak wynosi dziecko z płonącego budynku, więc faktycznie to, że używasz takiego słowa w tej sytuacji jest trochę śmieszne. Co do problemów z liczeniem - nie wymagało to specjalnych wygibasów arytmetycznych z naszej strony, wiedzieliśmy kto i czym będzie bronił AEZAKMI.

    "Bilans jest przygniatający na naszą korzyść i tylko to się liczy" - myślę, że to jest naprawdę znamienne, dla Was jak widać liczą się tylko i wyłącznie cyferki, jeśli grasz w tą grę tylko po to, żeby obserwować rosnące liczby to szczerze Ci współczuję. Dla nas radość i frajda czerpana z tej gry pochodzi ze zgoła innego źródła, ale to już znakomicie podsumował ktoś wyżej zabawnym memem - Ty tego po prostu nie zrozumiesz.


    Starrk napisał(a):

    Procent ładny, ale bez przesady z tekstami typu "długo nie zostanie pobity", bo pierwszy lepszy acs z Quantum lub Libry pobije ten procent kilkukrotnie, o ile skrypt się znowu nie wysypie :E

    Agresorom nie gratuluję jakichś cohones czy innej meksykańskiej przyprawy do taco, ale współczuję braku piątej klepki. Mały moon może oznaczać jedynie spadajacego i bitwę 5v9.
    Zawrócić to nie wstyd, natomiast wstydem jest dać się tak ładnie pozamiatać :)
    Zatem w tej sytuacji gratulacje należą się tylko i wyłącznie obrońcom - myślę, że poszczęściło wam się grać przeciwko ekipie, która ma problem z liczeniem :D

    O ile ACS z Quantum faktycznie mógłby nas bezproblemowo przebić to na Librze Zimowi padają w takim tempie, że niebawem Warriorsi musieliby zacząć latać na siebie, żeby zrobić taki %. Z liczeniem u nas w porządku, dzięki :)
    Co do wstydu znajdą się tacy co przyznają Ci rację, że zrobiliśmy głupio, ale będzie gro znakomitych graczy, którzy jak my polecieliby do końca - są różne charaktery drogi Starrku !


    [ciach]


    Ze wszystkich domniemywań, wymysłów i przypuszczeń najbliżej prawdy jest @buleon - z 5 flot atakujących 2 były przeważnie na urlopie, z każdym dniem traciły one swoją siłę, a te ze Sprite dzięki aktywnej grze, wielu zrobionym ST i potężnemu eko coraz bardziej się do nich zbliżały.
    @khz napisał - lepiej tak niż lecieć w dół statystykach na urlopie - i myślę, że tutaj chyba każdy się zgodzi, że to dobry sposób, odejść z hukiem, takim najgłośniejszym. :)

    Moderator Neferet:
    Ciachnięty cytat skasowanego posta oraz offtop/obrazę

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sheaker ().

  • Brawo dla Was, że rozbiliście się świadomie.
    Ciekawe po co więc była próba zdjęcia tego małego moona? Przecież plan od początku był jasny - rozbić się.

    Hmmmm...sam już nie wiem co o tym myśleć, bo logiki w waszych wypowiedziach w porównaniu do działań nie ma wcale.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez abraaa ().

  • sheaker napisał(a):

    Piort napisał(a):

    [...]
    Pisanie o heroiźmie atakujących i odważnym locie do końca jest niedorzeczne, wręcz śmieszne. Prawda do której domki się nie przyznają jest taka, że się zwyczajnie przeliczyli - mając przewagę w wysłaniu recków bilans jest przygniatający na naszą korzyść i tylko to się liczy.
    [...]
    O heroizmie...

    Słuszna uwaga, dzięki -poprawiłem.

