Revo [S T] vs. Morfeusz [KGH] ~ 19432%

  • Revo [S T] vs. Morfeusz [KGH] ~ 19432%


    Dnia 26-11-2019 00:32:38 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Revo [S T]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.296.252
    Krążownik 125.366
    Okręt wojenny 50.026
    Pancernik 50.036
    _________________________________________

    Obrońca Morfeusz [KGH]
    ________________________________________________

    Mały transporter 34
    Duży transporter 28.452
    Lekki myśliwiec 71.509
    Ciężki myśliwiec 1
    Okręt wojenny 25.550
    Recykler 1.123
    Gwiazda Śmierci 35
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Revo [S T]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.251.038 ( -45.214 )
    Krążownik 123.256 ( -2.110 )
    Okręt wojenny 49.691 ( -335 )
    Pancernik 49.686 ( -350 )
    _________________________________________

    Obrońca Morfeusz [KGH]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    187.073.294 Metalu, 19.379.146 Kryształu i 189.654.874 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 291.896.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.530.820.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.347.297.000 metalu i 595.903.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 396.107.314 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.330.953.294
    Kryształ: 536.273.146
    Deuter: 180.184.874
    agresor zyskał łącznie 2.047.411.314 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.908.366.294
    Kryształ: -791.660.146
    Deuter: -226.900.874
    obrońca stracił łącznie 2.926.927.314 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Hehe. Pamiętamy jak Morfeusz był u nas w sojuszu, zakupiony od Morlesz Bognar , już jako kret, szkoda że nie mam już wiadomości od Morlesza, sporo by to wyjaśniło w tej kwestii ...

    Pogratulować trzeba jak zawsze, trzeba mieć przecież czym złomować swoje push konta , zadziwia mnie jednak fakt, skąd potem brać ochotę na grę kiedy ma się wszystko tak wyłożone na tacy . Taki czas . Ja farmię idlaki, robię po 100plus raportów dziennie plus Eko, chyba w top 20, ale przyrostów takich nie będę miał. :tratata:
  • Długo ta lotka tam. Revo [S T] vs. Morfeusz ~ 5556.38%

    Najbardziej bawią mnie godziny logowan plus miejsce zrzutu :) pierwszy raz słyszę o programie do klikania fali, proszę o więcej info :) Ale co ja tam wiem. I tak niedługo mnie tu nie będzie:)
  • Bunny napisał(a):

    ale my sie roznimy tym, ze gramy bez puszy
    kumpel z soja MNS na Cosmos

    alkoholik ... ten co Ci ostatnio dedki pisał pod STekiem)



    czy to nie jego konto spakowałeś w lipcu?



    szczerze to cieszy mnie to że zaistniała jako taka równowaga na tym uni, troche nudno, ale grajmy bez negatywnych emotions :)

    Jeszcze raz graty Revo i Tobie Bunny tez za całokształt, świat nie jest idealny, a bez Was To Uni nie miałoby pieprzu i soli:)

    zresztą jak mawiał klasyk: "jest zima to musi być zimno !" prawda? Pani Kierowniczko z ADM ? :)
  • [ciach]

    Gratk istarcia, nie byl to zaden push. Info o tym lecialo na discordzie ze flotka sie pojawila, skanowane bylo wieczorem... Sam nawet na chwile zdjalem urlop.. Ale na noc nie zostawiam, bo [ciach]
    [ciach]

    Revo lataj dalej! Wiedz ze idziesz w dobra strone, jak zewszad jest [ciach] ;)
    piona!

    [ciach]


    //prowokacja upominam
    //Miikuu
    You write Your own story, so write it well. ..
  • Ja tam słowem się nie odezwałem jak lądował w waszych reckach, po pierwsze co mnie to obchodzi kto kogo trafia, a po drugie nie mnie dochodzić co jest legalnie a co nie od tego jest GO skoro oni nie widzą powiązania to widać legalnie. Ja Morfeusza trafiłem dwa razy a lotka była w jednym z lepszych miejsc gdzie trafiłem z niej kilka innych osób to poco miałem na gwałt szukać innej lokacji skoro bez antigame ciężko sobie wyszukać kogoś ciekawego ale nie widzę sensu drążyć dalej temat
  • Revo napisał(a):

    Ja tam słowem się nie odezwałem jak lądował w waszych reckach, po pierwsze co mnie to obchodzi kto kogo trafia, a po drugie nie mnie dochodzić co jest legalnie a co nie od tego jest GO skoro oni nie widzą powiązania to widać legalnie. Ja Morfeusza trafiłem dwa razy a lotka była w jednym z lepszych miejsc gdzie trafiłem z niej kilka innych osób to poco miałem na gwałt szukać innej lokacji skoro bez antigame ciężko sobie wyszukać kogoś ciekawego ale nie widzę sensu drążyć dalej temat
    Posty zniknely, ale obaj doskonale wiemy, ze praktycznie wprost zasugerowales, ze starcia na Weszce byly pushem. Nigdzie nie napisalem, ze oskarzales wczesniej mnie/nas o pusz. Nie odwracaj teraz kota ogonem Revo. Z racji, ze zdecydowana wiekszosc tych starc (tych, ktorych szukales, mimo ze cie to nie obchodzi) wykonalem ja, poczulem sie wywolany. Przedstawilem ze swojej strony relacje w grze z weszka, nie napisalem slowa o morfeuszu ani zadnej twojej akcji. Nie oskarzam cie o zaden push, tak jak to ty zrobiles wobec mnie.

    Powtorze sie - oskarzyc latwo, uzasadnic trudniej. Jasne ze nie ma sensu drazyc, jak poza wyliczeniem starc weszki z pusz-aluzja nie masz nic do dodania w tej kwestii.

    Graty bitki, jesli legitna, zysk konkret.
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.