    Jedni są zadowoleni z rozbicia dużych flot z zyskiem, a inni z top1 ogame.pl w którym przegrali z ogromną stratą - co kto lubi. Niektórzy zgadzają się z nazywaniem lotu do końca mimo pewności porażki odwagą, a dla mnie i znakomitej części społeczności to zwykła głupota ;) . A przytyki odnośnie grania dla cyferek z obozu znanego z kupowania kont i "pushowania" się bez opamiętania są niesmaczne - tacy GRACZE faktycznie mogą sobie pozwolić na olanie miliarda czy dwóch surowców :E .
  • Cześć berety :P
    I beretki
    Miałem olać temat i się nie wpisywać bo się śmiertelnie obraziłem, ale zmieniłem zdanie.
    Wykręcono tutaj absolutny TOP ogame.pl, nie była to ustawione starcie przecież, zatem po cholerę te awantury? Co chłopcy?
    Cyferki zmniejszyły się po obydwu stronach, ale to w dalszym ciągu cyferki, a nie prawdziwe życie. Rzucacie się jak muchy na gównie, a całkiem niepotrzebnie. Nic to nie zmieni. Ci którzy nie lubią dość niewysokich budowli, nie zaczną nagle pałać do nich sympatią, identycznie rzecz się ma z gazowanymi, jak i żółtymi gaciami. Taka gra, ktoś dostanie trochę więcej cyferek, a ktoś ich kilka straci.
    Ja ze swojej strony pogratuluję każdemu biorącemu udział w tej dezintegracji wirtualnych statków latających, bo starcie było nieziemskie, a w zasadzie aż niemożliwe.
    Zaraz, zaraz, ktoś coś stracił? Coś namacalnego? Tu się nic nie odbyło, jak wspomniałem wcześniej :cyferki tylko.
    I jedyne czego szkoda, to tego że się WSZYSCY nie dogadaliście ze wstawieniem tego RW, z barwnym opisem, jakąś historią, z czymś na co to ST zasługuje. Już po ptakach, zatem...
    Zatem pożegnam Was czule i pogratuluję raz jeszcze tego co tak naprawdę nie miało miejsca.
    Pa
    :xbiggrin: :xbiggrin: :xbiggrin:[ciach]
    I mokrego Mikołaja, smacznej choinki, dymiącego karpia :lool:

    Moderator Neferet:
    Flood
  • abraaa napisał(a):

    Brawo dla Was, że rozbiliście się świadomie.
    Ciekawe po co więc była próba zdjęcia tego małego moona? Przecież plan od początku był jasny - rozbić się.

    Hmmmm...sam już nie wiem co o tym myśleć, bo logiki w waszych wypowiedziach w porównaniu do działań nie ma wcale.
    @abraaa poruszył ważną kwestię. Oczywiście niepoważnym byłoby, gdybym twierdził, że od początku do końca to był lot kamikaze.
    Faktycznie, w momencie zdejmowania moonów przez Alfa, wymuszenia nawrotki, próby zdjęcia w nocy moona cel był taki jak mówisz, chcieliśmy zezłomować flotę z zyskiem.

    Ja osobiście wywiadu nie miałem kompletnie żadnego, wróciłem z U na prośbę Hellmond'a (w sumie to franca) a szacowałem skład i bilans floty na podstawie szczątkowych ST i pkt flot.
    Jednak twierdzenie, że zostaliśmy zaskoczeni składem floty jest tak niedorzeczne, że aż szkoda to komentować.

    To, że Mihusz poleci z GSami było wiadomo jeszcze zanim poszedł pilot. Przyrosty punktowe oraz ruchy w galaktyce ewidentnie pokazywały kto i jaką flotą tam leci.

    xKamikaze leciał kontem khz, ja leciałem flotą niby swoją ale jednak nie swoją a Gargamel od jakiegoś czasu już na disco męczył o końcu gry, nadarzyła się ku temu wyśmienita okazja. Była chwila i myśl o tym, żeby jednak zawrócić. Bo to przecież szaleństwo lecieć wiedząc to tam spadnie z tego moona.
    Na jakieś 30 min przed dolotem podjęliśmy decyzje, żeby jednak zadzwonić do chłopaków i zapytać, co oni o tym myślą... że jednak kilka lat tam grali. Obaj stwierdzili, że i tak konto na urlopie niszczeją, sytuacja życiowa się każdemu zmieniła i nie ma perspektyw na to by coś się zmieniło, to czego nie...

    Topowego starcia nikt nam nie zabierze. Nie zgodzę się również z ogólną opinią, że to obrońcy odnieśli zwycięstwo w tej bitwie.
    Jak widać na obrazku, bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia. 5 flot z opozycji przetrzebionej przez przeciwnika starło się z 9 flotami koalicji rządzącej. Padł remis.
    Osobiście uważam, że to jednak my jesteśmy zwycięzcami, wygraliśmy życie :) + nie daliśmy zarobić obrońcom.

    Po licznych komentarzach wnoszę, że większości z Was nie mieści się w głowach, że ktoś może polecieć na minus dla samego starcia. Bo to gra, a gra ma bawić. Takie starcie bawi niesamowicie.
    Dla większości z Was, nie mieści się w głowach, że ktoś woli skończyć przygodę z ogame, zapisując się w taki czy inny sposób na kartach historii, bo jednak tego top nikt nie zaneguje.
    Dla większości z Was, nie mieści się w głowach, że ktoś może chcieć się zezłomować, a nie sprzedać konto za $$ dla pushu czy innych, a nie ma co się oszukiwać, że te konta były swoje warte.
    Analizując powyższe, można wysnuć wniosek, że szczęśliwy nabywca surowca który zebraliśmy z pz musiał się mocno wykosztować, Oj tak, takie historie spiskowe są najlepsze.

    Na koniec tylko dodam, że czytając to co tu wypisujecie, ta nienawiść jaką do siebie czujecie i jaką przelewacie publicznie w imię nie wiadomo czego, utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że to była dobra decyzja (podjęta przeze mnie kilka miesięcy temu). To uniwersum jest moralnie stracone.

    Żeby nie było tylko smutno, życzę Wam szczęścia i Wesołych Świąt :xgraty: :xgszo: :xclosed:


    <@sexi^violka> pamietaj LordJ - przed Piwkiem nic nie chroni
    <@Przemysław> - to że co wieczór obiegniesz de_dust2 nie znaczy że jesteś sportowcem piwek ;d
    <@Revoutz> ja uwielbiam twoje skille ogejmowe latanie obserwacja zasadzki farmy tajna wiedza 10/10, ale sure wydajesz jak debil
    <@zjemtwojdeser> baba ma dwie pory roku... złomowa i niezłomowa

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez panpiwek1234 ().

  • panpiwek1234 napisał(a):

    Po licznych komentarzach wnoszę, że większości z Was nie mieści się w głowach, że ktoś może polecieć na minus dla samego starcia. Bo to gra, a gra ma bawić. Takie starcie bawi niesamowicie.
    Jak rzadko Piwkowi przyznaję rację, tak przyznam. Brak szacunku dla decyzji wynika z braku zrozumienia lub braku woli zrozumienia. Możecie próbować analogii :)

    Nie macie natomiast prawa do ustalania hierarchii wartości. Każdemu radość w tej grze przynosi co innego. Jednemu budowanie, drugiemu starcia, trzeciemu farmienie, czwartemu polowanie, a piątemu handel. Jeśli agresorzy polecieli dla chwały na ogromne ST, poddając tym samym Xanthus, to jest to ich decyzja, którą należy uszanować. To, że ktoś gra na punkty i takie zachowanie uważa za bezsensowne, nie ma tu znaczenia.

    Lwica jest boska :)
  • gardze wami napisał(a):

    Hellmond, @sheaker jak Ty mi zaimponowałeś z chłopakami. Przyznam szczerze, że jak wszyscy zobaczyliśmy wasze RW na Librze to nie wiedziałem i nadal nie wiem co o Tym myśleć.
    Bardzo, ale to cholernie bardzo brakuje mi w tym konkretnym starciu. Z wami Wiosny...
    Gracza, do którego będę miał tak samo jak i do was olbrzymi szacunek.

    Jeśli nie było chęci to zgadzam się z wami. To nie ma to już sensu. Stare musi przeminąć. A jak kończyć to spalić to wszystko i zabrać ze sobą tyle ile jesteście wstanie. Bez kompromisów. Bez kompleksów. Czyste morderstwo.

    Jest mi z tego powodu jednocześnie strasznie smutno. Jednocześnie strasznie żałuje, że na ostatnim wirażu postanowiliście, że ten zakręt będzie już ostatnim i albo się uda palenie. Albo wspólnie skończycie przygodę. Kosmos!

    Myślę, że gdyby nie wiele czynników byliście jeszcze w stanie napsuć krwi i pokazać pazur. Powalczyć jednym słowem. Ale wiadomo.
    Trzeba było skończyć w stylu, a że przy okazji skręciliście sobie karki, pogruchotały się kości.
    Kto by się tym przejmował. To wy atakowaliście. Wy wyznaczyliście date i sposób. Odeszliście na swoich warunkach. Wtedy kiedy Wy chcieliście i tak jak chcieliście.

    :D :D

    Nie o zysk tutaj chodziło. Ten kto chociaż raz zaryzykował. Wie o czym mówię. Brawo za decyzję. Godne pamięci samobójstwo. Ciary jak *******



    PS
    Mam nadzieje, że magazynier który w dniu starcia przeklikał w okolicy 70 mld sury dalej będzie zbierał z takim zacięciem. Tylko teraz taka anegdota. Po co? :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez asherl ().

  • @Starrk mialem milczec do maximum juz na tym forum ale jak widze co wypisujesz to jedynie pekam ze smiechu noobku :D wypisujesz tutaj, ze agresorom brak czegos tam, ze zrobili to co zobili a sam po raz kolejny dajesz przyklad hipokryzji zapominajac jak to spakowaliscie GS-y swojego sojusznika byleby tylko Warriors oblizalo sie smakiem :E tyle co mam do powiedzienia :P


    Graty obu stronom zacnego RW bo takie starcia rzadko jest okazja ogladac bez wzgledu na cala gownoburze jaka sie utworzyla.
  • Cohones :E Zwyczajnie łatwo przyszło to i łatwo poszło.

    Ostatnio na Uni68 była akcja ze ściąganiem kulki, podstawka poleciała na planetę, znaki na ziemi i niebie mówiły że leci też na moona, jednak wszystko okazało się blefem. Skutecznym bo agresorzy zawrócili, nie powiedzieli "Sprawdzam". Flota została uratowana, mimo że akcja obronna nie miała szans na powodzenie.

    Z bólem serca uważam że daliście dupy, zwłaszcza z perspektywy czasu moje stare Rude Barony :E Szkoda, było tyle możliwości żeby wyjść z tego zwycięską ręką bez pokazywania cohones, bo oczywiście stać Was było na to, a czy nie poszliście na łatwiznę to już sami sobie odpowiedzcie. Może faktycznie biorąc pod uwagę Waszą aktywność to lepiej było skończyć tą wegetację w ten sposób, przynajmniej nie ma do czego wracać ;)
    Obrońcom nie ma czego gratulować, synchro zrobić każda jedna lama umie, wszystko zależało od agresorów :E

    Ot taka pożegnalna ustawka gdzie każda ze stron uważa się za zwycięzcę :E Typowy Xanthus :E


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • @NowyLepszyYossarian odpowiadając na Twoje pytanie, tak wszyscy obrońcy czekali z zawróceniem do momentu pokazanie się raportu :) Jeśli chodzi o ilość posiadanych recków tu niestety ostateczna wartość jest nie znana ponieważ stocznie pracowały pełną parą :)

    @Allchemik @Fy-dzi tutaj nawet szkoda odpowiadać więc paradoksalnie posłużę się cytatem który jeden z Was posiada w sygnaturze :glaszcze:

    Fy-dzi napisał(a):

    Nie kłóć się z głupim bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem.

    Jeśli chodzi o całą burzę jaka pojawiła się wokół starcia i jego wystawienia przez Hellmonda, to ja już swoje zdanie wyraziłem i myślę że nie ma sensu go już powtarzać, tym bardziej że odpowiadaliśmy z jakiego powodu zwlekamy z wystawieniem ;)
    Co do samego starcia, my nie raz nie dwa ze strategicznego punktu widzenia musieliśmy się wycofywać przez siłę jaką dysponowaliście, w zasadzie od fuzji graliśmy w defensywie próbując nadgonić przepaść jaka nas dzieliła co z perspektywy czasu było "syzyfową pracą" aż do momentu zmiany regulaminu.
    Od tamtego dnia różnica systematycznie zaczęła maleć więc do tego spotkania prędzej czy później musiało dojść :) czy byliście świadomi w 100% jakimi możliwościami dysponujemy i jaki będzie wynik starcia ? nie jestem przekonany bo wartości punktowe floty nie pokazują co dokładnie Ona zawiera, a tego że każdy statek ma swoją kontrę i do poszczególnych starć można się odpowiednio przygotować to raczej wszyscy wiemy ;)

    Niemniej jednak odwagi i determinacji tutaj nie można nikomu odmówić, po to się właśnie w to gra ^^ jeśli dla niektórych jest to pożegnanie i oznacza definitywny koniec gry to z mojej strony dziękuje i życzę powodzenia z dala od Ogame, rywalizacja jeszcze z czasów Uriela to była czysta przyjemność :)

    Ekipie broniącej jeszcze raz dziękuje za nienaganną współprace do samego końca :super:

    Na koniec klasycznie pozdrowienia dla Minionków i znajomych :rolleyes:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pavciosz ().

  • oprocz mininionkow nie lubie z was nikogo
    ale to co wyczyniacie w starciu top1 ogame.pl
    wola o pomste do nieba
    hell mogles poczekac skoro wiedziales ze dziela zlom itp
    nie zrobiles tego regulamin pozwolil twoja sprawa
    w sumie honoru to ty nigdy nie miales wiec sie nie dziwie

    gratulacje dla atakujach gratulacje dla obroncow
    piekne starcie az milo zajrzec

    Ci ktorzy skonczyli gre powodzenia z dala od ogame
  • Organizacja jak i samo starcie - mega !
    @Miihuszowo, @Scofield, @Shade , @Makrela, @pavciosz, @ Piort, @Emperor Explorer dzieki za lot, lot naprawde w doborowym towarzystwie , no a atakerow lepszych sobie nie moglem wymarzyc - cala smietanka gangu pusherow ;)
    Przy takich walkach zysk to sprawa drugo a moze nawet trzeciorzedna .
    Nie bede "oftopowal" :D ani tez cytowal niektorych wypowiedzi bo szkoda zdrowia :) Kazdy wie jak bylo :)
    Pozdrawiam Wszystkich bioracych udzial w tej bitwie posrednio jak i bezposrednio .


    Ps : Khz - dzieki i ja rowniez pozdrawiam - mielismy tu swoja historie ;)

    Dawać bez wahania , tracić bez żalu i zdobywać bez chciwości :P .

    Makrela

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez trampek ().

  • No to jeszcze ja się załapię - tak z mojego UFS-owego przegladu galaktyki

    STarcie robi wrażenie , jedni stają bardziej po stronie obrońców inni po stronie atakierów .
    Zarzucanie w coponiektórych postach "kazdy wie jak floty byly budowane" jest po prostu bez sensu na kazdym uni znajdziesz flote która jest zbudowana mniej luba bardziej czysto .

    Co do samej akcji to wypada pogratulować Wam wszystkim i obrońcom i atakujacym - jak dla mnie nie kazdy chcialby lecieć i nie kazdego byłoby na to stać - jednych czeka odbudwa innych wieczny U , tak czy siak zgodzę sie jak mało kiedy z @buleon każdy ma prawo wybrać jaki rodzaj tej gry mu sie podoba oraz to czy chce sie rozbić czy nie , a wypowiadanie sie z pozycji kogos kto nie grał na tym uni , lub ma inne podejscie do gry nie ma sensu. Chcesz sie rozbić to się rozbijasz i tyle. Chcesz odejsc z hukiem to własnie tak to robisz , zdecydowanie lepiej tak niz po cichu przetapiac flote i karmic innych surowcami takie jest moje zdanie.

    Jeszcze raz gratulancje zarówno dla jednych jak i drugich.

    Pozdrowienie i do zobaczenia na Kalyke.


    Najlepsze solo 236944.04%



    uHydra -14ST
    uUrsa - 144ST
    uWasat - 35ST
    uUriel -60ST - top 3 solo
    uXanthus - 10ST
    uKalyke - 109ST
  • Ja też wtrące swoje 3 grosze.
    Będąc sojusznikiem strony broniącej, nie do końca się zgadzam z teoriami, że atakujący powinni zawracać bo byli na straconej pozycji,wiedzieli że poniosą straty, lecieli dla zysku itd
    Mnie też się zdarzyło wtopić atak bo mimo wszelkich znaków na niebie i ziemi powinienem zawrócić ale dla adrenalinki postanowiłem lecieć do końca.I nie mają teraz znaczenia powody - z chęci zysku czy chwały - polecieli do końca i dzięki temu mamy starcie które odbiło się echem na całym Ogame Pl chyba :)
    Gratulacje się należą wszystkim uczestnikom tej bitwy. Ataującym za mobilizację urlopowanych kont i atak do końca, obrońcom za wzorową organizację obrony i stalowe nerwy.
    Jakby na to nie patrzeć każdy z uczestników zapisze się na kartach historii tego uni :)
    I nie ważne teraz kto i w jaki sposób uzyskał flotę taką jaką miał - w momencie tego starcia coś się skończyło i pewnie będzie nam brakować do rywalizacji tych flot które spadły w tym starciu.
    @khz dziękuję za wzmiankę na moj temat - fajnie było bawić się w kotka i myszkę
    z @Reaver też była fajna zabawa (pamiętam zawrócone stacjonuj), z Piwkiem już było mało okazji do zabawy :)
    Generalnie:
    atakującym jeśli będzie to odbudowy bo będzie tu Was brakować do rywalizacji
    obrońcom ogromne gratulacje za całą akcję
  • Mega starcie :) gratki wygranym tego giganta :)
    aby powstało wymagało zaangażowania sporej ilości flot
    i jak dla mnie i z mojej perspektywy obie strony miały jakieś
    przekonanie o wygranej w tym starciu :)
    Gratki obrońcom za zorganizowanie skutecznej obrony
    i wygrania tego giganta :)
    a wszystkim uczestnikom dobudowy :) :)
  • starcie dotarlo nawet do emerytow XD brawo popaki ze skonczyliscie, i to z hukiem, zamiast konta oddawac XD

    nie ma to jak sie zapisac w historii na zawsze, wymierajace gatunki lotnikow

    pozdrawiam stare mordki i piekna modke nefcie i piwka przedewszystkim super kochanka flociarza nauczyciela przyjaciela chyba czlowieka XD

    do kiedys

    Ah i ofc kazdemu uczestnikowi starcia szacun

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez revoutz ().

  • Raiden napisał(a):

    Panowie jakie to jest uczucie żyć z jajami ze stali? :D

    Gratulacje i SzO!


    Myślę, że będzie to wyczerpujący komentarz - z tych jaj została jajecznica :E

    gratulacje jeszcze raz :P
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Krwawy Tapicer ().

  • To starcie odbiło się echem nawet w ogejmowych zaświatach, aż postanowiłem odkurzyć stare konto na forum po ~11 miesiącach :D . Miło widzieć dawnych sojuszników (i nie tylko) w takim starciu. Pamiętam, jak wielokrotnie musieliście/musieliśmy się wycofywać przed starciami all in z powodu miażdżącej przewagi we flotach przeciwników. Jak widać, układ sił się zmienił.

    Sojusznicy z Uriela pamiętają, że zawsze lubiłem "finezyjne" akcje, dlatego tym bardziej gratuluję Shade'owi organizacji obrony.

    A atakującym - pokazania, że dobra zabawa jest ważniejsza niż cyferki :)

    Pozdrawiam wszystkich, którzy jeszcze w to grają, szczególnie sojusz Minionki ;)

    Pokaż spoiler
    Aż z ciekawości przejrzałem mmorpg-stat. Oj, pozmieniało się... pavciosz, gratuluję top 1 w punktach militarnych :D
  • Wielkie gratulacje Panowie, obydwie strony pokazały wielkie jaja i się urodziło takie cus.
    Chyba długo będzie nie do pobicia, chociaż znając @Marys to już coś knuje żeby Was przebić haha
    Pozdro i czekam na podobne

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • Nie gram na tym uni, no ale nie omieszkam pozostawić swój komentarz pod jakże najważniejszym Starciem Ogame w ostatnich latach. :)
    Chciałbym Pogratulować wszystkim Uczestnikom świetnego występu, bo biorąc udział w "takim" Starciu chyba nie ma przegranych :thumbup:

    Tak jak w komentarzach wspominano trzeba było mieć jaja, żeby takie floty posłać na pole walki przegrać ale i mieć godność i honor by pięknie się zachować!
    Co niektórzy powinni wejść tutaj poczytać i nauczyć się jak to powinno wyglądać Starcie Topowe od początku do końca. :super:
    "Amor Patriae Nostra Lex"